Jump to content

Nepieciešams laptops.


Limpopo
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Vajadzētu jūsu padomus un ieteikumus jauna laptopa iegādē, Esmu mazliet paskatījies vai pareizāk gaisu apošņājis šī laika izvēlē, bet zināšanu trūkums šajā lauciņā ir diezgan jūtams, tapē vērsos šajā forumā.

 

Specifikācija:

  1. Cena līdz 500ls, bet ja nu kāds baigi price/performance ir mazliet (50ls) pāri manai noteiktajai summai, varētu apdomāt šo variantu.
  2. Vēlamais procesors būtu i5 vai i7, kkā neuzticos amd.
  3. Kvalitatīvs korpuss.
  4. Videokarti no nvidia vai radeon.
  5. Dispejs 15.6 collas.

Datora pamata darbibas bus - kāda grafika modelēšana, Mathlab, visādi PDF un wordi ntie atvērumi un nebūt lēnam, pareizāk nelikt man gaidīt, cik nu laptops par šādu summu to var sniegt.

 

Pats laptops tiks turēts vairāk uz galda, pieslēgts pie 22 collu monitora, klāt bezvadu pele un klaviatūra, liels geimeris jau neesmu, bet nu paslīd kāja pa retai reizei, kāds Heroes Of Newerth(tas lai zinātu, kādi req apmēram ir vajadzīgi) mačs, tapē butu vēlams, lai vismaz varu izbaudīt spēlu uz labām grafikām, kad laptops ir pieslēgts pie 22" monitora.

 

Pārnēsāts tiks salidzinoši maz, 2-3 reizes nedēļā, var droši ieteikt bez OS.

 

Mani atrastie varianti:

Protams bija arī citi varianti, bet tos kkā esmu atmetis, ja nu kādam esmu aizskrējis garām un nepamanījis(nezinādams, ka tāds interneta veikals pastāv) vai nezinājis, ka tas ir ļoti labs, tad droši iesakiet.

 

Atvainojos par kādām gramatikas un interpunkcijas kļūdām.

 

Link to comment
Share on other sites

Pats laptops tiks turēts vairāk uz galda, pieslēgts pie 22 collu monitora

Ņemot vērā augstāk rakstīto - labāk nu stacionāro, jo kā tad skatīsies šķībi uz sāniem uz to savu 22" monitoru vai plēsīsi nost laptopam ekrānu ?

Kaut kā pilnīga neloģika sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Ņemot vērā augstāk rakstīto - labāk nu stacionāro, jo kā tad skatīsies šķībi uz sāniem uz to savu 22" monitoru vai plēsīsi nost laptopam ekrānu ? Kaut kā pilnīga neloģika sanāk.

Pilniigi tups ieteikums! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

labāk nu stacionāro, jo kā tad skatīsies šķībi uz sāniem uz to savu 22" monitoru vai plēsīsi nost laptopam ekrānu ?

 

kaut kāda pilnīga neloģika sanāk, kāpēc jāskatās šķībi uz monitoru? vai vēl vairāk, jāplēš nost ekrāns? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Pašiem jums ar loģiku nesaprašanās. Nu kur tad to papildus 22" monitoru liek???

Tikai malā sānos no laptopa. Taisni priekšā nevar, traucē laptopa ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Pašiem jums ar loģiku nesaprašanās. Nu kur tad to papildus 22" monitoru liek??? Tikai malā sānos no laptopa. Taisni priekšā nevar, traucē laptopa ekrāns.
 

 

:superstition:  :taunt:

Link to comment
Share on other sites

iespējams tas tev būs atklājums, bet laptopu ar ārējo moni un klavieri ir iespējams darbināt aizvērtā veidā

un pat atvērtā veidā, izmantojot abus displejus

un shocking! izmantojot iebūvēto displeju un 2 ārējos monitorus

Link to comment
Share on other sites

šis ir LOL of the week-Jāplēš nost ekrāns muaahhh jepal.    cilvēks pat rakstija bezvadu klavu un peli slēgs klāt, ar attiecīga garuma hdmi/vga kabeli hoč vai bāz to lapsi cita istabā

Link to comment
Share on other sites

intervall

No Tevis minētajiem,ieteiktu K56CB.

Cik esmu pētījis testus(full stress/load-cpu/gpu/memory),viss bumbās,uz pilnu slodzi ap 80 grādiem,kas ir normāli lapsim.

K55VJ galīgi nepatīk,tipisks lētā gala konsūmeris.K56CB gan arī ir iekš šīs klases,bet izskatās lādzīgāks,patīk arī tas,ka kompaktāks,plānāks.

Jaunais HP ProBook 450/470 arī ir gana labs un iekļaujas Tavā budžetā,atbilst prasībām.Korpuss kvalitatīvāks kā minētajiem asus lapšiem.

Var kādu Dell Vostro 3560 apskatīt,klaviere apgaismota,korpuss labs/robusts.Bet virs Ls 500 ar i7 un diskrēto grafiku.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Vui kā man patīk tā viena Asus K56CB bilde(titulbilde), kur viņs paņemts no laba leņķa un neredzama tā pretīgā plastmasa, kas sākas pie pus ventilatora. Izskatās kā air vai kāds windows ultrabooks  :shok: tik ieslēdzot youtube video redzams patiesie vizuālie "brīnumi"

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

tā pretīgā plastmasa

Tu domā,parasto matēto?Kas tad tai vainas?

Vienīgais mīnuss,ka displeja vāks "pievelk" pirkstu nospiedumus,kurus grūti notīrīt.Glancētajam,kas ir nospiedumu magnēts,tos vismaz var vienkārši notīrīt,kaut vai ar piedurkni :D

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nē pa 500 ls Latvijā šitas ir labākais, ko var dabūt, īpaši, ja 80% izmantos ārējo displeju (pašam laptop ir maza izšķirspēja). Vienīgais mani sasmīdināja tas leņķis titulbildei :) Man ļoti nepatīk, ka sāni ir no pus metāla/plastmasas. Laikam asus inženierim bija grūti novilkt no metālu līdz lejai un ar stūrīti, kā piemēram, vostro sērijai.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Laikam asus inženierim bija grūti novilkt no metālu līdz lejai un ar stūrīti, kā piemēram, vostro sērijai.

Tas ir raksturīgi visiem ražotājiem.Pat augstākajam galam kā Latitude,EliteBook,ProBook un Vostro arīdzan.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildem, bet skatoties video pamaniju vienu faktu, ka vinam nav arejais mikrafona jack? Tad sanak, ja gribesu pievienot mikrafonu man naksies lietot usb mikrafonu? Jo biezi esmu saskaries ar to, ka jaruna ir loti skali lai kads mani varetu dzirdet, bet mikrafona boosts pataisa klausitajam sarunu neomuligu... ( atvainojos par garumzimu trukumu, telefona salidzinosi gruti rakstit ar tam )

Link to comment
Share on other sites

labiitis
Tas ir raksturīgi visiem ražotājiem.Pat augstākajam galam kā Latitude,EliteBook,ProBook un Vostro arīdzan.

vot nav gan. Mājās ir 2 vostro 3550 ir vāks un sāni ar metālu, pāreja uz plastmasu ir apakšā. V131 vispār viss metālā, izņemot pašu priekšu un ap klaviatūru. 

 

 

 

Paldies par atbildem, bet skatoties video pamaniju vienu faktu, ka vinam nav arejais mikrafona jack? Tad sanak, ja gribesu pievienot mikrafonu man naksies lietot usb mikrafonu?

 

 

Tas ir ļoti būtiski, ja ir iebūvētais? Manuprāt, pēdējā laikā tas ir aizvākts jau ļoti daudziem. No asus lapas - Built-in Speakers And Analog Microphone SonicMaster

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

intervall
un sāni ar metālu

un priekšējā sānu mala arī? :D

Bet ja nopietni...drauga Vostro 3560 pie manis ir diezgan bieži,līdz šim biju parliecināts,ka tas verķis viss ir vienā plastmasā,tiesa ne matētajā,neskaitot eņģes un displeja vāku.Līdz šim nebiju pievērsis uzmanību.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Jack Cutts

Asus K56CB operētājsistēma ir DOS, ko ar tādu var iesākt? Vienīgā iespēja saņemot datoru pašam uzinstalēt W7 vai W8?

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Asus K56CB operētājsistēma ir DOS, ko ar tādu var iesākt? Vienīgā iespēja saņemot datoru pašam uzinstalēt W7 vai W8?

Praktiski neko.

Jā,windows 7,windows 8 vai Linux.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nuja, nav problema pasam uzlikt w7, jo tas uz liela kompa tika iepirkts ka originalais, tam liks virsu kreiso un sis tiks pie originala... Ka isti palika ar to mikrafona jack??

Labots - Limpopo
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Tad kads varetu pateikt, ka to vislabak apiet lai tiktu pie areja mikrafona...

Iebūvētie mūsdienu laptopiem ir gana labi.Bet ja nepieciešams,taču iegādājies usb austiņas/ar mic vai atsevišķi tikai mikrafonu.Kur problēma?!

Link to comment
Share on other sites

Ka ir ar usb sadalitajiem, nav nekadu problemu, jo pele man bezvadu ir, klaviaturu + ausis uz usb negribetos, tas aiznemtu visus piejamos usb portus, kas laptopam ir, jo nezinu, ka apvienot gan peli gan klavu zem viena resivera... Ja neskaita, kad perk komplekta...

 

https://www.ekoshop.lv/veikals/Datori/Portativie-datori/HP-Probook-450-i7-3632Q-8GB-750GB-Linux-HD8750M-H6P53EAABB

 

Sveiki, uzgaju sadu, cena ir bik dargaka neka tam asus, bet te es iegustu 8gb ramu, teicas, ka kvalitativaku korpusu, jaudigaku procesoru, bet zaudeju mazliet videokartes perfomanci un sis ir pa 30ls dargaks...

 

Gribetu uzzinat jusu domas + forums ir pilns ar to, ka hp karstot un ta, sim nebus tada problema??

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Visi datori uz pasaules ir slikti!!!!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Nav konkrēta viedokļa . HP sabojājis savu vārdu,  ASUS .. nu tā ,

Darbosies jau abi datori. Ikdienas lietošanai derēs jebkurš. Diez vai pamanīsi kādu lielo atšķirību, ja būtu iespēja palietot gan vienu gan otru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

hp gandrīz vienmēr problēmas pārkaršanu ..
+ vēl pastiprinātu troksni lielākajā daļā gadījumu - kā vienmēr! :D
Link to comment
Share on other sites

Paldies par to acer ieteikumu, bet nu 17 collas nevajag, tik apgrūtinās pārvietošanu, jo tāpat ir doma likt pie 22 collīga monitora...

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

Atvainojos autoram par temata izmantošanu. Bet tā kā te 2 dienas klusums, tad nodomāju, ka netaisīšu bardaku un jaunu diskusiju. Arī man vajag klientam 500ls portatīvo datoru, kurš tiks izmantots projektēšanā un visādos arhitektūras softos, kur notiek renderēšana un t.t. Portatīvais tāpēc, ka jāpārvietojas 200km attālumā katru nedēļu un jāstrādā visur.

Tas ko es nesaprotu ir - kā saprast, kurš procesors ir labāks - i5 ar 1.8ghz vai i5 ar 2.8ghz.  Cik noprotu, tad pirmais ir kaut kāds jaunā tipa procesors. Tāpat arī ar i7 procesoriem. Paskatos 1a, ka pa 500ls piedāvā i7 ar 1.8ghz. Vai tad viņš būs līdzvērtīgs jaudas ziņā vecākam i7 ar 2.5ghz? Ghz izmērs atkal nespēlē lielu lomu?

Vvsakot - kurš būtu optimālākais līdz 500ls ar 15" ekrānu, vēlams geforce (videokartei prioritāte) un labu proci. Tā kā neesmu lietas kursā par jaunajiem procesoriem, tad nevaru iebraukt kurā brīdī 1.8ghz skaitās maz un kurā tas ir daudz jo jaunais procesors. Pieņemu, ka i7 klientam nevajadzēs un būtu labāk i5 ar lielāku takts frekvenci. Un saprotams, ka DOS operētājsistēma būtu labāka :D

Paldies!

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

Tiešin tā tu jau pareizi saki nevajag i7 obligāti bet var paņemt labāku i5 tā piem i3 labākais modelis būs atrāks par sākuma i5 un i5 labākais modelis būs atrāks pat sākuma i7.

 

šeit daži varianti:http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_k56cb_i5_engrus  +matēts ekrāns +videokarte 

                            http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_v3571g_nxm6ael014    +labs procis 8gb rams full hd matēts ekrāns.zelta vidusceļš

                           http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_v5572_nxm9zel002           nedaudz mazāk ghz preocis un glancētais ekrāns bet 1tb cietais disks un nežēlīga video karte.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

vai tiem cad- veidīgajiem nebūtu labāka kāda latitude ar quadru?

būtu arī izturīga tadai staipīšanai.

procim jau būtu otrā plāna loma, plus vēl kaudzi rama.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Priekš ArchiCAD nekādas baigās prasības nav. Ja jāvazājas pa objektiem, tad primārais varētu būt labs korpuss un baterija.

Link to comment
Share on other sites

Tur bija vēl visādi softi ko es kā ne-projektētājs nemāku nosaukt :D
No nosauktajiem cik salīdzināju, tad i5 ar 2.6ghz ghz tomēr ir jaudīgāks par 1.8ghz variantu. Bet 1.8ghz kastēm nāk labākas videokartes. Ej nu saproti uz ko likt prioritāti. Uz proci  vai video?

Vispār Acer man no senām dienām raisa nedaudz riebumu, jo laikam daudz lētā gala aceri bij jāinstalē. Šādā cenu kategorijā viņi piedāvā kaut nedaudz labākus korpusus?

Cik izskatās, tad ir sekojoši

i5 2.6ghz (jaudīgāks par konkurentiem) + 8GB RAM + 730M (švakākā)

pret

i5 1.8ghz (švakāks par 2.6Ghz proci) +6GB RAM (mazāk nekā konkurentam) + 750M (jaudīgākā video)

Man jau liekas, ka klients atšķirību 730M vs 750M jutīs mazāk nekā 2.6ghz+8GB RAM vs 1.8ghz+6GB ram

Viedokļi?

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

es ņemtu vidējo variantu- jaudīgo i5 un 8gb aprīkoto datoru.tas full hd ekrāns jau tāda ekstra mierīgi var dzīvot ar parasto izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...