Jump to content

Problēma ar Safari pārlūku pie position:fixed, vajadzīgs padoms!


pauga
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, esmu diezgan "zaļš gurķis" visās programmēšanas lietās.. esmu uzdūries uz problēmas ar kuru nu nekadi netieku galā... 

Savā mājas lapā kura bāzeta uz wordpress  "sidebar" izmantoju "position:fixed" viss ir ļoti jauki, fluīdais dizainas, bla bla blā... viss notiek, bet Pārlūks Safari taisa jokus... Tieši pie šīs funkcijas viņš neizkaidrojamu iemeslu pēc ir izvēlējies visu šo kollonu pārvietot pavisam citā vietā.. respektīvi "sidebar" tiek uzkrāmēts pa viru rakstiem pie kreisās malas izmantojot šo position:fixed.... un tas mani ļoti sāpina jo procentuāli ir diezgan milzīgs skatītāju skaits kuri izmanto tiesi apple produkciju un tieši safari pārlūkus... 

esmu izracis arzemju forumus krustu šķērsu, bet pie prātīga risinājuma, kuru mācetu arī pielietot neesmu nonācis... 

Līdz ar to arī mans jautājums... vai ir iespējams, wordpress header failā nodefinēt, lai izmantojot safari pārlūkus, tas izmantotu citu, jau sagatavoto .css failu?  (kā piemēram, man jau ir sagatavots "style.css" priekš visiem lietotajiems, kurš šobrīd darbojas un atsevišķš "iphonestyle.css" fails priekš safari lietotājiem)

līdzīgi kā tas notiek, ar IE definēšanu...

Ja jā, tas ir iespējams, tad kā? pieļauju ka tas ir pavisam vienkārši, vienkārši nespēju saprast, kas tieši kur un kā man būtu jāraksta... 

Liels paldies, jau iepriekš! 

Pati mājas lapa ir www.hotpenguin.net

post-89181-0-44971600-1375357387_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...