Jump to content

Fetišs uz tehniku jeb tehnosektanti


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Smadzeņu skalošana nav objektīvs vai mazākobjektīvs apskats par kādu gadžetu. Smadzeņu skalošana ir tad, kad, kad ieslēdz apgalvojumu, ka visi, kam nav tāda līmeņa gadžeti, kā man, ir loši..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    16

  • vvv

    15

  • JDat

    15

  • RudeWolf

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

kad ieslēdz apgalvojumu, ka visi, kam nav tāda līmeņa gadžeti, kā man, ir loši..

Nu šādos gadījumos, protams, to nevajadzētu tā atstāt, šeit moderatori varētu iedarbināt savus instrumentus un nokaunināt tos, kas apsaukā citus par lošiem.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Ja tajās savās domās nav neviena kritiska vārda, tad šāds viedoklis ir greizs vai arī noslēpti kādi skeleti skapī. Kur jūs esat redzējuši ideālu lietu?

 

Neredzu problēmu, ja elementāras pieklājības ietvaros kāds forumā paslavē savu iphonu un turklāt izsaka savas domas
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Ei, tikko pamanīju, Skrandainais nomainījis savu foruma lietotājvārdu uz Mežavecis. Mežavecis, apsveicu! Nopietni, jaunais lietotājvārds ir zolīdāks, man liekas, Skrandainais bija pavisam skarbi.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Mežaveci, mazliet offtopic, bet es tiešām priecājos ka ir atpakaļ iepriekšējais lietotājvārds. Domāju ka vēl kāds pamanija, bet kauns bija rakstīt, tāpēc es uzrakstīju. 

Tomēr arī esmu foruma ilglaicīgs (salīdzinoši protams) lietotājs un Tevi vienmēr atceros kā Mežaveci, un kad lasu un stāv kāds nomainītais vārds vienmēr iedomājos dubulti, gan jauno, gan oriģinālo Mežavecis. Apsveicu un paldies!

 

 

edit: skatos ka kamēr rakstiju, biedrs 

vvv

jau paspēja uzrakstīt. Tikai pievienojos teiktajam un papildinu.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@@ieleja, ja grib uztaisīt normālu objektīvu apskatu, tad katrai lietai jabūt pretī 2 sarakstiem - plusi un mīnusi. Pretējā gadījumā sanāk tāda pozitīvisma kampaņa Šlesera stilā. Ja runa tikai par kritiku, tad noteikti runa par brāķi, krāpšanu vai vispār ne par diskutējamo objektu.

 

Larijssene

Patiesība ir avatarā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

jaunais lietotājvārds ir zolīdāks

 

Mežavecis jau no sākta gala bija Mežavecis (mezhavecis). 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Bet kurš kas ir audio cilvēku iPhone/Mikrotik?

Labots - Žaks Noriss
grammar nazi
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja nebūtu šādu karsto topiku, tad forums vispār būtu tukšs

Pareizi. Es arī ar interesi lasu forumu tāpēc, ka ir šādi karstie topiki. Un arī tie topiki ar zombiju piedalīšanos ir interesanti. Un zombiju nolicēji ir interesanti. Mans uzskats, jo raibāk jo labāk. Jāuzteic foruma iedalījums pa sadaļām. Labi izdevies, visu var viegli sameklēt. Lieli malači, kas šito forumu izgudroja, izveidoja, uztur.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ja nopietni domāji par to avataru, tad mans piegāiens ir tāds ka esi sapratis ka VISS šitas ir viens liels šovs. Un patiesība tajā ka klasiskas vērtības paliek vienmēr.

 

edit: un tāpēc arī atgriešanās pie vecā lietotājvārda.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Kas traucē to darīt foruma biedriem? Labākos apskatniekus izliks galvenā lapā un visur citur pateicoties sociāliem tīkliem.  Te ir lieliska starta platforma ar lielu auditoriju. Ja atklāj sevī spējas un citiem patiks, var pēc tam izvirst ar savu blogu utt.

 

 

apskatus jau taisa neforuma boot.lv, kādi nu te apskati? normāli apskati pie Krizdabs
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

 

 

apskatus jau taisa neforuma boot.lv, kādi nu te apskati? normāli apskati pie Krizdabs

Tu droši vien joko. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

iPhone un MT tomēr pilnīgi dažādas lietas ne tikai pēc būtības, bet arī pēc sūtības - iPhone ir skaista, ērta lieta, kas tā īpašniekam ir diezgan ierobežotā kontrolē. MT ir sarežģīta un mēreni grūti konfigurējama ierīce ar gandrīz bezgalīgām iespējām   ko no tā vajag audio cilvēkam no audio?
 

 

Es domāju tieši produktu - panaceju.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Brīžam var sapratst Ludītu kustību:

http://genealogysstar.blogspot.com/2011/02/deeper-meaning-of-rootstech-modern.html

http://www.huffingtonpost.com/mark-engler/the-luddites-revisited_b_846098.html

http://www.theguardian.com/commentisfree/2011/nov/17/lessons-of-the-luddites

 

TL;DR - šai tēmai ir ļoti dziļas saknes, viena no spilgtākajām vēstures lappusēm ir saistīta ar Ludītu sacelšanos pirms 200 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Stāsts ir par to, ka, piemēram, 1975. gadā izdotu plati man ir iespēja klausīties TIEŠI TĀDU, kā izpildītājs viņu ir iecerējis un tolaik izdevis, nevis tagadējo digitalizēto, remāsterēto un citādi "uzlaboto" versiju.

nu muzikas autori izmantoja tas iespejas kadas bija 1975.gada un paslaik ta laika muziki izmanto shi laika iespejas(remastero un "uzlabo")...galvenais vinila plus ir ta dabiskais skanejums.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

TP-Link ar oriģinālo firmware.

 

TP-Link - the BEST!

 

 

 

mobilajiem telefoniem arī nav izteikta sektantisma

 

iPhone - the BEST! 

 

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

 

Morāle tam visam – nav jēgas Boot uzdot jautājumus par to ko pirkt no audio, foto, datoriem, jo racionāla rezultāta tam nebūs.

Šis ar katru reizi arvien vairāk pierādās... Bēdīgi, ja godīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Runa taču gāja par to, ka kāds ir nopircis jaunu gadžetu un no priekiem nespēj atturēties par to pastāstīt citiem. Tad nu vienkārši jābūt vadlīnijām, kas regulē, lai "prieka vēsts" nekļūstu par slimīgu produkta celšanu debesīs. Vienkārši visus tos spilgtos epitetus vajag novirzīt pareizā gultnē, lai no defekta iegūtu efektu :) Mūsdienu laikmetā fiksi var kļūt slavens ar labu ideju vai pasniegšanas veidu. Vai tad šo sektantu mērķis nav pievērst uzmanību?

 

un kāds no tā gan būtu labums? palikt slavenam Latvijā?
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skrandainais nomainījis savu foruma lietotājvārdu uz Mežavecis. Mežavecis, apsveicu! Nopietni, jaunais lietotājvārds ir zolīdāks, man liekas, Skrandainais bija pavisam skarbi.

Nevis nomainījis uz jaunu, bet gan paņēmis atpakaļ savu veco. Laikam apnika sevi pazemot. Kaut gan Mežavecis jau arī  uz krutu džeku īsti nepavelk :D 



 

 

Nu protams, ka vienīgais pareizais rūteris ir MicroTik

Muļķības, es kā reiz cenšos cilvēkus atrunāt no tā pārcenotā sūda iegādes. 

Link to comment
Share on other sites

viskrutāk ir paķert aifonu un tad to aplīmēt ar plēvēm !

Link to comment
Share on other sites

Man nav svarīgi, kādus aparātus cilvēki pērk, ja tikai tas nerada man problēmas.

Es nekādi nevaru saprast kā daži var automašīnā klausīties mūziku tādā skaļumā, ka ārpusē labi dzirdams kādus 100-200m apkārt. Vai tā nevar nieres atdauzīt (ar dB)?

Daži klausās plejerīšus ar iebāztiem puļķiem ausīs tādā skaļumā, ka dzirdams troksnis 10-20m attālumā. Par to jau dakteri ir brīdinājuši, ka dzirdes problēmas ar laiku garantēas.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Nu, bet viņiem partīk, kamēr dzird.

Man patīk jaudīgi autiņi, sports, amatniecība un atpūta no problēmām. Fetišs, kas reizēm dod praktisku, taustāmu ieguvumu. Tas nenozīmē, ka nicinu lenu autiņu braucējus, pats sāku ar palietotu atmosfērisko dīzelīti... arī tiem savs kičš.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

un kur palika Magnat - ze best! ?

S90 - über alles

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tēma nav īstā, tomēr jautājums - kur šobrīb būtu visprātīgāk ilglaicīgi ieguldīt pāris kls lai $$$ sagalabātu savu vērību? Bankas depozīti - reāli procenti nesedz inflāciju, akcijas - riskanti. Nekustamais īpašums - pa pāris kls nekas prātīgs nesanāks. Zelts? 

 

PS. Ne nu var jau ieguldīt nezūdošās vērtībās (auto, iphone, nodzert) :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Panacejas nekur nav. :) :) :)



Ieguldīt, ja ir ko – sevī, kvalifikācijā, izglītībā, prasmēs. Paliek pāri - daļu akcijās( var spekulēt caur banku/ brokeri), daļa zemē, antikvariātā, mākslas darbi, metāli, utt. 

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Nopirku Sony Xperia Z. Laba tāfele. Tomēr iPad 2 ir ērtāks rakstot un socializējoties. :D Lai arī Ipadam ir savi trūkumi. MacBook? Nav jau slikts, lietojams. Kad vajadzēs tad zinu ka no ābola pirkšu tikai MacBook Pro. iPad un iPhone ir forši, bet androīds dvēselei tuvāks.

 

Vinils? Kā skan! Tiešām, kā skan tas fakenais vinils. Ssss, klak, bum, bum! Tanci sbubinom pilnmēness laikā pie Zilākalna Martas un tad skan. Tas tiešām ir tāds sava veida hipsteru un pašpaliecināšanās pierādījums nevis praktiskais labums. Nav jau slikts, bet man vairāk LABS digitālais. Te bija runa par remsaterēšanu. Kur problēma paņem nociparotu un restaurētu oriģinālu nevies "uzlabotu"? Analaigoa forever? Iespraud sev to analogo vienā vietā un priecājies. Skaņas ierakstiem vispār ir nedaudz virs 100 gadiem vēsture tikai. Ko var gudri izrunāties ka analogais ir mūžīgs? Paskatīsimies vēl pēc 100 gadiem.

 

Lūk tāds te sviests sanāk...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

un kur palika Magnat - ze best! ?

Magnat - the BEST!

 

P.S.

Man tikai subis Magnāta... 

Link to comment
Share on other sites

@, ej tu DAPAQ. Es te esmu trollis. Tev nebūs troļōties vairāk kā man. Galu galā, kurš no mums ir moderators? Joptabļa! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

PieGdiena - tirini ap egli!

 

Nafig ap egli? Tas priekš FAPotājiem!

 

Ir daudz labākas nodarbes kā pļegurot pieGHienā. Piemēram aiziet uz klubu, riktīgi uzraut tanzen un iedzert tikai bezalkaholisos kokteilīšus, ja ir nerātnāki plāni. Neba man tevi jāmāca... 

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Analaigoa forever? Iespraud sev to analogo vienā vietā un priecājies.

bez spraushana un stridiem par skanejumu,vel ir tada lieta,ka Lp vaki,kuri ir makslinieciska vertiba pati par sevi,melomanam turet roka milaka muzika albumu ir tas pats,kas makslas kolekcionaram Aivazovski...

P.S. tie teksti gan tev tadi baigi letie JDat,sen pliku sievieti neesi redzejis...

 

post-92452-0-02748900-1377896721_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bet ir vesels lērums mūziķu , kuri savas kompozīcijas Lp formātā neizlaiž - un ko tad ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

tie teksti gan tev tadi baigi letie JDat,sen pliku sievieti neesi redzejis...

 

Es jau visus savus noslēpumus neatklāju. Gribi par sievietēm parunāt? To var tikai pie alus. Skaidrā nestāstīšu.

 

LP vāki, jā tas ir fetišs na ļubiteļa. Tikai runa ir par skaņu nevis vāku. Tobiš saturs nevis iepakojums. Protams, ir cilvēki, kuriem iepakojums svarīgāks par saturu. Arī sieviešu jautājumos...

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Bet ir vesels lērums mūziķu , kuri savas kompozīcijas Lp formātā neizlaiž - un ko tad ?

Gaga&Biber ? :) katram savs,es tikai gribeju pusli Dzedaju "paspardit",nepatik man prastas rupjibas...labak izsmalcinatas... :)

http://youtu.be/hXpsOylosV0

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko var gudri izrunāties ka analogais ir mūžīgs? Paskatīsimies vēl pēc 100 gadiem. Lūk tāds te sviests sanāk...

Tik šaurs skatījums!

Papirus ir saglabājies jau pāris tūkstošu gadu, skaņa, kura ir ierakstīta uz vaska ruļļiem arī ir saglabājusies un atskaņojama, gleznas, zīmējumi utt. ar glabājas jau ilgus gs.

Cik vecs ir digitālais (pie)ieraksts? Cik ilgspējīgs ir magnētiskais, optiskais, elektroniskais datu nesējs? Ja nebūs elektrības, ko Tu iesāksi ar savu iPadu, kurā būs Tev .doc .jpg .mp3 .mp4 u.c.? Grāmata būs izlasāma vienmēr, platei ar nevajag elektrību, lai noklausītos.

 

 

 

Tomēr iPad 2 ir ērtāks rakstot un socializējoties.

Mūsdienās to vien cilvēki māk kā sēdēt aiz (pie) kaut kāda verķa, spaidīt, glāstīt, bakstīt, lai socializētos! Klātienē vairs ne vārda nemāk (nevar) pateikt, bet aiz kaut kāda "anonīma" lietotājvārda socializējas (drīzāk jau degradējas) pa kaut kādām vietnēm analfabēta līmenī.

 

 

 

kā daži var automašīnā klausīties mūziku tādā skaļumā, ka ārpusē labi dzirdams

Bieži vien nemaz TIK skaļi nav, cik auto slikti nopakots, un bleķi pastiprina skaņu novadot to tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu afigenna analogs ieraksts:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8rEmHkumWXI

 

Sevišķi labs šajā timecode reģionā: 3:55-4:16

Speciāli priekš analogā nesēja cienītājiem.

Nē, es nesaku ka tas viss ir cirpēju un aitu padarīšana, bet... Kaut viens analogās reliģijas piekritējs ir mēģinākis racionāli un objektīvi izskaidrot kas tieši un kāpēc vinilā (un arī Magnētiskajā lentā starp citu) ir labāks ne kā digitālajā ierakstā? Skuju zipes! Tikai vāvuļo apkārt, bez jebkātas saprašanas. Tieši tāpēc tadiem arī pienākas Čaku Norisu birkas, jo nesaprot par ko cīnās tajā reliģijā. Un nekādi pūkaini kaķšu terpi avatarā nepalīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ilgspējīgs ir magnētiskais, optiskais, elektroniskais datu nesējs?

Ja ieraksts "nosprāgs" uz viena datu nesēja, tad identiskas kopijas būs pieejamas uz citiem, ja kas ļauns notiks ar retu vinila plati, kā to atjaunot?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Gaga&Biber ?

Neesu viņu daiļrades cienītājs . 

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...