Jump to content

aliExpress.com


Kaža no Tukuma
 Share

Recommended Posts

 

 

Cilvēks nopirka pa to naudu 820 Lumia telefonam līdzīgu crap
Ne jau telefonu viņš par to naudu nopirka, bet gan LCD ekrānu priiekš Lumia 820.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    7

  • FoX

    7

  • ivo

    17

  • Bomaars/C12

    11

Top Posters In This Topic

OPUSUMI...Šamajamā tirgū veikti aotuveni 60 maksājumi par preci , no tiem 12 šobrīd procesā . Viņu liktenis nav zināms. Kopumā analizējot 33% laba prece piem. SSD diski, arī RAM ko pasūtiju strādā. Frizieru šķēres, Un vēl šis tas... 33% ķīniešu manta...pēc neilga laik būs vien jāmet ārā! Velo lukturītis vispār nedarbojās, pēc strīda atsūtija otru kurš darbojās 3 nedēļas...Šobrīd nauda vējā mantas ar nav..Vai nu  PC mikrafonu raksta ka USB bet asūta audio pieslēgumu. Uz jautājumiem brīnās (viņš taču strādā). Led lampas uzrādīts 15W atsūta 4.5 W.. Tāds esot Cina standarts lumeņos un lai nepīkstot. Apģērbu sūtijums ir bijis viens un tas pats izgāzās. Atsūtija ūzas ar bojājumu. (caurums izplēsts). Srīdā man vispār SELLERS neatbildēja. Un es kompensāciju zaudēju. Staigāšu ar caurām biksēm, bet toties no China.  :whistle2: ...33% ja paveiksies neko nezaudēsiet naudas ziņā... :diablo:  ja nu vienīgi par īsziņu par naudas atgriešanu!  Par sūtīšanas ātrumu aizmirstam...

ANALIZĒJAT paši... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Nez pagaidām mana bilance sūtījumiem no aliexpress ir 100% saņemti sūtījumi.

Dārgākais, ko esmu no turienes sūtījis ir grafiskā planšete 44 eiro, pārējie visādi sīkumi, led virtenes u.c Parasti pērku no tā pārdevēja, kam vairāk pasūtījumu un pozitīvas atsauksmes attiecīgai precei.

Uzskatu, ka ar drēbju un apavu sūtīšanu no interneta var iegrābties visur, jo ražotāji izmēru standartus interpretē, kā pašiem izdevīgāk. (Piemēram ražotājam XL  var būt S izmēra lielumā)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā tamdeļ jalasa apraksts kur izmeriem ir norādi arī izmeri cm, visi izmeri.

Man ar viss no kādiem 30-40 sutījumiem ir bijis ok un visi atnākuši, ja rc helis salūza pirmajas 10min tad atsūtīja otru , kurš vel tagad iet un otru beigās saremontēju arī(praktiskais latvietis). viena lieta gan telefona maiciņs kas ir no kkada gumijas/plastamas materiāla pec meneša plaisaja sturi un saluza tas maciņš

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Man no kādiem 20 sūtījumiem no Aliexpress nav atnākuši 2, žakete un planšete, par abiem naudu dabūju atpakaļ. Bet tā cenšos no tā brīnumveikala izvairīties.

Link to comment
Share on other sites

Iepērkos tur regulāri, no 31 sūtijuma tikai 1 nav atnācis, kvalitāte par to cenu arī apmierina, iepērkoties izvēlos pārdevēju ar vismaz 1k atsauksmēm, esmu apmierināts ar šo kantori 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrā ziņa man tāds ebays nepatīk, tā ņemšanas ar paypal + vel atēd par paypal naudas parskaitijumiem naudu katreiz, aliexpresā nekā tāda nav

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ricijs, varbūt der veltīt brīdi filtru izmantošanai un pareizo atslēgvārdu piemeklēšanai :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ebay ir daily deals, kas daļēji atspoguļo arī pasūtītākās preces...

Man ebay nepatīk tas, ka nevar preci izšķirot pa izsūtīšanas reģioniem un daudz kaut ko meklējot met ārā čupām aksesuārus, nevis pašu meklējamo preci.

Ļoti daudz preces rādās no USA, kas ir neērti, jo jāmaksā muitas nodokļi n shit + ērti būtu meklēt preces no ES, lai atrastu lētākos piedāvājumus, neraizējoties par muitošanu.

Vēl kas noderētu, šķirošana pēc shippinga termiņa/ilguma, lai ērtāk varētu atrast preci, kas ātrāk dabūnama, nekā no Ķīnas, kas var nākt no 3 nedēļām līdz 2 mēnešiem. Pēdējo ~4 mēnešu laikā esmu par velti dabūjis 2 preces, kas atnākušas kādas 2-3 nedēļas pēc shipinga termiņa beigām. Neko pārāk vērtīgu, taču tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām pasūtīju vienu rotaļlietu 50 EUR vērtībā, pēc kāda mēneša vai diviem varēšu padalīties ar pirmo pieredzi par šo bodi…

Link to comment
Share on other sites

Edzhua, Ebay tak var ieķeksēt, lai rāda preces tikai no ES.

Ar apģērbiem manuprāt ir tā, ka vai nu tas ir apenes termoveļas zeķes etc. Vai arī ir toč zināms, ka sūtāmais apģērbs derēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Katrā ziņa man tāds ebays nepatīk, tā ņemšanas ar paypal + vel atēd par paypal naudas parskaitijumiem naudu katreiz, aliexpresā nekā tāda nav

Kā maksātājam? Maksājot ar karti, gan viens, gan otrs paņem vienādi. Paypal jāieķeksē ka konvertācijas komisiju maksāsi bankai.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Edzhua, Ebay tak var ieķeksēt, lai rāda preces tikai no ES.

Varētu, lūdzu, sīkāk? Neesmu vēl ne reizi pamanījis tādu ķeksi, vismaz meklējot kaut ko, kreisajā pusē zem refinements tāda nav... Kur tad viņš ir noslēpts? 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vai tik nebija jāskatās pie - "Other Conversion Options" ?

Link to comment
Share on other sites

E-bay'ā

Searcha pogai blakus labajā pusē ir neizcelts uzraksts - Advanced,

Tur var salikt kādus tik parametrus vēlas.

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kolēģe šodien saņēma pirms aptuveni četriem mēnešiem pasūtītu preci (apģērbu). Pārdevējs esot norādījis, ka piegādes laiks no viena līdz trim mēnešiem. Iespaidīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad, baidos, kādu mēnesi stāv Latvijas pastā. Pašam manta ar tr. numuru ieradās Latvijā 17 novembrī. Manā pasta nodaļa 13 decembrī. Vel pasta pārstāvis tajā laikā vāvuļoja pa radio ka esot aizķeršanās šķirošanā kādas LĪDZ piecām dienām . Kādas piecas!. Nu nebūtu iespējas sekot sūtījumam pēc numura, vel ticētu ka citi vainīgi..

Link to comment
Share on other sites

Ar to preču sūtīšanas ilgumu aliexpress ir nervu kutinoši, jo tas ilgums pārsniedz pat ebay vidēji 3 nedēļas, visilgāk man nāca vienas austiņas 80 dienas aptuveni.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Kā maksātājam? Maksājot ar karti, gan viens, gan otrs paņem vienādi. Paypal jāieķeksē ka konvertācijas komisiju maksāsi bankai.
 

Nezinuu kas ko kā, bet aliexpresā ar karti atri viegli utt, samaksāju parkonvertē un ne grama neatēd banka utt
Link to comment
Share on other sites

Tās 5 dienas varētu būt tām mantām, kurām nav izsekošanas numura, un kuras pēc izmēriem nerada aizdomas par to, ka tām ir jāmkasā PVN. Pirms svētkiem saņēmu vienu mazu paciņu kura bija izsūtīta 26. novembrī, tā ka piegādes termīņš īpaši neatškīras no tā kāds tas bija iepriekš.


 

 

aliexpresā ar karti atri viegli
Kārderiem arī patīk tādas vietas, kur var nopirkt preci ar zagtu bankas karšu datiem.

Tā, ka kamēr "3D Secure", interneta veikaliem, bankām nebūs obligāts pasākums, tikmēr es tomēr labāk izmantošu PayPal, WebMoney, un štrunts ar to, ka šie starpnieki par pakalpojumu arī paņem savu procentu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad EU, VISA interneta veikalos strādā bez papildus bankas idenfikācijas? Ķīnietiem dot savus kartes datus, tas ir dumji, tādēļ jau PayPal plaukst un zeļ ka ir tas starp garants darījumos, kas vairāk aizsargā pircēju!

Link to comment
Share on other sites

Par EU veikaliem nezinu, bet šogad 2x pērkot kaut kādus mazus štruntus aliexpress, nekāda 3D Secure viņiem nebija.

Link to comment
Share on other sites

Bet kāda ir jēga maksāt ar karti nevis izmantot PayPal, visa CN ņem pretī?

Link to comment
Share on other sites

Tu mani iedzini sārtumā! Man ir tikai viens pirkums bijis Ali, es visu pērku ebay, bet tikko iegāju Ali, jā maksājis esmu caur PayPal, slinkums iet uz PayPal meklēt arhīvos! Vai tad tur nav tādu iespēju? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad tur nav tādu iespēju? 

Kā ir tagad nezinu, bet tad kad es pēdējo reizi pirku aliexpress, tur varēja maksāt tikai ar karti. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tu var tikai ar karti maksāt izņemot ja individuali kāds pardevejs piedāvā sūtit naudu uz paypal, tas 3dsecure nezinu, kāda iespēja ka tiesi tavu karti starp miljoniem nozags? Tāda pat iespēja, ka pastaigājoties pa mežu atskries un tevi izjās alnis, vai arī saķersi profesionālu hakeru virusu kas aptiris visu kas iespējams...tās jau ir plašas varbūtības, un maksājot ar karti aliexpresa(notiek konvertacija no eiro uz usd) neatņem naudu, jo parēķinot pēc latvijas valutas kursa pec pirkuma viss + - sakrīt nu varbūt kads centiņs nesakrīt:), paypal jūtami atvelk

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nav īsti saprotams tavs prieks, tas ka 3d var neatradāt, tas ir cits jautājums, Rīgā iedot karti restorānā, pēc 10 minūtēm noņem naudu Amsterdamā, simtiem gadījumu, ja tā ir kredītkarte, tad banka pati pisās, bet ja debet, tad daudzi pat nepamanīja šos mazos nevainīgos jokus! Ja runā par hakeriem, tad pēdējā plūsma in LV CBT, maz kam izraisa smaidu! Var jau būt, ka Tu esi kruts vecis, un visu to zini un māki, tad es jau tikai atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šeit tācu ne par rīgas restorānu ne par amsterdamu runa negaja, es tik saku ka protams var dzīvot uz vabūtībām un gaidit kad kkas notiks kad uz galvas abols nokritis, bet tas jau ir muļķīgi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nezinuu kas ko kā, bet aliexpresā ar karti atri viegli utt, samaksāju parkonvertē un ne grama neatēd banka utt

Ko nu niekus, konvertāciju bezmaksas nav, cita lieta kurš to dara? Bankas konvertācijas % meklē cenrādī. Tie ir aptuveni 2%. Paypal vairāk. Citadelei vēl vairāk. Bezmaksas nestrādā ne banka, ne Visa, ne Mastercard.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ķīnietiem dot savus kartes datus, tas ir dumji, tādēļ jau PayPal plaukst un zeļ ka ir tas starp garants darījumos, kas vairāk aizsargā pircēju!

aliexpress gadījumā cik noprotu no saviem pirkumiem, kartes datus pat tuvumā ķīnietis neredz un to preces cenu aliexpress pēcāk pārskaita ķīnietim. 

 

Bet pats aliexpress ir pietiekami nopietns spēlētājs, lai ar karšu datu zādzībām neķēpātos. Tāpēc domāju, ka aliexpress iepirkties ir tikpat droši, kā EU interneta veikalos.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, tiešam man ir maza pieredze ar šo kantori, kaut kā vienmēr ebay sanāk lētāk atrast, vai es tajā Ali meklēt nemāku. Bet kas ar PayPal ir labs, naudu atgriež zibenīgi, vakars uzrakstīju divus pieprasījumus jo termiņš iet uz beigām, pirku 10.11.14 domāju tikai atvērt lai stāv, šodien mails, ka nauda ir atskaitīta atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaads veel 3d secure aliexpresaa, ja piem. amazons pat cvv neprasa... Lielajiem merchantiem svariigs ir apgroziijums un pirkuma izdariishanas aatrums. Jo tirgotaajs saprot, ka ir ljoti daudz pirceeju, kas iepeerkas spontaani. Man ienaak kontaa nauda, es kaut ko sev nopeerku. Ja man nav liidzi bankas kodu kartes es taatad ar karti samaksaat nevaru. Peec paaris stundaam man to shtruntu iespeejams vairaak nevajadzees...

Jaa, kraapshanaas gadiijumi bija un buus, bet man kaa maksaajumu kartes tureetaajam no taa ne silts ne auksts - banka man taapat naudu atgrieziis. Kaa taalaak izdeveejbanka risina probleemu ar tirgotaaju vairs nav mana probleema.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...