Jump to content

Liels SMART TV viesistabai.


martinssprog
 Share

Recommended Posts

Also dzīvojamai/viesistabai nepieciešams televīzors. Skatīšanās attālums ~3m. 

 

Vajadzētu tās 55 collas un SMART funkciju. 

 

Patlaban ir noskatīts viens LG variants. (55LA6418http://www.lg.com/de/tv/lg-55LA6418

 

Dzīvoju Vācijā, tāpēc izskatu tikai šejienes piedāvājumus. 

 

Šāds variants te maksā sākot no ~1100 EUR. 

 

Tātad mans jautājums - kas varētu radīt šaubas šim televīzoram? 

 

P.S vari droši ieteikt citus piedāvājums, kas iekļautos aptuveni 1100 Eur budžetā, ar 55 collām un SMART. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar tādām prasībām ieteiktu pie sienas pielikt fototapeti. Bez collām un mistiskā smart neko vairāk nevajag?

Link to comment
Share on other sites

martinssprog

Grūti nodefinēt tās prasības.

 

TV tiks daudz izmantots youtubes pārcilāšanai. Dienā tas varētu tikt lietots ap 10 stundām. 

 

Mans jautājums vairāk ir par to, kas varētu radīt bažas manis izvēlētajam modelim ikdienas lietošanā. Piemēram, herci, itkā 200, tas ir pietikami, ja skatās arī kādu sporta pāraidi?

Link to comment
Share on other sites

Nē tas noteikti nav pietiekami, ņemot vērā ka visu laiku iepriekš skatījies ar 50Hz televizoru. Domāju 200 ir par maz...

Link to comment
Share on other sites

Bildi var apskatīties kādā veikalā. Gan jau rādīs arī futeni vai tenisu, un varēs novērtēt hercus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad vaicaa kaadaa no vaacijas tehnikas forumiem! snobs...

 

kāda tev šķirba kurā forumā viņš vaicā? saki savus ieteikumus ja vēlies vai klusē ja nevēlies ieteikt. gan jau ka viņš vācijā atradīs ko ieteiksi LATVIJĀ.

 

pilns forums ar sporta komentētājiem, kas zina kā jāspēlē konkrētā spēle ......

Link to comment
Share on other sites

martinssprog

Kāds var palīdzēt saprast vai šitam nāk līdz tā gudrā pults? 

Link to comment
Share on other sites

Magic Remote šim 55LA6418 komplektā nenāk, bet TV to atbalsta un aptuveni par 60EUR vari to iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

martinssprog

Paldies!

 

Jautājums zinātājiem - var iztikt tikai ar standarta pulti, lietojot SMART funkcijas? Ērti, neērti, ir ok?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

3m un 55" ir pat ļoti ok. Vēl var padomāt vai Samsung tomēr nav savas nedaudz augstākās cenas vērts un protams vēl projektotrs ar bezizmēra bildi pa visu sienu kā alternatīvs variants

P.s. man 50" uz 2.5m  vēl joprojam nevaru saprast vai varbūt vajadzēja ņemt ne LG bet Samsung vai projektoru. Samsungam tomēr ir cita ātrdarbība un darbības smārtums, a projektors var būt 100+ collas

Link to comment
Share on other sites

martinssprog

Baigi dalās tie viedokļi, viens samsungu bezjēgā slavē, viens gāna. Ar LG tāpat.

Saki, ka SMARTam tomēr ir/vajadzētu būt labākam samsungā?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Personigi manas pretenzijas pret LG izpauzas tajā ka neskatoties ka ir FullHD izmantot to reāli nevaru jo filmas lielākas pa 4Gb TV nelasa kā arīdažas neiet dēļ kaut kada mūzikas kodeka trūkums DTS DTC vai kaut kā tamlīdzīgi saucas. Daži te saka ka vilmas virs 4 Gb lai TV redzētu ir jāraksta NTFS fleškās, nu man tas neder jo abas SD 32Gb lartes tiek regulari lietotas arī fotoaparāta un gaidīt katru reizi pa pusstundai lai aparkopetu uz PC uz fleškas atrodošās filmas, formatētu SD karti, un pēc tam atkal veiktu analoģisku procesu būtu marazms - man vienkāršāk ir pateikt PC lasa - malacis, TV-nelasa - tātad sūds. Vēl ir tā ka reakcija uz pulti ir novelota un kamēr skraidi pa flash kartes menu izvēloties nakošo filmu esi jau pieminejus šķībacaino māti un suņu ēšanas tradīcijas.

Protams precīzi jau tev te neviens nepateiks kāda ir starpība starp LG un Samsung tieši konkurējošiem aparātiem jo tad ir katrs vismaz mēnesi ikdienā mājās jāpalieto lai visas blusas izlec ārā. 50" ir par lielu lai kaut kā pa vieglo nomainītu pret citu TV, manā gadījumā vajag vēl papildus nesēju gan pirkšanai gan pardošanai, un savā mašīnā arī visdrīzāk neko nesaplēšot nekur aiizvest nevarēšu - karoče nomaiņai ir baigi daudz darbību jāveic tāpēc nākas ciest un spļaudīties uz LG, jo cik nu man ir Samsung tehnka bijusi vismaz uz tadiem sīkumiem problēmas nav bijušas

 

Es pieļauju ka bez tā SMART var gluži labi iztikt piepērkot klāt kaut kādu tam domātu smartkompīti, tik tik ka tas arī maksās papildus un vēl būs jāsaprot kādu tieši vajaga un kur tadu dabūt.

P.s. ja kādam ir veiksmīga pieredze ar TV smartkompīti - padalieties ko šis māk un ka darbojas. Es gribetu lai tas būtu apmeram ta ka var ar WiFi pa gaisu nosūtīt teiksim 32Gb-īgu filmu nu un ar TV pulti no menu izveleties kuru skatamies un arī skatīties, bet laikam jau ka pagaidām tas ir sapnis

 

Es 

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

atminjas kartes jau nemaxaa miljonu lai prieksh tv nevareetu atcevishchu tureet,

bet kaadas vispaar kopeeshanas uz neseejiem, ja gandriiz visi muusdienu tv apriikoti ar LAN

Link to comment
Share on other sites

 

 

manas pretenzijas pret LG izpauzas tajā ka neskatoties ka ir FullHD izmantot to reāli nevaru jo filmas lielākas pa 4Gb TV nelasa

 

par 50 collu tv tika izmesta pēdējā nauda un nav 10Ls par ko paņemt kādu 32GB fleshu?

Link to comment
Share on other sites

 

P.s. ja kādam ir veiksmīga pieredze ar TV smartkompīti - padalieties ko šis māk un ka darbojas. Es gribetu lai tas būtu apmeram ta ka var ar WiFi pa gaisu nosūtīt teiksim 32Gb-īgu filmu nu un ar TV pulti no menu izveleties kuru skatamies un arī skatīties, bet laikam jau ka pagaidām tas ir sapnis

 

DLNA ir atslēgas vārds šajā gadījumā. Tagad visi smart TV atbalsta DLNA. Uzliec uz sava kompja kādu DLNA serveri un strīmo filmas uz nebēdu. Ar WiFi gan varētu rausīties, bet tas atkarīgs gan no filmas izmēra, gan tava WiFi. Ar vadu viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Manejais TV ir pasen pirkts, neatceros 4 gadi apmēram un nav vēl ne SMART ne WiFi ne LAN, tacu tam ir USB un HDMI

Teorētiski varētu jau kādu SD karti vēl piepirkt tik ne jau nu pa 10 Ls, vajag ātru jo zb gaidīt kamēr ierakstas filmas

Es labprātāk izteretu 100 Ls lai iegādatos kaut kadu specializētu kompīti kas pie TV pa tiešo slēdzams ir, barojas no TV USB un ir pietiekami kompakts lai nelīstu ārā no pie sienas "gaisā" pakarinata TV paneļa. Ir kaut kur dzirdēts ka tādui principā esot, bet katram kaut klādi trūkumi vēl joprojam. Tiešs streeming būtu feini, bet nebūtu jau problēma ja tas aparatiņš izliktos nu teiksim par lielu flash nu ar pieņemsim 100 Gb kura regulāri parādās pa kadai filmai automatiski vai manuāli sinhronizejoties ar mapīti uz PC. A lai ietu tie 4Gb+ un filmas ar DTC skaņu būtu feini ja tas aparatiņš varētu "spēlēt" pats uz sevis un teiksmim pa HDMI uz TV padot tipo FullHD "kabeļtelevīziju"

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

@@Bonifacijs, kāds SD kartei sakars ar USB? TV tu vari iespraust flešku, nevis SD karti.. nopērc kādu usb flešku (pats nopirku usb3.0. jo no PC uz flešku sanāk daudz ātrāk iekopēt, a TV ir vienalga)

 

Un tas pats par tiem 4gb.. FAT formatētā fleškā tu pat neiekopēsi lielāku failu, jo failu sistēma to neatbalsta.. tāpēc jāformatē ir ntfs un varēsi kopēt virs 4gb..

 

Un jā LG lielākais mīnuss ir DTS kodeka neatbalstīšana.. Samsungam ar šito nav nekādu problēmu un arī video formātus atbalsta vairāk.

 

Ir gadījušās filmas.. 2 gabali.. mkv formāta, kuras TV nesaprata.. pārdzinu caur mkvtoolnix un viss kārtībā. acīmredzot kkas līks pašā failā :D

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Paldies par ideju ar USB 3.0 kaut kā nebiju līdz tam aizdomājies, biju ieciklējies uz to ka pašas SD kartes ir lēnākas par USB 2.0 iespējam. PC MB gan neatbalsta man USB 3.0, taču to tāpat ir doma mainīt, varbūt kāds ir papētijis - lai izmantotu to USB 3.0 Vajag arī lai korpuss atbalsta USB 3.0???? Jautājums rodas tapēc ka ir manīti korpusi kuriem tas ir īpaši uzsvērts ka uz front paneļa ir vesela 1 USB 3.0 pieslēgvieta. Kā tur īsti ir??? Ja uz MB arī ir tikkai 1 USB 3.0 pieslēgvieta tad ko vairāk pieslēgt nav iespējams???

 

To CAP - es daudz ceļoju, fotografeju un filmēju tapēc prioritate ir lielām SD kartēm un tapēc man vienkaršak ir lietot 2 latu pāreju SD-USB, tb nav atsevišķi japērk liela USB Flash, tā es sāku darīt jau tai laikā kad  1-2-4 Gb flash vēl bija  cenā 25-50 Ls tb stipri pasen

 

Nu un jā par LG visu šito iemeslu dēļ es vēl joprojām pieturos pie viedokļa ka vajadzēja Samsung ņemt, jo ja jau tad LG bij kaka, tad visticamak ka arī jaunajiem TV ir kaut kādas blusas. Parsonīgi es LG tehniku da jebkādu nekad vairs!!! Tapat kā Sony un Philips

 

Nu jā un vel joprojam ir aktuals jautajums vai kādam ir bijusi ar kadu minismartompi ko var slēgt pie TV lai tas kļūtu lietojams normāli

Link to comment
Share on other sites

@@Bonifacijs, usb 3.0 fiziski ir tāds pats kā usb 2.0 un 1.0 tobiš.. visu izsaka tikai kontrolieris un viss.. pat usb 2.0 portos usb 3.0 fleška darbosies žiperīgāk kā usb 2.0 :) pārbaudīts..

 

Tev noteikti uz kko šādveidīgu jāskatās, iespējams. http://www.dateks.lv/cenas/94/60929_western_digital_tv_live_streaming_media_player_rj45_usb2_0_black.php

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

neSMART par SMART var uztaisīt ar UG802 vai tamlīdzīgiem Androida "puļķiem". ebay ar atslēgas vārdiem "mini PC TV" var daudz variantus atrast. Tiesa gan tad vajadzēs atsevišku pulti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja kādam ir veiksmīga pieredze ar TV smartkompīti - padalieties ko šis māk un ka darbojas. Es gribetu lai tas būtu apmeram ta ka var ar WiFi pa gaisu nosūtīt teiksim 32Gb-īgu filmu nu un ar TV pulti no menu izveleties kuru skatamies un arī skatīties, bet laikam jau ka pagaidām tas ir sapnis
 

 

Paspberry Pi ar XMBC, un nav jeegas paarmaksaat par smart TV funkcijaam.



 

 

Tiesa gan tad vajadzēs atsevišku pulti.
 

 

Vai tad tie pulkji caur HDMI CEC nesuuta?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu un jā par LG visu šito iemeslu dēļ es vēl joprojām pieturos pie viedokļa ka vajadzēja Samsung ņemt, jo ja jau tad LG bij kaka, tad visticamak ka arī jaunajiem TV ir kaut kādas blusas. Parsonīgi es LG tehniku da jebkādu nekad vairs!!! Tapat kā Sony un Philips
 

 

Te gan škiet, ka vaina ir tevī nevis TV  :beee:

Par tādu lietu kā Media Player neesi dzirdējis ? pieslēdz pie sava datora un streamo pa LAN uz MP un no tā pa HDMI uz TV attiecīgi nenoslogo datoru, kā tas būtu, ja tu vienkārši mauktu no PC pa HDMI uz TV.

Mīnuss gan ir, ka datoram jābūt ieslēgtam kamēr skatos ko uz TV, bet atkal jau media playerī tīri labi var spraust visādas fleškas. pieslēgt internetu + nāk iebūvētie servisi un faktiski vari tā teikt savu neSMART padarīt par "pusSMART" TV. 



p.s.

Kas attiecas uz topika autoru -> Esot labs

Link to comment
Share on other sites

 

 

DLNA ir atslēgas vārds šajā gadījumā. Tagad visi smart TV atbalsta DLNA. Uzliec uz sava kompja kādu DLNA serveri un strīmo filmas uz nebēdu. Ar WiFi gan varētu rausīties, bet tas atkarīgs gan no filmas izmēra, gan tava WiFi. Ar vadu viss būs ok.

 

Man mājās šī padarīšana ir caur Wi-Fi. 32GB filmas vēl neesmu spēlējis, bet ir bijis ap 20GB un iet uz urra.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

OK, FAT32-NTFS tā ir tā kā mana nereālā vēlme, taču biju es arī uz NTFS noformatējis un kādas 10 filmas mēģinājis un nu nebij tā ka lielākas par 4Gb tā nu ietu, ja precīzāk negāja neviena, varbūt tāpēc ka bij MKW ar DTS skaņu varbūt cits iemesls, es necentos to noskaidrot. Taču ir bijis tā ka neiet video, skaņa iet un otrādi.

Tas nu tā, bet gribetos lai tagat tas jautājums risinātos pa WiFi un pie tam aparāts būtu vēlams bez 220V vada - lai barojas no TV USB, t.i. nesēž fonā un nerij elektrību, nav vienīgais vads uz dizainera sienas, nu un vēlams lai būtu izmēros mazs - lai varētu aiz TV aizbāzt. Galu galā ne tāpēc es par tapeti uz TV sienas maksāju 300 Ls un gaidīju 3 mēnešus kamēr rūpnīca speciāli man to uzražos, lai pēc tam tur nostieptu tur vadiņus par 1 Ls rullī (220V un viss kas saistīts ar TV un audio iznāk no sienas aiz TV korpusa). Teoretiski tur iznāk arī rezerves LAN vads no rūtera, ta kā mazs plāns Media Player arī teorētiski varētu derēt ja es saorientētos kā pareizi palaist video no PV uz rūteri un no tā uz Media playeri.

Žēl gan ka nevar tās tupās LG smadzenes izmest u vietā ielikt jaunas kas i lielos failus normali saprot i DTS skaņu, nebūtu te velosipēds pa jaunu jāizgudro

Teoretiski jau der CAP ieteiktais tik cik saprotu WiFi tam īsti nav, visu laiku vajaga 220V nu a papildus pults laikam jau ir neizbēgami

Man pašam tā kā simpatiskāks liekas variants ar Android USB puļķi tik neesmu vēl izbūries cauri kas tur un kā, vai viss tur ir tik jauki kā no apraksta varētu saprast. Varbūt labak saņemties un to LG sūdu nedraugam nogrūst un paņemt normālu Samsung smart TV???

 

 

Hmm noskatījos youtube par UG802 - liekas ka varētu būt īstais risinajums, varbūt kādam pašam tāds ir, varat padalīties pieredzē? Vai tas ir labākais, varbūt ir vēl kaut kādi labāki aparati?

 

 

Paspberry Pi ar XMBC - šitam tak pults nav?!?! Es īsti nesapratu kā tieši viņš varētu apsmārtot TV, viņš ko ar komandrindu vai ir jāpalaiž?

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Griezhas tur linuxis, bet pa virsu var uzlikt xbmc. Vadiiba ar tv pulti caur hdmi vadu. Buus media playera gui. Bet tavaa gad nederees, jo vajag normaalu 5v baroshanu, no tv usb buus pa iisu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tas ka vadība ir no TV pults protams būtu varens pluss, žēl ka ar tiem voltiem tā, būs jāpamēģina nomerīt kādā brīvākā brīdī - tur volti ir jāmēra vai tomer kas cits piemēram miliamperi?



Eh laikam tikko ka atradu vēl precīzāk manām vajadzībām atbilstošu ierīci  - saucas Google Chromecast - 

http://4pda.ru/2013/07/25/109331/

 

Sis ir letāks un vienkaršāks nekā UG802, taču nevajaga vēl vienu pulti un princips filmas demonstrēšanai uz TV cik saprotu ir identisks,.vēl tik jānoskaidro vai nav kaut kādas mistiskas blusas ar DTC skaņu vai vēl trakāk autortiesību un reģionu ierobezojumiem nu un mazums kas vēl var tur būt, pēdējā laika jau nevar vairs neko tā pat vien pēc apraksta un virspusējam funkcijam vien pirkt. Visi velas tevi apjāt, DVD reģions, printera kārtdrižam čips. Somi malači saorganizēs beidzot likumu kas pasūtīs gudri izrunāties tās pamuļķās autortiesības uz noapaļotu stūri, taisnu leņķi un citām muļķībām

Link to comment
Share on other sites

 

 

as ka vadība ir no TV pults protams būtu varens pluss, žēl ka ar tiem voltiem tā, būs jāpamēģina nomerīt kādā brīvākā brīdī - tur volti ir jāmēra vai tomer kas cits piemēram miliamperi?
 

 

Tus jaalasa TV specene, bet droshi vien, ka defaultaa naak aaraa 5V 500mA, Pi vajag 5V 700mA. Savaadaak nesleegsies iekshaa/nestabili straadaas, rebuutosies... 

Bet - ja tu meklee jau gatavu produktu, kas straadaas out-of-the-box, Pi neieteikshu, tur visa saals chakareeties pasham kameer sanaak veelamais galarezultaats.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pēc šeit dotajiem ieteikumiem ir tepat ss.lv iegādāts pa 33 Ls ķīniešu UG802 PC Android kompītis. LG pa HDMI vajadzīgo strāvu ārā nedod, tapēc vajadzēja izmantot komplektā esošo 220V lādētāju. Var jau būt ka pa USB dotu, tik komplektā neietilpa attiecīgs USB vads. Pie TV un WiFi pieslēdzās ekselenti, talāk nomocījos ar DLNA. Nekad nebija bijusi ar to darīšana un nebija ne jausmas kā un pēc kāda principa tas strādā - finalā izrādījās ka ir tas aparāts pieslēgts un stskaņo no PC filmas divos veidos - viens caur Windows Media Player otrs caur File sharing, tik tik ka uz ķīnieša vienam veidam ir jālieto Explorer a otram kaut kāda Media machine. Vēl nav sanācis notestēt patiešām lielus video failus bet ar ~ 300 Mb lielu mkw Full HD video likās ka caur file sharing iet jūtami atrāk nekā caur Media Player streeming, es par laiku no palaišanas brīža līdz sāk rādīt uz TV. Pati filma bez mazākās raustīšanās vai kāda cita defekta gāja (pa WiFi).

 

Pagaidām sajūtas ir tādas ka esmu ieguvis ko jūtami vairāk par parastu (prastu) smart TV!!!!! Īstenībā ir sajūsma, liekas ka tiešām superīgakais verķis. Tiem kam bērni mājās domaju vispār sajūsmai nebūs gala -  dzenāt Angry Birds vai kādu citu spēli pa 50" ir pilnīgi kas cits nekā pa telefonu/planšeti pat PC. Es priekš sevis pēkšņi atklāju youtube - uz 50" ir forši skatīties uz dīvāna atlaižoties, galīgi ne tas kas pie PC sēžot un mugurai smilkstot censties kaut ko ieraudzīt uz 24" monitora.

 

Kas ir XBMC vēl neesmu izbūries cauri, bet gan jau vēl uzspēšu, tagat tik žigli japiepērk vēl viena wireless pele lai nevajag no PC raut nost kad sagribas filmu paskatīties

Link to comment
Share on other sites

Partyman

a varaviksne,ta baigi krāsainā,

va ne ko,drunk_lizard............................

P.S. vajag lietot,ko vieglaku,jeb tas etaps jau noiets?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ir, ok es vienmēr ar interesi lasu drunk lizard komentārus un tie man vienmēr izsauc smaidu un paceļ garstāvokli. Apvainoties uz šo lietotaju būtu vienkarši glupi un ir tikkai jauki ka mes esam tik dažādi, tai skaita ar izpausmes veidu un formu, vel jo vairāk ka personīgi es pa lielam parasti piekrītu šī lietotāja teiktajam un aiz rupjiem komentāriem parasti slēpjas īpatnēji argumentēts loģisks viedoklis.

 

Par to HDMI es rakstīju tāpēc ka pēc youtube video par šo ierīci man bij radies pavisam citāds priekšstats par to ka tas darbosies, es biju sapratis ka ierīce spraudīsies uz USB un pārejas vads būs uz HDMI un ka papildus barošana nebūs nepieciešama vai ja būs tad te jau komentaros minetie 700 miliampēri, dzīvē viss izrādijās savādak, ierīce prasa 1 A barošanu pēc instrukcijas, tai līdzi nāk baroklis 220V uz 500 miliamperiem un komplektacijā nav vada uz USB, tā kā man tas bij parsteigums tad to arī sīkak pakomentēju, nu mazums kādam ir tas interesanti

Link to comment
Share on other sites

@@Bonifacijs, vai tad HDMI dod kādu strāvu? :D visdrīzāk vienkārši usb vada nebija un tas arī viss.. nopērc un nebūs problēmu. bet vai tad baigās problēmas ir lietot ražotāja iekļauto barošanas vadu?

 

man ir smarts.. un filmas es skatos tāpat no fleškas i nekādu problēmu, tik tas, ka jāieraksta.. lai lietotu dlna man trūkst rūterīša :D ir jau doma to iegādāt, lai var pa tīklu nošārēt uz tv un skatīties. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu kā lai saka, es zinu ka USB dod strāvu (principā), par HDMI es vispār neesmu nekad interesējies jo nav bijusi nekāda vajadzība. Es jau arī neapgalvoju savā tekstā ka es būtu gaidījis ka no HDMI radīsies strāva. Es vienkārši paudu savu izbrīnu par to ka youtube redzētais bija pilnīgi neatbilstošs tam kas bija dzīvē - tb ne tas ko es biju gaidījis. Man ir usb vads tikai a-b, a tur vajaga tipo a-a un komplektācijā tāda nebija, nu ok nepatīkams parsteigums bet nu piedodami. Tagat ir pārdomas ir vērts meklēt to a-a vadu, jo no vienas puses kad TV ir izslēgts arī ķīnietis guļ, tipo stravas ekonomija un garantēts restarts pirms lietošanas. Nu īstenībā es īsti nezinu ir stand-by režīmā TV usb portā strāva vai nav. No otras puses rij tas ķīnieša 220V adapters strāvu nepārtraukti, bet vienmēr ir ieslēgts un tipo nav jagaida tas apmēram 30s lai tas aparāts uzstartētos un būtu lietojams. Nu te vēl ir jautajums cik tad īsti tam ķīnietim ēst vajaga 500 miliamperi kā 220V lādētajam, 1A ka rakstīts instrukcija jebšu 700 miliampēri kā te forumā rakstīts un pa virsu visam cik tad pats TV dod ārā. Nu būs laiks un iniciatīva paprovēšu - varbūt, jo tagat ir brīvs USB šņoris pa kuru kā agrāk var flash iebarot, a tā vajaga i a-a šņori i usb žuļiku. Problēmu kopuma nav  - ir negaidīti apstākļi!!!!

P.s. es domāju nopietni izpētīt DLNA vs file sharing, W Media Player mani reāli besī ārām, gribetos kadu sakarīgāku DLNA risinājumu vai nu file sharing organizēt. Patreiz nav sakačāti 20+Gb video lai varētu notestēt kas tad labāk strādā un baidos ka man šeit tāpat neviens neko nemācēs īzstāstīt kas un kā labāk, nu vismaz pagaidām nav sajūtas ka kādam pašam būtu mineta tehnika un pieredze kā to labāk lietot, sorry ja maldos

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Šaubu nav -na mazāko :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...