Jump to content

Kompresori Laptopa izpūšanai Rīgā


Arviids
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir sanācis tā,ka laptops atkal ir sācis pārkarst un vajadzētu iztīrīt.

Vai kāds zina,kurās vietās Rīgā ir pieejami gaisa kompresori,ar kuriem varētu izpūst kompi (nejaucot vaļā)?

Lūdzu,nepiedāvājiet iet uz "IT servisiem",jo vienreiz jau dēļ viņiem sabojāju vienu kompi.

Der arī varbūt kādi gaisa pumpji benzīntankos?

Iepriekšējās reizēs paziņai bija kompresors ar kuru izpūtām,bet nu vairs tāda nav.

 

Paldies iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

saspiests gaisa baloniņs datorveikala 636

un pieturi ventilatoru ja negrib aplauzt lāpstinjas 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt noderēs kāds no šiem diviem saspiestā gaisa baloniņiem:

http://www.1a.lv/datortehnika/tirisanas_lidzekli/2

 

Bet nu es principā es personīgi, tomēr iesaku nepažēlot tos 15-20Ls un aiznest iztīrīt pie kāda laba meistara, iztīrīs tev netikai ventilatoru, bet visu datoru + vēl uzliks jaunu termopastu :)

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Tankštellē, saspiestā gaisa kopresors. Es, protams, varu jokot, jo es no sava bračkas reizi gadā aizņemos kompresoru, lai izpūstu datorus, radiatorus, gāzes katlu.

Link to comment
Share on other sites

2.80 par gaisu maksāt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Puutiet puutiet ar kompresoru..

Koleegjis jau 1x izpuuta, pareizaak sakot iepuuta visu biezo puteklju chupu ventaa to noblokjeejot un tad briiniijas ka peec 30min sleedzas aaraa..

Ja pasham nav iekshaas jaukt un tiiriit, tad pilnas "kuponu" lapas pa 5ls kur iztiira kompi. Protams atsauksmes neesmu dzirdeejis, un cik dzilji lien ar hz..

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Laptopu gan ar kompresoru nevajag pūst, galda kastes mierīgi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tiem putekļiem kaut kur arī japaliek. Ja ar kompresoru pūtīs laptopā pa ventilāciju iekšā, nez uz kurieni tos sapūtīs, to biezu vatei līdzīgo veidojumu, kas ar laiku izveidojas pie radiatora restes? Diez vai tālāk par pašu ventilatoru viņu aizpūtīs.

Link to comment
Share on other sites

Maksāt 3 latus par saspiestu importa gaisu - īsta latvieša stilā :ok:

Ja regulāri izpūš portjiku, tad pietiek ar muti un plaušām. Ja ir tik tālu ka radiatorā kaķis ieķēries, tad problēma ir pašā saknē - nolaidībā.

Ar nepārāk lielu saprāta devu pilnībā pietiek lai prastu lietot Statoil kompresoru.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ar kompresoru nav ieteicams pūst. Jebkurā kompresorā krājas viņa paša eļļa kopā ar kondensātu. Un, ja nav uzlikts aiz viņa filtrs, tad tā ”zupa” smuki pārklāj visu, ko pūš. Rezultātā var nākošie putekļi pielipt tā, ka vairs normāli nevar tos nopūst. Domāju, ka Statoilā ar nekāda filtra nav.

Link to comment
Share on other sites

Mājās stāv lētais Pansam kompresors ar dažādām pistolēm maks. spiedens 8atm. Galda datorus, sievai šujmašīnu izpūš ka prieks. Portatīvo nav vel nācies pūs bet domāju īpašu problēmu nebūs. Ne eļļa ne kondensāts tur nenāk ārā. Ja ir juglas pusē var piebraukt pie manis izpūst.

Link to comment
Share on other sites

Papūšu kādu laiku uz roku ja roka sausa tad nekas nenāk. Ja kas tomēr nāk tad tas aizlido prom gaisā. Darbā ir tāds pats Metabo kompresors tur gan pamatīgi kondesātu dzen ārā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būs problēma ar portatīvajiem, jo putekļiem tendence sablīvēties starp ventilatoru un radiatoru. Šādus kušķus kompresors nespēs izdzīt ārā. Vēl jo vairāk, ja tiek pūsts uz iekšu, tad problēma netiek atrisināta.

 

 

Portatīvo nav vel nācies pūs bet domāju īpašu problēmu nebūs.
 
Link to comment
Share on other sites

ja tur viegla putekļu kārta, tad ar kompresoru var izpūst. Bet ja voilaks, tad tikai jaukt un tīrīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas, ka tu neredzi, nenozīmē, ka nenāk.

Tas ka tu raksti, nenozīmē ka noderīgu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MetalOxygen

Labdien!

Uzreiz atvainojos! Uzsāktu atsevišķu tēmu, bet jaunbiedra statuss neatļauj.

 

Tātad, par arī kompresoru (nosacīti, jo man te ir kāds ķīniešu brīnums).

Pirms kāda laika pie manis nonāca tāds lēta paskata ķīniešu auto kompresoriņš:

epou5gkow9tstob66shc_thumb.jpg

 

Tā kā kompresoriņš stāv bezdarbībā, radās doma viņam pierīkot citu barokli, lai varētu darbināt tāpat no galda priekš visādiem maziem darbiem.

Pameklējot googlē uzdūros kaut kam tādam:

http://www.ebay.com/itm/160579455210?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Neizskatas nekas sarežģīts, doma bija piejūgt parastu DC lādētāju ar tādiem pašiem parametriem:

j43hebomp49h32p611_thumb.jpg

Bildes nesanāca pārāk labas tur ir rakstīts:

AC/DC ADAPTOR

Model: WJ-G1200500D

Input: 230V - 50 Hz

Output: 12V DC 500 mA ( šie izskatās tādi paši kā ķīniešu pārveidotājam)

 

Uz kompresora gan informācijas nav nekādas- tikai maksimālais spiediens un tas, ka vajag 12V. Par ampēriem vai vatiem nekā.

 

Tad itkā saslēdzu visu (pirms tam pārbaudot polaritātes) un kompresors tikai sāka dūkt, gaisu pūst gan negrib.

 

Tātad, Jūsu domas, kas varētu būt nepareizi? Ampēru par maz? Iespējamie risinājumi?

Labots - MetalOxygen
Link to comment
Share on other sites

Ampēru daudz par mazz ( pamēri spriegumu kad ir ieslēgts ) sapratīsi. Vel vajag resīveru, der pieclitrīgās allus bundžas. Pistoli  ar labu uzgali. 

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Ampēri nevar būt par daudz, atceries fiziku patērētājs nevar paņemt vairāk kā nepieciešams. Var derēt mašīnu aķu lādētājs, pats vienkāršākais, trafs diodes, bez automātikas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es pūšu ar pitekļu sūceju Kirby - vienkarsi ideāli, pūsts tiek filtrēts gaiss, nekādas saspiešanas ar kondensātu un konkrētu kompresora darbu ar eļļas pilieniem. Uzliec uzmavu ar kādu caurplūdi vajaga un vālē vesels, izpūš i putekļus i riekstiņu un čipsu atliekas, tai skaitā var uzlikt mazmazītiņu plūsmas šķērsgriezumu un kā ar nazi izgriest visu to vati-voiloku

Link to comment
Share on other sites

es te nesen stacionārajam datoram putekļus ar kompresoru izpūtu. Baigi labi, tikai pēcāk nekādi ieslēgt nevarēju. Izrādās ka PSU izbeidzies... Domājams ka ar gaisa strūklu tika iegriezts vents uz tam neraksturīgiem apgriezieniem un vents nevis tērēja, bet ražoja štromu un štroms nobeidza kādu elementu. Tā kā ja pūšat ar kompresoru, ieķīlējat ventilatoru ar piemēram, skrūvgriezi.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es pirms pūsšanas parasti atrauju vaļā PSU.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domājams ka ar gaisa strūklu tika iegriezts vents uz tam neraksturīgiem apgriezieniem un vents nevis tērēja, bet ražoja štromu un štroms nobeidza kādu elementu.

Ko pie reizes pīpē es ari grbu.Tas ka razo sprotu,bet lai nobeigtu?

Link to comment
Share on other sites

kirby dzeses tīrīšanai ir satriecošs ieteikums (es pat teiktu, ka Bonifācijs ir ieguvis mēneša posta balvu), tāpat kā tīrīt dzesi ar kompresoru nenobloķējot propelleru

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...