Jump to content

42 collu tv līdz 300ls


Jānis.P.
 Share

Recommended Posts

Mums te nevajag speciālu forumu uztaisīt par TV pirkšanu.Šitādi virsraksti katru dienu parādās.Vieni un tie paši jautājumi, kautkā piegriezies, ka forums pārvēršās parr TV bodi.

Link to comment
Share on other sites

imho, nevis lamāties vajag, bet FAQu uztaisīt.

(zinot ka labas lietas lētas nemēdz būt, arī es neatteiktos uzzināt, kādas fīčas reāli zaudēšu, ja paņemšu lielāko bet prastāko plāksni. skaidrs, ka attēla plūdenību - jo kadru refreš cipars mazākais iespējamais, bet ko vēl?)

Link to comment
Share on other sites

Līdz 300Ls? Jokojaties, vai... Ņemiet kādu dod.

 

P.S. Atgādina tēmas par "geimeru" kompjiem, kur viss budžets kopā neatļauj pat kārtīgu videokarti nopirkt.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Un kas vainas konkrētajm TV, aoma?

Full hd, LED, matēts, 100hz, 100000:1, smart tv, 20W, + nav bezsakarīgais 3D. Šķietami ļoti labs pirkums. Vispār pat ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas vainas konkrētajm TV

 

Kaut kur manā tekstā redzēji pieminētas vainas? Tā ir cena, no kuras vispār veikali sāk 42"niekus piedāvāt, kāda gan vēl tur baigā izvēle.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai mans noskatītais variants būtu labs pirkums?
 

nē, jo " Šī prece ir pieejama pēc iepriekšēja pasūtījuma, piegāde tiek veikta 7-14 darba dienu laikā." 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Aha, baigās atsauksmes par to bodi. Tur noteikti ne. Tā cena diez vai ir reāla vispār.

Link to comment
Share on other sites

Kā ar šiem?

  • LG 42LA6130 - pat ar 3d ~300-320 ls  (Pēc "apskata", ja skatās labu materiālu, esot ok)
  • LG 42LN577S - ~300-320 ls
  • Philips 42PFL4208H - ~320-350 ls (200 Hz, no kuriem nezinu vai ir jēga. Man traucē)
Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Jānis.P.

To TV jau pasūtīju, bet nevis dogmar.lv, bet discover.lv. Laikam vēlos arī, lai tas smart ir iekšā. To ka labas izvēles nav 42''niekiem to es zinu, bet dārgāku nevaru atļauties un vēlos tieši 42''...

Link to comment
Share on other sites

Neviens neietilpst cenu kategorijā līdz 300 Ls.

 

Lētākie rezultāti no salidzini.lv 

1. 297.49

2. 305.99

 

abi divi no elkor.lv

 

Trešais gan ir dārgāks (317.70) web-shop.lv

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ā, to pirmo laikam ne to modeli skatījos, sorry. Autors gan esot nopircis paša noskatīto, tikai citā bodē, tā kā viss šis topiks patiesībā ir kaķim zem astes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...