Jump to content

TP-Link TL-WR941ND wireless darbojas nelietojami lēni.


Creep
 Share

Recommended Posts

Tātad šodien tika iegādāts TP-Link TL-WR941ND. Visu pieslēdzu, viss jauki. Problēmas sākās tad, kad vajadzēja pieslēgties caur wi-fi. Grozies kā gribi, lielākais ātrums, ko izdevās izspiest no tā verķa bija 500kbps. Lieki piebilst, ka priekš optiskā interneta tas ir nožēlojami. Caur vadu problēmu nav, tajā gadījumā tieku pie ~80mbps. Vai kādam ir kādas idejas, kas šo problēmu varētu izraisīt? Vai arī nest atpakaļ uz garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju gan g-only, gan mixed. Arī security mēģināju atslēgt. Nekas nepalīdzēja.
Un ātrumu tādu uzrādīja viss, arī speedtest.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bija TP-LINK TL-WR740N speedtest.net uzrādija:

Downlaod 44Mbps

Upload 12Mbps

 

Iegādāts tika TL-WR941ND ( cerībā ar labāku pārklājumu, 3 antenas ).

Pieslēgts tieši tā pat, mērot ar tieši to pašu datoru, tieši tādā pašā attālumā ( ~ 3 metri )

Download 33Mbps

Upload 20Mbps

 

Konfigurācija WPA2/AES, mēģināts gan mixed mode, gan n-only, tieši tas pats kanāls ( arī WR740N tādi paši uzstādījumi ).

 

Es kļūdos un tas TL-WR740N ( nāk līdzi LTC komplektam ) ir labāks, šajā gadijumā ātrāks ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es kļūdos un tas TL-WR740N ( nāk līdzi LTC komplektam ) ir labāks, šajā gadijumā ātrāks ?

 

Jā, tu kļūdies, turklāt nav saprotama tava problēma.

Link to comment
Share on other sites

Un vispār - kāpēc tik mazi ātrumi?

Pašreiz nevaru pa taisno no modema pamērīt, bet pēdējā laikā ( divas nedēļas ) upload samazinājās.

Kapēc pēc 1. oktobra nav solītie 100Mbps arī Lattelecom nespēj atbildēt. Ieteica restartēt modemu ( kas tika izdarīts ) - nekas nemainijās. Zvanīšu vēlreiz viņiem.

 

Vienīgais uz ko es ceru, ka kāds palielinās ierobežojumu cik ierakstus es varu veikt līdz 5. oktobra plkst. 23:20 :)

 

Pieslēgums 100Mbit/s

 

 

Labots - EmīlsG
Link to comment
Share on other sites

 

 

Problēma ir tajā, ka gribu, lai TL-WR941ND ir vismaz tikpat ātrs kā TL-WR740N.

 

kur, pa gaisu, pa vadiem, up, down? pacenties taču noformulēt skarīgi

Link to comment
Share on other sites

Tak tika pateikts, ka pakāpeniski. Es savu optiku nemaz nesākšu mērīt ātrāk par oktobra viduci

Link to comment
Share on other sites

kur, pa gaisu, pa vadiem, up, down? pacenties taču noformulēt skarīgi

Kā tev šķiet, ja pieminēju WPA2/AES ? Pacenties saprast problēmu.

 

 

Gan upload, gan download.

 

Tak tika pateikts, ka pakāpeniski. Es savu optiku nemaz nesākšu mērīt ātrāk par oktobra viduci

Man LTC atbildēja, ka man jau esot uzstādīts 100Mbit/s ierobežojums, vajadzētu strādāt jau tagad.

--------------------------------------------------------------------------------

Ņemot vērā, ka vairs nevaru izveidot jaunu ierakstu atļaušos turpināt šeit.

pacenties saprast 802.11n standarta ierobežojumus, jeb tu gribi pa gaisu dabūt optikas maksimumu? tad aizmirsti, minimālus uzlabojumus varēsi dabūt pārslēdzot joslu no 40 uz 20

Nē es nevēlos dabūt optikas maksimumu pa gaisu. Vēlos, lai WR941ND strādātu vismaz tikpat ātri kā WR740N ( up/down ).

Paldies par ieteikumu par joslu. Pārbaudīšu vēlreiz, bet ja nemaldos tur jau ir uzstādīts joslas platums 20.

 

P.S. wikipēdijā pacentos saprast 802.11n standarta ierobežojumus - tur ir rakstīts 600Mbit/s 300Mbit/s ( kas pašsaprotams dzīvē, vismaz ar šādu iekārtu nav iespējams ).

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

autor, man smaga nojausma, ka tu neesi mēģinājis konfigurēt wifi tīkla karti datorā, ja jau tev zemāka līmeņa rūteris strādā žiglāk kā augstāka... 

 

HTC:

Jā nēesmu, jo:

1. Ko konfigurēt? Vienādi uzstādījumi abiem rooteriem, dažāds ātrums. Pamatotas aizdomas, ka datorā nav vaina.

2. Mac Os X vienīgais ko piedāvā nokonfigurēt ir MTU. Godīgi sakot nezinu, kā šis parameters ietekmē WiFi ātrumu - atstāju uz standart režīmu ( 1500 ).

 

Labots - EmīlsG
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tev šķiet, ja pieminēju WPA2/AES ? Pacenties saprast problēmu. Gan upload, gan download.

 

pacenties saprast 802.11n standarta ierobežojumus, jeb tu gribi pa gaisu dabūt optikas maksimumu? tad aizmirsti, minimālus uzlabojumus varēsi dabūt pārslēdzot joslu no 40 uz 20

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, caur kādiem dzelžiem izlaidi šo ātrumu?

 

-------

autor, man smaga nojausma, ka tu neesi mēģinājis konfigurēt wifi tīkla karti datorā, ja jau tev zemāka līmeņa rūteris strādā žiglāk kā augstāka... 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@HTC, MacBook Pro 2009 + Airport extreme 4th Gen. Nu te vairāk kā skaidrs, ka bottleneck ir MacBūks ar savu N drafta karti... 

Link to comment
Share on other sites

@dafuq, pofig par to n, man pat tavs `n` ātrums tīri iespaidīgs liekas nerunājot par `ac`, bet cik reāli tālu tu no rūtera atradies testa laikā, bija kāda siena starpā?  čota sāk nagi niezēt sāk `grauzt` ābolus .., vienīgais, tad pāreja visiem dzelžiem labi iesitīs pa kabatu, kas man nav pieņamami  :shok:

 

piem. man šobrīd: http://www.speedtest.net/result/3012670672.png , starpā 2 sienas, raidītājs ir linksys + nanostation 2 , tiesa neesmu vēl uz dažādām konfigurācijām

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

martinno

4 metri līdz rūterim, bez sienām.

Es tagad baigi ētri esmu iekārtojies uz pufa - slinkums staigāt pa māju...

Ja gribi, varu rīt notestēt caur sienu... bet attālums no rūtera tāpat vairāk par 5m nebūs :)



P.S.

Es Tev varu pateikt godīgi - nevajag MacBūku - pietiks ar rūteri. Salīdzinājumā ar TP-Link, Ābols ir 90/150Mbit...

Link to comment
Share on other sites

nav vajadzības, pirmīt iegooglēju dažādus testus tieši uz caurlaidībām, kā tādām, starp ābolīšīem, brīnos, ka iepriekš tas neienāca prātā... tagad saprotu, ko domāja viens paziņa, kad ar saviem āboliem pieslēdzās pie pāris testa rūteriem, kas nav aboli... 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

martinno

Kstatje, ja ir vēlme iepikrt Aiportu, tad es esmu nelielās pārdomās par Time Capsule... Nu Tu saprati :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pirmam kartma pamaini wifi rutera kanalus (frekvences) pamainit (pirmstam gan var noskanoet, kas apkart dzivo - varbut tiesi uz tava kanala imaja ir daudz AP.

Parbaudi vai ir N/AC std...velams dual band

testa rezima atsledz kriptesanu..varbut ir netisam ierubits kads net shape

noteste citu devaisu

ja teste uz LAN portiem un tev ir WAN virs 100, atceries, ka portiem ir jabut 1Gbps/fae - parbaudi vai vada cabling ir pareizs :)

 

noteste kadu alternatviu merishanas metodi, teiskim ar iperf no konsoles, jo tas pa lielam ir UDP flooderis un paradis max.capacity.

 

noteste uz  kada cita merisanas rika ne tikai speedtest.net (piekam atceries zveleties LV hostu)

 

varu ieteikt notest uz http://www.netbandwidthmeter.com/ (bus vajadziga JAVA, jo meras over socket nevis http)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...