Jump to content

Motorola RAZR i XT890


rokijs
 Share

Recommended Posts

 Sveiciens,
Esmu iegādājies šo viedtālruni un lietoju mēnesi. Šis ir mans pirmais viedtārunis tāpēc izvēlējos to ļoti rūpīgi, kā arī atradu tobrīd izdevīgu piedāvājumu ~ 190ls (jaunu, unlocked, pārdevēja garantija 3 mēneši- paņēmu divus, bet draudzene tomēr grib lielāku ekrānu). Latvijā šo gandrīz neiespējami iegādāties J - lētākais variants ap 290ls.
Manā skatījumā noteikti labākais par savu cenu (~200 ls), jo es gribēju:
1.lai iekļaujas budžetā (līdz 200)
2. lai ir GPS
3. maximāli ietilpīga baterija
4. lai būtu paaugstināta drošība
5. vismaz 1 gb RAM, vismaz 1 Ghz procis
6.pēc iespējas mazāks (starp 3,7 un 4,3 collām)

7.pēc iespējas labāka kamera

 
Plusi manā skatījumā:
+ļoti kompakts - 122.5 x 60.9 x 8.3 mm – mazākais ar tik lielu (4,3 collas) displeju
+ļoti labs displejs
+Gorilla Glass – ikdienā nelietoju nekādus maciņus
+8 GB iebūvētā atmiņa
+laba kamera
+2 Ghz Intel Atom procis
+ Grafiskais procis - PowerVR SGX540
+Ietilpīga 2000 Mah baterija – nodrošina 20h sarunu 3G tīklā, kas ir viens no labākajiem rādītājiem
+Apstrādāts ar Ūdeni atgrūdošu pārklājumu (bet vannā peldināt tomēr neiesaku)
+aizmugurē ir Kevlar pārklājums, kas nodrošina ne tikai papildus izturību, bet arī patīkami turēt rokā.
+nav katram trešajam pilsonim J
 
Mīnusi manā skatījumā:
-Nav 4G atbalsts
-Kad piesprausts pie lādētāja, tad skārienjūtība ievērojami pasliktinās (vismaz manam eksemplāram).
 
Rezumē:
esmu baigi apmierināts  un uzskatu, ka šis ir iespējams labākais prices/performance telefons (ja nav supervajadzība pēc 4g).
Pielikumā dažas bildes no kameras.
 
Specifikācija:
http://www.gsmarena.com/motorola_razr_i_xt890-4998.php
Apskats:

 

Video  fails:

https://docs.google.com/file/d/0B0GlXvnWue7_Ym5MWmhCQU5NYlE

post-69368-0-66197900-1375263698_thumb.jpg

post-69368-0-04046300-1375263713_thumb.jpg

post-69368-0-60519600-1375263725_thumb.jpg

post-69368-0-85456600-1375263735_thumb.jpg

post-69368-0-95520200-1375263749_thumb.jpg

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

Kā var 8gb atmiņu, sgx540 gpu , qhd displeju, 2000mah bateriju uzskatīt par plusiem 200ls telefonam?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā var 8gb atmiņu, sgx540 gpu , qhd displeju, 2000mah bateriju uzskatīt par plusiem 200ls telefonam?

kādi tavuprāt būtu adekvāti? :)



 

 

Pārāk "silta" kamera

to protams var pieregulēt, ko es neesmu izdarījis :D - es tikai pārslēdzos starp parasto un HDR režīmu, šķiet ka tieši HDR viņas uztaisa siltākas :)

Link to comment
Share on other sites

Adekvātas lietas jau nav plusi. 8gb atmiņa un 2000mah ir OK.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Adekvātas lietas jau nav plusi. 8gb atmiņa un 2000mah ir OK.

manā skatījumā tas ir pluss , jo vairumam nav šo ''ipašību

Link to comment
Share on other sites

netrūkst telefoni sub200 kategorijā ar lielām vai milzīgām baterijām.

Par atmiņu - ja ir kartes slots, tad tas ir nebūtisks parametrs. Pat 100 latu telefona, manuprat, 8gb nav uzskatāms par plusu. Vai tieši otrādi 400ls telefona tas nav mīnuss.

Link to comment
Share on other sites

 

 

netrūkst telefoni

 

jā tikai motorola atšķirībā no taviem ķīniešu štancētājiem ir ražotājs ar Vārdu un Pieredzi

Link to comment
Share on other sites

 

 

netrūkst telefoni sub200 kategorijā ar lielām vai milzīgām baterijām. Par atmiņu - ja ir kartes slots, tad tas ir nebūtisks parametrs. Pat 100 latu telefona, manuprat, 8gb nav uzskatāms par plusu. Vai tieši otrādi 400ls telefona tas nav mīnuss.

 

ja tu izcel vienu bateriju, vai vienu atmiņu tad skaidrs , bet šeit ir komplekts, tādēļ viņš manā uztverē ir vērtējams kā pluss.

tas ir skaidrs ka 8gb nav nenormāli - es arī ieliku 64gb un darbojas, lai gan sola ka lidz 32 darbojas.

 

panjem klāt telefona izmēru un tu jau būsi aprāvies :)

Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

 

 

Pievienots Šodien, 16:56 RHS, on 31 Jul 2013 - 16:33, said: netrūkst telefoni   jā tikai motorola atšķirībā no taviem ķīniešu štancētājiem ir ražotājs ar Vārdu un Pieredzi

Vai tad Motorola  RAZR i XT890 nav štancēts Ķīnā? Principā Motorola ir pietiekami kvalitatīva kompānija (mazliet žēl, ka to faktiski netirgo LV), bet Ķīnas brendu telefoni (pēdējo 6-9mēn. modeļi noteikti) ir labā līmenī. Katrā ziņā 190lvl ir normāla cena, bet ja nav īpašas vajadzības spēlēt telefonā smagās spēles tad to visu var iegūt arī telefonā par 100-130lvl (arī brendu, piem Lenovo utt.). Viedtālruņi jau pasen ir sasnieguši tuvu max līmeni...

Forši, ka cilvēk ir apmierināts ar stilīgu mantiņu, kuru LV pagrūti nopirkt!

 
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

jau kadus 2 vai pat 3 gadus staigaju ar Defy+ , tapec domaju par jauna iegadi. tiesi RAZR pirmstam petiju, pec skata un roka jutas labi, ka ari skaitas "mitrumizturigs", ipasi nezeloju telefonus, tapec lietoju Defy.

vairak interese, ka ir ar Androida upgreidu? jaunako var uzlikt? otra svarigaka lieta cik ilgi tur baterija? iztur vismaz 3 dienas vai ne?

briesmigi jau gribas Lenovo k900, bet nav sanacis paspaidit un apcamdit. cena stipri lidziga, ja samekle kadu pazinju, kurs dodas tuvakaja laika uz Indiju vai Kjinu

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

vairak interese, ka ir ar Androida upgreidu? jaunako var uzlikt? otra svarigaka lieta cik ilgi tur baterija? iztur vismaz 3 dienas vai ne?

 

4.1.2. man - kā ar jaunāko nezinu - neesmu vēl tik dziļi iekšā Android apgreidos :D

nezinu, cik aktīvi tu tur darbojies, es neesmu supermaniaks, kā arī pārsvarā man Wifi un mobilie dati ir izslēgti, kad ir kāda pauze tad apskatos vai kaut ko uzspēlēju - man 3-4 dienas šķiet ka iztur (vēl nav nostabilizējies viedoklis par baterijas darbības ilgumu) :D tipa jau runā ka ar ICS bija labāk.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

velns, sakardinaji mani tagad :D

amazon letaka cena 207.48 GBP, kas sanak kkur ap 160 ls, tagad jadoma gribas vai negribas kko jaunu :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

amazon letaka cena 207.48 GBP

 

Linku! 

Link to comment
Share on other sites

Pie amazona cenas japieliek vel sutisana un ari starta cena palielinas, kad maksā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tagad jadoma gribas vai negribas kko jaunu

vai arī no manis draudzenei paredzēto pa 195 ls :D :D

Link to comment
Share on other sites

No amazon.co.uk sanāk 215 mārciņas. Latos laikam sanāk 185.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Linku!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008QBBDQ0/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1NMWZBWF84GT1FV787R7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=358549767&pf_rd_i=468294

 

 

 

Pie amazona cenas japieliek vel sutisana un ari starta cena palielinas, kad maksā.

nu sutisana mana gadijuma bus par velti, bet ari uz LV var tikt cauri ar 5 - 10 ls

kad tev ir starta cena palielinajusies? es amazona biezi ieperkos un pirmoreiz kko tadu dzirdu

 

ari tomer pats letakais variants tas nav, ta ir Amazon cena. perkot caur amazon no citiem veikaliem letakais ir 200

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

man cena vienmer palielinas gan anglu gan vacu amazona. Saja gadijuma no 207 uz 209+6 sutisana. Kopa 215.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

interesanti, varbut ta kkada insurence vai packing fee, kad suta uz LV?

ieemetot groza, apstiprinot visuas adreses, izveloties shipiingu, kad paliek vairs tikai poga PAY man cena paliek tada pati ka bij sakuma, 207.48 + SHIPPINGS, to es parasti njemu bezmaksas, jo gandriz vienmer prece tikunta atnak nakamajka diena, nav jegas piemaksat par Next Day Delivery

Link to comment
Share on other sites

Kā tam Atom-am ir ar programmatūras saderību? Cik esmu lasījis aprakstus, tad no google play nav pārāk daudz ar Intel saderīgu aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tam Atom-am ir ar programmatūras saderību? Cik esmu lasījis aprakstus, tad no google play nav pārāk daudz ar Intel saderīgu aplikāciju.

 

es to neesmu neesmu novērojis - visas aplikācijas + spēles ko esmu mēģinājis (ap 30 varētu būt) visas šķiet gāja. Katrā ziņā nekādi paziņojumi par proča nesaderību nav novēroti līdz šim

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@AndrisBB, ah tu par Moto, es domāju, ka runa par Lenovo k900 ar 200 paundu cenu :(

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

nee Lenovo tik leti nesanaks, cik petiju, tad Indija videji maksa ap 25 - 28k rupijam, kas sanak plus minus 270 - 300 gbp.

darba ir vairaki kolegji indiesi, kuri ik pa laikam lido uz Indiju, pirms paris nedelam tieshi 2 atbrauca atpakal, tapec ari domaju, varbut uzprasit kadam, lai pie reizes noperk. tiktu vismaz pie salidzinoshi eksotiska aparata :D

Link to comment
Share on other sites

Es uz doto brīdi lietoju Moto XT910, spēles un programmas iet bez problēmām, vismaz nav trāpījusies neviena, kura neietu.

XT890, cik skatījos, pēc parametriem ir plus mīnuss līdzīgi, vienīgi pēdējā laikā manējais sāk kaut kā ik pa laikam nobremzēties, arī standarta web pārlūkā no sākuma ieejot iebremzē, bet visā visumā man Moto jau no paša sākuma ir simpatizējuši.

Labots - FoX
Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

Lenovo K900 bija iespēja paturēt rokā veikalā Stansted lidostā (cena bija ja nemaldos 399gbp, Ķīnā ap 450$ var atrast). Paņemot rokā paliek ļoti patīkama sajūta - teicams metāla korpuss, cik padzenāju - viss lido perfekti, ekrāns teicams. Cena gan man ir nepieņemama (pagaidām, tas gan vairķ principa jautājums, cik maksāt par telefonu), bet pēc kāda gada iespējams būs jau ap 300$. Nedomāju, ka tehniski telefonam vajag, ko vairāk. Ja ir SGS3 vai S2 (S4 neesmu turējis rokā), tad labāk Lenovo K900 neaiztikt (ļoti liela korpusu materiālu un kvalitātes atšķirība).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...