Jump to content

Kā pārslēgties portatīvajam datoram no intigrētās VGA uz gaming VGA?


simtnieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tātād galveno domu jau uzrakstīju virsrakstā. Kā pārslēgties no inigrētās videokartes uz normālo? Mēģināju vilkt tās kartes draiveru,bet pilnīgi nekas nenotika un ieejot dxdiag, viņs uzrāda tikai intigreeto, kurai arī vel neesmu uzlicis draiveru, jo nav nekada jega no vinas. Datora modelis ir Samsung 350V5C SILVER NP350V5C-S06EE. Prasīju dažiem cilvēkiem, ko darīt, visi kā viens apgalvoja ,ka to var pārslēgt BIOSā, bet šim datoram tas bios ir pilnīgs.... neteikšu kas un tur to izdarīt nevar. Varbūt ir kās zinošaks cilvēks ,kas paskaidros ,kā šo problēmu var atrasināt?

 

 

P.S. Vakar pārinstelēju OS uz windows 7 ultimate 64bit . Pirmstam bija windows 8 legālais. Varbūt tam ar to ir kāds sakars?

Labots - simtnieks
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

normālā konfigurācijā pats pārslēdzas, kad ieslēdz kādu spēlīti vai grafiku rijošu aplikāciju

Link to comment
Share on other sites

Man pie dxdiag arī rāda, ka ir tikai integrētā.

Uzklikšķini ar labo peles taustiņu uz kādas spēles vai aplikācijas un tur pie Run with graphics processor var izvēlēties ar kuru karti palaist aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā pārslēgties no inigrētās videokartes uz normālo?

 

 

nav nekada jega no vinas.

 

          Gan integrētā, gan diskrētā videokarte abas ir normālas videokartes. Kā jau tev minēja, pie lielākas slodzes OS pati pārslēgsies uz niknāko. Priekš kam tev darbināt visu laiku diskrēto videokarti, lai būtu skaļāks ventilators un īsāks akumulatora laiks?

Link to comment
Share on other sites

simtnieks

skaidrs, paldies. Bet tad draiveru nemaz nevajag instalēt vai kā?  Jo ,kad es viņu ieinstelēju pilnīgi nekas nemainījās.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka draiveriem ir jābūt pieinstalētiem un šitādu hibrīdu gadījumā tikai no ražotāja supporta.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

ja ir nvidia tad sameklē attiecīgo driveri ar softu, kurā arī būs tā pārslēgšanās regulējama.

Link to comment
Share on other sites

simtnieks

Paldies liels par draiveriem. Kāpēc pārinstalēt uz Win7? Tāpēc ,ka win 8 ir pats sūdīgākais windows visā 21.gadsimta vēsturē. (tīri man viedoklis) :)

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

win 8 ir pats sūdīgākais windows visā 21.gadsimta vēsturē
 

Cilvēkiem, kas nemāk pārslēgt kuru vga izmanto, noteikti tā ir, ka liekas ka ir sūdīgs...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Tāpēc ,ka win 8 ir pats sūdīgākais windows visā 21.gadsimta vēsturē.
  Varbūt tomēr ar savu muļķību nevajag lielīties ?

Kopš pirms gandrīz gada uzliku W8 pēdējo betu un pirms pusgada nopirku legālu W8 Pro - par W7 un XP neko dzirdēt nevēlos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

simtnieks

nu varbūt jums ir taisnība, bet man ir grūti pierast pie kaut kā galīga jauna. Un start poga, kura nav, vienkārši visu labo atstāj ēnā ,kas varbut tam win8 ir!  Paldies,ka palīdzējāt atrisinat manu problemu ,bet par win8 es savu viedokli nemainu. :)

Link to comment
Share on other sites

@@raiviic, stulbs nejūtos, bet man pirmā pieredze ar win8 biški pabojāja par to iespaidu :D Tiesa win7 pagaidām tīri labi apmierina un domāju, ka šim supports davilks līdz win9 vai tml.. Ja pērc jaunu kompi.. win8 ir ok.. uz veca likt gan liekas jēgas nav nekādas. Par XP gan piekrītu.. lietojot jau labu laiku w7.. XP liekas tik arhaisks.. :D

Link to comment
Share on other sites

Charlie

Nez, vienīgais, kas mani besī Win8, ir tas ka Win8.1 ir atpakaļ Start poga. Pilnīgi lieka. Visu mūžu esmu spiedis pogu uz tastatūras vai triecis peli kreisajā apakšējā stūrī, beidzot kāds izdomāja aizvākt to lieko nekamnevajadzīgo vietas aizņēmēju, un uzreiz baigā traģēdija...

 

Anyway, cik viegli vai grūti bija dabūt iziet downgrade rights procesu un aktivizēt?

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju vēljoprojām lietoju windows7, bet jāatzīst, ka tikai un vienīgi pieraduma pēc.

Uz laptopa bija windows8 kādu mēnesi un atkal uzliku win7, bet neteikšu, ka win8 būtu slikts.

Link to comment
Share on other sites

Par videokarti, ja tev ir GF videokarte, jebšu nvidia kontrolpanelis (jaunam pc atsevišķās videokartes draiveri var nebūt ieinstalēti) pie manage 3D settings var izvēlēties tev nepieciešamās spēlēs šortkatu un iespējot opciju, zimantot high performance nvidia processor, kas automātiski pie spēles palaišanas pārslēgsies uz jaudīgo videokarti, kas nenotiks pie AUTO opcijas izvēles.

Link to comment
Share on other sites

@@Edzhua, tam kompim ir ATI karte.. kas redzams arī tā specifikācijā. Un portatīvajiem šadā gadījumā, kad ir procesora iebūvētais gpu un papildus gpu.. tie darbojas pēc nepieciešamības un automātiski.

Link to comment
Share on other sites

@CAP Nu skaidrs, palaidu garām specifikāciju, vienkārši pēc pieredzes ar savu GF525m zinu, ka viņa pēc noklusējuma, jeb auto setingiem mēdz arī nepārslēgties uz GF videokarti, bet izmanto integrēto.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

...start poga, kura nav, vienkārši visu labo atstāj ēnā....
  Start poga galīgi nav nepieciešama. Flīzes redzu tikai startējot, dažas sekundes, līdz nospiežu win taustiņu. Svarīgākie šortkati uz desktopa, reti vajadzīgie gan flīzēs, bet atkal - win taustiņš un viss redzams, ne kā start izvēlnē pa mapēm un sarakstiem jārokas. Izslēgt ar Alt+F4 ir daudz ērtāk (tā slēdzu arī W7). Pa stūriem bakstīties nav nekādas nepieciešamības - gandrīz gadu lietojot tikai intereses pēc papētīts, kas tur atrodams.

 Bet galvenais pluss tomēr - ievērojams ātrdarbības pieaugums (un lietoju ne vienu vien "smago" softu gan grafikas gan HD video apstrādei). Tā kā viennozīmīgi palieku pie W8.

Link to comment
Share on other sites

Charlie

Mjā, ja tur AMD, tad ir baigais čakars. Man šķiet, viņiem joprojām Enduro draiveri nav īpaši labi, lai gan progress acīmredzams.

Nvidia laptopiem ir pat varēts, pat ar visu Optimus, likt no Intel un Nvidia lapām visjaunākos draiverus, neko neņemot no ražotāja, un viss strādāja.

Link to comment
Share on other sites

Iz savas dzīves pieredzes humoriņam varu uzveidot dialogu, kā reizēm gadās ar ķapļapiem un papildus video kartēm -

 

 

Windows - Esiet sveicināts!

Es - Sveiks, instalēsim draiveri priekš papildu GPU /nokačāju ATI Catalyst setapu un palaižu exe /

Windows - Kāda papildu GPU- nav man nekādas papildus GPU!

Es - kā nav, specifikācijā norādīts ka ir.

Windows - norādīts, norādīts, specifikācijās daudz kas norādīts. Neredzu, nesaprotu un viss.

Es - A kas redzams iekš device manager?

Windows - Intel Series graphical adapter un Standart Graphical Adapter

Es - un kas tad ir tas Standart Graphical Adapter?

Windows - kā kas - Standart Graphical Adapter tas taču ir! - redzi, pat automātiski draiveri esmu piešķīris. Un labāko ko var atrast - netici, pārbaudi!

Es - ej tak tu, tā taču ir papildus GPU, ko es vēlos uzinstalēt

Windows - nē, tas ir Standart Graphical Adapter, un cita, labāka draivera tev nav!

Es - nu labi, ja tā vēlies - device manager/Standart Graphical Adapter

/update driver / have disk/ norādam vietu uz atarhivētu ATI (Nvidia) draivera folderi....

Windows - eu, toč, vecais, ir mums papildus GPU, kā es šito agrāk neredzēju...

 

:mrgreen:

 

Rezumē autoram - kas tev darās iekš Device Manager? :>

Labots - Red
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Inspektors Caps

 

 

Windows - eu, toč, vecais, ir mums papildus GPU, kā es šito agrāk neredzēju...

Tipisks piemērs, kur cilvēks  protams vaino Windows, Microsoft, Bilu personīgi un viņa māti arī, bet... Līks bija videokartes ražotāja stulbais setups, un īstenībā tieši Windows viss strādāja, jo Device Manager visu rādīja pareizi un ar to visu varēja izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Autoram - ATI Catalyst control center nokačā, tur ir sadaļa Switchable Graphics un vari iestatīt kurām programmām un spēlēm tev ies kura videokarte.

 

Mans viedoklis - Windows 8 ir ātrāks video un foto apstrādē - tīri subjektīvi, bet uzliku saviem kompjiem Windows 8 tikai šā iemesla dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...