Jump to content

Google Nexus 4 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    57

  • Fruzz

    19

  • labiitis

    13

  • KBoy

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

martinno

XDA pirmajā dienā bija kaut kāda kaudze ar erroriem izlīduši ārā, bet nu būs jāpaskatās :)

 

BET - cik noprotu, tad drīz vajadzētu būt jau oficiāli.



EDIT:

Palasījos XDA - izskatās, ka 4.3 oficiāli būs 31. jūlijā - kopā ar Nexus 7 v2 debiju.



EDIT2:

Patreiz nav jēga likt 4.3, jo tirgus vēl neatpazīst 4.3 - saka, ka nav aplikācija nav saderīga. Tad, vai nu jāvelk visi appi manuāli vai jādzīvo bez tiem.

 

Laikam uzlikšu tīru STOCK un sagaidīšu oficiālu 4.3

Link to comment
Share on other sites

Patestē to 4.3 vai ar stock Nexus 4 tuvojas šiem radītājiem, kas man bildēs. 

 

Dēļ baterijas un mazās atmiņas dēļ, esmu atgriezies pie Note2.

 

 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kādam jau ir atnācis OTA 4.3? :)



Ja līdz vakaram nebūs, tad būs pašam jāšuj iekšā...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Manuālis šis jau ir iziets ar stock 4.2.2 :)

 

Ok, būs vakarā jāstutē augšā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
martinno

Tātad:

Stock 4.3 + stock kernelis = herņa - bača neko diži vairāk par 4.2.2 netur

Stock 4.3 + franco r171 kernelis = OK - ikdienā lietojot darbam divas dienas var izvilkt.

Link to comment
Share on other sites

Neslikti. Es te ar notu cīnos. Kaut kas apēd bateriju. Ja pa nakti ēda 2-8%, tad tagad 14-20%. Neko nedarot.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tiem, kam ir Nexus 4.

Kā pilnīgi Stock Nexus 4 ir ar bateriju? Vai tur vismaz 12h? Meklēju sev telefonu, un tagad esmu atdūries pret Nexus 4. Jauda liela, cena pieņemama, bet vai baterija turēs visu dienu? Skatos arī uz Galaxy S4 Mini, jo tam ir mazāks izmērs. DAFUQ, kā ir lietot Nexus 4 izmēra ziņā salīdzinot ar iPhone 4S? Nav liels un neērts. Parastais Galaxy S3 man jau liekas nedaudz par lielu.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 jau ir pāris mm mazāks par lāpstu S III. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@KBoy, ar 4.3 STOCK vienu dienu izvilksi.

Izmēra ziņā pirmās dienas likās, kā liela lāpsta - tagad paņemot iPhone 4/4s rokā - WTF, kas tā par spēļmantiņu?!

Man patīk kā Nexus jūtas rokā, katrā ziņā manā skatījumā patīkamāk par S3.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir labi, ka vienu dienu var izvilkt ar Stock 4.3. Man kaut kā negribās kaut ko darīties, bail, ka rokas būs par līku :)

Izmērs ir lielākais, ka uztrauc šajā telefonā. Noteikti būs grūtāk pierast, jo tagad ir Nokia 1800 :D

S3 man nepatīk, ka nevar aizsniegties normāli līdz ekrāna augšējam stūrim, bet domāju, ka varētu pierast pie tik liela izmēra.

 

Un kā ar kaut kādiem lagiem u.t.t.? Nav nekas? Jaudas, pēc specifikācijas izskatās, ka pietiks. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ar STOCK nekādu bremzi nejutīsi - par to galīgi nebūs jāsatraucas.

Link to comment
Share on other sites

Tad ir labi. Zinu, ka S3 pēc pusgada lietošanas palika pilnīgi lēns, nevērās Google Play un vēl visādas dīvainības. 

 

Tad tik man ir jāaiziet uz kādu veikalu un jāpatausta, kāds ir tas Nexus 4 manā rokā. Ja galīgi būs par lielu, tad būs jāmeklē kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

 

 

Zinu, ka S3 pēc pusgada lietošanas palika pilnīgi lēns, nevērās Google Play un vēl visādas dīvainības.

Neesi mazliet jocīgs,kas par murgiem ?

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

S3 pēc pusgada lietošanas palika pilnīgi lēns

Telefons pie tā nebūs vainīgs... 

Link to comment
Share on other sites

Nu jau būs kāds mēnesis kopš DAFUQ no iOS uz andrīti pārgājis. Kādi ir gala secinājumi par lietojamību utt? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesi mazliet jocīgs,kas par murgiem ?

Neesmu jocīgs, tā arī tas bija.

 

 

 

Telefons pie tā nebūs vainīgs... 

Telefons nebija vainīgs, bet Android, kuru iestatīju uz rūpnīcas iestatījumiem un izdzēsa visus datus, tagad viss ir kārtībā.  

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@andza - vakarā uzrakstīšu īsu rezumē...

 

@@KBoy - jā, OS vainīgs, bet nav jēga nozākāt OS, jo arī ābolam (3, 3GS un 4 modelim) ir tāda pat kaite - jo vairāk appu, jo lielāka bremze... 

Link to comment
Share on other sites

NEXUS 4 īpašnieks jau 3 mēnešus. Dažas piezīmes.

Baterija: Lādēju katru vakaru. Pa nakti baterija netērējas - no rīta ir palikuši ~ 97-100%.

Normālā darba dienā  lietoju ~2h audio.  1-2 h zvani, īsziņas e-mailu, RSS ziņas, dažadas aplikācijas.

Jaudīgas spēles nespēlēju un video neskatos.

Vakarā pirms lādēšans parasti baterija ir vēl 20-50%. Mani apmieina.

 

Navigācija: Rimi lētais lādētājs normāli nelādēja. Philips auto lādētājs pa~10 Ls lādē normāli. Te diskusijas:

http://forums.androidcentral.com/nexus-4-accessories/230799-travel-chargers-will-work-my-nexus-4-a.html

 

Izmērs. Otrajā  dienā pieradu, mazāku vairs negribu.  Tieši pateicoties izmēram e-mailus tagad pamatā izlasu telefonā.

 

Android. Iepriekšejais bija HTC Legend, kuram softu HTC jau pēc gada vairs neatjaunoja. Patiesi izbaudu tīru un jaunāko Androīd versiju.

 

Bija iespēja nedaudz paspēlēties ar HTC One un Galaxy 4. Ja maksātu vienādi tad ņemtu tos (bet tikai kameras dēļ). Bet nu nav tie abi 2X labāki nekādā gadījumā!

 

Kamera. Kamera ir normāla. Būtībā, ja ir šāda kamera telefonā, tad atsevišķi vairs ir vajadzīga tikai spogulene. Ziepjutrauki kā suga atliek tikai izmirt.

 

Ja tagad vajadzētu pirk jaunu telefonu tad ņemtu šo pašu. Un nākošais telefons arī bus no NEXUS sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!
Es arī pašlaik lūkojos, ko būtu vērts ņemt. Esmu metis acis arī uz Nexus 4. Vai ar iebūvētajiem 16 GB ir gana? Iepriekš ar smartphoniem neesmu ņēmies, tādēļ nemāku spriest.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Izmēra "komforts" jau būtiski atkarīgs no rokas izmēriem. Man ķepa ir liela- atbilstoši 2 m augumam un ar Galaxy Note (N7000)  jūtos gana komfortabli. Ar gadiem redze kļuvusi pašvaka un lielajā displejā pat bez brilles visu labi redzu.

Navigācija arīdzan ļoti ērta  (man ir Waze un City Guide).

Link to comment
Share on other sites

martinno

Par dzelzi - man jau liekas, ka cenu līmenī +200Ls tur jau ir tikai nianses... Reāli ņemot Nexus 4, vienīgais par ko baidījos bija kamera, BET velti - kamera ir laba un nevienā brīdī nevaru pateikt ka sliktāka kā 4s vai 5 aifonam.

 

A par droīda OS... Teikšu tā - pilnīgi po kāda os - droīds vai iOS - abas ir līdzvērtīgas parastam lietotājam. Droīdam ir jāvelta laiks, lai to pielāgotu - kad tas izdarīts, tad viss ok. Vienīgi pa retam lien ārā kaut kādi errori - aplikācijas nav tik nostrādātas kā iOS (piemēram Inbox.lv) un otrs - appi kaut ko mistiski dara sistēmā - reāls piemērs - noliku vakarā telefonu uz galda, no rīta pieceļos, kādi 30% apēsti - skatos, Wazāāp pa nakti kaut ko savā nodabā 8h darījis :D Nevar tik ļoti uz droīdu paļauties...

Link to comment
Share on other sites

Vai pietiek ar 16 GB atmiņas? Tas jau no katra paša atkarīgs.

Ja glabāsi HD filmas tad nepietiks.

Man ar 16 pietiek, bet 8 būtu par maz. Tagad, kādi 2 gb aplikācijām un datiem, 4gb audiogrāmatām. Safotogrāfēto un safilmēto 1-5gb regulāri pārlieku uz datrora. Kādi 4gb regulāri ir brīvi.

 

Ņemot vērā, ka pie datora ir pieslēgt tik pat vienkārši, kā jebkuru USB flešku, tad neredzu šai lietā problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, reiny! Bildes, video, grāmatas tiešām var pārvietot no telefona uz kompi un atpakaļ, ja ir vajadzība, bet mani interesē aplikāciju padarīšana. Tā kā līdz šim ar to neesmu saskāries, tad nezinu, cik daudz vietas tās aizpilda. Galvenokārt satraucos par GPS kartēm, lai tās nebūtu jālejupielādē visu laiku, proti, lai varētu navigēt tik tiešām bez maksas.

Jā, un radās vēl viens jautājums. Tā kā šim tālrunim nav iebūvēts FM modulis, bet es ikdienā, atrodoties ceļā, labprāt klausos radio, tad es gribēju zināt, cik lielu datu apjomu "apēd" interneta radio strīms? Vai pie strīma atrodamais, piemēram, 96 K ir nekorekti norādīts plūsmas ātrums kilobaitos sekundē? Ja tā, tad sanāk, ka minūtē tie ir 96*60=5760 kilobaiti jeb 5.76 megabaiti. Ceru, ka mana doma ir nepareiza, savādāk tas viss diezgan sālīti varētu sanākt.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Ja ar ''atrodos ceļā'' runā par braukšanu mašīnā, tad var piepirkt klāt FM Transmitter`u ;) un par megabaitiem nedomāt

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Braucot mašīnā, var klausīties tajā iebūvētu radio. Es domāju pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, iešanu kājām.

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Nu tā - beidzot telefona mocīšana ir izbeigta un tiek lietots pēc pielietojuma... Esmu apmierināts.

Stock 4.3 + Franco r174 kernelis ar UV

 

Desktop.jpg

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Esmu ticis pie sava Nexus 4. Esmu apmierināts. Pirku RD electronics. Nācās gaidīt pusotru nedēļu, laikam šie ir uz izķeršanu :) Pielikumā ir bildes ar pirmās dienas aklumatora laiku un to, kā izskatās mans sākuma ekrāns.post-89774-0-04748400-1379752306_thumb.pngpost-89774-0-43102500-1379752334_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vai ir vērts mainīt HTC One X (standarta versija) uz Nexus 4? Varbūt kāds kuram ir abi šie aparāti var komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lietoju Nexus 4 nu jau kādas 3, varbūt 4 nedēļas.

 

Par lielākajiem klupšanas akmeņiem:

 

* baterija ir diskutabla tēma, bet mans rekords ir 3 dienas 10 stundas i tad vēl bija 15%. Šajā laikā ekrāns darbojās virs 3h, zvani laikam apmēram 2.5 h. No optimizēšanas viedokļa izslēgts GPS, kā arī "softiskā" vietas noteikšana divās vietās - telefona settingos, kā āri Google settingos (zaļā Google ikona aplikācijās). Aplikācijas atjauno saturu vai nu tikai manuāli vai arī max iespējami reti. Normālos apstākļos 2 dienas stabili, bet vietas noteikšanas tāpat man stāv izslēgtas. Spēles nedzenāju. Aķis iestrādājas apmēram 2.5 - 3 nedēļu laikā.

 

* kamera ir diezgan čābīga, pelēcīga un neizteiksmīga. Diemžēl tā ir un tur neko nevar padarīt. Instagrammai pietiek, labos gaismas apstākļos var arī Feisiņā ielikt kaut ko, bet ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Sveika tauta. Jautājums - kā Jums ar zonas uztveršanu Nexus 4? Nevaru saprast, vai problēma ir konkrētajam operatoram (Tele2) vai aparātam. SIM karti jau vairākkārt mainīju. Jau kopš telefona iegādes Rīgas centrā, īpaši ēkās, zūd zona vai nokrītas līdz 1 stabiņam. Ir brīži, kad zona pazūd pavisam un nākas ielikt airplane režīmā un izņemt no tā, lai zona atkal parādītos. Par GPRS vispār nerunājot, brīžam tas ir nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa iet par  *#*#4636#*# izvēlni, tad preferred network type stāv WCDMA,  it kā nekas nav mainīts.  Tele2 ieteica ieslēgt "use only 2G", bet tas situāciju padara vēl sliktāku :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...