Jump to content

Baterijas dzīvotspēja.


Manifests
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Stāsts sekojošs – pilnīgi jaunam smartfonam baterija dzīvo tikai 1 dienu un nedabiski ilgi lādējas. Piemēram šobrīd lādēju jau 5 stundas un pielādējusies ir tikai 69%!

Ierīce: ZTE GRAND X V970. 

Baterija: Li-Ion 1650mAh.

 

OS: Android ICS.

Es saprotu, ka varu necerēt uz nedēļu ilgu baterijas patēriņu, bet ne jau 1 diennakts pilnīgi jaunai baterijai!

Aplūkojot kas tad ir tas baterijas rijējs, atklāju interesantu ainu – lielākā daļa tiek noēsta gaidstāvē un dīkstāvē (varbūt kāds var paskaidrot atšķirību?). Nevis WIFI, nevis ekrāns, vai kas cits, bet tieši gaidstāve. Tas nozīmē, ka 3G tīkls pie vainas? Vai to var kā ierobežot? Gaidstāve noēd 41%, WIFI tikai 5% (!). Kopā 76% no baterijas noēd standby režīms! Kā tas iespējams?

 

Nekas lieks nav ieslēgts - nedz liekas aplikācijas, nedz bluetooth, ekrāns minimālā apgaismojumā.

Vēl būtiska nianse: tālrunis ir DUAL SIM, bet es gan izmantoju tikai 1 SIM karti. Ir divi sloti: W/G un GSM. Norādīts, ka primārais ir W/G, to arī izmantoju. 

 

Kā arī atgādināšu par lādēšanu - iet jau 7. stunda, bet baterija vēl nav pilna.

Pievienoju skrīnšotus, lai vieglāk izprast manu bēdu.

Gaidīšu profiņu padomus, paldies!

post-96564-0-05800500-1374239393_thumb.png

post-96564-0-16729800-1374239396_thumb.png

Labots - Manifests
Link to comment
Share on other sites

man šķiet gaidstāve ir standby (ekrāns izslēdzies), bet dīkstāve ir power off (telefons pavisam izslēgts) :D nu pēc simboliem spriežot, jo pats ar šādu terminoloģiju pirmo reizi saskaros.

arī interesē profiņu viedokļi, jo gandrīz vienmēr, kad ir redzētas cilvēkiem problēmas ar ātru izlādēšanos, tad servisu slēdziens viens - izlādējas atkarībā kā lieto - wifi, BT, bla bla bla... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Bateriju patērē 3G tīkls + internets, jo arī tajā gaidstāvē viņš "gaida" sociālo tīklu paziņojumus un epastus, atjauninājumu pieprasījumus u.c. lietas, kā jau viedtālrunis.

Beidzot lietot, izslēdz internetu (uzliec widgetu, ja nav pieejams, paritinot uz leju notifikāciju joslu).

 

Un tas ir normāli (daudz maz), jo piemēram manam Huawi jaunam baterija nosēdās 2 stundās, lietojot 3G tīklu, ar ieslēgtu ekrānu un aktīvu browsēšamu.

Link to comment
Share on other sites

Nu viena dienas tas vēl tā, bet lādējas pa ilgu gan, moš lādētājs nepiemērots? Man te kolēga aifonam ar pasūtīja no tautas republikas galda lādētāju, lādē visu laiku, cik iztērējas, tikpat apmēram tik spēj uzlādēt :XD

Link to comment
Share on other sites

  • Reinstalē ROM ar ražotāja oficiālo tūli (ceru, ka tur ir tāda poga); ja nevar, vismaz uztaisi Factory Reset;
  • Izslēdz visu, ko vari izslēgt - wifi, mobilo internetu, gps, bluetooth, utml. Tikai pašu telefonu atstāj (t.i. nevajag gluži Airplane mode);
  • Pielādē maksimāli pilnu (moš, ja izslēdz telefonu, tad lādējas ātrāk);
Un tad noliec plauktā un skaties, cik ilgā laikā baterija izlādējas/uzlādējas, ja neviens viņu neaiztiek. Ja tā joprojām ir 1 diena, nes uz garantiju, lai viņi meklē, kur suns aprakts. Ja ne, sāc pa vienam visu atkal slēgt iekšā un instalēt softus, un skaties, kas to visu nograuj.
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Airplane mode ir laba lieta, ir tāda proga ES Task Manager un tajā var norādīt Auto airplane mode no tikiem līdz tikiem. ja no 00:00 līdz 07:00 telefonu nekad nelieto, uzliec un baterija naktī labi ja 2 - 3 % nokritīsies.

 

Visiem androidiem visvairāk tērē dīkstāve un gaidstāve

 

post-90889-0-69962600-1374240529_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

ja lādē caur datora USB portu tad tā arī būs. Vajag lādētāju ar vismaz 1A strāvu

Link to comment
Share on other sites

Manifests
(labots)

Paldies par padomiem. 

 

Ir iespējams pārslēgties uz parasto GSM tīklu, 3G vietā? 

 

@@Vilx-, Par ROM - tādu fīču neatrodu un factory settings - diezvai līdzēs, jo telefons ir lietots 3 dienas. Neko settingos būtiski izmainīt neesmu nemaz paspējis. 

 

@@Tofons, Tieši tā, bet šoreiz tas nav solutions, man jau ir izslēgts viss iespējamais - gan mobilo datu pārraide, gan WIFI, gan BT, ekrāns minimāls, respektīvi - nav nekā lieka.  

 

@@Gestapo, Lādētājs man ir oriģinālais, kurš tika iekļauts komplektācijā.

 

@@e = d, Nē, caur datora USB nelādēju.

 

@@TasEsmuEss, Paldies, iespējams būs jāuzstāda tā aplikācija, lai gan pa pagājušo nakti tikai par 5% bija izlādējies (bez Airplane mode).

 

Vispār skatos to lādētāju, izskatās tāds šaubīgs. Man tie cipari neko neizsaka, bet varbūt šeit arī ir tas āķis, kāpēc tik nenormāli ilgi lādējās?

 

TJ. COURIER CHARGER. 

INPUT:110-240V/AC 50/60Hz 150mA

OUTPUT: 5.0V 500mA +/- 50mA. 

 

??

Labots - Manifests
Link to comment
Share on other sites

Normāli. Ja neuzticies, pamēģini no kāda kolēģa nozagt lādētāju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

OUTPUT: 5.0V 500mA
 

Šis laikam ir par vāju tavai rācijai. Kaut gan S3 ar 700mA spēj uzlādēties 4h. Oriģinālais mazliet ātrāk - 3h. 

Cik brīvs ram ir? Ja ram ir līdz lūpai piekrauts, tad arī ātrāk sēžas. S3 cenšos turēt ap 400-450 brīvu un ar 15 procesiem. Visādi faili laika gaitā arī kaut kur kešā sēž un tos pēc idejas var swipot nost(turot noteiktu pogu kombināciju ieslēdzam rāciju, tiekam klāt menu - kur viena no izvēlēm ir swipe cache vai kas tmldz, bet nu jā šo labāk ieguglēt). 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini lādētāju ar vienu apmēru.

Viena diena priekš rāva telefona ir normāli, ja to lieto diezgan daudz.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Ja ram ir līdz lūpai piekrauts, tad arī ātrāk sēžas.

Es te palūkoju jūsu bačenes neksusam,nedaudz smieklīgi,man normāli lietojot un spēlējot pat 3G/wifi pokeru ar LG L7 uz Jelly Bean,baterija nosēžas 2 dienu laikā. Parasti naf.. visus procesus sadaļā programmas. Viss vairāk rij "google mf[cenzets] procesi,visur lien.

 

papildinot. jautājums to PLAY google Music var atinstalēt? Opcijās piedāvā tikai atjaunot uz factory prog. Atrubiju procesu,laimīgs pēc laika ieeju netā,izeju ieeju procesos un kas pa smukumu "gplay music aktīvs "----stundas" zb!/protams 666 googles papildus procesi,no kuriem nelietoju nevienu./

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

 

 

papildinot. jautājums to PLAY google Music var atinstalēt? Opcijās piedāvā tikai atjaunot uz factory prog. Atrubiju procesu,laimīgs pēc laika ieeju netā,izeju ieeju procesos un kas pa smukumu "gplay music aktīvs "----stundas" zb!/protams 666 googles papildus procesi,no kuriem nelietoju nevienu./

 

Noruuto un izrevidē, ko vaig ko nevaig..... 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Noruuto un izrevidē, ko vaig ko nevaig.....

Bez rūta viņu noņemt nevar? Saldējumā lieku aplikāciju nebija,tas ar JB sākās. 

Link to comment
Share on other sites

Manifests

Es veicis padziļinātāku izpēti interneta dzīles, ar ātro izlādi viss skaidrs - ar to jau arī rēķinājos un būs jārēķinās. Īpaši ilgāk par vienu dienu varot necerēt. Respektīvi lādēšana katru, katru otro dienu, jo tomēr arī divkodolnieks dara savu...

Bet par to nenormāli ilgo lādēšanos. Lādējas kādas 6 stundas. Vājprāts. Dzincha rakstīja par iespējamo lādētāja nesaderību. Šamējs būs par švaku? Meklēt ar lielākiem apgriezieniem? Jebkādu citu, kas nav paredzēts ZTE, jau būtu muļķīgi spraust klāt, ne?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šāds brīnums ir bijis lietošanā un normāli aķis velk ap 2 dienām, lādējas ap 3h ar oriģinālo lādētāju. Nu cik tādam ZTE ir oriģināls tas lādētājs... No datora USB gan bija ap 6h uzlāde līdz 100%.

 

Ņem kaut kādu 1A lādētāju un bliez.

 

Bet vispār izklausās pēc remonta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Stock aplikācijas bez ROOT nevar izdzēst, tācu vari atinstalēt uz rūpnīcas versiju un tad Atspējot, kas neļaus tai darboties fonā, kā arī pašai sevi atjaunināt, kamēr neieslēgsi atpakaļ to lietotni.

Link to comment
Share on other sites

Manifests

Paeksperimentēju ar Nexus 7 planšetes default lādētāju. Diena pret nakti. 2h un done. Nexus lādētājam 2.0A. Tad jau vairāk vai mazāk esmu atradis visus zemūdens akmeņus.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Respektīvi lādēšana katru, katru otro dienu

 

Es teiktu - katru dienu. Ja man smārts novelk līdz dienas beigām, tad jau ir labi.

 

Lai gan senos laikos bija tāda Nokia... 6310i, ar lielo runāšanu turēja ... nedēļu vismaz. Lūk tas bija telefons. Visi pārējie,nekad ilgākpar trim dienām nav izvilkuši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

senos laikos bija tāda Nokia... 6310i

 

Vēl senākos laikos bija Nokia 5110, zinu daudzus, kam tāda ir vēl šodien. (arī manēja vēl esot dzīva, tikai aķis cits)
2 nedēļas stabili.

Link to comment
Share on other sites

mana Nokia E51 joprojām tur 4 dienas stabili.. :D Baterija nav mainīta. Jau kādi 5i gadi telefonam..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Baterija nav mainīta

 

Kas ir 5 gadi, manam pirmajam neklucim būs kādi 15, pirmā bačurka esot izvilkusi gadus 7-8, tagad telefonam jau esot kāds ceturtais vai piektais saimnieks :D

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Arī 8 gadi nav nekāds termiņš baterijai īstam telefonam. :D

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu 2 nedēļas un ilgāk diez vai atradīsi. Es varbūt arī tādu paņemtu. Tas jau tuvu fantastikai kaut kas...

Link to comment
Share on other sites

kāda lētā nokia... klasiskā stila.. konkrētu modeli diez vai kāds var ieteikt.. tur jau jāskatās, kas pašiem patīk.

Link to comment
Share on other sites

Lasīt nemākat? :D Tomēr jāatceras, ka tā Nokia 5110 ir tikai zvanīšanai un sms sūtīšanai telefons, toties, ja zona laba, tad ir cerība, ka pietiks  max 2x mēnesī uzlādēt. (cik atminu, atrodoties vietās, kur bija švaka zona, un toreiz - ap tūkstošgades miju tā bija normāla parādība, baterija turēja vien dienas 10) :(

Starp citu, vēl tīri nesen biju uzgājis vietni, kur no noliktavas (laikam UK) šamējus tirgoja pilnīgi jaunus par 45 mārciņām.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Nu ja reiz par baterijām runa, tad var kāds ieteikt telefonu zvaniem un sms senčiem. Svarīgi lai baterija tur pēc iespējas maximāli ilgi ap 2 nedēļām vai ilgāk ja iespējams!

 

Man fāterītis laukos regulāri zaudē savu telefonu.

Nopirku šam pa pacmit Ls kaučkādu lētuci Samsung, lai nav žēl jaunus pirkt

 

http://www.rdveikals.lv/products/lv/388/15571/sort/1/filter/0_0_0_0/SAMSUNG-E1200-black-Mobilais-telefons.html

 

 

Nu jau gadu nav zaudējis, aķis tur ap nedēļu, darbojas labi, fāters nesūdzas.

Bet priekš kam LV 2 nedēļu rezerve?  Vietu, kur nav elektrības, mūsdienās pagrūti atrast... 

 

Vecākiem cilvēkiem ar švakāku redzi taču ir aparāti ar milzīgām pogām- dēls tādu nopircis savai sievasmātei un tā priecājas: 

 

 http://www.notepad.lv/tests-lielpogu-telefoni-veciem-cilvekiem-ndash-just5-t9009.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Manifests

Vauuuu, kas par rācijām. Bet nu atkrīt visas problēmas, kas ir ar Andriem. Šiem vecajiem modeļiem uzlādē bateriju un vismaz uz nedēļu lādētāju noliec atvilknē. 

 

Esmu arī dzīvojis uz vecajām Nokia un Samsung, lādējot ne biežāk kā reizi nedēļā. Jauki.

 

Jā, interesanta nianse aoma - tad, kad bija švakāka zona, varēja just, ka baterija sēžas ātrāk. Uztvērējs tā, kā grābstot, ķerot tīklu strādā ar lielāku slodzi, nekā kad tīkls ir brīvi pieejams (piem. pilsētas centrā). Tajos laikos točna bija tāda sajūta, ka laukos ar švakāku zonu, baterija ātrāk kļuva sausa, kā neuzbudināta sieviete.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopirku šam pa pacmit Ls kaučkādu lētuci Samsung, lai nav žēl jaunus pirkt http://www.rdveikals...s-telefons.html Nu jau gadu nav zaudējis, aķis tur ap nedēļu, darbojas labi, fāters nesūdzas.

 

aķis šim ir vienīgais pozitīvais, paņēmu tādu kamēr ikdienas truba remontējās, drausmīgāku telefonu neesmu sastapis, pilnīgi viss kaitināja

Link to comment
Share on other sites

Nu 2 nedēļas un ilgāk diez vai atradīsi. Es varbūt arī tādu paņemtu. Tas jau tuvu fantastikai kaut kas...

 

Nu varbūt Samsung B2710, bet lēti nebūs.

Man liekas, ka citādāks modelis bija, bet līdzīgs nosaukums, kurš pat mēnesi vilka.

Atradu Samsung E2370.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...