Jump to content

Kādas austiņas derētu priekš mūzikas producēšas visslabāk?


guccir
 Share

Recommended Posts

Nu tādas kuras ir vērts pirkt, lai var dzirdēt vairāk kā mirstīgajam drīkst.



nnoname

Es jau producēju, tik gribu labākas austiņas, jā uz portatīvā, Kāpēc nederīgas skaņas kartes???

kaplis6
Logiski, bet ne par to runa iet
RudeWolf

Quote
Quote
Kādas tavai skaņas kartei ir IMD un THD līknes?

A kur to var apskatīt? es nezinu...

raiviic
Ok, saki vajaga Pro skaņas karti

Quote
Quote
Pro ārējās skaņaskartes iegādi

Tad jautājums kādu ņemt to skaņas karti, kādi ieteikumi


RudeWolf

Quote
Citāts
Budžets?

Nezinu cik viņas maksā reāli
mmm, nu varbūt 50 Ls nebūtu žēl,...........Labāk būtu ap 30Ls. Es jau tik students man nauda no debesīm nekrīt,ceru viņas nemaksā 100 Ls un uz augšu :D
RudeWolf

Quote
Skatīt 7. postu.


Kādu 7 postu????
RudeWolf
?????????

Quote
Šo.


nnoname



Quote


tad varbūt apgaismo, kā izpaužās tava "producēšana" ?

Producēju Hip-Hop/ Rap mūziku,....bet es vēl iesācējs, tā teikt mācos vēl.
Jā un tais uz Fl, viss self made, neizmantoju semplus

Quote
students, bet jautājumi kā pamatskolniekam

Normāli jautājumi, es takš nezinu cik tās skaņas kartes jopcik maksā....Un tas jāsaprot kā uzbrauciens un tavs ceļš uz kapsētu???

raiviic

Austiņas es neiekļāvu budžetā, tie 50 Ls būtu skaņa kartei

ieleja
Kādu spamu???Normāli jautājumi, kas mani interesē. Kas tev nepatīk???




RudeWolf
nu cik tad maksā vidēji Pro skaņas karte????Apgaismo


Tad sanāk ka par 50 Ls nevar nopirkt labāku skaņas karti kā iebūvēto, nu labi skaidrs tad...labi tad kā saka
raiviic paņemšu AKG K 511 ausis paņemšu

 

Visdrīzāk būs tā, ka uz sūdīgākas tehnikas Meistars spēs uztaisīt labāku albumu.

 

Protams piekritu. ka galvenais ir ideja, melodija, tā būtība,...utt

Labots - guccir
Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tādu gribi saklausīt ? Pro austiņas dod tīrāku, detalizētāku skaņu, bet parastai mūzikas klausīšanai šī detalizācija ātri sāk "griezt ausīs". Ir darbā gan Sennheiser HD 380 Pro, gan Shure SRH840 ausis, bet mājās lietoju parastas, nedārgas AKG K 511 - tīra, patīkama skaņa, labas "apakšas".

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Kāpēc nederīgas skaņas kartes???

 

Kādas tavai skaņas kartei ir IMD un THD līknes?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

šis bija pārāk sarežģīts jautājums

 

1367474321893.jpg 

Link to comment
Share on other sites

lai gan ja mazliet iedziļinās jautājumā (ko man pēc lieliskās šodienas ne visai gribās), tad s/n tur noēd visus dzirdamos thd un ko tik vēl ne, ja vien protams autors nelieto ābolu, kuram ar iebūvētajām ir nedaudz labāk par vismaz 95% pc lapšu

Link to comment
Share on other sites

 

 

jā uz portatīvā, Kāpēc nederīgas skaņas kartes
  Var uz portattīvā, bet ja tiešām gribi lietot Pro ausis un just atšķirību (arī ar parastajām jutīsi), tad sāc ar Pro ārējās skaņaskartes iegādi. Ne tikai laptopu, bet arī PC integrētās kartes nav nopietni ņemamas.
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Budžets?



 

 

Nu tādas kuras ir vērts pirkt, lai var dzirdēt vairāk kā mirstīgajam drīkst.

 

 

 

Nezinu cik viņas maksā reāli mmm, nu varbūt 50 Ls nebūtu žēl,...........Labāk būtu ap 30Ls. Es jau tik students man nauda no debesīm nekrīt,ceru viņas nemaksā 100 Ls un uz augšu

 

Skatīt 7. postu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jau tik students man nauda no debesīm nekrīt,ceru viņas nemaksā 100 Ls un uz augšu

 

students, bet jautājumi kā pamatskolniekam

tad varbūt apgaismo, kā izpaužās tava "producēšana" ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu varbūt 50 Ls nebūtu žēl,...........Labāk būtu ap 30Ls
   Nopietnas Pro ausis + Pro ārējā skaņaskarte - nesapņo, tur gandrīz vai vēl viena nulle pie cipara jāpieliek.

  Kā jau te jautāja - ko tieši un kā gribi producēt ? Kas būs galaprodukts - daudzkanālu  Audio DVD, CD, varbūt parasts mp 3 :devil: ?  Ar kādiem softiem strādāsi? Tad arī varētu ko mēģināt ieteikt. 

 Bet citādi - tavam budžetam pilnīgi atbilst un, kā jau teicu - mājās šitādas lietoju un neredzu problēmas. Protams, tiem, kam austiņās vajag nevis kvalitatīvu stereo, bet sačakarētu 3D skaņu un vēl visādus super duper efektus (kas ar producēšanu nekādi neiet kopā), tad nederēs.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es vienkārši neiebraucu izteicienā-

 

 

 

Nu tādas kuras ir vērts pirkt, lai var dzirdēt vairāk kā mirstīgajam drīkst.

 

 

Un pēc tam, lol - es takš students nabagais! Nu latiņus trīsdesmit, piecdesmit - tā tak liela nauda! Viens cīsiņš un sešas dakšiņas!

 

Jūtu, ka mana attieksme pret dzīvi sāk pamazāk kaspičificēties.



Ok, lai nav tukša muldēšana - es pašlaik esmu līdzīgā situācijā kā autors - meklēju skaņas avotu, kas spēs ļaut

 

dzirdēt vairāk kā mirstīgajam drīkst.

t.i. ar 120dB dinamisko diapazonu, attiecīgi zemu harmonisko kropļu līmeni un arī digitālo skaļuma kontroli, jo labi poči maksā naudu, ko es drīzāk iegrūstu citur.

 

Mani varianti -

 

NAD M51

Lavry DA11

Violectric V800

 

Pirkšu lietotu, tāpēc sanāks samaksāt drusku virs 10 Benjāmiņu Frenkiem.



Cilvēk - tu sākumā prasi references līmeņa austiņu sistēmu, kas izmaksātu savu latus 700-1000. Pēc tam uzreiz - trīsdesmit lati un "labāk par skaņas karti", jo esmu students... Visdrīzāk būs tā, ka uz sūdīgākas tehnikas Meistars spēs uztaisīt labāku albumu. Tas, ko es iesaku būtu dabūt kaut kādu Creative EMU 0404 digitālo interfeisu un paskatīties, kas ss-ā notiek ar tām vienām Beyer DT990 Pro ausīm.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

WitaminC

iesaku DT770 PRO, var ari meginat no daugavpils sutit, vinjiem bija kkad internetveikalaa, cena kkur 120Ls, bet ir to veerts. 

Labots - WitaminC
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Autors tak gatavais klauns - wannabe dī-žejs, es nesaprotu, kādēļ dažš labs biedrs te vispār tērē savu pietiekami vērtīgo laiku runājot riņī un apkārt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani varianti - NAD M51 Lavry DA11 Violectric V800

 

hmm, pēdējais kaut kā palaists garām, iekšā izskatās cmuki, tikai kāpēc tik maziņi elektrolīti? :grin:

kadi bija kritēriji atlasot tieši šos? ja jau lietotu, tad ir vērts apsvērt arī stello da100(sig), da220mkII, weiss dac2 un northstar 192

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Man bija svarīga fiška tā digitālā skaļuma kontrole - vienkārši, ja es taisu katru gadu pa vairākiem ausstiprinātājiem, tad man būtu vieglāk, ja es varētu testēt bez potenciometra.

 

Izvēlējos pamatā pēc Inspektora Capa standartiem - 20bit reālā izšķirtspēja (120dB SNR) un pietiekami zems THD, kas lielākoties mūsdienās vairs nav problēma. Plus vēl atsauksmes no man respektējamu dzirdes sistēmu īpašniekiem. Par Violectric gan atsauksmes raibas - daudzi saka, ka skaņa garlaicīga un tam cenu segmentam par maz mikrodinamikas.

 

Pašlaik izskatās, ka pirkšu Lavry. Ir neliela iespēja, ka paziņa spēs man labu cenu piedāvāt M51.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Pašlaik arī izskatās, ka Laurīti būs jāņem, jo kastiņa maza un cena arī ap 400Ls bez loģistikas no ASV sanāks. Es tikai pagaidām gaidu, kādu dīlu man uz M51 dos. Manā prātā M51 drusku augstākā plauktā stāv nekā Lauris, jāredz, kāds ceņņiks būs.

 

Piedāvā arī man Stello DA100 Sigu par 500$, bet tur man drusku atsauksmes nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Bijbij tur par nedaudz izceltiem vidiem. Stelliķi es ņemtu, ja nebūtu Laurīša piedāvājums, jo 400LVL par Lauri arī ir labs cipars. Protams, tranzistori būs izdeldēti!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jūtu, ka mana attieksme pret dzīvi sāk pamazāk kaspičificēties.

 

Diemžēl jo vairāk laika es te pavadu, lūrot forumos, jo vairāk man Tev jāpiekrīt. Es gan problēmu risinu, forumus nelasot.



Pilnīgs offtopix: pastāstiet man, vai ir kaut viens Network Audio Player (tipa CA NP30, Marantz NA7000, Pioneer kaut kādi bija etc) kurš saprot Windows/Samba tīkla shāres un spēj mapotos diskus lasīt, jeb viņi visi māk tikai atrast kaut kādu Media Streaming serveri, kuru man uz Linux mājas servera likt 1) lauž 2) nemāku ?????

 

Protams, WD HD player to saprot, bet es tomēr gribu muzaku bez TV ieslēgšanas klausīties.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Vispār slikts Rūdis, tevis dēļ atgriezās upgrade bug un atkal iekoda

 

Good, good - let the upgrade bug flow through you!

 

Bet jā, vakar bija man traka diena, tāpēc nanopūcīgums uznāca. Viena raksta dēļ biju patrāpījies starp āmuru un laktu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai ir kaut viens Network Audio Player (tipa CA NP30, Marantz NA7000, Pioneer kaut kādi bija etc) kurš saprot Windows/Samba tīkla shāres un spēj mapotos diskus lasīt, jeb viņi visi māk tikai atrast kaut kādu Media Streaming serveri, kuru man uz Linux mājas servera likt 1) lauž 2) nemāku ?????

 

jebkurš Squeezebox modelis? vairāk uz sitienu nenāk nekas galvā, bet gan jau ka ir



kārtējo reizi nevaru beigt sajūsmināties par dažu ražotāju montāžas kultūru un attieksmi pret detaļām

Link to comment
Share on other sites

nu jā, bet šeit vismaz redzi, par ko tā tiek prasīta atšķirībā no dažiem labiem citiem, kuri vidusmēra pioniera dvd nomaina priekšējo paneli un pāris-desmit elementus un uzliek līdzīgu ciparu :sarkasms:

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

kārtējo reizi nevaru beigt sajūsmināties par dažu ražotāju montāžas kultūru un attieksmi pret detaļām

 

Nu Luxis nav ruksis un taisa uz ūsiņu, kvēlspuldžu arī nav konstrukcijā... Es tik domāju - Luxim ir in house burvju kondiķu ražotne? Gan jau, ka kaut kāds Nichinon rebadžots.

 

Es palikšu pie Lavry savai sistēmai.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Luxim ir in house burvju kondiķu ražotne?

 

nedomāju vis, un detaļas bija domātas as is "detaļas vispār", nevis komponentes, un tā arī nebija rekomendācija daciem, tikai neliela grafomānijas lēkme

Link to comment
Share on other sites

Neķer kreņķi, vienkārši piefiksēju, ka Luksim ir kaut kādi kondiķi, ko iepriekš nebiju redzējis. Un Luksi jau var rekomendēt, ja sanāk šekeļi, hehe...

 

Es tikai degu nepecietībā, ka DACs ar jauno pastiprinātāju spēlēs. Jo pagaidām QRV08 ir stingri labāks par Dynalo.



Beigās tomēr nožmiedzos un paņēmu Stello DA100 Signature. Par 475$ kopā ar šipingu.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Kad saņemšu, varam kaut ko sarunāt - es vienmēr esmu atvērts nopietniem klausītājiem!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko lai saka... EMU skan kā laba skaņas karte, bet Sello kā mūzika.

Link to comment
Share on other sites

aha, ir ienācies tas korejiešu brīnums :grin:

 

 

kā ar sliktajiem vidiem?

eeem, man te vēl jautājumiņš uzradās - atšķirības starp usb un coax/opt? :grin:

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Tikko tik sasildīju un klausos no USB. Nekādus trūkumus pagaidām nedzirdu skaņā. Sliktie vidi pagaidām nav! Vēlāk paprovēšu no citiem pieslēgumiem.

Link to comment
Share on other sites

I2S gan vēl nezinu, kur es varētu izmantot. Ja būtu kāds ultra transports, tad no tā varētu pūst ārā. Tiesa, ja transports ir ultra, tad arī SPDIF būs labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...