Jump to content

kādas durvis ielikt mājai, koka vai metāla?


Oligarhs
 Share

Recommended Posts

Guest wersa

. Tikai reizēm bleķiniekiem ir tie aplīmējumi, ko fiksi saskrāpē.

Durvju salīdzināšana - pat metāla, plastmasas - divus izstr var salīdzināt, ja ir rasējumi, materiāli, specifikācijas.

 

Tā prece ļoti atšķiras.

Ir redzēts nekusteklis, kurā dārgi Somijas pakešnieki. Istabās salikti pašmājām ( Z eiropa) domātie, virtuvē - no Grieķijai domātās partijas ( dienvidu variants). Skats vienāds, bet virtuve tur auksta.

Laukos kaķītis ļoti noderīgs dzīvnieciņš, ideāli ja sadzīvo ar mājas suņiem.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoda

    6

  • Mezavecis

    16

  • hyk

    5

  • Oligarhs

    15

alusbundza

agrāk amatnieki koka durvis, logus, taisīja no pareizajiem kokiem, pareizajā laikā zāģētiem un tamlīdzīgi, (un tik vai tā mitruma ietekmē tās  nedaudz pamainīja izmērus)

bet mūsu laikos tam vispār vērību neviens nepiegrīež (ar retiem izņēmumiem)

tā kā domā, autor! 



priekš logiem un ārdurvīm , jāizvēlas koks, kam ir smalkas gadukārtas, jeb, kas ir audzis sliktos apstākļos (būs n-tās reizes izturīgāks)

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Biju vakar ticis līdz Skydas durvju salona apmeklēšanai Hanzas ielā, pārdevēja visu smalki izstāstīja, parādīja iespējamās variācijas durvju modeļiem, apderēm un slēdzeņu komplektācijām! Durvis pašam iepatikās ļoti, pat takā aizdegos, bet domāju tik un tā vēl gribu redzēt citus piedāvājumus, domāju aizbraukt vēl uz Krustpils ielu Elaks un juglā Relins! 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Mjā, lasu Yodas tekstus - un katram jau sava izvēle, bet es negribētu dzīvot ražošanas telpās - tur arī viss ir maksimāli ērti kopjams, sintētisks un ilgmūžīgs.

Zāli tak var neļaut, var uzlikt sintētisko segumu vai nobruģēt. Dobēs plastmasas puķes salikt. Galu galā, atvainojos, bet sieva arī ar laiku noveco - gumijas dāma krietni mazāk...

 

Varbūt neesmu redzējis labas metāla durvis, taču mani patiesi tracina tas troksnis, ar kādu veras ciet.

Koks, protams, ar laiku noveco, bet tas jau, manuprāt, tikai pie lietas pieder. Dzelzs durvis liktu, ja būtu jāvadās primāri no drošības apsvērumiem.

Link to comment
Share on other sites

Visiem šitiem durvju piedāvātājiem ir viena problēma - reklamē visu skaisti, bet visi ka viens pie pasūtīšanas daudzko no "tām ekstrā" izņem ārā, kaut vai tiem pašiem Leišiem SKYDAS kad paprasa detalizētu piedāvājumu pa pozīcijām tad izrādās ka viss ir pa papildus samaksu, pat preturbšanas plāksnes ir par papildus samaksu, siltuma un skaņas izolācijas kā solīts - par papildus samaksu, sliekšņi - par papildu samaksu, metāla biezums ne lētais 1,3mm bet normālāks 2,5mm - par papildus samaksu...

Reāli sanāk ka par to bāzes cenu ir pliks sūda rāmis bez nekā un lētajām poļu sūda slēdzenēm un ja grib kaut kādas normālas funkcijas par visu nāk klāt papildus.

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Re kur nobildēju savas "nesmukās" Skydas metāla durvis. Frēzējums ir izvēlēts no lētā gala, līdz ar to manis pieminētā cena var iet tikai uz augšu. Arī slieksnis nav nerūsējošais tērauds, kā to rekomendē, jo mitrums ir minimāls un uz sliekšņa nav paradums kāpt.

 

IMG_1022.jpgIMG_1023.jpgIMG_1024.jpgIMG_1025.jpgIMG_1026.jpg

 

hyk, man ne par kādām ekstrām nebija jāmaksā - par kādu cenu vienojos, tādas arī sanāca galā. Kas attiecas uz papildus metāliem, tad diez vai parastai privātmājai tas ir nepieciešams. No normāla žoga, slēdzamiem vārtiņiem būs lielāka jēga.

 

versatile

Manas durvis verās ciet klusāk par koka durvīm bez klasiskās metāla skaņas. Durvju siltinājums arī kalpo kā skaņas izolācija arī tās virinot. Skaļākā daļa ir slēdzene. 

 

Salīdzinājumam tikai nomainītas šādas koka dubultdurvis, kas lāgā ciet nevērās. 

vecaas_durvis.jpg

Labots - Skrandainais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

hyk, man ne par kādām ekstrām nebija jāmaksā

 

Man arī ir nesens piedāvājums no SKYDAS, gribi salīdzināt?

Tas ka pasūta un neiedziļinās ko pasūta ir katra paša problēma - es izlasot piedāvājumu pie viņiem durvis nepasūtīju.

 

Nejau frēzējums ir galvenais pasūtot durvis....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

hyk, man liekas, ka runājam par dažādām lietām - piedāvājumu un līgumu. Es nekādus piedāvājumus nelasīju, izgāju uz viņu kantori, izstāstīju ko man vajag, pielasījām vēlamo konfigu un noslēdzām līgumu par avansu, termiņiem u.c. Pēc 3 nedēļām durvis tika izgatavotas un uzstādītas. Kur problēma?

 

Jebkurā kantorī nobīdes no standarta maksā naudu. Ja tev dāvina par velti, tad es teiktu, ka paveicās, jo tā nav ierastā biznesa prakse. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Standarta versijā SKYDAS durvīm nekās no tā kas reklāmās NAV.

Tu te kaut kur rakstīji ka laikam ap 360 izmaksāja.... piedāvājumā 360 ir par pliku standartu - nekas no tā ko tur reklamē nav... - tās ir parastas metāla durvis - "nothing special"...

 

Preturbšanas plāksnes nav

Slēdzenes lētā gala

Metāls plānais

Siltumizolācija ne tā kas reklāmā bet zemāka

Skaņas izolācija tieši tāda pati - zemāka nekā reklamētā, jo reklamētā ir par papildus maksu.

 

Ja aizgāja paskatījās padomāja oi ku smuki nopirka nepaprasīja kas tur ir kas tur nav un priecājas cik smuki un ka laikā uztaisīja tad tur nav ko daudz komentēt...

 

Tikpat labi var pirkt Spāņu viltotos Ferrari un lekties cik gudrs jo piegādāja laikā... :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

hyk, tavs uzskaitījums ir vētra ūdens glāzē. Atkārtoju vēlreiz - es neesmu no tiem, kas laizās pie reklāmas materiāliem un mēģina kaut ko salīdzināt. To ko gribēju, to dabūju, punkts.

 

Tu man atgādini tos santīmmīlētājus, kas briesmīgi cepās, kurš 2Ls/mēn tarifu plāns izdevīgāks vai šūmējas par to, ka 10Mbit interneta vietā ir 9.5mibt. Ja tev ir zināms labāks durvju izgatavotājs, lūdzu klāj vaļā.

 

 


Preturbšanas plāksnes nav - iztiksim, nevajag, man ir signalizācija, suņi un žogs ap māju.

Slēdzenes lētā gala - jebkuras slēdzenes nolietojas, pat dārgā gala, kā arī ar tām arī savas bēdas, kad kaut kas noiet greizi, tad jāmaksā kosmoss par atslēgu komplektu un pašu atslēgu. 

Metāls plānais - priekš kam biezāku? Svaram?

Siltumizolācija ne tā kas reklāmā bet zemāka - ja es neesmu skatījies reklāmu? Man ir termogramma, kas apstiprina pieteikamu siltuma pretestību pie -25 grādiem.

Skaņas izolācija tieši tāda pati - zemāka nekā reklamētā, jo reklamētā ir par papildus maksu. - uz ielas braucošās mašīnas dzirdu tikai caur logu. Ko vēl vajag?

 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

hyk   no tevis

Te vairāk izskatās pēc piekasīšanās. Liecies mierā.

Link to comment
Share on other sites

ja runa par cenu starpību, kas mērāma 100tos ls tad jāsāk santīmi @#@#st.

 

360Ls par konservu kārbu nav lēti. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ricijs, nu ģeniāli, kāpēc n-tie darboņi nav izdomājuši taisīt metāla durvju biznesu, ja reiz tik daudz sanāk uzvārīties dēļ materiāla? :) Davai cepam augšā firmu un grābjam tūkstošus.

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga privātmājai no preturbšana plāksnēm un dārgām atslēgām, ja vienkāršāk vienmēr ir iekļūt pa kādu no logiem nevis uz ielu vērstām parādes durvīm?

Link to comment
Share on other sites

Tad jau varbūt vispār labāk kartona durvis likt...?

 

Ja logu kamēr saimnieks atvaļinājumā kāds dauza tas izskatās daudz aizdomīgāk nekā ja puiši saģērbušies kaut vai par  "saimnieku" un "atslēdznieku" lēnā garā atmūķē durvis vai aturbj durvis...

 

Kad tu zvanītu policijai?

Redzot kad kāds ar stangu dauza privātmājai logu vai redzot kad kādi puiši ar uzrakstu uz muguras "atslēdznieks" ķimerējas gar durvīm? :D

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

hyk, man ir iespaids, ka privātmāju esi redzējis pa TV vai arī uz dažām stundām esi aizbraucis ciemos. Tāpēc beidzam teorētiski spriedelēt par lietām, kuru efekts realitātē ir minimāls vai nekāds.

 

Dzīvokļa durvīm ir atšķirīgas prasības, kā privātmājai un nevajag analizēt tikai no viena skata punkta. 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu man vari teikt ka es privātmāju neesmu redzējis tad es tev varu teikt ka man rodas iespaids ka te kāds parastais lettiņš kaut ko nopircis no kā neko nesaprot un ir tik lepns par savu pirkumu ka nepietiek drosmes skatīties patiesībai acīs...

Pilna pasaule tādiem kas pērk ķīniešu, leišu un citu low end mēslus un sitot pie krūtīm skrien pa pasauli kā auni baurojot cik viņi gudri un kruti kamēr Vācieši mierīgi brauc garām meža zvēram savā premium klases izstrādājumā un tikai nodoma šo un to...

Igauņiem ir labas metāla durvis dažām firmām, nav kā SKYDAS kad visu pabāž zem sīkās drukas ko negrib lai redz un mauc uz smukām acīm bet reāli paanalizējot piedāvājumi ņem kuru punktu gribi, pārbaudot ko gribi vienmēr nonāc pie secinājuma ka izmantoti labi materiāli, struktūra pārdomāta un nekas netiek slēpts + par to pašu cenu ko SKYDAS dabūj vairāk.
Vienīgi viņi tādi lēni...
Tas ja nu kādam interesē salīdzInāt reāli durvis nevis lasīt kā te viens brēc cik krutu pirkumu veicis...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

hyk, vai tu beigsi liet ūdeni un atklāt konkrētas firmas, ar konkrētiem piedāvājumiem? Kā man riebjas tukšmuldētāji, kas tālāk par reklāmu nav tikuši. Ja ir pretargumenti, klāja vaļā ar konkrētiem darbiem, kur kas ir uztaisīts, par kādu cenu. Nevienam nevajag tikai teorētisku informāciju, ka it kā kaut kur ir labi piedāvājumi.

Es neteicu, ka Skydas ir ideāluma kalngals, es tikai iebildu tiem, kas apgalvo, ka metāla durvis ir sūds, kaut kas bezgaumīgs. Tā kā esmu durvis uztaisījis, tuvākos 20 gadus man noteikti nevajadzēs.

Nu vot, šitais jau Javera (Prātvēdera) stilā. Turpini tādā pašā garā un varēsi iet komentēt delfos.

 

Pilna pasaule tādiem kas pērk ķīniešu, leišu un citu low end mēslus un sitot pie krūtīm skrien pa pasauli kā auni baurojot cik viņi gudri un kruti kamēr Vācieši mierīgi brauc garām meža zvēram savā premium klases izstrādājumā un tikai nodoma šo un to...
Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Manai mājai ir metāla ārdurvis, pasūtīju iekš www.olgalek.lv

Izmaksāja kaut kas starp 300 un 400ls (precīzi neatceros) Palielināts biezums, cinkots tērauds, pulverkrāsas pārklājums.
Galvenais dzelzs durvju pluss ir tas ka viņas nemaina izmērus atkarībā no gaisa mitruma un minimāli maina atkarībā no temperatūras.
Koka durvis pa līdzīgu ciparu pēc pāris gadiem nevarēs aizvērt vai būs pāris cm šķirba. (Skaidrs ka var uztaisīt masīva līmēta oša vai ozola durvis kuras būs mūžīgas, bet tad cipars būs pilnīgi cits!)

Arī drošība nav mazsvarīga - protams ka var izsist logu, tomēr iedzīvi ir krietni vien ērtāk iznest caur durvīm nekā caur logu! (caur logu var iznest portatīvo un zelta ķēdīti, bet caur durvīm praktiski visu ja vien laika pietiek....
Siltuma izolācija viņām ir laba, (nekas cauri nesala) bet pēc manām mērauklām (lēnā garā mērķēju gandrīz uz pasīvo māju :) ) par maz - uzliku otras parastas plastmastnieces.
Izskats - kā jau dzelzs durvīm, bet var aplīmēt ar dekoratīvajām plāksnēm.

Bet ir viena problēma - daudzām mājām ir plašas terases ar stikliem pa visu sienu - šajā gadījumā ir pilnīgi vienalga kādas ir ārdurvis - caur stikla sienu siltuma zudumi būs grandiozi un arī pasīvā drošība nekāda... Bet nu māksla prasa upurus!

 

Runājot par drošību - signalizācija efektivitāte ir atkarīga no apsardzes firmas ierašanās laika. Ir daudzas nomaļas vietas kur brigādes ierašanās laiki ir 15 - 20 minūtes... Un pat ciematos (kur dežūrē viena brigāde) zagļi bieži pielieto stratēģiju - izsit logu divās mājās katru savā ciemata pusē, novērotājs paziņo uz kuru objektu aizbrauca brigāde un pa to laiku iztīra otru.... Kas attiecas uz apgalvojumiem ka žogs (tādu kā atļauj būvvalde), vārtiņi vai suns spēs ko palīdzēt - nu te jāsaka - kad sapņojat aizverat acis...

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ronalds_, 

 

Protams, durvis, kas dažu sekunžu laikā attaisāmas nekam neder. Drošībai ir jābūt tādai, lai līdz apsardzes ierašanas laikam nevarētu neko paspēt aiznest. Manā gadījumā otrās plastmasas durvis ir ar lielām stikla durvīm. 

 

Vislielāko drošību tomēr nodrošina kaimiņi, ja ir normālas attiecības un ziņo viens otram par problēmām. Šeit vienā mājā dzīvo pensionāri, kas vienmēr mājās, otrā 24h arī praktiski visu laiku kāds uzturas pa sētu/garāžu/pirti. 

 

Kombinācijā ar slēdzamiem vārtiņiem, ir pagrūti 1.5m žogam pāri kaut ko aiznest. Te varētu būt runa par - izsit logu, paņem ko vari un rāpies pāri sētām bez tur durvju urbšanām. Citāds scenārijs ir ļoti grūti realizējams un logā nav iekārtas zeltlietas. Turklāt vienam kaimiņam uz visām pusēm ir videokameras.

 

Tieši tāpēc saku, ka par zagļiem ir jādomā kompleksi. 

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Biju aizbraucis arī uz Elaksu un Pāles ielā uz Olgalek, abiem šiem uzņēmumiem ir pēc izskata identiska prece, par preci tiek stāstītas savstarpēji dažādas lietas - bet iedziļinoties ir redzams ka viņas ir vizuāli identiskas! Piedāvājumā skatījos slēdzenes, bij kaut kāds Ķīniešu Lobs un Elbors (elbors biju dzirdējis ka ir sliktākā slēdzene pasaulē), tad viņus liku saprast ka man nevajag bāzt lētāko variantu, bet gan labu! Beigās visu uzzināju un bija tāda sajūta itkā šis piedāvājums galīgi mani neapmierina, rīt vēl paliek apmeklēt Relinu! Galvenais ka cena īpaši zemāka par Skydas nebija!

 

Skydas man iedeva piedāvājumu rokās un es aprēķināju, vācu slēdzene Dorma (analogs ASSA), ārējā apdare krāsota MDF - mitrumizturīgs, iekšā lamināts MDF mitrumizturīgs, aplodes, nerūsējošs slieksnis un montāža +no ārpuses frēzējums, kaut kas mazliet virs 500LVL, Elaks un Olgalek pliks metāls 350LVL (durvis divreiz plānākas un domāju aukstākas arī), secinājums pagaidām viens - Skydas nav dārgs piedāvājums attiecībā uz viņu konkurentiem, kas piedāvāja dotajā brīdī tādas durvis kādas es laikam negribu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kas mazliet virs 500LVL

 

Atvainojos par spamu, bet virs 500 LVL par durvīm nav dārgi? Bet pirms pāris mēnešiem šeit bija garum gara diskusija kā uzlikt pēc iespējas lētāku jumtu. Kas ir svarīgāk, jumts, kuru būvē vismaz uz gadiem 20? Vai durvis? 

Link to comment
Share on other sites

500Ls priekš ārdurvīm tiešām nekas dārgs nav.

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

andza man jumtu jau maina, jumta tāme sastāda 5500LVL, jebkurš manā vietā gribētu to nedaudz padarīt lētāku un tā cena ir bez visādiem papildus %! Vēl tulīt jaunā mēneša sākuma brauks bruģinieki klāt bruģi, kuri arī paprasa 6000LVL, tas tikai normāli ka es domāju kā ieekonomēt, durvis ir drošība un siltums, briģis ir tikai dekoratīvs elements, jumts siltums - hermētisms un atkal dekoratīvs elements :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bruģis ir dekorācija, bet ļoti jāseko līdz kvalitātei un der apskaties to kantoru veikumu dabā citās vietās. 

 

Viens čoms tagad arī maina jumtu no šīfera uz betona dakstiņiem kopā ar jumta konstrukciju stiprināšanu un skursteņa pārmūrēšanu. Cik sapratu, tāme bija ap 5000Ls. To gan veic kaut kāda vietējā firma. Vēl jau cenu maina jumta slīpums, platība, jumta forma utt.

Link to comment
Share on other sites

nu pēc nika spriežot vajag vismaz divviru ozola durvis ;)

Link to comment
Share on other sites

6k bruģis? Cik kvadrāmetri? Ar visām apmalēm? 

Un dekorācija tā ir nosacīta. Ja piemēram reizi gadā ir jāpiedājā skaidu granulas, tad uz tā bruģa brauks virsū 7-8t, tātd pamatne jāsagatavo nopietni. Man ap 100 kv.m 2009. izmaksāja ap 2.2k, tad jau izskatās, ka krīze ir beigusies.

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Jumts tiek mainīts, norāva vecu skārdu, uzliek virsū difūzo vēja plēvi (+latojums), 12mm osbis, apakšklājs +bituma šindelis, kvadrātainas notekas un kastes no koka vagonkas, jumts 170kv/m.

 

Bruģi man saskaitīja lēti, jo man čomam ir bruģēšanas firma, kura jau pus Iecavu ar bruģi aplikusi, laukums ir 410kv/m, apmales cenā, visa teritorija tiks celta par nepilnu pusmetru - vedīs smiltis 130 kubus, bruģa akmens būs 60mm biezs (+sarkans - jau cenā), jo 100mm jāliek tikai tādā gadījumā ja brauks fūres, man ir tikai vieglā automašīna, takā tur nekas nenosēdīsies!

Domāju cita firma saskaitītu apm. 12000LVL, jo cik pat skatoties ss.lv tur ir sākot no 13,50LVL/kv/m! Tomēr draugu blats noder :)

 

Domāju ja būtu vēl blats par durvīm arī noteikti varētu par piecdesmitnieku lētāk dabūt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Divas un signalizāciju ar bļauri + uz pulti. Tad uzliek, ka pirmās durvis vaļā, neatslēdzot ar kodu, sāk brēkt. Jo skaļāk, jo labāk. Nez cik ilgi lauzīs, ja troksnis 3 poliču bertu skaļumā skanēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Privātmājā ārdurvis ir pilnīgi bezjēdzīgi likt ar domu,lai zagļi netiek iekšā. Nav tak bruņinieku pils ar vienu ieeju :sarkasms: Parasti ir vēl citas durvis uz terasi vai pagalmu un zaglis tak neņemsies ar ozolkoka vai bleķa durvīm, ja terases durvis var ar plecu atspiest. Parādes durvis vairāk ir skatam, prestižam,vai kā saimnieka krāniņa pagarinātājs. Ar bleķa durbīm krāniņu nepagarināsi, bet ar ozolkoka gan :sarkasms: Ja par durvju šķibšanos, briešanu rudenī, vai šķirbu veidošanos ziemā, tad cik tur darba, ziemā, februārī ,īstajā mēness fāzē, nociest koku, sazāģēt dēļos, dabīgi izžāvēt kādus trīs gadus caurvējā, aizvest pie kārtīga amata meistera un uztaisīs viņš jums tādas durvis, ka nekas nvērpsies un vējš nesvilpos. Jā, baigā ņemšanās, bet tapēc nevajag stāstīt, ka principā labas koka durvis nevar uztaisīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Nu signalizācija man mājās jau ir un divas durvis man negribās, jo ieliekot biezās Skydas var ar vienām dzīvot :)

Logiem nākamgad domāju stiklus uz tripleks nomainīt un pretlaužamo sistēmu, uz žoga varbūt pretpārkāpšanas sistēmu - signalku!

Link to comment
Share on other sites

Vienīgo pretkāpšanas sistēmu es zinu dzeloņdrātis, bet tad  māja atgādinas konclāģeri. Man gan cita teotija. Ja ap māju ir žogs, tad saimniekam pieder iežogotā teritorija, ja žoga nav tad pieder visa pasaule. Nu jā,man lauku māja un žoga nav. Žogs un bleķa durvis pret zagļiem nepasargās. Videokameras, kaut butaforiskas ir daudz efektīvākas par žogu. Tāpat signalizacija, kakut lokāla, arī zagļiem ļoti nepatīk. Vislabāk tomēr dzīvot rajona, kurā zagļi jūtas neomulīgi. Man gan tiešā tuvumā kaimiņu nav, bet viens ir ar "šķembu galvā" pie vismazākā konflikta plinti ķer roka, un visi zin, ka var arī izšaut. Tāpat jau jāskatās uz kaimiņu mājām, kas tur notiek. Ja viens otru pieskata, tad zagli to ļoti labi zina. Cita lieta,ka tagad tiešām modē taisīt "pilis" ar milzu žogiem un vēl latviešiem raksturīgi sanīsties ar kaimiņiem par apsolūtiem sīkumiem. Tad nu ir kā ir, jāslēdz centralizētās signalizacijas, jāliek bleķadurvis un jābūvē milzu žogi, jo par kaimiņu poh**.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tā jau ir. Bļaursignalizāciju var kombinēt arī ar pults signālu. Brēceklis tieši pievērš kvartāla uzmanību, jo nesēdēs jau kaimiņš skatoties tavos logos vai viss OK.  Pamatīgi skaļš brēceklis, ar autonomu barokli var padzīt narkašu, klusos pretekļus, bailīgos hulīšus.  Vienīgi, ja viltus nostrādes bieži, kaimiņu naids garantēts. :)

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Sēta mājai ir, bet dēļus var izspert ar kāju, ja labi pacenšās, vai ja ir urbene noskrūvēt dēļus, takā metāla vārti neglābj, arī tiem nekādas problēmas nav pārkāpt, ir tāda signalizācija kas uzstādās uz pašas sētas, ja kāds sāk rāpties pāri - tā fiksē kustību un notiek izsaukums uz apsardzes kompāniju, tikai par tādām nēesmu interesējies pagaidām!!!

 

Ar durvīm esmu ticis skaidrībā, esmu pilnībā nobriedis pasūtīt skydas, jo citi durvju ražotāji ir kaut kādīgi nepārliecinoši - stāstot par saviem produktiem, +skydas ir izietas dažādas sertifikācijas Vācu labaratorijās, nevienam citam nekā tāda nav!

Izrādās manam vienam draugam arī ir skydas, bet uz dzīvokli un jau gadus 5 atpakaļ uzlika, saka ļoti labas atsauksmes - draugu ieteikumiem ir jātic! :)

 

Ar jumtu firmu nedaudz šodien radās problēma - bija sarēķinājuši aprunātu tāmi, šodien atklājās ka aizmirsuši pieskaitīt kaut kādu apdares materiālu un ja to vajagot, jamaksā no savas kabatas - atkal saskaramies ar tādiem meistariem kas bija pirms krīzes! Pagaidām neatklāšu uzņēmuma nosaukumu, jo itkā apmierina darba kvalitāte, ceru ka tur nekādi prikoli neleks ārā! ;)

Link to comment
Share on other sites

Oligarhs

Haha, ja es būtu īsts oligarhs es forumā diezvai meklētu sev noderīgas atbildes :) to darītu manis algoti darbinieki! Latvijā ir tikai viens oligarhs, tas pats tur Ventspili!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...