Jump to content

Windows 8 WINRE partīcija


intervall
 Share

Recommended Posts

Tātad,lietoju windows 8 x64(lapša preinstalēto) neilgu laiku,tāpec tāds pastulbs jautājums.

Ir ražotāja recovery partīcija.Lai atjaunojot no tās,lieki nevajadzētu "čakarēties"-atjaunināt,salikt vajadzīgo softu,es izveidoju atsevišķā partīcijā sistēmas attēlu tādu,kāds man vajadzīgs ar sev vajadzīgo softu,jauninājumiem utt.

Veidojot sistēmas attēlus,tūlis jau pēc noklusējuma atzīmē sistēmas attēla atjaunošanai vajadzīgās partīcijas.

Likās,ka vajadzētu būt EFI partīcijai un C(sistēmas),bet šis man vēl iezīmē partīciju WINRE,bet kad atjaunoju sistēmu no sistēmas attēla,atjauno tikai EFI un C,WINRE netiek atjaunota.

Tad kam ir īsti paredzēta tā WINRE partīcija,factory reset atjaunošanai?

Uz HDD ir šādas partīcijās-EFI, WINRE, C(win), D(hp recovery), E(mans sistēmas attēls), F(storage).Minēju partīcijas,lai kāds nepadomā,ka tā WINRE ir vienīgā atjaunošanas partīcija.

Atjaunojot,viss ir bumbās,bet interesē,kāpēc tā WINRE tiek klonēta/dublēta,ja viņa pēc tam netiek atjaunota(re-image procesa laikā netiek atjaunota,partīcija,protams,ir redzama disk management).

Izgūglējos,bet skaidrības īsti nav,tā ir MS vai ražotāja partīcija.

Pievienoju skrīnu,lai ir kāda skaidrība,WINRE ir tā,kura iezīmēta zila:

jz2uutl44cc1ec70lma8_thumb.jpg

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

No šīs lapas puslīdz sapratu...aptuveni tikpat,cik iepriekš,tikai to kādas tai partīcijai funkcijas. :D

Bet tāpat jautājums paliek,ja jau defaultā tā tiek nodublēta,tad kāpēc netiek pie re-image atjaunota līdz ar C un EFI...varbūt tai partīcijai nevajadzēja iezīmēties pēc noklusējuma veidojot spoguli...varbūt kkāds bugs?

Link to comment
Share on other sites

jēziņ, 6 partīcijas uz viena diska, pat vislielākajiem galvas slimniekiem hp vairāk par piecām nav redzēts :shok:

ja jau tāda paranoja, kāpēc neizmantot vienkāršu klonēšanas vai bekapa tūli uz ārējo nesēju?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

jēziņ, 6 partīcijas uz viena diska

4,kuras ir man vajadzīgas,neskaitot EFI un WinRE...

fx1o6gn5lwg5bh3o8w0y.jpg



Nesaprotu,kas te tāds īpašs.Ārējais datu nesējs jau piegrūzts ar citiem bekapiem :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai atjaunojot no tās,lieki nevajadzētu "čakarēties"-atjaunināt,salikt vajadzīgo softu,es izveidoju atsevišķā partīcijā sistēmas attēlu tādu,kāds man vajadzīgs ar sev vajadzīgo softu,jauninājumiem utt.

 

domāju ka nevienu šāds marazms sen jau neinteresē, pēdējā os, kurā kas tāds bija kaut cik noderīgs saucās windows 98, ja negribi vienkāršu incremental backup tad man aizdomas ka tev būs jāčakarējas pašam

Link to comment
Share on other sites

intervall
(labots)
domāju ka nevienu šāds marazms sen jau neinteresē, pēdējā os, kurā kas tāds bija kaut cik noderīgs saucās windows 98, ja negribi vienkāršu incremental backup tad man aizdomas ka tev būs jāčakarējas pašam

Pats labi saprotu,ka nav "gudri" glabāt bekapu uz tā paša cietņa,uz kura stās OS.Tas ,ka man ir divi,kas tur īpašs-viens ražotāja,viens pielāgots.Nu arī,ja nobruks cietnis,atsūtīs jaunu ar visu instalāciju-nekāda skāde.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu ja tev nobruks cietnis, tad viss tavs darbs ir kakjim zem astes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Droši vien neesmu vienīgais, kuram besī šitās preinstalled instalācijas. Es nobekapotu licenci ar Advanced Tokens Manager, sadabūtu tādu pašu W8 instalācijas mēdiju, uzliktu un atjaunotu ar to pašu tokens manageri licenci atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

kellerman - pastāstīsi, kāpēc nevar instalēt no normāla instalācijas diska un ievadīt legālo seriāli kurš ir uz uzlīme ?!

 

Ps. gandrīz visi laptopi ir uzreiz pārinstalējami, jo tā mēslu kaudze kas viņam nāk līdiz ir nežēlīga.

Lenovo vēl ir tīri saprātīgi - HP un Dells vispār ir galvā urbti.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

kellerman - pastāstīsi, kāpēc nevar instalēt no normāla instalācijas diska un ievadīt legālo seriāli kurš ir uz uzlīme ?! Ps. gandrīz visi laptopi ir uzreiz pārinstalējami, jo tā mēslu kaudze kas viņam nāk līdiz ir nežēlīga. Lenovo vēl ir tīri saprātīgi - HP un Dells vispār ir galvā urbti.

 

Uz Windows 8 uzlīme ar seriāli nenāk.Instalējot attiecīgo OS,seriāli nemaz nevajag,jo tas ir iešūts.

Pirms šī HP biju paņēmis Lenovo Thinkpad Edge e530c,vot tas bija āmen,krapvāre pārbāzta,pati sistēma tā apgraizīta,ka pat atjaunināt nevarēja,visi apdeiti neinstalējās...Bet ar HP,pie pirmās ieslēgšanas ar bija daudz HP tūļu,uztaisot recovery(rūpnīcas)-palika tikai pašas primārās programmas,nekas nebija pārbāzts un vismaz pati OS ir lietojama.Tādā ziņā par Lenovo neko labu pateikt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Viens variants, ka seriāļa vispār nekur nav (pazudis, noplēsts, nav, utml :D ), otrs - visādas ir instalācijas, nesen mēģināju instalēr W7 Home Premium un aktivizēt ar esošo seriāli, nekādīgi negribēja aktivizēties, žēl, ka nebija nobekapota licence no iepriekšējās instalācijas, kura bija sabeigta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...