Jump to content

Alumīnija profili rāmjiem


fest
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar aizvien pieaugošo vēlmi beigt taisīt sūdus (vai vismaz taisīt mehāniski izturīgākus sūdus)- vai kāds nav kādā Latvijas veikalā redzējis 80/20 vai līdzīgus alumīnija profilus? Googlēšana noved tikai pie alumīnija profiliem reklāmistu vajadzībām, vai arī: "Nu, ja pasūtat par 10kEUR, varam dabūt kādus vajag".

 

Ilustrācijai:

medium.JPG

Link to comment
Share on other sites

Preču zīme, kas pieder slavenam šādu profilu ražotājam pāri okeānam: http://www.8020.net/

 

Ārzemju forumos šādus profilus bieži dēvē vienkārši par "80/20 profiles". Līdzīgi, kā pie mums jebkuru augstpiediena mazgāšanas iekārtu sauc par karčeri :>

Link to comment
Share on other sites

Es tā saprotu, ka www.item24.com ir viens no tiem, kas pieņem pasūtījumus virs 10k EUR? Varbūt viņi varētu būt pielaidīgāki uz mazākiem apjomiem, ja pats aizbrauktu pakaļ precei (uz LT)?

 

p.s. par karčeri - tas pats stāsts kā par dremeli :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

OpenBeam jau ir drusku specifiskāks, es pat neceru, ka kaut ko tādu Latvijā var dabūt.

 

binary, paldies, šitos nebiju atradis. Kaut kā neiedomājos meklēt angliski ar site:lv. Izskatās, ka leišos ir pieejams tieši tas, kas vajadzīgs: http://www.profiliai.lt/8-konstrukciniai-profiliai-5

 

Cipari izskatās pieņemami, pamēģināšu sazināties.

Link to comment
Share on other sites

fest, nu viņiem ir arī LV lapa - item24.lv (tai .com ir links uz "Latvia"). Un atradu kā reiz USA forumā, kur tas kantoris tika minēts kā 80/20 alternatīva/konkurents Eiropā.

 

Edit: nevis USA forumā, bet USA cilvēku rakstīto…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

(labots)
fest, nu viņiem ir arī LV lapa - item24.lv (tai .com ir links uz "Latvia").

 

Nu jā, kuras kontakti norāda uz manis ielinkoto leišu lapu. Caur turieni uz profiliai.lt arī nonācu. Bet nu vēlreiz paldies, cerams, ka nepiedāvās tikai pašsavākšanu :)

Labots - fest
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Ja nu kas, tad .lv var ievadīt arī vajadzīgo garumu. Es tik nezinu, kur .lv cenu var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu 100p - iekš eLVē netirgo NEVIENS ;) Tuvākais ir leiši un igauņi, bet noliktava praktiski nekāda un cenas tās pašas vai augstākas kā Vācijā. Pērku tur

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tuvākais ir leiši un igauņi, bet noliktava praktiski nekāda un cenas tās pašas vai augstākas kā Vācijā. Pērku tur
 

 

Ja nav noslēpums, kādus piegādātājus izmanto?

Pašlaik esmu atradis isel un motedis.com. Pēdējie izskatās tā kā drusku pārāk lēti, lai gan pielaides, pēc viņu citētā DIN standarta manām vajadzībām it kā atbilst.

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam vairums EU tirgoņi tirgo dzelteno draugu profilus. Jo lielāks tirgotājs (paanalizē pats) jo atstrādātāks produkts tiek tirgots. Indikators ir arī cena. Eiropas ražotāju, Vācu (bosch, Isel utt) vai Šveiciešu produkciju pat tajā paša Vācijā var atļauties tikai lielie uzņēmumi (cik nācies aprunāties) vai pārākie hobiju meistari. Pričendāļus - stūra savienojumus, stiprinājumus speciālos profilus parasti tirgo brendīgus, jo tieši tiem ir galvenā nozīme veidojot konstrukcijas. 

tur kur es (mēs) ņemam tev nebūs pieejas diez vai tu būsi interesants viņiem ar 10m. meklē - ir pilns vācijas, anglijas jēbajs



 

Varbūt no Amazona var sarunāt kādus pusmetrīgus profilu atgriezumus? 

 

Nevar gan, jo pasūtu pēc plāna tik cik vajag sagrieztus un saurbtus ;) garos gabalus neatmaksājas sūtīt. Dārga loģistika un risks ka atnāks saskrāpēti, salocīti

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Meklēju alumīnija profilus vienam DIY projektam, atradu gan profilus, gan šo diskusiju.
Latvijā atrodami šāda tipa profili no Bosch: tirgo viņus Mārpuē firma Techvitas, viņiem ir uz vietas un sagrieza precīzi pēc maniem izmēriem.

Tas tā,ja nu vēl kādam vajag..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir zināmi izcenojumi, piegādes termiņi? Mājas lapa diezgan skopa šajos jautājumos. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...