Jump to content

Kāda mātesplate var strādāt ar 2400MHz RAMu?


helmutssss
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Tā kā es montēju daudz video, man ir vajadzīgs RAM ar diezgan lielu frekvenci. Es skatījos uz Parrot Viper 3 Venom 16GB 2400MHz. Mans tagadējais RAMs ir ļoti vecs, un mana tagadējā mātesplate arī ir ļoti veca. Tāpēc esmu izlēmis ''uzbūvēt'' jaunu datoru. 

 

Mans jautājums ir: Kāda mātesplate var strādāt ar 2400MHz RAMu? (Es neesmu eksperts šajā jomā).

Visur, kur skatījos rakstīts, ka lielākā daļa mātesplašu ir saderīga ar 1600MHz RAMu, bet var Overclockot līdz nepieciešamajam ātrumam.

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā es montēju daudz video, man ir vajadzīgs RAM ar diezgan lielu frekvenci

 

jo? parasti videomontāžai vajag daudz rama, nevis lielu tā frekvenci

Link to comment
Share on other sites

ieteikt 1a filtru bez paskaidrojumiem nav sevišķi gudri. tur tas lētais gals noteikti ir ar piebildi 1866*/2000*/2133*(OC), 2200*/2400*/2600*/2667*/2800*(OC, 22nm CPU required)

 teiksim ja uz amd , tad ASUS Crosshair V Formula-Z, Socket-AM3+

ir saderīga. dārgi? skaties pats cik gribi tērēt , un no veikala uz ražotāja lapu. amd gan tur lielā izvēle nebūs.

 intelim jau ar ar piebildi, bet nu krietni vairāk

ar vari sākt ar kādu ASUS MAXIMUS VI GENE un braukt pa cenām uz leju, kamēr beidzas atbalsts.

laikam jau skaties kuras ir

Haswell LGA1150 socket

 

p.s. ja tu pa to piķi 16 vietā ieliktu piem., 1600, bet 32Gb?

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

tā kā es montēju daudz video

Tad primāri, īpaši ja runa par Full HD video, ir jaudīgs CPU, noteikti kaut kas no i7 klāsta. RAM nekāda vaina nebūs arī tam pašam 1600, bet vismaz kādus 16 GB jau nu gan. Un VGA ar CUDA atbalstu - efekts bnūs daudz lielāks, kā ar augstākiem RAM Hz.

Nu darba kaste, īpaši video apstrādei un klokošanu nu gan nebūtu prāta darbs, jau tā pie renderēšanas slodzēm viss strādā un arī karst uz max.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

intervall
ieteikt 1a filtru bez paskaidrojumiem nav sevišķi gudri.

Tāpēc,ka izvēlējos Intel platformu?!Konkrētus čipsetus? :D

Ir baigā pārliecība,ka liks kādu i5 vismaz vai i7 labākajā gadījumā,ja jau sāk satraukties par ram frekvencēm.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 Neesi pateicis summu, kurā gribētu iekļauties, tad jau varētu ko sabīdīt.  Vēl ļoti vēlam lieta video apstrādei - 3 vai pat 4 HDD - tas jūtami uzlabos ātrdarbību.

Tātad:

1. Neliels HDD vai SSD - tikai un vienīgi sistēmai.

2. Vēlams, bet ne obligāti - ļoti ātrs atseviķs HDD (SSD ilgi nedzīvos) - tikai swap failam. Neatkarīgi no RAM daudzuma, swap fails video apstrādē ir obligāts.

3. HDD sākot no 500GB - tikai "melnajam" materiālam. Ja darbs arī ar nekompresētiem avi - 500GB var būt "par īsu" jo tur 1 min ~ 1GB.

4. Ar 500GB pietiks - tikai gatavajam materiālam.  Ja gatavo rederēsi uz tā paša, kur izejmateriāls - viss notiek lēnāk.

 Bet protams - ja laiks nav nauda - visu var darīt arī uz viena vai diviem HDD.  Deviņdesmitajos  3 stundu materiālu, kur visādi specefekti un korekcijas saliktas, lai VHS bildi kaut cik uzlabotu, uz P1 133MHz , 128 MB RAM un vienu HDD renderējās apmēram diennakti un nekas - toreiz tas šķita normāli, ja piektdienas vakarā palaid procesu un pirmdien, atnākot uz darbu, viss ir OK  :devil: .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...