Jump to content

Google Nexus 4 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

Nu ar tikai 2G gan vajadzētu būt aptuveni "ideāli"....

Nu jātestē ar citu operatoru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    57

  • Fruzz

    19

  • labiitis

    13

  • KBoy

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man ar oKarti arī mēdz būt, ka vispār pazūd zonu. Izslēdzu un ieslēdzu telefonu vai arī ieslēdzu un izslēdzu Airplaine mode un viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

BIju lasījiis ineternetos, ka kaut kādiem sērijas modeļiem esot tāda problēma. Acīmredzot nav noveicies. 

Kā ir tā jādzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tikko uzlikts manuāli 4.4 uz Nexus 4. Atšķirības? Nu nekā grandioza. Iespējams, ka RAM par kādiem 50 MB mazāk ēd. Pēc Google konta pievienošanas aizmirsu izslēgt fotogrāfiju sync un paspēja savilkt ap 3 GB foto, līdz ar to nācās likt lādēties un par aķa darbību ziņošu kaut kad nākošās nedēļas sākumā.

Link to comment
Share on other sites

Nu uzliec ART un gaidām developer work. Citādi es jau gaidu Paranoid Android :D nevaru ciest neizmantotu space un lockscreen :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

ART nelikšu, nestrādājot WhatsApp, kas man diezgan bieži lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Ar ART arī Facebook aps nestrādā... un jā - Wazāp krašo... Vairāk pat nemaz nemēģināju neko laist.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pagaidām novērojumi, ka šis tas drusku jocīgi tērē bateriju - 50% noēdis Google+.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar ART arī Facebook aps nestrādā... un jā - Wazāp krašo... Vairāk pat nemaz nemēģināju neko laist.

jā bet labi skrolojas lapas un twitter bija žiperīgs (bet varbūt man likās), chrome darbība ar uzlabojās 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, kaut ko G+ tur bija paņēmis uz krūti un tagad izskatās, ka būs ne sliktāk kā ar 4.3.

 

Starp citu, ja turpmāk, piemēram, 4.4.1 gribu OTA, tad atkal jāloko ciet?

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu domā bootloaderi, tad tas nav kāloko.

Ja gribi OTA, tad saglabā visu stock - ROM, kernel un sistēmas failus :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, to arī domāju. Pateicos par info!

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Whazāāāp ir mēsls. Caurumaināks par skype. 

 

Nenoliegšu, bet lietot vajag...

Priekš kam? Labāk būtu izglītojis savus draugus/traukus/paciņas, ka joprojām eksistē bezmaksas īsziņas un gandrīz bezmaksas zvani kā baltajam cilvēkam... Jaunatne, mhh.

 

Par telefonu savukārt jautājums - kā ar displeja aizmugurapgaismojumu un light bleed? Vai tiešām bez šādām aplikācijām tas ir tik nelietojams, kā tauta runā?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

@@Arnolds Piepe, ar ko tad sms/mms ir labākas par Wazāp?!

 

Par trubu - nu nav tik traki ar tām krāsām, lietot var. Vienīgi acīs krīt, ka melns nav melns, bet tumši pelēks :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar ko tad sms/mms ir labākas par Wazāp?!

 

ar to ka nekur nav jāģestrijās un visāzi mēsli nezog tavus kontaktus. Tā vietā vienkārši zvani un suti ko vajag. Zinās tikai tavs operators un Kirils, nevis kaut kādi japmapmi otrā okeāna krastā vai HVZ vēl kaut kur.

Link to comment
Share on other sites

A man nav paranoja...

 

Un tad vēlreiz:

 

 

ar ko tad sms/mms ir labākas par Wazāp?!
 

P.S.

Un nah Tu vēl neesi atvienojies no neta, jo tā taču arī var Tavu privāto infu nozagt... Un telefonu neaizmirsti izmest miskastē - Tavas sarunas kāds noklausās...

Link to comment
Share on other sites

Traki nav. Esmu ievērojis, ka melnais ir pelēks, bet tas ir tikai tad, kad apgaismojums ir uz max. Tā kā ikdienā man apgaismojums nav max. bet gan kaut kur pa vidu, es ar to nesaskaros. 

Krāsas jau nav tik košas, kā Galaxy S3, bet vispār S3 krāsas man liekas kaut kā pārspīlētas. 

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ja turpmāk, piemēram, 4.4.1 gribu OTA, tad atkal jāloko ciet?

tev ir factory image uzlikts vai nexus5 portots ROM? 

 

*otrajā gadījumā nē. Bet ar stock Rom/Kernel un nemodificētiem sistēmas failiem problēmas nebūs.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

@@JDat, bet tas viedoklis ir pilnīgi muļķīgs... Ja Tu to pilnīgi nopietni domāji (kā arī ir), tad man nav citu ieteikumu kā tikai un vienīgi - griez nost neta kabeli un izšķaidi trubu. 

Link to comment
Share on other sites

Tieši tu pārkā esktrēmi to visu uztver. Nu nafig vajadzīgs vazaps, ja to pašu pilda SMS?MMS vai skype. Ak vai pēdējais bateriju rij pārāk daudz. Toties neliek pie taviem kontaktiem, salīdzinot ar vazapu. A ja kādam vajag noklausīties, tad i bez vazapa noklausīsies. Vienkārši tā iDomāšana...

Link to comment
Share on other sites

 

 

skaipā vai e-pastā

 

"Pa gaisu lido divi krokodīli. Viens brūns, otrs pa labi. Cik ezītim gadu?"

 

AR SMS, vai skype tik pat vienkārši kā ar vazupu uz Andrīša. Ja jau ar visiem ir vienlīdz vienkārši, tad...

 

A kādā sakarā te email, nesapratu. Tas ir tāpat kā salīdzināt IRCu ar facebook.

Link to comment
Share on other sites

Man sms = e-pasts - var sūtīt, ja nevajag ātru atbildi... Kaut kā man ir tāda asociācija...

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgākais ir tas, ka ne jau man ir problēma :) Es lietoju un lietošu Wazāp... Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pateicu, kas man vazapā nepatīk un ar ko tas nav pārāks par citiem softiem. Tie paši vēži, tikai citā kulītē.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet par to jau stāsts - funkciju pilda vienu - pārējais jau gaumes lieta.

Pārējo jau izrunājām.

Link to comment
Share on other sites

jābet... ja pilda vienu un to pašu, tad kāpēc vajag liekas lietas, bet kurām labāk iztikt. Tad nu lūk zajivļaju prjamo: kāda jēga no vazapa, ja to pašu pilda SMS/MMS. Pie tam vazaps hvz ko dara ar taviem kontaktiem.

Link to comment
Share on other sites

1. Man patīk, ka sarakste ir kā čats, ka katra rinda netiek sūtīta atseviškā sms. Līdz ar to tas viss ir nedaudz ātrāk.

2. Es varu paskatīties vai cilvēks ir izlasījis manu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

"Pa gaisu lido divi krokodīli. Viens brūns, otrs pa labi. Cik ezītim gadu?"   AR SMS, vai skype tik pat vienkārši kā ar vazupu uz Andrīša. Ja jau ar visiem ir vienlīdz vienkārši, tad...   A kādā sakarā te email, nesapratu. Tas ir tāpat kā salīdzināt IRCu ar facebook.
 

 

Ko tu te centies pierādīt? Galīgi aptracis. Tu sms arī bildes un linkus sūti?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Vienkārši tā iDomāšana..

Pag, pag - es arī lietoju iPhōni, taču iMessage atslēdzu pirmajā dienā. Es drīzāk domāju, ka te vaina kautkādā masu psihozē, ka ja dažiem paziņām ir, tad man arī vajag, savādāk nebūšu trendā.

 

Šajā (un nevienā citā līdz šim lasītajā) diskusijā neviens trešo pušu messidžinga servisa izmantotājs tā arī nav varējis paskaidrot, nafig tos sūdus vajag instalēt, un kāds no tā ieguvums? Varbūt kaut kā saprotu tos nabaga ubagos studentus, kas var izmantot koju WiFi, lai caurām naktīm seksot pa īsziņām un sūtīt plikpbildes, bet nu tādā gadījumā es vēl jo mazāk gribētu tādu info uzticēt kautkādam sūda app'am, ko tūlīt nopirks feisbūks. :blink:

 

Tātad, kas sanāk:

  • Īsziņas ir principā par velti jebkuram pat lētākajam pieslēgumam - tā ka _izdevīgums_ atkrīt momentā, piedevām datu pieslēgums maksā daudz vairāk.
  • bildes/video var sūtīt caur MMS vai caur epastu (kas piedevām ir loģiskāk)
  • rakstot īsziņu plānā galdiņa urbēji vismaz drusku psiholoģiski piedomā par saturu, un noformulē domu divos teikumos, nevis kā Skypā pēc katra vārda spiež "Send"

Secinājums - dillēs vajag sūtīt visus čomus, kas iesaka instalēt šitos sūdus uz tālruņa, lai pēc tam spamotu.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

N4 un stock 4.4. Diez ko OK nav, varēja būt labāk. Ar 4.3 būtu kāda pusdiena klāt.

 

 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diemžēl nav manīts, bet ja tāds niekkalbis kā es tika galā (ar 2. piegājienu), tad jebkurš cits arī tiks.

 

Linkā ir pilnīgi viss nepieciešamais uzskaitīts - draiveri, imidžs, pat links uz Android SDK.

 

http://www.androidpolice.com/2013/11/14/android-4-4-kitkat-factory-images-and-binaries-are-up-for-nexus-4-all-variants-of-nexus-7-2012-and-2013-and-nexus-10/



Rezumē par 4.4 uz N4 - nekādu iebildumu vairs pret akumulatoru, tikai automātiskā ekrāna izgaismošana dedzina nedaudz spilgtāk nekā gribētos un arī minimālu izgaismojumu var dabūt tikai manuālā modē, līdz ar to ekrāna darbība ēd aķi kādus procentus 15 naskāk, vismaz ir tāda sajūta.

 

Biku ir gļuks dialerā - numpadu ne ar pirmo reizi izsauc. Nospiežot back un vēlreiz numpadu, tas tiek padots. Plus nesaprotamu iemeslu dēļ numpads dialerā ir zilgans (elektrozils, tā bija nosaukts 4.3 krāsojums...?), nevis balts, kā viss iekš 4.4.

 

SMS integrācija Hangoutos ir pieņemama, bet tagad arī Facebook Messenger un citi labprāt uzsēžas uz telefona nr.un man ir tāda sajūta, ka viss šitais kādreiz beigsies slikti. Labā ziņa ir tā, ka vismaz uz N4 paliek arī SMS aplikācija, to var definēt par galveno.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...