Jump to content

Utorrent (Pec valsts mainas nestrada)


Gatis77
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Stradaju starptautiska kompanija un sanak, ik gadu mainit dzivesvietas vai ari biezi! Un filmas sadam dzivesveidam ir ka,ediens!

 

Esmu atbraucis tagad uz Dublinu uz 5menesiem un internets viss ir, bet kad velos novilkt kadu filmu, radas - finding peers - Mana doma, bija ka provaideris nelauj, ko tadu darit! Varbut kadam ir kads mazins knifins,ka lai to apiet, vai ari varbut kludos par provaideri! Bet Gibraltara, UK, Latvija tiesi ar siem pasiem setingiem vilku un viss gaja uz Urraa,, Bet seit.. nelauj!

Link to comment
Share on other sites

Kads varbut var izstastit ka so izdarit?

 

iesleedz protokola shifreeshan, izmanto Fano HTTPS versiju lai announce iet car HTTPS un ja veel neliidz tad panjem kaut vai to pashu Mullvad VPN servisu

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā, šito es arī nesapratu. Domāju jau, ka esmu ko palaidis garām. Bet nē, viss kārtībā...

Link to comment
Share on other sites

Tad kads var palidzet? Ir kadam idejas,ka palabot kaut ko sistema vai ka tamlidzigi?


Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Kaut kāda passive mode nava ? Kaut kas tāds eMule bija - vilkt varēja , kaut pasūdīgi .

Link to comment
Share on other sites

buberbass

Tātad skatos ka arī šeit esi iegriezies ar savu problēmu. Problēma ir tur ka provaideris ir mēsls kurš bloķē P2P trafiku tai skaitā torrentus. Atsakies no viņa pakalpojuma un izmanto normālu provaideri. Bet ja nu ļoti gribās tad ķersimies klāt pie mana kompresētā ieteikuma izķidāsanas.

iesleedz protokola shifreeshan

 

Tas nozīmē ka jāiet ir iekš torrentu programmas settingiem un jāaktivizē šifrēšana. Kur to konkrēti var izdarīt uTorrent es nezinu jo to spyware es nelietoju.

izmanto Fano HTTPS versiju lai announce iet car HTTPS

 

Fano sava konta settingos ieķeksē izmantot SSL opciju. Pa jaunam nokačā torrentus kurus gribi vilkt. Tad torrent klients sūtīs announce trackerim izmantojot SSL ko provaideris nespēs atšķirt no jebkuras citas SSL konekcijas.

ja veel neliidz tad panjem kaut vai to pashu Mullvad VPN servisu

 

Es iesaku Mullvad.net vai ipredator.se VPN servisu lai vari kačāt apejot jebkādus provaidera bloķējumus.

 

Katram reģionam ir sava programma: torrentiem bitcomet torch http://www.torchbrowser.com/ freedownloud meneger
Tu esi dumjš ja lieto un atļaujies kādam ieteikt to padjobku kas saucās torchbrowser. Bet nu vispār redzams ka tev sajēga par šīm lietām ir mājsaimnieču līmenī.

 

Kaut kāda passive mode nava ? Kaut kas tāds eMule bija - vilkt varēja , kaut pasūdīgi .
Torrentiem ir savādāk. Protams aiz NAT esošie peeri varēs pieslēgties tikai peeriem kuri nav aiz NAT vai ir ar forvardētiem portiem bet tas notiek automātiski. Nav šis gadījums.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...