Jump to content

Nevaru palaist videokarti


Andzs
 Share

Recommended Posts

Es saprastu, ja es viņu forumā tirgotu, bet SS.LV, tā ir cita auditorija. 

Link to comment
Share on other sites

diez vai arī forumā tagad pēc šādiem izteikumiem kāds no tevis maz gribēs ko pirkt

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Karte ir ļoti mazlietota un strādā perfekti, bez jebkādiem defektiem, pārdodu, jo nopirku portatīvo pc, iespējams, ka varētu samainīt pret kādu citu videokarti.

Administrācija, vai mums tik tiešām šeit vajag tādus cilvēkus?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Es saprastu, ja es viņu forumā tirgotu, bet SS.LV, tā ir cita auditorija.

 

Tā nav cita auditorija, tur tādi paši cilvēki apgrozās kā šeit. Arī es tur reizēm iepērkos. Vienreiz gadijās nopirkt defektīvu ramu, tas savukārt parāva līdzi plati. Jautāsi vai es biju priecīgs uz pārdevēju, kurš nākamajā dienā jau bija ārpus sakariem. Maigi sakot priecīgs nebiju. Mēs te svētos netēlojam forumā, bet gan stāvam un krītam par tiesu un taisnību.

Link to comment
Share on other sites

sintētiskā sega uz kuras tika uzlikta gpu, izskatās forša.  :wave:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tā var birkā "defektīvu preču tirgonis" iedzīvoties un reputāciju forumā līdz mūža galam sabojāt .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tu gan dod, sabojātu karti esi ielicis pārdošana, iekš SS.LV Karte ir ļoti mazlietota un strādā perfekti, bez jebkādiem defektiem :Dhttp://www.ss.lv/msg...ideo/heoin.html

Ņe poņal! Tur kaut kads vecs sludinājums, kurš beidzies un prece ir XFX Hd5770.

Te tak runa par GTX280 un 9800GT.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

joka pec jaaizraxta policijai vai lidzigai iestadei emails, paskatisimies ko teiks :D

bet ja nopietni, tad laikam autors dzive vel nav "uzravies" uz cilvekiem, kam tadi joki ljoti ljoti nepatik un var atstat bez paris prieksejiem zobiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

am vajadzēs, tas pārbaudīs , varbūt viņa nemaz nav sabojāta.

 

No ss punkts lv dēļa:

mazlietota un strādā perfekti, bez jebkādiem defektiem

 

 

Tad tā arī būtu rakstījis, ka jāpārbauda, nevis strādā perfekti.

 

Pa muti tādiem!

Aizsūtīju uz SS ziņojumu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Pa muti tādiem! Aizsūtīju uz SS ziņojumu.

Pareizi - krāpniektirgonis tiek atspārdīts virtuāli . 

Link to comment
Share on other sites

 Un tad vēl brīnāmies, ka ar valsti ir tā kā ir. No šādiem mazajiem blēžiem arī izaug tie, kas pie lielās "siles" darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka izņēmi sludinājumu, nenozīmē ka tagad viss būs kārtībā, ķip esam visu aizmirsuši, ar šito esi sabojājis savu reputāciju forumā :) Apsveicu. 

 

Es personīgi neko nepirktu no tevis, pēc šitā izgājiena.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu nekāds smērētājs, vienkārši kur karti nopirku tur arī tirgoju, ar ko es sliktāks nekā tas kurš man viņu pārdeva?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

nearko sliktaks, par to kas tev pardeva neesi, bet ari nearko labaks, tiesi tads pats s**a bralis

ar domasanu ari izskatas ta grutak iet, pirmamkartam noperkot ss.lv karti neparbaudot un pectam megjinot pardot, nedomajot par sekaam

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pietiks ņemties. Par šitiem izgājieniem birka garantēta + par tirgošanās te uz ilgāku laiku būs jāaizmirst.

Labots - Skrandainais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...