Jump to content

Jauna portatīvā iegāde no USA līdz 250ls


newguy
 Share

Recommended Posts

Labdien! Tātad esmu nolēmis iegādāties portatīvo studijām. ASV dzīvo radi, kas ir ar mieru sūtīt portatīvo no turienes, jo tur tos var iegādāties labākus un lētākus. Būtu priecīgs uzklausīt Jūsu priekšlikumus kādu tieši iegādāties :) Budžets ierobežots līdz ~250ls..  Pats personīgi skatījos šajā mājaslapā --> http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100006740%204020&IsNodeId=1&name=%24400%20-%20%24500  300$-450$ ietvaros.
Paldies :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Un ko darīsi, kad būs nepieciešams garantijas remonts? + ASV obligāto garantiju nav jānodrošina 2 gadus, kā tas ir te.

Par to, kam portatīvais paredzēts, arī neesi bildis ne vārda. Tev uz ekstrasensu cīņām jādodas, lai šamie tev varētu izvēlēties labāko variantu.

 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_e1571_ivy_bridge_i3

i3 ivy, hd 4000, 6 GB RAM, 3 gadu garantija

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

No atvešanas viedokļa izdevīgi, ja kāds lido no turienes. Vienu portabli drīkst vest bez gemoroja.

Uz to garantiju var sūtīt, daudziem ir global garantija. Viņiem tiešām parasti īsāks laiks - 6mēn, 12 mēn. Gadās arī 3gadu garantija ( dārgajiem).

Link to comment
Share on other sites

Var sūtīt, jā, bet izdevumus segsi pats, ne ražotājs/pārdevējs.

Es saku, ka nav jāčakarējas ar sūtīšanām un jāņem tepat.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nav jāčakarējas ar sūtīšanām un jāņem tepat.

 

Daudzos gadījumos tā sūtīšana ir tāda kā slimība, vai. Zinu džeku, kas pat 20 sant. vērtus štruntiņus pasūta e-bajā un tad katru dienu skrien uz pastkastīti, būs vai nebūs.

Šai mānijai varētu dot nosaukumu "gaidīšanas prieks" - nav runa par vajadzībām, kad dārgu detaļu cena atšķiras vairākas reizes, jeb uz vietas tās praktiski nav dabūjmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kam ir cilvēks, kurš lido no turienes, tas PVNu nemaksās. 1 portatīvo, 1 mobilo drīkst vest ( jābūt lietotam( pietiks izpakot, paņemt kā rokas bagāžu to lapsi.

Pazīstamai tā atveda lapsi, nekāda vaina, viss OK. Programmatūra tur lētāka, lapsis arī.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@aoma - Ziemassvētki katru dienu - tā to var nosaukt  :mrgreen:  

A kāpēc Ziemassvētki - tāpēc, ka dāvana (kaut kāds štrunts pa lētām naudām, sanāk gandrīz kā dāvana) un tāpēc, ka nekad skaidri nezini, kas būs paciņā :D

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Svētki. Par santīmiem, dažiem latiem ko sūtīt - čakars nav laika vērts. Visa gemoroja izmaksā dārgāk kā det uz vietas nopirkt.Laiks arī ir nauda.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@ - kā to ņem... Es telefonam plēves uz vietas nekad nepirkšu par 5Ls/gab, labāk no jēbaja pasūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Telefona plēves sūtīt samērā ērti. Nav plīstošs, svars, izmēri mazi. Vairākas plēves sūtīt tiešām izdevīgāk kā pirkt uz vietas :) .

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Kam ir cilvēks, kurš lido no turienes, tas PVNu nemaksās.
Nu kas par lietu, ka neviens pat neizlasa divus pirmos autora teikumus līdz galam?!

 

ar mieru sūtīt portatīvo no turienes,
 

 

Kā jau te teica - PVN nomaksāsi un uz Mārupi dabūsi izvizināties un pusdienu tur patupēt tāpat. Ja vēl piemetam garantijas problēmas, tad apsveicu ar gadsmita neizdevīgāko mahināciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tu sauc PC iegādi ārzemēs par mahināciju?

Tik lētam PVN maksāt neatmaksāsies, bet no dārgā gala varbūt izdevīgi. Kam programmas saliktas pa US cenām. :) . Ar dārgo garantiju tiešām labo, po kur pirkts. Autorizētu servisu pilna  pasaule.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Es atkārtoju vēlreiz - tas dators + šippings + atmuitošana + PVN būs vēl dārgāk nekā šeit pat uz vietas.

 

Lenovo Latvijā remontē Servicenet, un viņi prasa iegādes pavadzīmi, un diezin vai Paypal izdruka viņus apmierinās.

 

Autors grib lapsi līdz 500 zaļajiem. Par kādu vēl 'dārgo galu' tu runā?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Viņš raksta, ka ASV dzīvojot radi. Tātad īstais čeks būs. :)

Pavadzīme privātpersonām pers lietošanas PC/mobim nav vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika Lenovo servisā jāuzrāda iegādes pavadzīme? Kādus pāris gadus atpakaļ man vajadzēja viņiem pateikt tikai ierīces seriālo numuru (tā viņi var pāraudīt, vai manam kompim vēl ir garantija) un tas arī viss. Cik man zināms, tad defoltā visi ThinkPad garantijas remontu var saņemt jebkurā pasaules valstī, kur vien ir viņu autorizēts serviss. Prasīds iegādes pavadzīmi gadījumā, ja man jāsaņem serviss, piemēram, ārzemju komandējuma laikā ir 100% sviests. Dažu gadus atpakaļ studēju Somijā un man bija neliela ķibele ar manu ThinkPad. Tiku tur apkalpots bez nekādām problēmām un papīriem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

+1 nnoname.

 

Tiko atnaaca no shtatiem viens thinkpads ar visu OS Win 7 un Win 8 pa 3 sokjiem. Garantija internacionaala un viss kulee.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Pareizi, garantijai tāpat vienmēr pārbauda PC numurus, vienalga ir papīrs vai nav.

PPR - uz firmām,  parasti parastajiem pīpliem čeks. Tirgotājs ievada DB pārdotos PC, ražotājs informēts, servisiem pieeja DB. Atnes PC, serviss pārbauda DB. Viss OK, tad labo to PC.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...