Jump to content

PĒRK: HDD, SSD, atmiņas kartes u.c.datu nesēji - Masu tirdziņš


Mezavecis

Recommended Posts

AivarsVaivars

Meklēju DDR3L RAM 4GB 1600MHZ, laptopam. Der arī piedāvājumi 8GB, galvenais lai ir DDR3L kas iet uz 1.35V 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Laptopam esmu sadomājis ielikt SSD disku, tad varbūt ir kas piedāvājams?
Izmērs min. 120GB.
Protams, tests par stāvokli pirms piedāvāšanas arī būtu ieteicams uztaisīt un parādīt.
Lokācijā: Ogre, Rīga, Jēkabpils.

Link to comment
pirms 18 stundām , CAP teica:

iveikalos nepārdod vairs?

 

Mans iekšējais žīds saka, ka varbūt pasaulē (Latvijas mērogā) ir kāds SSD kas gaida mani par labām naudiņām (nafig sponsorēt tos oligarhus kam pieder iveikali) :wacko2:

Link to comment

Gribu mainīties ar RAMiem - 4 gab DDR2 800MHz pa vienam Gb ( iet līdz 1180 ) pret 2gab tādiem pašiem - 2gab pa 2 Gb. Frekvences pofig. Protams , virs 800 Mz pofig. Droši vien, ka būs jāpiemaksā, jo sevišķi, ja kāds piedāvās 4 gab pa 2Gb.

 

P.S. Gribu, Vajag.

Link to comment

Varu piedāvāt 4x2GB 800mhz = 25EUR. Tavi 1GB neinteresē un šaubos, ka kādam citam arī varētu :) 

Link to comment

Domāšu....

 

Padomāju. Vai nav iespējams variants - 2x2Gb? Par citādu cenu.... Jo man dampī jau ir 2x2Gb plus 2X1Gb plus vēl 2X1Gb mētājas blakus. Mans mērķis ir iegūt 8Gb RAMa, lai ... nu, vajag.

Labots - WildGun
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Meklēju cieto disku 3.5', sata, izmērs no 500gb+ cenas ziņā kādi 15-20 eiro Rīga(centrs-VEF) vai Ogre.

Paldies visiem ka izteica piedavājumu, disks atrasts. 

Labots - psaiho
Link to comment
pirms 21 stundām , psaiho teica:

Meklēju cieto disku 3.5', sata, izmērs no 500gb+ cenas ziņā kādi 15-20 eiro Rīga(centrs-VEF) vai Ogre.

500 GB WD5000AAKX 10 eur. Smarts normāls.

Link to comment
  • 4 months later...
martinno

Nopirkšu jaunu micro SD 128GB (Kingston, Sandisk, u.c. līdzvērtīgu), vismaz class 10, lētāk nekā veikalā.

 

PM

Labots - martinno
Link to comment
  • 2 months later...

Nopirkšu 2.5" SSD lietotu testētu vai jaunu lētāk kā veikalā.

Ietilpība lielāka par 250GB nav nepieciešama, derēs arī 60 ... 120.

 

Rīgā.

 

PM

  • Slikti! 1
Link to comment

Vajadzīga USB zibatmiņa vai SD karte vai microSD ar SD adapteri, >= 4 (jā četri) GB, ātrums vienaldzīgs, dodu >= 1 alu,

aktuāli rīt, Rīgas centrā - Āgenskalnā - Torņakalnā vai tuvumā.

 

PM

  • Slikti! 1
Link to comment
  • 1 month later...

Priekš Macbook Pro 15 Early-2013 tiek meklēts cietā diska adapteris lai varētu ielikt m.2 SATA. 

 

P.S. Pa 25EUR nepiedāvāt.

P.P.S. Var piedāvāt arī ejošus vai beigtos cietos priekš 2012-early 2013.

Labots - desto
Gramatiskās kļūdas
  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment

Oh hai, joprojām var piedāvāt kādu lētuci:

2019.09.11. , 01:57, 138 teica:

2.5" SSD lietotu testētu vai jaunu lētāk kā veikalā.

Ietilpība lielāka par 250GB nav nepieciešama, derēs arī 60 ... 120

 

BET JA IR KĀDS 500GB PAR SALDU CENU - NEKAUTRĒJIETIES

 

2019.09.13. , 21:31, 138 teica:

USB zibatmiņa vai SD karte vai microSD ar SD adapteri adapteris nav obligāts

 

AKTUĀLI NO 32GB UZ AUGŠU, bet pret lētu alu varu savākt arī mazākas

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Long John
pirms 13 stundām , Ze Baarda teica:

nopirkšu 32GB microsd karti līdz 7EUR, 64GB līdz 12EUR :)

 

Ja ir lieka- es arī vienu 64 gB pajemtu ...:)

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
tehno-mans
2019.11.28. , 22:56, Zh teica:

meklēju 2.5'' IDE HDD portatīvajam vismaz 60GB.

Ir daži 40gb`tīgie. Bija vai iespējams vēl ir 60 vai 80`nieki. I`ll take a look.

Link to comment
  • 1 month later...
pirms 1 stundas , DJWoX teica:

Nē  es par šo,Alli līdz desmitajam var izķert pa 12 eiro !Nopirku28 decembrī un vakar caur  Omniva saņēmu! Notestēju vis kartība ,lasa 550/raksta 440

20200108_164844.jpg

Labots - Chocoton
Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Nebrīnītos, ja reizēm viņi izsūtītu 2.5" korpusā ievietotu sata-sdcard plati ar 4gb atmiņu.

Link to comment

Reizēm arī slotas kāts izšauj, bet ja palasa atsauksmes un viņu ir daudz, tad ir līdzīgi, kā ēbrejā. Par cik ssdškas aļikā nav pat divreiz lētākas un man katru dienu tās nav jāpērk, tad es izvēlos negaidīt un pērku šeit uz vietas.

Labots - ggg97
Link to comment
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Reizēm arī slotas kāts izšauj, bet ja palasa atsauksmes un viņu ir daudz, tad ir līdzīgi, kā ēbrejā. Par cik ssdškas aļikā nav pat divreiz lētākas un man katru dienu tās nav jāpērk, tad es izvēlos negaidīt un pērku šeit uz vietas.

Piekrītu,vienu čupiņu decembra mēnesī sapirkos ar šiem .Tagat gan cena 21ero.bija 18....Ja  cena ir 20 tad dodu priekšroku Silicon A55 128GB ...!

Link to comment
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

tad es izvēlos negaidīt un pērku šeit uz vietas

Tā pat es domāju,taipašā RD pasūtīju M2.SSD ja nemaldos tas bija 2 decembris .visu laiku atlika uz nākamo nedēļu kamēr 23 paziņoj ka pasūtījums tiek anulēts!

Ķīnietis atsūtīja 10 dienās!

Prāta darbs ar nav  ko tādu pirkt no ķīnas,bet pēc atsauksmēm vis bija ok,noriskēju! Nezin cik ilgi darbosies,tāpēc jatestē !

Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Kāda jēga ņemt 120gb par 18-20eur, ja jaunus integral 250gb diskus var dabūt par 25eur? 

Link to comment

@Anonīms Alkoholiķis, kāda jēga ņemt 250GB, ja pietiek ar 120GB? Man, piemēram, ir viena kaste, kam labprāt ieliktu 32GB, max 64GB, ja vien būtu tāds pieejams. Bet tā kaste nav tā vērta, lai viņā ko ieguldītu, tāpēc nācās ielikt vienu no kādiem 5gab 2.5" HDD, kuriem vairs nav pielietojuma.

Link to comment
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Man ir pamats domāt, ka aļika atsauksmes mēdz būt feikas.

Tā ar var būt,ķīnietis satais feika kontus iekš alli...un tik liek labas atsauksmes,ja tā aizdomājās viss iespējams,Valsti pie reģistra varēj mainīt!     Kopumā,protams pašam jaizvērtē un jareiķinās ar sekām!

Vienmēr kad saņemu mantu es šo testē līdz aizsardzības laika beigām,tad tik lieku atsauksmi un ja tad vēl kas atgadās,15 dienu laikā vari piedzīt atpakaļ piķi!

Jā,bet vai viņi paši atsauksmēs pasniegs izjauktu kasti un rāsies par iztrūktošu vai nepilnvērtīgu dzesi vai samelotu apraktā čipu neatbilstību,tādas atsauksmes ir daudz,tākā var ticēt!

 

 

 

pirms 2 stundām , binary teica:

@Anonīms Alkoholiķis, kāda jēga ņemt 250GB, ja pietiek ar 120GB? Man, piemēram, ir viena kaste, kam labprāt ieliktu 32GB, max 64GB, ja vien būtu tāds pieejams. Bet tā kaste nav tā vērta, lai viņā ko ieguldītu, tāpēc nācās ielikt vienu no kādiem 5gab 2.5" HDD, kuriem vairs nav pielietojuma.

Tur jau tā lieta!Vis parastākajam interneta lietotājam  nevaig nekādus GB!...

Labots - Chocoton
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...