Jump to content

Nexus 7


unnamed.
 Share

Recommended Posts

Sveiki esmu nolēmis pirkt jauno nexus 7 16Gb planšetdatoru.Kāds nevarētu pateikt no kurienes labāk sūtīt? Itkā jau ir pārdošanā RD, bet 200Ls. Amazonē ir ir 230$. Bet kā tur ar piegādi no amazon.com ir uz Latviju un ja ir, cik ilgā laikā atnāks?

Link to comment
Share on other sites

Amerikāņu amazone pa tiešo uz Eiropu nesūtīts. Britu amazonē tas Nexus īpaši lētāks kā LV nebūs. Un es neietektu ņemt 16GB versiju, pati OS ap 8 aizņemot un atmiņas karti šim ielikt nevar, es gan nezinu kādēļ, jo citām iekārtām ar 4.3 andrīti tie ir kādi 2 GB. 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini pats no amazona pasūtīt pirms prasi.

Ja nevari, tad prasi padomu, nevis uzreiz neko pašam nedarot.

 

No ASV amazones var caur shipito.com sutit. Papildus sanāks kādi $20-35 par sūtīšanu un gan jau, ka vēl muita..

Link to comment
Share on other sites

labiitis

No Vācijas playstore (200 euro) ar sūtīšanas servisu (lbss.de vai kādu citu). Tik es nezinu šiti kā samksāt, lai viss būtu ok.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šodien uzzūtīju no Google Play.

 

No LV var apskatīt preci caur UK vai DE proxi. Pirkt caur proxi nevar un vismaz DE veikals prasīja DE maksājumu karti. Tā ka reālistiski ir nepieciešams kāds insaideris attiecīgā valstī.

Link to comment
Share on other sites

unnamed.

Žak, kā tad tu pasūtīji? 

 No amazones sūtot var atzīmēt lai ir kjip kā dāvana. Tad laikam tiktu cauri bez muitas. Varētu piemaksāt tos 30$, bet cik ilgi sūtīs caut to shipito.com 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kopš kura laika šis te darbojas dārgām precēm no ne-Eiropas valstīm?

 

 

No amazones sūtot var atzīmēt lai ir kjip kā dāvana
 
Link to comment
Share on other sites

(labots) · Hidden by Žaks Noriss, Augusts 28, 2013 - kļūdiņa
Hidden by Žaks Noriss, Augusts 28, 2013 - kļūdiņa

 a

Labots - Luke
Link to comment
Žaks Noriss

No Amazones ir dāvanu iepakojums :D

 

Es sūtīju caur cilvēku DE ar viņa maksājumu karti.



 

 

No amazones sūtot var atzīmēt lai ir kjip kā dāvana.
 
Link to comment
Share on other sites

Tiešām UK Google Play šodien ir ielikts jaunais Nexus 7, vakardien vēl nebija. Žēl, ka veco uzreiz izņēma ārā, es vēl biju domājis paķert 3G versiju.

Link to comment
Share on other sites

Tur var nopirkt ar LV karti? Sūta uz Latviju?

Link to comment
Share on other sites

Nē uz Latviju nesūta. LTE versijas vispār vēl nav. 16GB ir 199 GBP un 32GB ir 239 GBP. LTE versija maksās 299. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

LTE versija maksās 299

Tad jau nav jēgas. Tepat pa 279 naudiņām var dabūt. 

Link to comment
Share on other sites

unnamed.
(labots)

Ok, tad skaidrs - Jāsūta caur cilvēku asv. Parunāšu shodien ar viņu. : :)

 

Bet no 16Gb versijas īsti nebūs jēgas, ja? Jāsūta 32gb.

Labots - unnamed.
Link to comment
Share on other sites

Nu tā apskatots raksta, ka no 16 tikai 8 esot pieejami. Es pats neesmu jauno vēl redzējis. 

Link to comment
Share on other sites

unnamed.

http://forums.androidcentral.com/google-nexus-7-tablet-2013/300507-available-memory.html

 

Nezinu, kur tu skatijies, bet te raksta, ka no 16 Gb lietotājam pieejami 12gb un no 32gb - 26 gb.

 

 

ir kādas atsauksmes par šo te veikalu? Te ir 60$ atlaide 32gb modelim. 

http://www.abt.com/product/71116/Google-NEXUS7ASUS2B32.html?utm_source=ultimately_bought&utm_medium=product_vertical&utm_campaign=abt_recommendations

Link to comment
Share on other sites

Kāds nopirka jauno Nexus 7?

Es no 1a.lv pasūtīju, bet tad pārdomāju. :D

Vecais vēl darbojas un tieši tika paziņots par LG G Pad, kurš izmēros ir līdzīgs Nexus 7, bet ar lielāku ekrānu, proti, 8.3''. Pagaidīšu tam cenu.

Labots - getlost
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cenas jau nav nekādi noslēpumi:

 

 

 

 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par nelielu beztēmu, bet ja kāds grib 7" tableti ar Tegra 3 procesoru, 32 GB flash, HDMI un SD kartes slotu, tad pašlaik ebuyer.com tirgo smuku vecā Nexus 7 līdzinieku. Bonusā arī nāk ļoti kvalitatīvs ādas maciņš par brīvu (it kā 49 GBP esot cena). Sūtu viņi tikai pa UK, tā kā jums vajadzēs kādu kontaktu UK.

 

Pati tablete ir ļoti kvalitatīva, strādā ātri, ekrāns labs, korupss neļodzās un nečīkst. Lādējas caur USB. AnTuTu dod 13k papagaiļus.

 

http://www.ebuyer.com/521621-hisense-sero-7-pro-32gb-tablet-m470bse

http://www.youtube.com/watch?v=FG86tDrDuS0

 

Vēlāk kad būs vairāk laika, ielikšu ķīnas tablešu tēmā garāku aprakstu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vai ar šiem 7" planšetniekiem internets ir ērti pārskatāms?

Varbūt kāds Nexus īpašniekiem var pamēģināt padot skaņu caur usb uz kādu usb dac? Cik paskatījos, tad 4 adroidam it kā atbalsts tam ir.

Link to comment
Share on other sites

7" ir kompromiss starp iekārtas izmēru un lietošanas ērtumu. Internetu lietot vismaz man ir ērti, neatceros, portatīvo datoru mājās praktiski vairs neslēdzu iekšā.

 

Par USB DAC, vari apskatīties šeit:

http://www.head-fi.org/t/627459/use-a-standard-usb-dac-with-a-nexus-7-step-by-step-guide/105

Link to comment
Share on other sites

Tur viņi laikam vēl par veco runā. Ja jaunajam arī vēl jāveic visādi voodoo rituāli, tad droši vien nevajag. Lai gan man nav īsti saprotams, kur ir problēma, ka vieni usb strādā un citi nē. Specifikācija usb standartam zināma, windows vidē tas viss sen ir atrisināts. Tas ir androids vai iekārtu ražotāji, kas kaut ko nohaltūrējuši izpildījumā?

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši Google viņiem vien zināmu iemeslu dēļ kerenelī (kas pēc būtības ir vienīgais Linux elements, no visas kas ir andrītī) neiekompilē iekšā šo USB DAC draiverus. Visticimāk, ka vienkārši fiziski nav iespējams izsekot gan pašu draiveru kvalitātei, gan stabilitātei.

 

Un nekāds voodoo tur nav, Nexus iekārtām iešūt citu kerneli ir diezgan elementāri.

Link to comment
Share on other sites

kerneli iešūt ir elementāri. bet iešūt kernelī tos draiverus jau vairs nav tik elementāri :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tā ir izplatīta "plug-and-pray" iekārta, tad vajag tikai pagaidīt un gan jau kāds padalīsies ar gatavu kerneli.

Link to comment
Share on other sites

Ja vien tas kernelis, bet tie tak arī vēl ir jāpiemeklē kokrētai iekārtai. Vai tad windows vidē arī ir dažādi usb audio draiveri? Man šķita, ka tur ir kaut kāds viens, standartizēts, jau iekļauts instalācijā, vismaz līdz 24/96. Jaunajā android 4.3 (vai 4.2) aprakstā arī ir pieminēts Support for USB audio docks. Ko tad ar to viņi domājuši? Varbūt vienkārši jāpagaida uz 4.4 versiju.



Vai Nexus 7 kopā ar mobilo telefonu ir izmantojams mobilajam internetam?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai Nexus 7 būtu izņēmums?

Uz telefona jāieslēdz wi-fi hotspots(neatkarīgi no OS), un ar planšeti/laptopu/citu telefonu jāpieslēdzas klāt tam wi-fi punktam.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, negribēju taisit jaunu topiku. bet es nevaru izvēlēties ko iegādāties nexus 4 vai nexus 7. 

Nexus 4 + mobilitate ,viss vienā. - jo darbā liela iespeja noslicnat vai sadauzit

 

Vai tomēr pietiktu ar nexus 7 un lietot 20ls vērtu tel.

Nevaru izlemt  :help:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
· Hidden by Žaks Noriss, Oktobris 10, 2013 - Pārdod ne tur...
Hidden by Žaks Noriss, Oktobris 10, 2013 - Pārdod ne tur...

pārdodo lietotu Nexus 7 3G 32GB (vizuāli kā jauna), garantija līdz 12.07.2014.
Cena: 140Ls

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...