Jump to content

Nevar nosūtīt MMS


Kitai
 Share

Recommended Posts

Man ir 800 lumia un ari nevar nosutit mms. Bet neesmu pat ar roku neko bakstijis.bite

 

Tapat ka neizdevas pilvertigi sadabuut lai iet epasti. Tapec ka laikam api backgrounda neiet.

 

Jautajums par android? Ir viniem kada programma kas ta sinhronize epastus ka pec ieejot caur pc tie kas izlasiti telefona vai izdzesti ir ari no pc izdzeesti vai izlasiti. Un kad atnak kads epasts tad ari uzreiz telefona vins parada ka ir atnacis, nevis ir jaieiet programma un tad vins tikai parada ka ir atnacis!?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@maiss - īsti neiebraucu jautājumā par tiem meiliem.

Par appiem - protams, ka viņi paziņo neieejot pašā appā - backgroundā ir process kas čeko meilu (vai nu pēc laika vai ar push) un tad dod ziņu, ka meils pienācis. 

Un par to dzēšanu - tas jau vairs nav app pusē - tas ir e-pasta tipa jautājums - ja būs IMAP, tad visa infa glabāsies uz servera un strādās tas, ka ja vienā izdzēs, tad pazudīs arī otrā devaisā. Ar POP tas nestrādās, jo infa no servera tiek lejuplādēta uz devaisu - tur šīs atgriezeniskās saites nav, jo viss ir lokāli devaisā.

Link to comment
Share on other sites

Pec atbildes spriezot saprati jautajumu :D

 

Inbox.lv atbalsta IMAP?

 

Vienkarsi sito 800 lumiu nometu zeme paris reizes. Ekrans vienas plaisas un glucit ari sacis. Ekrans maksa 100ls, a pats telefons 120 :D Un nezinu vai ar ekrana nomainu parejie gluki pazudis.Tapec tagat skatos nexus 4 virziena. Ir kadi ieteikumi?

 

Piedod autor par tavas temas parnemsanu :(

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

inbosūdam IMAP ir pieejams par maksu, cik man ir zināms. Un iebūvētā email aplikācija viedtālrunī ir, atvainojiet, stulba, jo izlasot inbosūda meilu no telefona, pēc tam no datora izdzēšot, man uz telefonu sāk nākt pa jaunu visādas vecas un lasītas vēstules pa jaunu un uzrāda kā nelasītu.

 

Uztaisi vēl vienu GMAIL kontu, pāradresē visu no INBOX uz turieni un pievieno normāli viņu telefona gmail lietotnei un problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

A nexus 4 nozime ka 4 inchas, vai ka ceturta paaudze?

 

Ja tomer 4 paaudze tad varbut driz bus 5 un ir verts pagaidit?

Link to comment
Share on other sites

Tā gaidot arī sestā paaudze pienāks. Nexus tikai trūkumi ir - baterija un microsd vietas neesamība.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Par MMS - wat? Tā tehnoloģija manuprāt ir tikpat aktuāla, ka telegrafs. Visādi whatsappi un viberi neder?

Link to comment
Share on other sites

Parastiem firmware telefoniem nav nekādu vacapu... ;)

Uz reta noder.

 

BTW, kas īsti ir whatsap? Saviem vārdiem... esmu dzirdējis, bet pats nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Softs, kas ļauj apmainīties ar ziņām/failiem, kā accountu izmantojot telefona numuru. Tas ir, nav nekur speciāli jāreģistrējās. Kā arī, tas izmanto notifikāciju mehānismu, un nav jābūt visu laiku online, lai saņemtu ziņu. Bieži izmantoju, kad vajag kādam pārsūtīt bildi.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Jep, arī tā pati mms problēma ar L920, nēesmu gan īpaši mēģinājis iestījumus pielauzt, vienreiz nesanāca nokofigurēt un atmetu ar roku :D šobrīd lai pārsūtītu bildes lietoju watsapu, bet ne visiem viņš ir un protams ka labāk visu saraksti organizēt vienuviet :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Softs, kas ļauj apmainīties ar ziņām/failiem, kā accountu izmantojot telefona numuru.

Cik % LV iedzīvotāju zin par kaut kā tāda esamību? 0,01% varbūt. Es arī tikko kā uzzināju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...