Jump to content

Printera iegāde


KBoy
 Share

Recommended Posts

bet tev jau nevajag aiztikt skanera portu, nomaini tikai printerim



joka pēc kompja menedžmentā->servisos vari apskatīties vai WSD Port Monitor ir palaidies un uzlikts uz automatic

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ieinstalēju Foxit reader, tagad PDF varu izprintēt. Printeri tagad kaut kā dabūju, ka viņu vienmēr uzrāda kā pirmo, iestatījumus arī izdevās saglabāt.

Tagad tikai nesaprotu, kā ieskanēt searchable PDF. Līdzi nāca Abbyy programma, bet tā strīdas ar MS Office. Office tad vairs nedarbojas, crasho. To atinstalēju. Tagad skenēt var parasto PDF. Varbūt varat ieteikt kādu bezmaksas programma, cik saprotu, tad tam vajag kādu programmu. Epson Scan neatbalsta Searchable PDF.

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

searchable pdf ir taisīts no teksta dokumenta nevis no skanētas bildes kā tavā gadījumā, tev iesākumā vajag noskanēto atpazīt kā tekstu un pēc tam eksportēt uz pdf

Link to comment
Share on other sites

Es skenerī izvēlos "Scan for OCR to PC", un ko tālāk iekš datora darīt? Man atveras Epson Scan, bet tur neko saistītu ar OCR neatrodu.

Vecajam HP es pie skenēšanas varēju izvēlēties, lai skenē Searchable PDF.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man atveras Epson Scan, bet tur neko saistītu ar OCR neatrodu.

 

acīmredzot viņam pietrūkst tas abby softs, sakarīgus bezmaksas ocr'us nav nācies sastapt, bet es tavā vietā meklētu, kas par iemeslu abby un ofisa konfliktam

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ņēmu un instalēju atsevišķi ABBYY no diska, kas nāca līdzi. Tur bija iespēja, vai to integrēt iekš MS Office, es neizvēlējos intergrēt viņu iekš MS Office. Tagad viss darbojas. Tagad būs man mācība, ka nevajag vienmēr uzticēties pilnajai instalācijai ieliekot vienkārši disku un spiest next :)

Bet man tagad sāk apnikt, ka pirms katras skenēšanas man uzrāda logu, ka nevar skenēt, jo skenerim jāuzsilst. Pēc vairākām reizēm kad spiežu skenēt vai apskatīt, programma parāda logu, ka notiek skenera uzsilšana, tam nepieciešama 1 minūte. Tas nav tikai ABBYY, bet arī ar Epson scan. Kopējot viņam nevajag nekādu uzsilšanu.

 

Un esmu priecīgs, ka viena no dažām valodām, ko atpazīst ABBYY Reader ir latviešu :)

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

skanējot viņš visticamāk kalibrē lampas gaismu, kas var prasīt laiku, pieņemu ka kaut kādos iestādijumos kalibrācijas biežumu var mainīt, lasi manuāli

pilno instalāciju absolūti nekad nav vērts taisīt, tur pilns ar visādām bezjēdzīgām drazām

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Atradu pie iestatījumiem "Laika limita iestatījumi (sekundes)" Un ierakstīts ir 30 sekundes, bet mazāk nav iespējams. Pārbaudīju. Vienreiz nospiežu skenēt, parāda, ka nevar, jo ir jāuzsilst. Pagaidu tās 30 sekundes un tad viss notiek. Parāda logu, ka noteik uzsilšana, un tad varu skenēt. Vai kaut kā var noņemt to limitu?

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

man tie latviskojumi neko neizsaka, ja tu pārslēgtu uz angleni varētu kaut ko saprast, normālu manuāli viņam arī nevaru atrast

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Valoda man viņam ir latviski un nomainīt nevaru. Mainīju Windows valodu un angļu, bet tur palika latviski. Angliski tas ir Timeout Setting

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

tas visdrīzāk ir laiks, pēc kura pats aparāts aizmieg, ar skanera kalibrāciju tam diez vai būs sakars

kādas iespējas, kad šeit uzspied uz configuration pogas?

Link to comment
Share on other sites

Zem Configuration nav nekas ar kalibrāciju. Tur ir preview iestatījumi, krāsu un citi. Zem citi ir dokumenta iztaisnošana.

Link to comment
Share on other sites

nu tad nezinu, iespēja izdrukāt visus printera iestādijumus tam dzelzim ir? tad vismaz varētu uzmest aci, kas tur ir maināms un kas nē, pilnu manuāli suportā neatrodu, un meklēt internetos ja godīgi ļeņins

Link to comment
Share on other sites

Ar vadu viss notiek uzreiz. Tā kā tas ir dēļ tā, ka es to visu gribu tīklā. Atradu šādu tekstu:

  • Make sure the option selected as the Timeout Setting in the Epson Scan Setting program is long enough to complete scanning over a network. See Epson Scan Help for details.
Link to comment
Share on other sites

nu tad acīmredzot tas ir dzelža+tīkla ierobežojums, var protams paeksperimentēt ar lielāku timeout vērtību, bet šaubos ka tas ko līdzēs

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nekas, var pagaidīt. Bet vadu es negrasos izmantot. 

1) Izvēlējos šo, jo var bez vadiem

2) Tīklā ir vairākas skenēšanas iespējas t.i. skenēt OCR, PDF, foto u.c.

 

Un liels paldies tev nnoname. Palīdzēji man atrisināt visas problēmas. Tagad viss darbojas un izpratu, kāpēc ir tā gaidīšana.

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par kvalitāti u.c nezinu, bet ko uzreiz varu pateikt - būs gemors ar uzpildēm / alternatīvām. Salīdzinoši jauns printeris, paies laiks, kamēr kitajozas atkodīs, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir saskāries ar šiem printeriem?

 

kādiem nolūkiem nepieciešams? ja vajag mobilitāti, i.e. uz baļķvedējiem truckiem vai tamlīdzīgi, tad labāk canon ip100

edit: tā ir, kad neizlasa līdz galam, šis jau melnbaltais termoprinteris, ja tikai īslaicīgus dokumentus drukāt, tad būs ok, tikai rēķinies ka tās izdrukas ar laiku izbalē un ja tiek saulē tad paliek melnas un nesalasāmas

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

lvm kokvedējos parasti drukā ar adatu printeriem p/z 3 paškopējošos eksemplārus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...