Jump to content

USB draiveris nestrādā. Kā lai dabū instalācijas failu uz PC?


pacan2013
 Share

Recommended Posts

Instalēju savam PC chipset draiveri no oriģinālā diska, un pazuda usb draiveri, respektīvi nekas nestrādā, ne pele, ne var ar flešku pārnest failus. Mēģināju ar CD pārnest vienu usb draivera instalācijas failu, taču nevarēju turpināt instalāciju, jo nebija iespējas pa instalācijas logu pārvietoties ar klaviatūras taustiņiem. Mēģināju pārnest citu mapi ari CD, taču vairs nevaru atvērt. Mēģināju pārsūtīt instalācijas failu ar inbox.lv un gmail.com, taču tur arī nevarēju ar klaviatūras taustiņiem atvērt vēstuli, līdz ar to pielikumam klāt netiku. Kā rīkoties? varbūt vienkāršāk ir atrast vecu peli bez usb ieejas, kas derētu manam kompim.

Link to comment
Share on other sites

1) Atrodi peli ar ps2 ieeju, tas ir apaļais vecais

2) Dodies uz Google un atrodi jaunākos draiverus, nevis instalē no diska. Noteikti, ka diskā ir veci draiveri!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pacan2013

 

 

1) Atrodi peli ar ps2 ieeju, tas ir apaļais vecais 2) Dodies uz Google un atrodi jaunākos draiverus, nevis instalē no diska. Noteikti, ka diskā ir veci draiveri!
Tā jau man likās, ka citu variantu nav, nē, es ar citu CD mēģināju draiveri pārnest no portatīvā.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Instalēju savam PC chipset draiveri no oriģinālā diska, un pazuda usb draiveri, respektīvi nekas nestrādā, ne pele, ne var ar flešku pārnest failus.

 

      :wacko2:   Es tādu pat gribēdams noteikti nespētu izdarīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

un Safe mode nestrādā?

 

Tu gribēji teikt "safe mode with network"... ieleja, nemāki precīzi izteikties? profiņš-instaļļators mļe!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vai CD/DVD nebūs vienkāršāk kā atrast PS2 peli? Nav jau teikts ka to peli būs kur piespraust (bez USB starpniecības)

Link to comment
Share on other sites

Kādu os instalē? 

 

Es neesmu redzējis tādu brinumu ka neiet USB2 porti ar standarta win draiveriem.

USB3 portiem gan ir savs draiveris. Iespējams ka pele vienkārši citā portā jāpiesprauž. 

Link to comment
Share on other sites

Kas par OS? Pamēģini priekšējos. Starp citu, sākot no XP, USB2 draiveri nav vajadzīgi. Kas par MB, moš atņirdzās?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
· Hidden by Grisha, Oktobris 20, 2013 - No reason given
Hidden by Grisha, Oktobris 20, 2013 - No reason given

Labdien!

 

šodien iegādājos fm transmiteri NASH fm -70 ar iebūvēto atmiņu 4 GB, piespraudu pie datoru, bet tas to neatpazīst! visus citus flash ņem pretī 4,8,16,32 GB bet šim prasa draiveri, NASH mājas lapā nekā nav, google arī neko nevar atrast, iegāju pie neatpazītās ierīces iestatījumiem, tur pie ierīces ID rādās :

USB\VID_10D6&PID_10D6&REV_0100 

 USB\VID_10D6&PID_10D6

 

Sāku meklēt pēc kodiem, bet vienīgais ko atradu bija par naudu nopērkami draiveri un par tiem pašiem nezinu vai ir pareizie!

Vai gadījumā es nevaru iet uz tirdzniecības vietu un prasīt kādēļ pērkot iekārtu līdzi nav nākuši draiveri?

Vai kāds lūdzu varētu man palīdzēt ar padomu kur atrast šim "brīnumam" draiveri

 

 

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...