Jump to content

Karšu atjaunošana


Kungs
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

Ir tāda lieta, ka pāris reizes jau esmu mēģinājis, bet nekas prātīgs tā īsti nav sanācis.

Tātad, tiek lietots šāds navigators http://www.mio.com/au/products-car-navigation-c520-specifications.htm

viņam pēc būtības ir sava windows operētājsistēma un iekšā visādas programmas, kā arī 3 dažādu veidu navigācijas kartes (Tomtom, IGO, MioMap). Vēlme ir atjautnot Tomtom vai IGO, kartes uz jaunākām versijām, jo pašreizējās nu jau ir krietni novecojušas. Kāds varbūt ir krāmējies ar līzīgām lietām un varētu pastāstīt, kā panākt vēlamo rezultātu?

Esmu vilcis no neta dažādas versijas, ir bijis ka var palaist jaunāku tomtom versiju, bet kaut kāds gļuks ar karšu ielādēšanu ir bijis, respektīvi nekādas kartes īsti neaizgāja.

 

Gaidīšu kādu ieteikumu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
karlislivi

Varbūt kāds var priekš ķīnieša DIGILINE ar Windows CE6 iedot novilkt IGO PRIMO jaunaākās kartes un visu pārējo.Puika spēlējoties visu izdzēsis.....Mēģināju no krievu Navigatoru pasaules,bet visur par naudiņām.

Labots - karlislivi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par Via 125 slikta aizdoma ka nevar. Vai piespraužot pie PC tas uzrādās kā ārējais datu nesējs? Ja neuzrādās, tad tur neko nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmm... man pat izskatās, ka no gpsunderground pazudusi Tomtom sadaļa.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Via tikai caur aplikāciju my tomtom. Un ne tikai Via... Jaunajiem bija bezmaksas kartes uz tomtom, mūža licence. Velkam my tomtom un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ne visiem ir tā mūža licence. Ir kaut kāds pārejas periods, kas varētu nebūt beidzies. Man ir diezgan augsta plaukta Tomtom, kas viens no pirmajiem saņēma mūža licenci, bet ik pa laikam uzpeld tādi, kam ir vēl tikai 3 gadi un kam ir tikai gads.

Link to comment
Share on other sites

Killercompany

ja es pareizi saprotu, tad jaunie velk no webservaka visu. nevis kā vecie - removable drive. sou - ja tomtom home palaižas kad esi jau palaidis savu webservi tad no tā arī kartes ielādēsies. formāts tas pats vecais. ar to atšķirību ka "genuine" vai kā nu tas saucas, pārbaude nemaz nenotiek. google it... ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, ar jaunajiem un pusjaunajiem Tomtomiem ir zināma problēma aptvert visu piedāvājumu un iespējas.

 

Stāst apmēram tāds, ka kādreiz Tomtom bija brutāli izsakoties Linux uz Win failsistēmas. M$ ar to nebija mierā, tāpēc tagad TT ir Linux un Linux failsistēmas. Līdz ar to arī vairāk neuzrādās kā ārējais datu nesējs.

 

Bet te stāsts nebeidzas. Ir vairākas TT aparātu un karšu jaunināšanas iespējas:

 

1* labākā - Lifetime Maps, kas jau visu izsaka.

2* ne tik laba - 3 gadi jaunina kartes, pēc tam jāpērk

3* ir kaut kādas akcijas, kur līdzi dod kuponu, ko iebakstot internetā iegūst laikam 3 gadu karšu jauninājumu

4* kur nedod neko vai 1 gadu

 

Pateikt kuram modelim ir kāds piedāvājums nevar, jo tam pašam 1005 modelim ir gan Lifetime, gan tikai 3 gadu karšu jauninājumu programmas. Pateikt kā gala rezultātā būs, var tikai redzot iepakojuma kasti, uz tās ir visa info.

 

Man ir tāda slikta aizdoma, ka mūsu Austrumeiropas tirgum paredzētie lielākā daļa jau kādu laiku nāk ar Lifetime kartēm,  bet UK ir 3 gadu kartes vai tie kuponu kodi akcijās.

 

Ja tagad iegādā pavisam jaunos TT ar jauno interfeisu, tad tiem toč visiem ir Lifetime kartes.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu jā, VIA; START; GO dažas sērijas, tie ir aparāti šajā "neredzamajā" kategorijā. Nu par pārējo jāprasa pārdevējam... Katrā ziņā viss ir jauki un problēmu nav. Tas pats iGO teiksim, dod parasti 2 gadus savas kartes bez maksas pēc produkta reģistrācijas viņu mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...