Jump to content

Klaviatūras izvēle


vvv
 Share

Recommended Posts

 

 

dārgā gala telefoni ir dārgas igruškas maziem un lieliem bērniem.

Nu bet tas tak visiem zināms, ka vīrietis nekad nekļūst pieaudzis un nepārstāj rotaļāties, tikai ar gadiem viņam nepieciešamas arvien dārgākas rotaļlietas. Bet telefonus jau parasti ņem uz nomaksu no operatoriem un tad jau tie vairs nav 300 vai 500 Ls bet gan 15 vai 20 Ls mēnesī, kas nebūt neliekas tik sāpīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet tas tak visiem zināms, ka vīrietis nekad nekļūst pieaudzis un nepārstāj rotaļāties, tikai ar gadiem viņam nepieciešamas arvien dārgākas rotaļlietas.

Pilnībā pievienojos, pats arī tāds esmu.

Link to comment
Share on other sites

puszaļi/puslillā ports, kam vajag Y-kabeli un tas mēdz pārstāt strādāt (nezinu kāpēc, neesmu iedziļinājies)

 

ja būtu mazliet iedziļinājies, tad zinātu, ka puszaļi puslillā portā var spraust gan peli, gan klavieri pa taisno bez y kabeļa

Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

buberbass

Runājot par PS/2 portu viņam ir reizēm priekšrocības ne tikai dēļ dažreiz vairāk vienlaicīgi reģistrējamajiem taustiņiem bet arī viņš nesāk gļukot ja ir aizsists ciet visa USB caurlaides spēja. PS/2 jebkurā gadījmā ir labāks lai gan arī USB ir lietojams. PS/2 uz brendīgajiem datoriem nav sastopams tādēļ ka tur izmanto lētus dzelžs un ražotājs ekonomē uz visu kas vien ir iespējams.

 

Izmantot bezvadu klaviatūru desktopam ir marasms. Ne tikai problēmas ar baterijām un lagiem bet arī pastāv būtiska iespēja ka kāds var pārtvert paroles un tekstus ko tu raksti ar klaviatūru. Un sliktākajā gadījumā pieslēgt savu klaviatūru un paspēlēties ar komandrindiņu un DEL funkciju.

 

Mehāniskās klaviatūras ne visas ir skaļas. Cherry MX Black un MX Red ir bez trokšņa un bez taustāma pārslēgšanās brīža. Vairāk piemērotas spēlēšanai. Ja kādam interesē vairāk par slēdžu tipiem var palasī šeit http://www.overclock.net/t/491752/mechanical-keyboard-guide

 

Cenas mehāniskajām klaviatūrām tik lielas ir tādēļ ka nav izmantota lētā otrreiz pārstrādātā plastmasa ar ejakulāta piejaukumu kā arī zem katras no ~107 pogām ir atsevišķs smalks mehānisks slēdzis nevis gumijas preziks kas spaida 3 plēves.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad kad izrausta PS2 klaviatūru, nepieciešams datora restarts, lai viņa normāli strādātu. Ar šito reiz iepriekšējā darba vietā cīnījos, kad PS2 kontakts biju izļurgājies. Tā kā nevar apgalvot, ka jebkurā gadījumā labāks. Pašu PS2 portu arī pavisam vienkārši sačakarēt.

 

 

PS/2 jebkurā gadījmā ir labāks lai gan arī USB ir lietojams.
 

 

Davai, aicinu pie sevis specus, kas anteni tusēsies pie manas mājas sētas un pārtvers manu rakstīto tekstu :)  Ņemot vērā apraides radiusu un signāla izplatīšanās attālumu, šo ideju uzskatu par smieklīgu. 

 

 

arī pastāv būtiska iespēja ka kāds var pārtvert paroles un tekstus ko tu raksti ar klaviatūru
 

 

Ko tu vēl izdomāsi? Kāda starpība, no kādas plastmasas tā izgatavota?  :pc:

 

 

izmantota lētā otrreiz pārstrādātā plastmasa ar ejakulāta piejaukumu
 

 

Es izmantoju un nejūtu marasmu. Nav arī problēmas ar lagiem. Ja izmanto normālus AA vai AAA akumulatorus, tad arī nav problēmas. 

 

 

Izmantot bezvadu klaviatūru desktopam ir marasms. Ne tikai problēmas ar baterijām un lagiem
 

 

 

Labāk domājiet, kā savas krutās klaviatūras pasargājiet no sulas apliešanas, apspļaudīšanas un piesārņošanās no putekļiem un netīriem pirkstiem. Cik te nav nākuši raudātāji, kas savu lolojumu sačakarējuši un nu tik nodarbosies ar mazgāšanu. 

Link to comment
Share on other sites

Paturpināšu biedra burbeass teikto par PS/2 klaviatūrām. Biosā var aktivizēt tādu funkciju - datora ieslēgšana ar klaviatūras taustiņu. Pilnībā izslēgtu datoru var ieslēgt ar klaviatūras taustiņa nospiešanu. Darbojas, ja klaviatūra caur PS/2 pieslēgta, caur USB nedarbojas. Var noderēt šāda funkcija, tātad priekšrocība. Labums arī, ka ietaupās USB ports, kam kādreiz ir vērtība. Nosaukt PS/2 par arhaismu nav gudri. Galddatoru mātesplates joprojām ražo ar PS/2 portu, tiesa pārsvarā tagad redz to apvienoto zaļš/lillā.

 

Tad kad izrausta PS2 klaviatūru, nepieciešams datora restarts, lai viņa normāli strādātu.

Absolūta taisnība, pieslēgt arī PS/2 strādājošam datoram neizdosies, labāk izslēgt datoru, iespraust klaviatūru PS/2 portā, tad ieslēgt datoru. Nu bet klaviatūra būs pēdējā lieta, ko jāštepselē iekšā - ārā.
Link to comment
Share on other sites

Ēm, un kā ar kompja piecelšanu no USB ?! Tak va raŗi tā - klaviere, pele utt...

 

Un stipri teorētiski jūsu paroles var nosnifot arī no tā vada kas iet no klavieres uz kompi !  ;):sarkasms:

 

Neko no tā visa nerubiju, bet neciešu, ja ir liels DEL un nav insert pogas, ja zem del/end/pg down ir vēlviena drinda ar sleep/logoff/shutdown pogās. Par to vajadzētu eitanizēt.

 

Laikam jau lielais enter man labāk patīk par mazo enter.

Nepatīk īsais backspace.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk domājiet, kā savas krutās klaviatūras pasargājiet no sulas apliešanas, apspļaudīšanas un piesārņošanās no putekļiem un netīriem pirkstiem.

 

Vienkārši - nav ko līst ar ēdieniem un dzērieniem pie datora.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Atšķirībā no membrānenēm mech. taustiņus/klaviatūru izmazgāt ir nieks.

Labots - Simsons2
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un stipri teorētiski jūsu paroles var nosnifot arī no tā vada kas iet no klavieres uz kompi

Ja tā domāt, tad vispār jāpārtrauc lietot dators. Esmu redzējis internetā mazus verķīšus, kurus iesprauž datora portā pirms klaviatūras, un tiek saglabāts viss, ko esi drukājis ar klaviatūru. Nezinu, vai te ir kāds, par kuru kādam būtu vajadzīga informācija, ko viņš raksta. Tāpat nupatās pašmāju slavenais hakeris tika visās ziņās, kā ta viņu ķēra, metodes taču ir visvisādas, kas pat prātā nevar ienākt, un ne jau viņu atmaskoja tāpēc, ka viņš lietoja bezvadu klaviatūru.

Link to comment
Share on other sites

vvv: atmaskoja, no ASV noklausoties viņa bezvadu klaviatūru  :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad kad izrausta PS2 klaviatūru, nepieciešams datora restarts, lai viņa normāli strādātu. Ar šito reiz iepriekšējā darba vietā cīnījos, kad PS2 kontakts biju izļurgājies.

 

vāja tev tā pieredze ar ps2, ne visiem dēļiem ir nepieciešams restarts, un izļurkā to portu parasti tie, kuri ar spēku grozot mēģina štepseli uz aklo iespraust, tādiem (l)ūzeriem arī usb portos būs izlauzta centrālā plastmasa

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nnoname, nu nu, pastāsti, cik labi klaviatūra strādā tām mātenēm, kurām restartu nevajag :)  Klaviatūra jau strādā, tikai ne tā, kā vajadzētu. 

 

Izļurkāt var pavisam vienkārši, kad cauri galda caurumam izvilkts vads. USB tomēr noturīgāki pret raustīšanu. 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Mehānisko klaviatūru īpašniekiem - jūs mājnieki nedzen ar slotu ārā? Es savulaik to friču melno brīnumu (spico versiju bez simboliem uz taustiņiem) uz nedēļu no kolēģa biju aizlienējis - sieva no guļamistabas naktīs nāca lamāties, ka klabināšana ejot caur sienām - tie specifiskie mikroslēdžu klikšķi tiešām varētu būt kaitinoši cilvēkiem no malas.

 

Un, jā - man personīgi nepatika - uzreiz uzsita atmiņas par seniem laikiem, kad daudziem termināliem un Bekām bija mehāniskās klavieres. :D Nu, paldies, nē - pēc tam, kad pie mums parādījās low profile keyboard, ne uz ko citu pat negribu skatīties.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

 Gan usb gan ps2 klaviatūram nav nevainas, bet tomēr bieži pietrūkst vēlviena usb cauruma :p

Labots - HeHe112
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav nav tas troksnis tik liels, apkārtējie nav sūdzējušies. Arī ar parastu klaviatūru dažs pamanās lielu troksni sataisīt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par tām USB klavierēm...

 

Sens gadijums iz dzīves. Bija man vienam čomam bezvadu klaviere. It kā jau ok, viņam patīk. Tik problēmas sanāca tad, viņam kompis noklājās un man vajadzēja iebūtoties no live cd. To faktu par bezvadu klavieri viņš man laikam bija noklusējis vai arī es pats nebiju sadzirdējis. Uz mobo USB legacy supports by default ir atslēgts, kā pirmais iekš boot sekvences ir HDD. Tā nu bija toreiz sanāca kopīgas rituāldejas ar tamburīnu apkārt kompim un beigu beigās brauciens pēc ps2 klaviatūras.

 

 

 

Tikai un vienīgi labakās atsauksmes par veco IBM laptopu klavierēm.

 

Jā es ar šobrīd drukāju uz tādas pašas klavas. Man pat bail iedomāties kas notiks, kad mans IBM zirgs vairs nevilks un vajadzēs jaunu zirgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

Mehānisko klaviatūru īpašniekiem - jūs mājnieki nedzen ar slotu ārā?

Pie aiztaisītām durvīm nevar dzirdēt citās dzīvokļa istabās. Jebkurā gadījumā esmu mēģinājis vairākas low profile klavas un vienkārši nevaru ciest, rakstīšanas ātrums uzreiz stipri samazinās.
 
Link to comment
Share on other sites

buberbass

 

 

Tad kad izrausta PS2 klaviatūru, nepieciešams datora restarts, lai viņa normāli strādātu. Ar šito reiz iepriekšējā darba vietā cīnījos, kad PS2 kontakts biju izļurgājies. Tā kā nevar apgalvot, ka jebkurā gadījumā labāks. Pašu PS2 portu arī pavisam vienkārši sačakarēt.
Datoram darba laikā klaviatūra nav jārausta. Es saviem datoriem pēdējo 14 gadu laikā neesmu sačakarējis nevienu PS/2 portu be citiem cilvēkiem ir redzēts ne tas vien. Neandertālietis spēs salauzt jebkuru portu.

 

Davai, aicinu pie sevis specus, kas anteni tusēsies pie manas mājas sētas un pārtvers manu rakstīto tekstu :) Ņemot vērā apraides radiusu un signāla izplatīšanās attālumu, šo ideju uzskatu par smieklīgu.
Kaimiņš arī domāja ka tās visas ir muļķības līdz tam brīdim kad es padarbojos ar viņa Bluetooth peli un Logitech bezvadu klavieri. Ar attiecīgām antenām un signāla pastiprinātājiem to var arī izdarīt no lielāka attāluma ja vien tu nedzīvo faradeja būrītī.

 

Ja tā domāt, tad vispār jāpārtrauc lietot dators. Esmu redzējis internetā mazus verķīšus, kurus iesprauž datora portā pirms klaviatūras, un tiek saglabāts viss, ko esi drukājis ar klaviatūru.
Tas ir ļoi elementāri - pirms slēdz iekšā datoru apskaties vai aizmugurē nav kas mainīts vai lieks parādījies. Tas ir tāpat kā pirms brauc ar auto paskaties vai riepas nav mīkstas un vai kat kas nav iztecējis.

 

Tāpat nupatās pašmāju slavenais hakeris tika visās ziņās, kā ta viņu ķēra, metodes taču ir visvisādas, kas pat prātā nevar ienākt, un ne jau viņu atmaskoja tāpēc, ka viņš lietoja bezvadu klaviatūru.
Tas Čalovskis nav gudrs tur nu viņam pašam ir taisnība. Par savu darbu viņš samaksu saņēma uz savu bankas kontu vai arī izmantoja Western Union kur pie saņemšanas ir jāuzrāda personas dati. Tā arī noķēra.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Laba nakts. Gribētu vēlreiz padalīties savā pieredzē lietojot savu jauno klaviatūru. Nekas nebūs par pašu klaviatūru, kas pati par sevi ir ļoti laba (nenožēloju izdotās naudiņas ne par santīmu). Gribēju pastāstīt par savu, nu jau divas nedēļas ilgo, pieredzi ar klaviatūru bez uzrakstiem. Neticami, bet ir bezuzrakstu klaviatūra neiedomājami forša lieta. Neskaitu sevi par ļoti ātru drukātāju, bet darbā rakstīt tekstus sanāk daudz. Rakstu ar visiem pirkstiem sen. Lietojot klaviatūru ar uzrakstiem, bija tā, ka ik pa laikam metu acis no monitora uz klaviatūru, tas ir, neizmantoju, ja tā var teikt, tikai pirkstu atmiņu, bet ik pa brīdim skatījos uz klaviatūras taustiņu uzrakstiem. Biju tā pieradis, biju ar sevi apmierināts, zināmā mērā bija man tāda slinka drukāšana. Pirmā brīdī liekas neloģiski, ka noņemot uzrakstus no taustiņiem, parādās kādas priekšrocības. Kā lai Jūs noticat, uzlabojums ir milzīgs. Pilnībā tiek izslēgta acu novirzīšana no rakstāmā teksta monitorā. Nav jau vairs ko skatīties, zem pirkstiem uzrakstu ta nav. Jāteic godīgi, sākums nebija tāds, ka viss notikās uzreiz. Pirmās divas dienas bija rakstīšanas ātrums nokrities, bija nepareizi uzsisti taustiņi, vairāk labošanas. Bet pēc tam kaut kā labi aizgāja. Nemāku pateikt, neesmu mērījis, par cik tieši tagad mans rakstīšanas ātrums ir lielāks nekā senāk, bet tas ir jūtami uzlabojies. Tas gan, entuziasmu lielu šis pasākums prasīja. Toties tagad jūtos sev varonis, un arī ražība ir pieaugusi. Šo visu rakstu, jo ceru, kāds varbūt izmēģinās manu piemēru, un kaut vai aizlīmējot taustiņu uzrakstus ar melno izoleni, izprovēs kā ir. Noteikti, tas nestrādās absolūtajam viens-divi pirksti bakstītājam, bet šeit, domāju, lielākā daļa raksta profesionāli. Sākumā bija šaubas, vai nejuks retāk lietojamie taustiņi (insert, scroll lock, print screen...), bet tas bija dažas minūtes, iemācīties tos no galvas, viegli. Vēlreiz atkārtošos: neticami, bet bezuzrakstu klaviatūra palīdz rakstīt ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...