Jump to content

Austiņu DAC/pastiprinātājs


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

 

 

es jau pajemtu to HD600, bet 7os no rīta uz lidostu jādodas, Amsterdamā mani jau gaida, un nebut ne kaālmalu skatlogi, bet vīri šlipsēs pie statnēm ar pavisam citiem parametriem

 

Ak tad tomēr... 



Btw Māri, cik viņi prasa par to pastiprinātāju? Es varu paskatīties, ko var dabūt tā vietā.



Ja vari pacelt un, ja vads der - http://www.head-fi.org/t/661436/schiit-mjolnir-like-new-price-drop

Link to comment
Share on other sites

esi dzirdējis tos šitus? ik pa brīdim ar acs kaktu sekoju līdzi bet nevaru saprast, ko lai domā par viņiem, muguras smadzenes signalizē par pārlieku lielu babilonas/mārketinga sastāvdaļu

Link to comment
Share on other sites

Tur samērā zinoši cilvēki ir aiz muguras, ar Džeisonu esmu sarakstījies un man neizklausās, ka viņš maltu figņu. Dizaini arī daudz maz adekvāti par konkrēto cenu - vienīgais, ka Eiropā parasti dārgāk nākas maksāt.

 

Cilvēki kuru viedokli cienu neko sliktu par viņiem pateikt nemācēja. Citiem vārdiem sakot - izskatās pēc godīga uzņēmuma. BIja viņiem viens negadījums ar jaudīgu stiprekli un vienu cilvēku, kurš Beyera Teslu nokāva ar izslēgšanās cikla DC pīķi. Instrukcijā gan bija skaidri un gaiši teikts, ka ar šo lietu šim ampam jābūt uzmanīgam, bet neko. Pēc tā gadījuma viņi visai aparatūrai iebūvēja drošības relejus.

 

vienkārši šī ir viena no retajām kompānijām, kas ieklausās lietotājos un saprot, kas ir vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt zvanīju par hd600, pacēla sieviete, kas pa austiņu pardošanu neko nezināja, kur nu vēl pa hd600. Uzrakstīju uz epastu, pēc pāris h saņēmu atbildi, ka pārdotas.

 

Varu apsveikt Torni vai kādu citu ar labu pirkumu ?

Link to comment
Share on other sites

Hedfājā nekādus baigi ņemamos dīlus neredzu. Ir HD650 par 250EUR + šipings, tomēr tā vietā es labāk ieteiktu par 330EUR paņemt Paradoxu, kam ir free ships.

Link to comment
Share on other sites

Par Burson Conductor ir tikai vislabākie review atrodami internetā !!!  Paskaties kautvai to you tube video.

 

Vai te kādam citam ar "inteliģenci" nav kārtībā ?  vai arī jūs ar nolūku māniet cilvēkus ?

 

 

http://www.head-fi.org/products/burson-audio-the-conductor-reference-class-dac-headphone-amp-pre-amp/reviews/8601

 

I sat down, put the LCD2 on and started listening: 

 

  It was like the first time I heard the lcd2 (at full potential).

 

 

I have rediscovered all my favorite tracks with Conductor and LCD2

 

amazed2.jpg?w=640

 

 

the greatest headphone listening device I have yet heard.

http://www.stereotimes.com/amp012113.shtml

 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Tak MarisO jau sen sevi pierādījis par nepārāk inteliģentu cilvēku.

 

 

itanium,  tu taču nekā nesaproti no labas audio tehnikas.  

Visi atzīst Bursona Conductoru par vienu no labākajiem.   

 

amazed3.jpg?w=640

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Nu ņem sev to Burson, vienkārši es nespēju nopietni skatīties uz kompāniju, kas kladzina, ka opampi ir sūdi kā suga, bet tā vietā piedāvā triviālus diskrētos pastiprinātājus. Un arī 32bit DACa konstrukcijā izmanto through-hole detaļas.

 

Tur pats diskurss ir galīgi aplams. Skaidrs, ka slikti tie pastiprinātāji neskanēs, tomēr tie noteikti nebūs nekāds high end.

 

P.S. Kas tajos review ir izmantots par referenci?

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kas tajos review ir izmantots par referenci?

:

Back on the DAC section, within the context of being paired with arguably the best solid state amplifier around, yes the DAC section does fall short. However as I’ve said before, it’s a very musical DAC and I almost never find the need to bypass the Conductor’s DAC and hook up a separate stand alone DAC as the music coming out of it was very enjoyable. Though DAC/Amp boxes like the Lavry DA11, the April Music Eximus, or even the Fostex HP-A8 all offer a superior DAC section to the one found on the Conductor, as a whole package they always fall short on the amplifier section. The Eximus and the HP-A8′s amplifier section are actually very powerful (the HP-A8 drives a Hifiman HE-6 straight out of its headphone out, the Eximus an LCD-2), they simply don’t compare to the quality of the Soloist-based amp on the Conductor. After all, Burson has always been very good with designing amplifiers. You can plug any headphones into the Conductor’s headphone out and rest assured that the Conductor will handle it well.

The Conductor comes in at quite a premium at $1,850 from Burson’s website. And yet, Lavry’s DA11 is priced just $200 lower at $1,650 and despite the more resolving DAC section I definitely won’t be listening music with the DA11. Fostex’s HP-A8 is somewhere in the $2K figure, and April Music’s Eximus in the $3K region. You can probably find an area where they would beat the Conductor, but looking at the overall package, for music listening, the Conductor earns my #1 recommendation."

 

Kamēr nebūs iespēja salīdzināt klātienē, tāda tukša runa vien būs :(.

 

Būtu jāapzina vietējais austiņu pastiprinātāju "parks" un jārīko salīdzināšanas "festivāls"....

Labots - JJP
Link to comment
Share on other sites

Tas Bursons šeit maksā ap 1500 gbp.  Vairāk par ampu es negribu tērēt.

Spriežot pēc atsauksmēm internetā, tas ir labākais, ko par to naudu var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu no Head-fi paķert drīzāk to Mjolnir/Gungnir combo. Bet that's just me.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan panesās četrciparu modeļi. Varbūt realāk būtu pamainīt opampu par viencipara skaitli un tādējādi uzlabotu skanējumu, jeb tie vairāk tādi sānsoļi nekā uzlabojumi.

Link to comment
Share on other sites

Ja maina ar prātu, tad var būt uzlabojumi. Cītīgi gan jālasa datašītus.

Link to comment
Share on other sites

Konduktoru? Kāda DAC karte viņam iekšā?

 

Man iebildums jau nebija par to, ka skanēs sūdīgi - drīzāk teicu, ka ir iespēja par to paundu dabūt lielāku bangu.

 

Ja pašam patīk, tad viss kārtībā!



Īstenībā man ir viens tīri tehnisks bīfs viņu DAC'a izpildījumam. Ja tiek izmantots ES9018 čips, tad 80MHz oscilators nav optimāls variants. Es ceru, ka ar tavu aparātu nekādas problēmas nebūs, bet vismaz divu dizaineru pierakstos esmu saskāries ar problēmām ES9018 čipam pie frekvencēm zem 85MHz. Par optimālāko tiek uzskatīta 100MHz frekvence.

 

Domāju, ka Bursons ir vadījies pēc ES9018 datašīta, kas ir līks un pilns ar kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Conductor ar ESS9018 čipu.     Es nekad neesmu iedziļinājies tehniskās detaļās...  bet skan jau labi.

Link to comment
Share on other sites

Skanēs labi arī ar 80Mhz, bet uzmanies vai nebūs pārrāvumi skanējumā. Tas ES9018 ir bēdīgi slavens ar to.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pacelšu veco tēmu.

Tātad drīzumā dabūšu HD600 un, protams, ir nepieciešans kāds lēts un gana jaudīgs pastiprinātājs. Ir kādi ieteikumi zem $100?

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Tikai pastiprinātājs vai arī DACis? Es ņemtu no ebay lietotu Fiio E10 vai E17

Link to comment
Share on other sites

Tikai pastiprinātāju. Mazliet palasīju info, un šķiet ka Fiio E12 būs īstais.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Tā ir - par to naudu neko diži labāku par E12 netradīsi. Ja nu vienīgi Schiit Magni vai Vali.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Hm, es ieteiktu Sjostroma QRV09 uzmargot. Man ļoti patīk kā skan kopā ar HD650. Apmēram ap 100+ EUR bez kastes nostāsies.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

QRV09 visus augstāk minētos izpuļķēs vienos vārtos. Lodēt tikai jāmāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...