Jump to content

Nevar izslegt datoru


cFix
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nezinaju pie kuras temas man to rakstit, izvelejos seit, problema ir tada ka datoru nevar ne izslegt ne restartet, nekas cits neatliek ka raut ara no stravas vai turet pogu 10sek. Pie start uzspiezot izslegsanas pogu, dators itka sledzas ara bet pedeja bridi ielago un ta ari paliek visu laiku. Restartejot datoru, monitors uzmet melnu ekranu un nekas talak nenotiek, bet pats kompis pa sevi darbojas. Esmu meginajis parinstalet PC, pariet no vista uz xp, tada pati problema, dators izstirits no putekliem, visus vadus parspraudu, biosa bateriju iznemu un ieliku pa jaunu ieksa, bet nekas diemzel nemainaas. Palidziet man atrisinat problemu.

 

Rekur bus datora parametri

Plate gigabyte ga-g33m-s2

Intel core 2 CPU 6300 1.86ghz

Rams: 3070mb

videokarte : geforce gt240

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kas lago? HDD diode turpina spīdēt, vai arī tīkla gaismeklis?

Pamēģini no kāda linux Live CD vai dr Web live CD, tad slēdzas laukā?

Kā liki virsū OS? Kāpēc šim PC vajadzīgs XP? Draiverus kā liki?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Izsledzot datoru ielago pie tas windows izslegsanas logo, pat pele apstajas nevar pakustinat, HDD ari vairs nemirgo (bet skan) proveju vienu citu cieto, ar to tapat.

Datoru parinstalet protu, uzliku xp tapec lai parbauditu vai uz sis OS tads pats gluks, draiverus noladeju seit: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2557#ov, noladeju viss kas nepieciesams ekstrakteju uz dekstop un talak visus setup.

 

Par tikla gaismekli paskaidro sikak, ka ari par live cd, neesmu liels specuks sajas lietas.

Problema sakas tad kad es nopirku jaunu cieto disku un uzliku virsu vistu, vecais cietais kuram jau 9 gadi parak traki skaneeja.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Parasti keisā tīkla gaismeklis ( ieslēgšanas indikators) , HDD gaismeklis atsevišķi.

Live CD - ņem kādu linuksi, novelc, iecep ripulī. Uzliekam bios būtot no CD/DVD un palaižam live, bez instalēšanas. Var lietot dr Web u.c  AV ar linuksi ( novelk, iecep un tāpat kā ar linux parasto CD). Pie šiem slēdzas ārā?

Biosu updeitoji, mainīji kko?



Vecais cietais ir? Pamēģinām uzlikt uz šī bijušo OS, noņem jauno vistas HDD, uzliec veco.

Problēma vēl ir?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Keisa nespid ieslegsanas indikators, ta visu laiku man bijis.. Par Live cd tpt nav skaidrs, ir kkada instrukcija ka to visu pagatavot? veelams krievu val.

Kad nopirku jaunu cieto, es nezinaju ka no sakuma vaig formatet (pirmo reizi pirku jaunu), ieskatijos biosa un kko laikam tur pamainiju, bet izsti vairs neatceros ko.. Kura ailite interese BIOSA ?, varu atsutit screen bildi.

 

Es proveju abus cietos tada pati probleema, uz veca cieta ir Windows XP, uz jauna sakuma biju ieinstalejis vista, sodien pargaju uz xp.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Paņem, nosūc iso no linukša vai AV ar linukša live CD. Uzliekam kauč vai XP burner, iecepjam CD. Gatavs. Mainām būtorderi biosā, first boot device CD/DVD. Nospiežam lotokam pogu, ejektējam lotoku. Gruzām pc ārā. Bāžam CD iekšā, lotoks ciet. Būtojamies no šī. Spiežam mēģināt bez instalācijas ( linux). Iebūtojam, pastrādājam un slēdzam PC ar OS. Slēdzas āra vai nē?

Ko mainīji bios?

Vispār, ieliec visu atrodamo bios screen forumā ( te var pielikt failus).

power options, boot devices order - pirmkārt.

Uz kādas plates, tie ir uz keisa! Redzami bez keisa atjaukšanas . Vismaz vienam jābūt.

 

Par live CD - gūglē daudz krieviski, latviski, angliski u.c

Uzcepsi, pamēģini un iepostē kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ieskatijos biosa un kko laikam tur pamainiju, bet izsti vairs neatceros ko
  Nu tad tur arī, visticamāk, būs problēma. Atjauno noklusētos settingus  un skaties, kas tad notiks.
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Veiktās izmaiņas bios, barokļa izslēdzējs, mātenes draiveri/ OS uzlikšanas taisnas rokas.

Viens no šiem variantiem. P.S  uz PM atbildēju.



Raksti augšā, kā iet ar pc izmeklēšanu. :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

BIOS restarteju nekadas izmainas, driveri salikti pareizi , OS visu laiku pats parinstaleju, agrak nav bijusas nekadas probleemas.

Nav man flashka, varu tik uz cd diska iemest, iekopejiet kur noladet man to failu..

 

 

Rekur bildes no biosa

xk2vvq0qpejdl9owvdfm_thumb.jpg

e0po2r3xp0l2icn558m0_thumb.jpg

hextgs9jejd9zu9gzrv_thumb.jpg

xzcdgxmxdktngumevtet_thumb.jpg

p20s16irap01wy00nl2_thumb.jpg

 

23wk80h.jpg

 

Tagad datoru izslegt var, bet restart gan nejiet, uzmet melnu ekranu un viss , bet pati datora kaste darbojas. 

 

Dators ielago visur kur notiek pieprasijums pec restart, sodien parinstaleju pc vairaka reizes, xp ,7 un vista instalacijas laika kur nepieciesams restart,  man uzmet ka rebot bus pec 13sek, pajiet tas laiks un ielago...

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...