Jump to content

SAMSUNG 46 "" remonts :(


edgarsd
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda ka ir šāds modelis SAMSUNG UE-46F6200AWXXH ar vienu, bet  :resent:  :resent: Ekrāns dabūja triecienu, un 

 rada 80% melnu kad ieslēdz, bet pārējo bildi rāda ! 

Cik reāli ir tādu sataisīt ? 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Melns ir kas - tjipa matrica izšķīdusi? Grūti izprast domu.

 

P.S.

Ja matrica jāmaina, tad izdevīgāk jaunu TV nopirkt :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja defektēts displejs, tad aparātu par lūžņu kaudzes var pārdot kā donoru citiem. Jauna displeja cena ir tāda pati, kā jaunam TV.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā ekrāns pa vidu dabūja triecienu ! 

Daži jau man teica izdevigāk nopirkt jaunu ! 

 

Bet varbūt ir iespēja ktkur iegādāties un apsvērt domu par nomaiņu ??!  kāds zin ! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

 Tev konkrētais modelis ir kaut kas īpašs, ar gravējumiem, apzeltīts?  Var nomainīt, bet sanāks dārgāk nekā jaunu tv nopirkt. Vai arī naudu nav kur likt?

 

Nākamreiz piekar pie sienas, lai neviens nevar sadauzīt.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Pastāv iespēja arī sameklēt analogu modeli ar bojātām iekšām, savulaik pazīstamajam PHILIPS LCD TV saspēra zibens, taču matrica palika neskarta. Paprasīju lai atdod to TV man, paziņa atdeva. Tad sameklēju meistaru un meistars piemeklēju līdzīgu TV ar bojātu displeju. No 2 TV salika vienu un viss kārtībā. Izmaksāja pirms 2gadiem  man tas 50Ls. TV joprojām kalpo nevainojami un tiek lietots ikdienā.

Par tiem 50Ls toreiz notirgoju savu 5 gadus veco CRT TV un iznāca gandrīz bezmaksas apgreids no CRT uz LCD, gandrīz tāpēc, ka vadājot TV šurpu, turpu bija jāziedo kādi 10Ls degvielai. Tāpēc ja negribi krāmēties atdod to savu sisto TV man par šokolādīti! :beee:

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Atbildot uz autora jautājumu - tādu sataisīt ir reāli, bet saimnieciski neizdevīgi. Var jau mēģināt meklēt donoru, bet vari arī gadiem nesekmīgi meklēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu gan esi labs "koriš" saviem pazīstamajiem

 

Nesapratu cepienu - skauž, ka pats tā neproti "kruķīties"? Nu tad pamācies, dēliņ....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...