Jump to content

vajadzīga ātra un vienkārši. atbilde


septic
 Share

Recommended Posts

Labas dienas!
ik pa laikam pienāk brīdis, kad vajag nomainīt vecās mantas pret jaunām.
esmu izdomājis, ka nu ir jāpērk laptops. vecais jau ir gana nokalpojis un vairs neatbilst mūsdienu standartiem, un, protams, rodas visādi debīli jautājumi pirms iepirkt jauko mantu. :D
lūk tā, esmu noskatjis ar vienu aci sekojošu preci-
Acer Aspire V3-571
 LCD screen size 15,6" TFT WXGA HD 1366 x 768;
 Processor: i3-3110M - 2,4 GHz;
 Memory: 4GB SODIMM 1333MHz DDR3;
 Video: nVidia GeForce GT640M- 2GB VRAM;
 Hard disk capacity: 750GB;
 Built-in drives DVD±RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer
 Wireless network card type IEEE 802.11b/g/n;
 Bluetooth: Yes;
 Color: black;
---------------------------------------------------------------------------
jautājums ir šāds - blakus šim aparātam atrodas identisks PC, bet ar i5 CPU. cena ir lelāka par 50-70ls. ttd, vai jega maksāt papildus par i5? atšķirība ir baigi lielā no i5 un i3? es saredzu tikai kodolu daudzumu....
-------------------------------------------
P.S neiesakiet man pirkt stacionāro, jo esmu parak slinks lai sakrātu naudu tam visam. iesāku komoplektēt, bet tālāk par mātes plati netiku. :D ja kādam vajag, tad varu pārdot  Gigabyte GA-B75-D3V jauna iepakojumā, pirkts m79.lv, visi čeki.

Labots - septic
Link to comment
Share on other sites

man nevajag nekadus ultra settingus vai bf kapat cauram dienam. es tad labāk noperku ps3 un atviegloju sev dzīvi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

P.S neiesakiet man pirkt stacionāro, jo esmu parak slinks lai sakrātu naudu tam visam. iesāku komoplektēt, bet tālāk par mātes plati netiku. ja kādam vajag, tad varu pārdot labu gygabyte māteni ar intel buildu.

Kas tas par blondīnes murgu? Stacionārajam nevari sakrāt naudu, bet laptopam vari? Un kādēļ nopirkta viena daļa? Komplektēšana notiek, nevis katru nedēļu pērkot vienu daļu, bet gan interneta veikala grozā, un tad tiek spiesta poga "Pirkt".

 

 

 

blakus šim aparātam atrodas identisks PC, bet ar i5 CPU. cena ir lelāka par 50-70ls. ttd, vai jega maksāt papildus par i5? atšķirība ir baigi lielā no i5 un i3? es saredzu tikai kodolu daudzumu....

Kur Tu redzi kodolu daudzuma atšķirību? Nevajag jaukt ar stacionāro datoru CPU... Visiem laptopu gan i3, gan i5 ir 2 kodoli ar HT. Atšķirība ir frekvencē, kešatmiņā un Turbo esamībā.

Link to comment
Share on other sites

 Ja gribi saņemt kaut cik sakarīgu ieteikumu - tad ko darīt, kādus softus taisies dzenāt uz tā lapša?  Par spēlēm jau tev pateica.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laptopu var paņemt līzingā :D

nu hz, vismaz i7 laptopam bija 8 kodoli, nezinu, cik no viņiem bija virtuālie.

nav ne jausmas, kas par mātes plati. ja degs, tad uz garantiju.



zināju, ka visi skatīsies uz šo topiku pārāk skeptiski, tapēc paņēmu nun nopirku - 299ls. cena škiet atbilstoša.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Žaks Noriss, Septembris 3, 2013 - kļūdiņa
Hidden by Žaks Noriss, Septembris 3, 2013 - kļūdiņa

 

 

laptopu var paņemt līzingā :D nu hz, vismaz i7 laptopam bija 8 kodoli, nezinu, cik no viņiem bija virtuālie. nav ne jausmas, kas par mātes plati. ja degs, tad uz garantiju. zināju, ka visi skatīsies uz šo topiku pārāk skeptiski, tapēc paņēmu nun nopirku - 299ls. cena škiet atbilstoša.

Šis teksts apliecina, ka tu esi slims cilvēks.

  • Patīk 2
Link to comment

Vai vārds iepirkt un nopirkt ir vienlīdzīgas nozīmes?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šis teksts apliecina, ka tu esi slims cilvēks.
Laikam būs jāpiekrīt. Kāda jēga kaut ko vispār forumā jautāt, ja nesagaidot atbildi rīkojies pēc sava prāta. 
Link to comment
Share on other sites

es te apspriežu lietas priekš portatīvā. un tik un tā neviens to nevar iebraukt.

es preci vēl neesmu apstiprinājis, jo šodien ir brīvdiena.

Andritz, piedod, visi nevar būt tik gudri kā tu.

Link to comment
Share on other sites

ASUS K56CM-XO328D, GeForce GT740M

Msi CX61/15.6" HD Glare/Core i3-3110M/GT645M/RAM 4GB/HDD 500GB/WIN8

Acer Aspire v3-571 full Hd GT730M

salidzini el-vē.

 

bļ, šamais jau nopircis! Bet vienalga - varbut kadam noder "Gaming" modeļu ķeplaps ap 350Ls

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ātra un pareiza atbilde - portatīvie spēlēm nav domāti!

Asus G sērija,Msi G sērija,Alienware,Razer,Samsūdi(neatminos,kura sērija),Schenker,One,Eurocom un daudzi citi...Tiešām nav ?!

Link to comment
Share on other sites

Nu, principā jau spēles var spēlēt arī ar kādu laptopu ar Intel HD Graphics :sarkasms: Bet, protams, daudz nopietnāk un praktiskāk to ir darīt uz normāla desktopa, kuru var sakomplektēt kā vēlies un viegli apgreidot arī (protams, ja ir saprašana).

Link to comment
Share on other sites

Ahem. Brīnos, kā šis topiks paslīdējis garām maniem kolēģiem. Tātad - ja līdz nākamajam autora postam nebūs salabots virsraksts, topiks tiks slēgts.

Link to comment
Share on other sites

intervall
Bez tam ja gribēsi kādu uzlabojumu,tipa niknāku video ko tad?Šiem mainās? Manuprāt cerēt ka loptopa propelleri spēs nodzesēt to ko PC jau mocās ir stipri drosmīgi,nerunājot nemaz par to ka īsts geimeris lieto arī divas video reizē un ūdens dzesi. Par izmesto naudu arī sanāks niknāks PC.

 

Mainīties mainās.

Vairumam no šiem jau stokā ir sli/croosfire.

Un,jā,daudzi izmanto arī pat 4 videokartes uz saviem spēļu torņiem :D

Dzesēt spēj arī viens normāls ventiķis,bet šiem visiem minētajiem pārsvarā ir no 2-4 ventiem.Toshiba Qosmio(dažiem) un Razer gan tā pasūdīgāk ar dzesi.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Toshiba Qosmio(dažiem) un Razer gan tā pasūdīgāk ar dzesi.
Viss ir atkarīgs kādi video čipi sabāsti laptopā. Toshiba Qosmio - vēl nekad nav ielicis savā spēļu mašīnā 100W video čipu.

Ja gribēsi iebāzt niknāku video, tad neizvēlies ASUS un Toshiba spēļu ķeplapus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...