Jump to content

Kā realizējas tas ka SMS tiek nosūtīts vairākiem numuriem


Sasa
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Gan jau visi zin tādu lietu ka reizi pa reizei saņem kaut kādas akcijas/reklāmas SMS vaidā. Tad jautājums kā tāda lieta realizējas, ka ir teiksim akcijas vai kāda piedāvājuma teksts un tas tiek vienā paņēmienā nosūtīts un vairākiem numuriem?

 

Link to comment
Share on other sites

Var telefonu ar drāti piemest pie datora un sūtīt īsziņas ar skriptu.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Ar USB modemu var. Līdz 200 numuriem var pievienot un vienas SMS garums ir liels, jo esmu no datora sūtījis pat 21in1 sms.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par telefona izmantošanu tāda doma ienāca prātā.

Bet visā visumā tumša bilde. Kas vispār ir SMSC API?

Arī nezinu kā labāk no operatoru puses vai kaut kā pašam. Bet vajag arī tā lai nav baigi sarežģīti. 

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

vīrietis iet pa sliedēm, iet, dzird aizmugurē svilpienu, pagriežas - virsū uztriecas vilciens.

Pēc laika atjēdzas - saprot, ka ienests kādās mājās, noguldīts lai atjēdzas.

Te dzird - kāds uzliek trumuli vārīties, trumulis sāk svilpt. Vīrietis pielec kājās, ņem sitamo, sāk dauzīt to trumuli. Viņam prasa - tu ko, stulbs, vai? 

Vīrietis atbild - šitie jāsit kamēr vēl maziņi!

 

 

morāle: spameri jāsit kamēr maziņi.

piezvani savam mobilo sakaru operatoram un pajautā par pieņemamiem veidiem kā to realizēt. Lai zina, ko paņemt aiz pautiem, ja kāds sūdzas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

LMT piedāvā īsziņu izsūtīšanas pakalpojumu manslmt vidē.

Sagatavo vienu vai vairākus klientu sarakstus, izvēlies sūtītāja nosaukumu [parasti zīmolu vai uzņēmuma nosaukumu], sagatavo tekstu un aidā!

 

Sīkāks apraksts: http://www.lmt.lv/lv/iszina-grupai

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas vispār ir SMSC API? Arī nezinu kā labāk no operatoru puses vai kaut kā pašam.

SMSC ir SMS centrs, viens no galvenajiem "serveriem" SMS pakalpojuma nodrošināšanai, kurš ir katram operatoram. "Spamu" ģenerēt tikai un vienīgi no operatora/-u puses. Citādi ieliks vēl blacklist'ā un nobloķēs, ka maz neliekas. API ir veids, kā sistēmas "savā starpā sarunājas". Šis pats VIL minētais arī ir SMSC API.

 

 

LMT piedāvā īsziņu izsūtīšanas pakalpojumu manslmt vidē. Sagatavo vienu vai vairākus klientu sarakstus, izvēlies sūtītāja nosaukumu [parasti zīmolu vai uzņēmuma nosaukumu], sagatavo tekstu un aidā!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
laicis_plecis

Kaads nezin cik SMS/min var izsuutit pirms operators nobano? Tiek filtreets arii SMS teksts? 

Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

Peec EU regulaacijam operators itkaa lastiit saturu nedriikst. Mosh ja ir aizomas, ka spamo, var.

 

Mailigen ir  ∞ reizes daargaaks nekaa suutiit pasham.


 

ceru, ka filtrē tekstu un tev neļaus izsūtīt nevienu īsziņu
 

Ja vien tu netirgo vecu zhurku vai motorzaagi, visticamaak sms no manis nesanemsi

Link to comment
Share on other sites

Tad tu tas biji, kas man par motorzāģi zvanīja? :D

 

- kkāds random vecis, vai es vēl Stihlu tirgojot...? - E...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
skolnieks_2

Ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā šādus pakalpojumus.

Sales, mailigen un vēl kaut kādi.

Un par to dārgāk - varētu oponēt, tikai līgumi liedz izpaust tādas lietas. Varu pateikt tika ito, ka sales sanāk lētāk.

Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

EUR 0.04 par sms vs ~EUR 1.99/meen ( bezmaksas sms savaa tiiklaa ) . Katram tiiklam sava sim = EUR 6/meen. Izmantojot servisu sanaak tikai 150 sms. Pat ja tarifs ir 0.01 - tikai 600sms/meen.

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

tiesi taads ir mans sakotnejais jautajums.

gan jau kadas 100 no vienas sim dienaa var izsuutit, ar nosacijumu, ja operators nelasa tas sms

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Es domāju, ka tev ātri vien piegriezīs skābekli, ja regulāri spamosi vairākus simtus sms. Ja tik tā savējiem padsmit, es domāju, ka neviens neliksies par tevi ne zinis.

Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski no vienas simkartes var izspiest 1sms 2 sekundēs izmantojot vārteju, tas nozīmē - 30 sms minūtē (neiekļaujot gala numura operatora pārbaudi, ja to grib, tad klāt vēl 2 sekundes).

 

Šobrīd varu pateikt, ka pēc sms satura izbanots vēl neesmu, pats sev esmu dienā sūtijis pārsimt ziņas ar saturu "tests" un viss darbojās. 

 

Kāpēc man tas ir vajadzīgs? Apziņošanas sistēmām (monitorings/warningi/caurlaides/atgādinājumi) un citi ASAP gadījumi samazinot izmaksas līdz minimumam (jo tiek sūtīts operatora tīklu ietvaros un vārtejās ir šo operatoru kartes, ar optimāli izvēlētiem pieslēgumu veidiem (lai vilks paēdis un kaza dzīva))

 

Uz sms sūtīšanām sistēmas var taisīt dažādas:

a) usb modēmi 

b) saslēgt telefonus pie servera, vai sajūgt caur aplikācijām (čerez ž)

c) vārtejas

d) simbankas

f) līgumi ar operatoriem (tiesa, nav dzirdēts, ka kāds piedāvātu feinu sms api versiju, lai var sajūgt visu automatizēti)

g) gatavi risinājumi.., pats agrāk aktīvi izmantoju twilio.com sistēmu, tur cipari bija superīgi, bet nācās meklēt alternatīvas (janvārī vairākas reizes palielināja lmt/tele2/bites sms ciparus), toties nav jāslēdz līgumi, ir gatavs apis, tikai jāreģistrējas, jāiemaksā un jāsūta + pilnais logs, beigās uz to sms apjomu, kuru sūtiju izdevīgāk man bija pašam savu sistēmu uztaisīt iekšējai lietošanai.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

nav svarīgi, bet tas nav saistīts ar parasto spamošanu :), kā iepriekš minēju: apziņošanas sistēmām (monitorings/warningi/caurlaides/atgādinājumi) un citi ASAP gadījumi samazinot izmaksas līdz minimumam manis taisītajiem projektiem.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Tātad variants ir, ka darbojies kādā firmā, kas saistīta ar loģistiku un jāapziņo, ja atgadās kāds čē pē...

Link to comment
Share on other sites

HTC - kāpēc monitoringam nevar izmantots pakalpojumu, īsziņas saņemšana no e-pasta, līdz 20 sms dienā, pilnīgi free?

Link to comment
Share on other sites

jema, 20 vienībām - var, jā, bet kods zolīdāk (vismaz man) izskatās, ka ir pieslēgšanās vienam apim dažādos gadījumos, šajā gadījumā uz monitoringu vajadzētu likt ifu un sūtīt meilu, a tā pilnīgi pietiek ar vienu curl postu kur norādīta ziņa

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

 

 

Takā iekārta bija uz testiem, tad arī nebija vajadzības izvadāt antenas pa dažādiem torņiem un saslēgt caur vpn, lai 'izkaisītu trafiku' un izvairītos no bloķešanas...
 

 

Vai tiesam var bloket pec lokacijas? Nebija 2km 'precizitate'? Pilseta tachu ta nebutu problema. 

 

Nopirkt simbanku ir vienkarshak nekaa pahsam jeegties ar usb dongljiem. Ar softu ari nav problemu - https://github.com/faucamp/python-gsmmodem/

Link to comment
Share on other sites

laicis

nē, rodas noslodze uz torni, monitorings par to ziņu, skatās trafiku un papildu fīčas, ja trafiks iet liels no vieniem un tiem pašiem dzelžiem tad jau pastiprināti uz to skatās, lai samazinātu trafiku uz vienu torni izvietojot antenas dažados nostūros, to var izkaistīt pa citiem, rezultātā vienu dienu konkrētā simkarte zvanītu/sūtītu sms no liepājas, jau nākamajā dienā - no ventspils, protams, tad jāpārzin ko un kā pārtaisīt pašā simbankā, tas ir izdarāms.

 

 

Lai vai kā, katrs var darīt kā grib, bet es uzskatu, ka, ja nav iespējas, tad labākais variants ir izmantot ārpakalpojumus, kas ar šīm lietām gadiem nodarbojas un izmanto nopietnas, pārbaudītas sistēmas ar stable programmatūru, nevis kaut ko stiķēt sava uzņēmuma ietvaros, īpaši, ja nav zināmas pieredzes un uzlaušanas momentā raud, ka jāšķirās no lielām naudām, jo vienas nakts laikā vari zaudēt visu ieekonomēto ciparu.

 

*izdzēsu iepriekšējos postos diezgan daudz lieku informāciju

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

Servera drosibai jau nav gluzi tiesa sakara ar pashu simbank. com(vai usb) ports un echo "AT+" > /dev/tty. Komunicet serveri jau var kaut vai caur epastu.

Jebkura gadijuma, paldies par info.

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

Ir atškirība, vai sūti 300 SMS dienā uz dažiem numuriem, vai vienu SMS uz 300 numuriem. Pirmajā gadījumā operators neliksies ne zini(zinu jaunieti, kurš dienā nosūta vairāk kā 300 SMS sarakstoties ar čomiem), otrajā, cerams, ļoti ātri noraus banu.

Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

Kapec jums visiem ir patalogisks naids pret sms marketingu?

Nedomaju, ka operators pats var izlemt, kura iszinas lasiit un kura nee. Par laimi ir taada lieta, kaa likumi.

Link to comment
Share on other sites

nav jālasa ziņas, lai noteiktu vai tur ir spams. Izsūtīšanas biežums + ziņas svars + vai numurs ir unikāls no šī numura

Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

Nu 100 sms dienaa prieks tiineidzera ir norma + kkadi lol funny linki whatever. TIk pat labi alerti logistikas uznemumam. Ari ja ir marketings, ka var pieradit, ka nav opt-ins? 100%, zinat ka kads spamo nav iespejams nelasot sms saturu. 

Nu nevar tornja operators pats izdomaat (likumigi), kuru atslegt un kuru nee. Drosi vien ir atrunati kkaad kriteeriji pec kuriem var inspektot.  Perkot prieksampaksas karti es nekaadu ligumu neredzu. Tikai "Bez limita sms savaa tiklaa"

 

** ok pirms shis posts aiziet good guys vs bad guys  - neesmu es dedicated spammeris un neplanoju jums visiem dzivi bojat, vienkārši ir sms gateway citam projektam un domaju, ka segt prieksapmaksas karshu izdevumus. Iedomajos, ka varetu paspamot mazliet :D. Tacu, skiet esmu atradis risinajumu, ka segt izdevums bez savas karmas bojashanas.

Peace!

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

Jautājums, kuru vēl neviens nav pajautājis -

 

a kur iegūsi telefonu nr. datubāzi? :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

Publiska datubaze ir ss.lv :D. Turklat var arii 'pingot' numurus no esd datubazes lidzigi ka HTC to darija(melodija klausulee)

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

Nu tad tādā gadienā tavs profila avatars 100p atbilst.

Bet nu ko gan cilvēks nedara dienišķās maizītes dēļ... :)

Link to comment
Share on other sites

laicis_plecis

whaaat? Dieniskaa maize ir tavas vecmaaminjas meenesha pensija

Labots - laicis_plecis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...