Jump to content

Iebūvējamā keramiskā virsma + cepeškrāsns


Edzhua
 Share

Recommended Posts

Virsmu ņem indukcijas un bez rāmīša apkārt stiklam, daudz nervus tīrot ieekonomēsi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

bez rāmīša apkārt stiklam

Sev nākamo plīts virsmu pirkšu ar rāmīti. Tagad ir bez rāmīša apkārt stiklam. Divi stūri nodauzījušies. Neveiksmīgi kritis katliņš vai panna, virsmā bojājums. Rāmītis, kā es spriežu, pasargātu. (mēs ģimenē visi līkām rociņām :D)

Link to comment
Share on other sites

Ģimeņu nacionālās īpatnības :biggrin:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

virsmu labāk ņemt , kur regulēšana notiek ar pirkstu pavilkšanu uz virsmas nevis spiežot vienā vietā.

19. sekunde

 

image.png.7e980e308858a1eda3276c2a5671bf6c.png

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Ir whirlpool virsma bez rāmja vairāk kā gadus desmit, neviens stūris nav nodauzīts... nezinu vai mūsdienās vēl tādu var dabūt, bet noteikti ņemtu ar virsmas temp. regulēšanas kloķiem uz cepenes, nevis šitos touch brīnumus.. da vienalga spiežams vai bīdāms tas tačs, tāpat tad tur katls virsū, tad no cepenes izņemto pannu uzmet virsū un atkal virsma bļaustās...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Tagad ir bez rāmīša apkārt stiklam. Divi stūri nodauzījušies.

 Tev varbūt bija variants ar lēzeno malu, kas izskatās labāk, bet tevis pieminētā problēma ir izteiktāka, jo uz malām stikls paliek plānāks. Es tomēr pievienojos Jema, ka jāņem ber rāmja, pašam arī ir.

 

Otra būtiska lieta ņemot indukcijas virsmu ir pavērot lai ir tā fīča, ka var likt dažāda izmēra pannas/katlus uz jebkura riņā un sildīs. Galīgi lētām tādas fīčas nav un jājājās, lai katlu uzliktu uz pareizā riņķa.

 

P.S. latviski, kā kurš ražotājs to fīču sauc par - Mainīgā lieluma plītis/riņķi (zonu paplašināšana. Iespēja, kad vienu un to pašu sildriņķi var izmantot gan lielākam, gan mazākam traukam.)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Kaspars12 teica:

Tev varbūt bija variants

Es jau uzrakstīju, kāds variants mani ir.

pirms 2 stundām , vvv teica:

mēs ģimenē visi līkām rociņām :D

:D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Es jau uzrakstīju, kāds variants mani ir.

 

Ko tad tu uzrakstīji ? Man ir aizdomas, ka tu īsti nesaprati, ko es tev jautāju ?

Link to comment
Share on other sites

Sapratu, sapratu... Nav lēzenā mala plīts virsmai. Vienalga pamanījāmies divus stūrus apskādēt. Virs virtuves virsmas skapītis, kur traukus glabājam, pašam gadījās, ņemu ārā krūzīti, neveikli sanāca, krūzīte krīt, mēģinu ķert, krūzīte maina lidojuma virzienu...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze gan ar elektrisko keramisko, gan indukcijas. Keramiskajai man ir grozāmie kloķi, indukcijas slidināmie. Elektriskā intuitīvi ir vieglāk saprotama, pie indukcijas nedaudz jāpiešaujas, piemēram, cepot pankūkas. Kā pacel pannu tiek pīkstināts, ka nekas nav uz virsmas. Nav arī saprotams tik plašs diapazons 1-14 un vēl P(Power) Par 6 zemāk neesmu izmantojis. Piem., pelmeņu vārīšanas metode. Uzvāra ūdeni uz P, tajā pašā režīmā liek pa vienam pelmeņus, lai vārīšanās nepārtraucas. Kad visi salikti, samazinu uz 14, pēc brīža 13 ->12 ->11 un pabeidz uz 10. Tad tā feini lēni vārās. Elektriskajai ir diapazons 1-9, jau saprotamāk. Indukcijas vieglāk tīrīt, jo tur maz kas piecepas vai piedeg. Taimeris pēc uzliktā laika riņķi izslēgs. Ja cilvēks konservatīvāks ņem elektrisko ar kloķiem, īpaši ja budžets ierobežots. Indukcijas tomēr ir dārgākas. Un ņem vērā, ka izvēloties indukcijas, var nākties mainīt katlus un pannas, jo derēs tikai tie kam pie dibena līp magnēts.

Ko ar nosūcēju? Nezinu vai keramiskajām, bet indukcijas ir tāda lieta, kā Hob2Hood t.i. nosūcējs slēgājas automātiski, bet to var vadīt arī no virsmas. Neteikšu ka ir baigi feini, bet arī netraucē. Piemēram, uzliekot vārīties tējkannu nosūcējs pārslēdzas uz 2. ātrumu, kaut tur nav ne dūmu, ne tvaiku. Citreiz uzliek pannu cepties un nosūcējs neieslēdzas.

Vēl nav saprotams kāpēc virsmu pieslēdz pie divām fāzēm trešo atstāj neizmantotu.

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Daiļais teica:

Vēl nav saprotams kāpēc virsmu pieslēdz pie divām fāzēm trešo atstāj neizmantotu.

nu, ja Tev ir pilns komplekts ar cepeni, tad trešā fāze tai noder.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Daiļais teica:

Indukcijas tomēr ir dārgākas. Un ņem vērā, ka izvēloties indukcijas, var nākties mainīt katlus un pannas, jo derēs tikai tie kam pie dibena līp magnēts.

Es saprastu, ja ko tādu rakstītu gadus 10 atpakaļ, šodien viennozīmīgi - ja virsma tad tika un vienīgi indukcijas. Katli un pannas nemaksā kosmosu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Daiļais teica:

Keramiskajai ir grozāmie kloķi, indukcijas bakstāmie.

Tā nav taisnība. Mājas jau 10 gadus ir Ariston keramiskā plīts ar sensoru vadību. Sensori nav arī ideāli, ja slapji pirksti, netīra virsma, čakarējas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Mezavecis teica:

Sensori nav arī ideāli

Par sensoru virsmām ir dzirdēta basņa - pārbrauc no darba mājās un keramiskā virsma iet uz pilnu klapi!

Laikam ir noraustījusies elektrība un virsma pati īeslēgusies...

Link to comment
Share on other sites

Man tāda virsma ir vismaz patsmit gadus, pati neieslēdzās, bet kaķis maita gan māk to izdarīt. Tādēļ jau ir labākas indukcijas, trauka nav, papīkst minūti un izslēdzās.

Un parastā keramiskā, pēc pāris stundām pati izslēdzas (vismaz kura man bija).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Knaabis teica:

Par sensoru virsmām ir dzirdēta basņa - pārbrauc no darba mājās un keramiskā virsma iet uz pilnu klapi!

Laikam ir noraustījusies elektrība un virsma pati īeslēgusies...

plītij ir taču funkcija atslēgties, kad uz tās virsmas nekas neatrodas. Ir pazudusi elektrība kaut kad, nekad plīts nav ieslēgusies. Cepenei tikai pulkstenis rāda 12:00, pēc tā var saprast, ka ir bijis elektrības traucējums.

 

Ir arī divu pogu kombinācija, pret nejaušu plīts virsmas ieslēgšanu (tipa kaķis), bet cik zinu, neviens to neizmanto.:)

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Domājams ka par visādiem šādiem gadījumiem ir padomāts no ražotāja puses, savādāk apdrošinātāji apēstu dzīvus tos virsmu ražotājus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , kaads teica:

Ir arī divu pogu kombinācija, pret nejaušu plīts virsmas ieslēgšanu (tipa kaķis), bet cik zinu, neviens to neizmanto.:)

Mūsu plītij nav divu pogu kombinācija, ir viena poga, kuru pieturot, plīts taustiņi «nobloķējas». Vienmēr to izmantojam, jo kaķi. Pāris reizes ir gadījies, kad kaķis pamanījies atbloķēt. Tpu, tpu, tpu...

Link to comment
Share on other sites

katram ražotājam  laikam savādāk tā funkcija iestrādāta, bet varbūt arī no plīts ražošanas gada atkarīgs ir. Bet nu funkcija strādā. Arī ja ir mazi bērni, tā fīča irl aba.

Link to comment
Share on other sites

Esmu lietojis gan keramiskās, gan divas indukcijas virsmas. Ar visiem pieciem esmu par indukciju! Tīrība un vēlreiz tīrība! 'Pārgāja pāri' katls? Noliek blakus pāris loksnes papīra dvieļu, katlu uz tām, lai apakša noslaukās. Uzreiz ar pāris kārtās salocītām salvetēm novāc visu, kas uz plīts - nekas nepiedeg un nav jāberž ellīgi, kā tas ir keramiskajām virsmām. 

 

Par karstuma līmeņu regulāciju. Iepriekšējā dzīvesvietā virsmai bija desmit pakāpes 0-9. Ļoti neapmierināja, ka uz 7 katls vārās ar pārtraukumiem, a uz 8 jau pārāk strauji.

Esošajai Elektrolux arī ir 0-9,bet jau katram ciparam klāt pusīte.(0-0,5-1-1,5-2-2,5...) Sanāk 20 iedaļas. Ideāli var ieregulēt vēlamo karstumu. 

Piedod, konkrētus modeļus nenosaukšu - kastes sen vairs nav, a celt ārā negribas :D

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
pirms 2 stundām , Kitai teica:

ir starpība starp Bosch un Electrolux?

 

Lietoju gadus 5 Bosch indukciju. Problēmu nav. Pavisam nesen meitai no plaukta izvēlās tāda pamatīga stikla sulas krūze ka reiz uz plīts. Un neko, plītij nekādu skrambu. 

Esmu redzējis Electro ar lielāku karstuma diapazonu, bet tam nav nozīmes. Būtiski, lai ir arī boost funkcija, un Boscham tā ir. Taimers lietderīga funkcija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Msnikss teica:

Esošajai Elektrolux arī ir 0-9,bet jau katram ciparam klāt pusīte.(0-0,5-1-1,5-2-2,5...) Sanāk 20 iedaļas.

Tiešām jau no 0.5? Man tās pusītes sākas no 6.5 .

Link to comment
Share on other sites

Mazliet kļūdījos - pusītes ir no 0,5 bet beidzas ar 6,5. pēc tam iet 7-8-9-P(Power aka boost). 17 iedaļas, bet tas nav tik būtiski. Taimera gan šai virsmai nav.

 

Vizuāli ļoti līdzīga Kitai linkā ieliktajai.

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

Ir Bosch lietošanā, tur tie jaudas līmeņi sākas ar 1;1.5;2;2.5... tā līdz 9 un pēc 9 boost. Kopā sanāk 18 jaudas līmeņi ar kuriem var ļoti precīzi piedzīt vārīšanos, cepšanu.

 

Noteikti lielākajai daļai tas ir, bet savai es varu ielist uzstādījumos, kur varu samainīt default vērtības - salikt pikstienu skaļumus, kad tie vispār ir/nav, lēciena jaudas līmeņus utt. Smuki var piedzīt vērtības saviem paradumiem.

 

Ērti ir arī ja ieslēdz virsmu, atliek uzspiest "-" un virsma aizlec uz manu definēto vērtību, kas manā gadījumā ir 4, vai ja pie ieslēgšanas uzspied "+" tā aizlec uz 8 un šīs vērtības var definēt pats. Tāpat ir ērti tas, ja nejauši virsmu slaukot izslēdz, 7s laikā to ieslēdzot atpakaļ, tā atlec uz iestatījumiem, kas bija pirms izslēgšanas, ja tev tur tiek lietoti 3 riņķi, tas ir ļoti jauki.

 

Tāpēc noskatot virsmu, noteikti ieteiktu nolādēt noskatītā modeļa manual un ātri tam izskriet cauri. 

 

Top 3 lietas, ko noteikti vajag - boost funkcija, mainīgā lieluma riņķi jeb zonu paplašinājums un taimeris.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Vai Electrolux nosūcējs ar hob2hood funkciju draudzēsies ar AEG virsmu, kurai arī ir šī funkcija? Vai arī abiem būt Electroluxiem

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ticket2 teica:

Vai Electrolux nosūcējs ar hob2hood funkciju draudzēsies ar AEG virsmu, kurai arī ir šī funkcija? Vai arī abiem būt Electroluxiem

Man ir tieši šāda kombinācija. Darbojas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
jazzman^
pirms 2 stundām , martinno teica:

Electrolux pats Tev nedod atbildi uz šo funkciju? https://www.electrolux.lv/taste/inspiration/electrolux-intuitive-range/intuitive-products/hob2hood/

Manuprāt, funkcija laba, ņemot vērā, ka daudzi aizmirst ieslēgt nosūcējus laicīgi. Bet vai Tev ir atbilstošs nosūcējs? Vai plāno tādu iegādāt?

Pašlaik virtuve tikai planojas, tāpēc tiktu pirkta pilnībā iebuvējams hob2hood, piemēram, https://pta.lv/lv/iebuvejama-tehnika/iebuvejamie-tvaika-nosuceji/electrolux-lfg716x-new

 

vienkārši, kāpēc tiek izskatīts, jo cenu starpiba ir salīdzinoši neliela, attiecīgi varbūt labāk piemest klāt un šādu nopirkt.

 

Paldies par feedback jebkurā gadījumā!

Labots - jazzman^
Link to comment
Share on other sites

darklight

Esošās tendences velk uz to, ka nāksies virtuvē iebūvēt malkas plītiņu. Elektrība nejēgā dārga, ar to gāzi arī vēl nezin kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vēl efektīvāj būtu aiziet uz sexystyle un iegādāties jaunākās paaudzes pieslēgumu pie sava biogāzes dziļurbuma..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...