Jump to content

Pec Updeitiem nevar palaist nevienu EXE failu Win7 / KB2859537


GonZOo
 Share

Recommended Posts

Nē, nu Tu kā istais jēga te iebliezi.....

Esmu lietotājs parastis un nejūtu sakarību starp IE, WMP un Windows core. Iekšējais čujs liek domāt, ka tik ārkārtīgi tie pribambasi nemaz integrēti nav. Tas, ka Skype izmanto nez kādus tur DLLus, mani nekrata, jo, kopš Skype ir Win īpašums, vairs neizmantoju to. Par IE8 - tāds arī ir? Man līdz šim likās, ka IE vajadzīgs tikai tāpēc, lai tur uzraxtītu "Mozilla".

 

Par Daemonu - nekad nekādas problēmas nav bijušas. Par Adobe reader - atceros, atceros... Kaut kas tāds jaunībā bija. Riktīgs akrobāts. Lietoju Foxit.

 

Pēdējais līksofts - antivīruss. Tas man Kašmarskis. Kopš 6. versijas.

 

P.s. Par ko vēl varētu pasmieties? Es arī, laikam, neprotu instalēt datorus, jo problēmas tās pašas, kas Marsam.....

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GonZOo

    8

  • CAP

    14

  • mafijs

    7

  • Rubenis

    10

Top Posters In This Topic

@@WildGun, normāli cilvēki lieto Chrome.. mozilla ir rijīgs kaka. Un tie, kas sēž uz WinXP nekas labāks par IE8 jau nemaz nepienākas :)

 

@@ieleja, grūti pateikt vai legalitāte ir pie vainas.. drīzāk kādas noteiktas programmas, spēles.. vakar mājās savu portatīvo nočekoju.. nekādu problēmu updeits nav radījis. Viss darbojas.

 

Darbā izmanto datoriem wsus.. izskatās, ka šo updeitu nav ielikuši :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

atslābsti, ka zoniņ pats! kā jau teicu, man visi klienti ir legāli, ar legāliem Win7, tāpēc interesē tikai šis aspekts

 

Tu jau mums streso ar legalitāti utt. Es pateicu, ka problēmu nav ne ar vienu vai otru.

 

Un zēniņus ej meklē skolā, ar pieaugušajiem tā nerunā.

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu es tagad ņemos ar jauniem kompjiem, vienu nepārbaudīju, bet otram, skatos, apdeits ir - problēmu gan nav.

Link to comment
Share on other sites

CAP, nekur un nekad neesmu izteicies, ka esmu normāls. Jo vairāk - cilvēks. Tā. ka mierīgi vari turpināt capināties gar savu hromu.

 

Man ar Jetija cepurīti normāli iet arī rijīgs kaka Mozilla. Uz W7. Uz otras kastes ar XP arī Mozilla. Uz trešās ar W98 arī.

 

Tā, ka - baiiidieeees !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cik lasīju Krievijas forumos tad:

 

Problēmas ir tikai ar win7 64 bitu kuri aktivizēti izmantojot specifisku (pirātisku protams ka) aktivizācijas metodi. Gribu piebilst, ka aktivizācijas metode vismaz pie LV likumdošanas nenosaka vai win ir legāls vai nē! To nosaka vai MS ir saņēmis naudu par logiem vai nē - pirkumu apliecinošs dokuments. Vēl pēc šī apdeida var būt problēmas ar softiem kas kompilēti ar nepareiziem parametriem. 

 

Risinājums - noinstalēt updeitu, noņemt kreiso aktivizāciju, instalēt updeitu pa jaunu, aktivizēt logus pa jaunu. 

Bet šis updeits ir jāliek jo pamatīgas drošības problēmas ir novērstas - krievi pieņem ka tūlīt būs vīrusi kas šīs problēmas izmantos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

roblēmas ir tikai ar win7 64 bitu kuri aktivizēti izmantojot specifisku (pirātisku protams ka) aktivizācijas metodi.

 

Diezgan droši varu apgalvot, ka ne visi aktivatori iekrīt uz šo - esmu pats redzējis aktivātorus, kas pats atslēdz konkrētus update... Un šobrīd rakstu no šādi aktivēta pc - problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis, protams ka - es jau teicu aktivātori kas izmanto vienu, specifisku metodi. Aktivators ko es lietoju, izmanto citu metodi un cerams ka problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tā, kā jau solīju par tiem PC. 

Uz kādām 70 kārbām ar 32bit un 64bit    viss kustoties normāli. Žēlabas neesot bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki tauta.

Man šobrīd ir BSOD(blue screen) dēļ šitā. Paldies Microsoft. Varbūt kād var ppateikt ko darīt šādā gadījumā? Vai var atinstalēt šo update caur recovery mode konsoli?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, man jau 5 haltūras ar 7 winu :) Pat kauns ņemt naudiņu par updeita nokaušanu :/ Visi windoži legālie! Nonesot to nolāpīto updeitu, kompji aiziet griezdamies :) Nevajag nekādu system restore!

Link to comment
Share on other sites

1. Safe mode


2. wusa.exe /uninstall /kb:2859537  


3. Restarts, novācam aktivātoru


4. Liekam updeitu atpakaļ


Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Lapsis ar W7 64bit - tik traki kā BSOD nav, bet karās, neko līdz galam neielādē. Nez tā apdeita vaina vai kā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

1. Safe mode 2. wusa.exe /uninstall /kb:2859537   3. Restarts, novācam aktivātoru 4. Liekam updeitu atpakaļ
 

MAN arī pie Safe mode izmet BSOD un neko nevar izdarīt. Tad eju uz system repair, tur var palaist konsoli... Kad esmu tur, tad izpildot komandu C:/windows/system32/wusa.exe /uninstall /kb:2859537 , izmet kļūdu "Installer encoutered an error: 0x8000ffff Catastrophic failure" . 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

azyrock, nevis paldies Microsoft, bet gan Tava datora instalētāja līkajām rokām. Ja Tavas, tad pats sev vari arī pateikties. Konsolē vēl der uzlaist visiem diskiem "chkdsk c: /f /x". Bet BSOD gadījumā kā parasti - pārbaudīt dzelžus un izpētīt "C:\Windows\Minidump" saturu ar BlueScreenView. Kaut vai pieslēgt pie cita datora vai tajā pašā konsolē pārkopēt mapi uz flašu. Bet tur vajag taisnas rokas...

 

Horis - tas pats. Ja pats esi tos datorus instalējis, tad paskaties uz savām rokām. Vispār jau jebkurā gadījumā jāpaskatās, jo problēma jau nav atrisināta, bet gan tikai atrasts apkārtceļš.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Šodien ierubīju laptopu - updeits bij atnācis 15.08. , bet pieinstalēju tagad , problēmu nav . W7 32 bit , izcelsme - nezināma .

Link to comment
Share on other sites

Tā ir laimes spēle kā izskatās, legāli w7 32bit darbā 5 gb. un pašam - bez problēmām.

Divi no malas atnesti ciemos w7 64bit - legāli - un hajuks iestājās.

palīdzēja system restore pirms apdeita un tad neļaut tam instalēties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rubenis, protams ka - es jau teicu aktivātori kas izmanto vienu, specifisku metodi. Aktivators ko es lietoju, izmanto citu metodi un cerams ka problēmu nebūs.

 

7 nelegāli aktivizēti Windows 7 - iet griezdamies. 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, bet skaidrs taču, ka ja 100% uz sistēmām būtu feileris, tad tāds apdeits nemaz laukā netiktu izlaists :) Es, tā uz aci, lieku uz Daemon Tools klātesamību - es gan savest kārtībā ņemos tikai ļoti pazīstamu ļaužu un radu kompjus, tad apjomi ir mazi, bet, cik problēma bijusi - WIn 7 64 bit un DT virsū ar.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tad dīvaini - pats "standartiskākais" kompis bija 70+ gadus vecai tantei - nošupads ar windowsi, kāds nopirkts, un skype, lai var ar bērniem/mazbērniem runāties - tikai tāpēc aparāts viņai vajadzīgs, neko citu viņa arī nemāk, - tik ieslēgt agregātu un palaist skypu :) Pati neko instalējusi virsū tā kā nevarētu būt, bērni/mazbērni ārzemēs. Nu, un DT bij uzlikts, jo vajadzēja dažas imāges dabūt vaļā - kauču kādas bildes lepni kā dvd iso bij atsūtītas :) Tad DT tā kā vienīgais sanāk, kas bišķi dziļāk sistēmā ielīdis. Kauču arī - nu jā, plus visas nošupadiem raksturīgās drazas gan arīdzan...

Link to comment
Share on other sites

Tak ar iso pat winrar/7-zip tiek galā.. priekš kam jāliek DT?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Tak ar iso pat winrar/7-zip tiek galā.. priekš kam jāliek DT?
Nu, pats nelietoju ne vienu, ne otru minēto, a vot DT lietoju un pa rokai bija :)
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Oho, izskatās, ka būšu uzminējis par DT! :) Pats DT softs gan problēmas netaisa, bet tajā iekļautais SPTD draiveris, ko tas izmanto. Gadu gaitā ir redzēti daudz BSOD dēļ šī draivera. Tagad varētu būt, ka problēmas esamība atkarīga arī no kombinācijas ar citiem dzelžiem/draiveriem. Un stulbākais, ka, uninstalējot DT, tas šo draiveri neizvāc. Izvākt var ar paša SPTD instalēšanas/uninstalēšanas failu.

 

Baigais Janka, nerunājot jau tiešām par WinRAR un 7-Zip, ko otrs CAPs jau pieminēja un kas lieliski tiek galā, DT vietā silti iesaku Virtual CloneDrive. Mazāks, vieglāks, nekad netaisa problēmas un strādā perfekti.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Alcohol Free instalācijas failam MSE uzrāda "SoftwareBundler:Win32/DealPly". Tas protams nav vīruss, bet tā tomēr ir reāla bloatware.

 

Microsoft tūlim rakstīts: "Notes: This tool is not supported by Microsoft; use at your own risk." ZIP self-extracting arhīvs, jālasa "readme.txt", pašam jākopē faili - t.i. nemaz nav normālas instalācijas... Izskatās, ka tas ir kāds vecs brīnums, ko parastajiem mirstīgajiem es neieteiktu.

 

Jā, jā, man ir prasības, esmu neiecietīgs pret līkiem hlamiem un arī no normāliem softiem izvēlos pēc iespējas labākus nevis vienalga ko vai sēžu dēļ pieraduma. :)

Link to comment
Share on other sites

@@Inspektors Caps,  nu, protams.. tik pašam alkoholam lapā taču ir minēts tas, ka bezmaksas sieram nāk klāt arī toolbars, kuru gan nav obligāti jāinstalē.. līdz ar to mse var ieskrieties vienā vietā :) interesanti, ka kašperskis gan neko nesaka..

 

https://www.virustotal.com/lv/file/e4d03c8dff22005f8a6e94eaf844abcd364cf125bfaedeaf7f72fb70f96e1244/analysis/1377255654/

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izskatāš ar ka 11-12Sept updeitiem problema turpinās, ir parādījušies 5-6 pec kuriem notiek kas lidzīgs (nevar palasit 32bit aplikācijas uz 64bit Win7)

Link to comment
Share on other sites

Vainīgo atjauninājumu kodi nav zināmi?KB2876315 un KB2872339?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik veicu eksperimentu uz viena datora pa vienam ņemu nost, tad pabaudishu uz cita noņemot tikai to pec kura paliek labak!

Link to comment
Share on other sites

Nē ar Office2007 ir pavisam cita epopeja! 

 

Šeit pie vainas tomer ir boot biedra Interval uzrādītie Updeiti: KB2876315 un KB2872339

Link to comment
Share on other sites

Uz 2010 ofisa viss ir kārtībā, uz 2007-ā bija prikols ar piedāvāšanos instalēt akal un akal. Paslēpu, lai nerāda, un dies a viņiem, citas problēmas netika konstatētas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...