Jump to content

Samsung galaxy S3 car mode


ivfromlv
 Share

Recommended Posts

Labdien, šodien pamostoties mans viedtālrunis (samsung galaxy s3) sācis dīvaini uzvesties.

BIeži lec S Voice "virsū" un pieprasa interneta savienojumu. Es principā nevaru izslēgt telefonu, viņš automātiski ieslēdzas. Un noteikti būtiskākā lieta ir tā, ka ir "Car mode enabled", lai gan neko tādu es neesmu slēdzis iekšā, es īsti nesaprotu, kur šo "car mode" var izslēgt ārā.

 

Pie paziņojuma es uzspiedu uz "App info", tur rāda sekojošo:

 

Android System

version 4.1.2-l9300X....vēl daži burti/skaitļi. Pie Storage rāda, ka tā aplikācija aizņem 28.48 mb.

Lai vai kā spiežu "Force stop" - car mode pazūd un pēc brīža tas ieslēdzas atkal.

 

Pieņemot to, ka tas ir vīruss, man nav ne jausmas kā tas nokļuva manā telefonā, jo neesmu šo dienu laikā "kačājis" nevienu aplikāciju.

 

Vēlētos dzirdēt ierosinājumus, ko īsti darīt, lai noņemtu nost šo "Car mode". Varbūt man mēģināt uzlikt kaut kādus "Rūpnīcas iestatījumus" ? Tikai es nezinu kā tieši to izdarīt.

 

 

Paldies jau iepriekš par atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Man ar galaxy S2, arī ir bijusi līdzīga problēma, vairākas reizes. Tikai man slēdzās iekšā Driving Mode un telefons sāka stipri uzsilt un baču noēda pa 2 stundām. S2 šī problēma bija saistīta ar USB kontaktligzdu, kura bija vai nu netīra vai arī bija ticis klāt mitrums. Pēdējo reiz kad sāka gļučīt iepūtu gaisu usb kontaktligzdā, kaut kāds mitrums gar home pogu iznāca ārā un atkal viss ir ok. Googlē šo to var atrast http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s3/263939-car-mode-problem.html Prātīgākais variants noteikti būtu aiznest pie meistariem, ja vēl garantija. Vismaz man atinstalējot šo aplikāciju, viņa tik un tā slēdzās iekšā un nekas napalīdzēja.

Labots - Ermis
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Bija tas pats manam Galaxy Note. Remontā nomainīja USB karti un viss kārtībā. Garantijas remons nedarbojās, jo šķidrums bija ticis iekšā. remonts 35 Ls

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...