Jump to content

UAC apiešana vai atslēgšana Win 8


rinco
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Vai kāds var palīdzēt apiet vai atslēgt UAC ? Caur user account nevaru, caur regedit arī nevaru value nomainīt uz 0, kautkādu eroru met ārā, par šo gan arī līdz galam neesmu pārliecināts vai tas vispār strādā. vienkārši man da jebkas kautvai java update uzreiz prasa administrator password  :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

UAC atslēgt ir pēdējā muļķība !

Vai tik neesi limited useris ?

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

arī user account lai kko mainītu man uzreiz lec ārā UAC un prasa admin password 

Link to comment
Share on other sites

Laikam standarta users kuram nav tiesību veikt izmaiņas iekš PC :) Vai nu vecāki uzlikuši vai darbā?

Link to comment
Share on other sites

kādēļ muļķība, es nevaru lejuplādēt un instalēt absolūti neko..



nē, nopirku lietotu pc

Link to comment
Share on other sites

Varēji tad pajautāt admina acc paroles   :) Tagad tik atliek ar kādu tūli nomest admina acc pass.

Labots - raaicha
Link to comment
Share on other sites

Būs vien jāatrod kādu kas par samaksu. Paveiks šo darbiņu, ja pats  nemāki ne atslēgt  ne googlēt.

Link to comment
Share on other sites

nē, tā tam noteikti nav jāpaliek :D esmu jau diezgan daudz izgūglējis, un pagaidām neesmu tik advancētu variantu atradis kas ļautu mainīt ārpus user account. Confused.. takā ir cerība ka kāds no šejienes spēs palīdzēt. 

 

lekcijas ka tam tā jābūt un nevajag jaukties kur neprasa lūdzu ne šoreiz, ja es šo nevaru dabūt nost tad PC ir vienkārši kā dārzenis, un nāksies dot kādam pārinstalēt, ko šobrīd izskatu kā pēdējo variantu...



tooļi arī neder, jo kā jau teicu, absolūti neko nevaru uzinstalēt.. nobrīnijos ka chrome ir kautāda sistēma kas ir spējīga to apiet, vienīgā lieta ko varēju uzinstalēt :D

Link to comment
Share on other sites

Hirens boot cd var glābt tavu ādu, ja netiksi ar to galā tad vien nāksies griesties pie cilvēkiem, kas kaut ko arī saprot no tās lietas!

Labots - raaicha
Link to comment
Share on other sites

Nu tad principā Tev ir 3 varianti:

 

1. Uzzināt no pārdevēja admin paroli

2. Nonest admin paroli ar kādu tooli (piemēram, Hiren's BootCD)

3. Pārinstalēt Win

 

Izvēlies sev tīkamāko. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nez, ja vien pārdevējs nav pazīstams, labāk pārinstalēt. Tas arī nekādu laiku un pūles parasti nepaņem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...