Jump to content

OCTA polisē norādītā adrese


monitors
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Gadījās tāda situācija - internetā pirku OCTA un pie adreses neko daudz nedomādams norādīju savu reālo pašreizējo adresi, kas nesakrīt ar manu deklarēto dzīves vietas adresi. Tagad saņēmu polisi un sāku domāt (klasiski :))

 

Kā tad ir - vai tam ir kāda nozīme? Respektīvi - ja/kad būs vajadzīgs - vai mana OCTA ir derīga, ja polisē norādītā adrese nesakrīt ar manu deklarēto dzīves vietas adresi?

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tā adrese ir vajadzīga tikai regresa gadījumā. Ja neko nesavāri, esi mierīga.

Link to comment
Share on other sites

monitors

Paldies par atbildi Juutpaudi.

Tātad, ja auto nenovākošu vafelēs vai esot zem ripām, bet +- normālā csn, tad par to adresi varu neraizēties, sanāk tā? Tik daudz es varu! :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Deklarētai adresei ir nozīme, jo tā ietekmē polises cenu. Jo dziļāk laukos mitinies, jo polise lētāka - tur nav ne tramvaju, ne sastrēgumu, ne luksoforu. 

 

Nezinu vai tagad kaut kas ir mainījies, bet salīdzinot ar kolēģi, tā cenu atšķirība Rīga vs lauki bija gandrīz 2 reizes.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

monitors
(labots)

Skrandainais, par cenu taisnība un tās starpības joprojām ir un būs. Bet, ja pareizi sapratu, tad to adresi, kas nosaka cenu, apdrošinātājs ņem no tehniskās pases, tb no CSDD datiem. Jo ievadot tikai auto numuru un tehn. pases numuru man jau sarēķina gatavu cenu, kaut arī savu adresi nekur vēl neesmu norādījis. Bet to adresi par kuru es uztraucos, prasīja ievadīt jau pēc cenas aprēķina - kā mani apgaismoja - tā sanāk tīri smukumam uz paša polises papīrīša.

Labots - monitors
Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir, adresi skatās pēc autiņa reģistrācijas vietas un tai gan ir nozīme. Es vismaz speciāli nemainu deklarēto dzīvesvietu, lai apdrošināšana būtu lētāka. Skaidrs, ka to var nosaukt par "dzimumattiecībām ar santīmu", bet arī 20Ls ir nauda. Visur citur uzrādu reālo dzīvesvietu savā īpašumā.

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau polisēm ir 2 adreses.. 1) tava deklarētā adrese... un 2) tava faktiskā adrese, epasts, ko izmanto korespondences sūtīšanai/saziņai.

 

Turklāt, priekš tā otrā tagad jau pat īsti adresi nevajag, vismaz Baltai visu var izdarīt elektroniski/ norādīt epastu, ir viņiem pat savs portāls, kur rēķinus/polises var redzēt utt.. Nenāk lieks spams uz pastu..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Tātad, ja auto nenovākošu vafelēs vai esot zem ripām, bet +- normālā csn

 

OCTA nav nekāda sakara ar to ko nodari savam auto. 

Link to comment
Share on other sites

monitors

Žaks Noriss, skaidra lieta! tas tik būtu ideāli :D vienkārši, lai par to otru nav pašam jāmaksā :)

Link to comment
Share on other sites

Būtiskais ar OCTA ir lai vainīgais būtu otrs, nevis pats. Ja tevi atzīs par vainīgo, tad tas ietekmēs Bonus-Malus klasi, kas, savukārt, iespaidos OCTA polises cenu turpmākos gadus - līdz kamēr, eventuāli, sasniegsi 17. klasi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...