Jump to content

ingress


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Outsider

dzenājam dzenājam, nu jau pāris mēnešus un dzīvē redzēta jau lielākā daļa spēlētāju

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst - spēle darbojas tikai uz Android (oficiāli), ir manīts video, ka ios arī darbina šo spēli.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Un ielūguma kods kad atnāks, tas nav zināms. Citiem esot jāgaida 2 nedēļas, citiem 2 mēneši un citi vispār nesaņem.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl ir, tad lūdzu atsūti uz einars2005@gmail.com

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Gestapo, ej d*rst :D kā es tagad brokastis lai ēdu

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man arī noderētu ielūguma kods uz spamkasti bored2004 iekš gmail.

 

Toties tagad mēs zinām, ko Gestapo naktīs skatās, kamēr sieva guļ...vecais izvirtulis! 

Link to comment
Share on other sites

ja kādam ir lieks key's - atsūtat iekš PM, izskatās, ka varētu būt interesanta spēlīte ar garaaaam pastaigām.... :D

 

Paldies nevajg, 4/5 stundas pēc reģistrēšanās tika atsūtīts key's.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Pieprasīju aktivācijas kodu viņu mājas lapā, un atnāca pāris stundu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Man atnāca uzreiz :D

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu ir jāiet ārā staigāt :D Tagad slinkums, tāpēc nezinu kā ir :p

Link to comment
Share on other sites

Es jau provēt sāku vakar vakarā pēc apmācības iziešanas :), un tad šodien pabiju kapos (pa ceļam no darba)- uztaisīju 2 portālus (kurus savāca atis) , tad pa dienu uztaisīju apgaitu gar biedru portāliem (nohakojot+uzlādējot+papildinot) un tikko arī to pašu izdarīju. TIeši no dzīvokļa ir redzams viens L5 portāls, domāju, ka, kad uzdienēšos uz augstāku leveli tad savākšu šamo sev, līdz otrajam līmenim palikuši: 1975 punkti.

Pamanīju, ka staigājot, esmu sācis vērot uz citiem gājējiem (kam uzmanību nekad nepievērsu) ... redzēju vienu ar mirgojošu ekrānu un suni pie pavadas... kā arī pārīti ielīdušu baznīcas stūrī ar trubām rokās un ričukiem pie sāna (tur 2 portāli)

Viena lieta gan kretinē - GPS lēkāšana + koordināšu iefrīzošana ... kapos vispār bija gandrīz neiespējami atrast īstos punktus, divus atradu un atmetu ar roku a brīvi bija daaaaudz... , tiesa dažiem arī koordinātes nepareizas :(

 

Geocachings man ne visai, bet šitā spēle (pagaidām) piedur. 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Jap, aiz apmācības nepaskatījos un automātiski uzspiedu, lai gan bija doma iet pie zilās krāsas (pašam mīļākā).

Link to comment
Share on other sites

Es tur neko nesaprotu, slinkums mācīties.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

zaļā ir foršāka :D un redzēt ati pirms 2 līmeņa sasniegšanas ir vēlēšanās vērts, cerams ievēlējies..

Link to comment
Share on other sites

post-149-0-23734800-1375198793_thumb.png

 

Tas choose laikam ir nokāries.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc, uzspied uz ekrāna un tad uz pogas "choose".

 

Outsider, itkā jau nevēlējos, ka viņš mani moka, bet laikam pats vainīgs jo apšaudiju viņa portālu :D , kuru, vakar vakarā viņš arī pakāsa (ar kaimiņa palīdzību (pieķēru notikuma vietā, ka spēlē...)) + pakāstais tika salinkots un iefildots (vēl nezinu kāda jēga no fielda), no kā arī 2 līmeni dabūju :D

=====

šodien īsti neko neesmu darījis, jo esmu apaukstējies, bet noskaņojums šajā nedēļas nogalē pabraukāties ir diezgan liels, vienīgais kolēģim jāpaprasa telefona ārējā baterija.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Manā čuhņā neviens šo brīnumu nespēlē, tikai pa ceļam uz darbu "lielpilsētā" pāris portālus var redzēt. :(

Link to comment
Share on other sites

CIk es sapratu, tad pats ar var portālus izveidot - paturi uz kartes ilgāk pirkstu un izveido to, tiesa, nāksies gaidīt kamēr pārbauda vai atbilst kritērijiem =) 

Link to comment
Share on other sites

Ok, vienkārši es visu laiku spiedu uz kompasa, tāpēc nekas "nestrādāja". Tagad cits jautājums. Cik jums precīzi tur rāda atrašanās vietu? Man rāda galīgi šķērsām. Eju pa taisnu trotuāru, bet es tieku radīts kaut kur sānus, šķībi. Atverot Google maps man rāda ļoti precīzi. Līdz ar to visa "spēlēšana" kādam dzīvniekam zem astes.

Link to comment
Share on other sites

nu tas jā- rāda aptuvenu vietu :/ , tāpēs es apskatos bildīti par ko iet runa (uzspiežot uz portāla), un kad esmu blakām tad tik palaižu spēli ... varbūt ir elegantāks risinājums- nezinu, kā nekā pats tikko sāku spēlēt.

 

Zinu tikai to, ja gadījumā viss pamatīgi iefrīzo, tad lietderīgi ir iekš devices sadaļas uztaisīt force clear- man šitā bija kapos, ka nojūdzās viss 0_o.

 

Bļin, smurfi nobrucināja portālus ar maniem linkiem un fieldu, rrr, žēl, ka es vēl maziņš priekš L7 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rezumē.

 

Nu tā, ir pagājis gandrīz mēnesis kopš spēlēju šo spēli, pa šo laiku spēlē izgājuši 2 update..  

 

- teikšu atklāti, spēle pamatīgi aizrauj, 2 darba kolēģi arī ir sākuši spēlēt, viens no tiem ļoti aktīvi, savukārt otrs - minimāli. Dzīvē (uz ielām) jau satikts diezgan liels spēlētāju skaits, gan jaunieši, gan jaunietes... WhatsApp čatā ziņojumi iet gandrīz vai 24*7 (jaunie spēlētāji, ja tiek manīta to aktivitāte, tiek ielūgti uz konkrētu čatu, pie pārējiem lv spēlētājiem...). kā arī pārsteidza tas, ka jaunajiem spēlētājiem aktīvi vecajie palīdz- dalās ar itemiem, apmāca un t.t. 

 

Ja izdomā uzspēlēt, tad lai būtu lietas kursā:

a) Šreki pagaidām ir vadībā, būtu vēlams jaunajiem spēlētājiem iet pie smurfiem (pēc apmācības jāizvēlās Resistance) puse

b) aktivizācijas keys atnāk dažu stundu laikā (iepriekš bija - līdz 2 nedēļām)

 

Ja agrāk, pēc darba, devos uz barčiku, vai pie datora taisīt haltūras- tad nu tagad- tikai pa parkiem/ielām uz 2-3 stundām... izskatās, ka arī tas (svaigs gaiss + pastaigas) ir atrisinājušas bezmiega problēmas  :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Ja agrāk, pēc darba, devos uz barčiku, vai pie datora taisīt haltūras- tad nu tagad- tikai pa parkiem/ielām

Un tieši tapēc arī pareizi cilvēki saka, ka šitās datorlietas nogalina produktīvu laika pavadīšanu... :)

 

Nē, man nekas pret Ingress nav - es pat palīdzēju kolēģim uztaisīt GPS koordināšu indžekotru, kas ļauj pārvietoties un hakot neizejot no ofisa. ;) Palaid Ingress, piemet tālruni pie datora, un saliec waypointus un aidā. Limitējām pārvietošanās ātrumu un randomizējām motion path, lai anti-botu skripti neķertu.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Redz, cilvēks vairs nedzer, skraida pa parkiem. Vismaz par "kapeiku" kaut kas veselīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Arnold, par spooferiem tiek aktīvi ziņots no citu spēlētāju puses - googles bans mēneša laikā garantēts uz spēli, tieši tāpat tiek darīts ar kreisajiem portāliem - tie tiek likvidēti.

 

To pašu var izdarīt arī izmantojot root'otu telefonu- manuāli ievadīt koordinātes un apskrien lēnā garā visu, tāpat jau pēc laika var manīt kurš būt godīgs un kurš nē, jo ja redzi, ka xm pazūd un tuvumā nav fiziska spēlētāja- skaidrs, ka "bots" skraida, piem. šobrīd pa pārdaugavu lietuvietis paārdijās... un tad tik atliek gaidīt, jo noziņoo viens, noziņo otrs un aidā par vienu boteri mazāk... tāpat arī iekš http://iitc.jonatkins.com/ var redzēt par katru spēlētāju pilnu info un t.t.

 

Fruzz, iedzert un dzert ir divas atšķirīgas lietas. Vismaz izdevās pašam pārvarēt slinkumu atvilkt pakaļu no dīvāna :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...