Jump to content

LG 32LM620S


strazds
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vēršos pie jums pēc padoma.

 

Vispār, cik nu padoma. Mājās gribētu veco tv nomainīt pret jaunu. Gribās bišķīt gūt pieredzi ar jauni vecajām tehnoloģijām, tad nu iekrita acīs šis konkrētais modelis.

 

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/lg_32lm620s

 

Kāpēc 32"?  Attālums nav pārāk liels.. mājās ir parastais kabelis. Liepāja (Osktom) nākotnē ej tu sazin kas būs, tas tagad, uz doto mirkli.

Kāds varētu būt ik dienas lietošanā, vai no tā 3D uz maza ekrāna vispār ir jēga? 

Doma par tv,youtube un filmas no usb vai pa taisno no laptopa.

Tā tad, kāds Jūsuprāt ir šis televizors?

 

Paldies. ;)

Link to comment
Share on other sites

getlost

Esi pārliecināts, ka pietiek ar 32'' ekrānu? Ekrāns nekad nevar būt par lielu :)

Man 42'' TV no 2.5m attāluma šķiet par mazu. Biezi vien piebīdu līdz 1.5m attālumam, kas šķiet daudz ērtāk un acij tīkamāk. Man televīzijas kā tādas nav, skatos tikai 1080p vai 720p materiālu, tāpēc šādā attālumā ir iespējams izbaudīt to detalizāciju.

Labots - getlost
Link to comment
Share on other sites

@@getlost, ja budžets atļauj.. tad tavā vietā es skatītos vismaz 40-42" :)

 

3d vai vajadzīgs.. nez.. ja tev nav 3d BD atskaņotājs.. tad faktiski no tā 3d nekādas jēgas nav..

 

Pašam ir 32".. eh.. tagad domāju, ka vajadzēja paņemt lielāku :D Pie izmēra tik ātri pierod.. :) Ak.. un video es parasti no fleškas caur usb izmantoju.. pašam gan ir Samsungs.. nezinu kā tur LG ar tiem formātu atbalstiem..

Link to comment
Share on other sites

strazds
(labots)

Vai tiešām labāk pagaidīt un ņemt 42? Stulbi, ka nav nekāds zelta vidusceļš. 37" piemēram. :(

Esmu dzirdējis, ka LG ir labākie smart tv, tāpēc uz tiem arī krīt izvēle.

Lasot forumu sapratu, ka no 100 - 400 Hz nav atšķirība, ja?

Tik, cik ja ir sākot no 50.

 

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/lg_39ln577s

Labots - strazds
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Esmu dzirdējis, ka LG ir labākie smart tv

Esmu dzirdējis, ka SMG ir labākie...

Neklausies, ko stāsta - palasi specenes, paskaties dzīvē un pats izdomā. 

Link to comment
Share on other sites

@, pašam ir samsung smarts.. apmierina viss.. un līdz šim pat problēmu nav bijis ar dažādiem multimediju formātiem.. arī pieejamās aplikācijas ir daudzveidīgas.. tiesa.. uzliekot kā valsti Krieviju :D

 

Māsasvīram ir LG 3d smarts.. kas biju ciemos.. paspaidīju.. utt... nu.. it kā jau vainas nekādas.. bet tas tīri gaumes jautājums. Jaskatās katra konkrēta tv specifikācija.. vai atbilst tavām vēlmēm utt..

 

@@strazds, kāpēc nav 37"? ir... bet cenas atšķirība starp 37 un 40-42 faktiski nav.. vai ir ļoti minimāla.

 

Ak jā.. vai tad Liepājā nav elektronikas bodes? Aizej.. paskaties dzīvē..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@CAP, man arī Samsungs - varu teikt tikai visu labāko. Patreiz esmu uzrāvies tikai uz diviem video formātiem, kurus šis neņem pretī - .wmv un .flv - bet tas mani galīgi nesatrauc :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

.wmv
  hmm.. ja atmiņa neviļ.. tad man šis formāts paņēmās.. flv gan neesmu mēģinājis..
Link to comment
Share on other sites

strazds

konkrēti par interneta pārlūkošanu. Ja vienam bija kursors, citam bija jāiet pa linkiem kamēr aiziet tur kur vajag. Grūti izskaidrot.

 

Patreiz šaubas māc tas izmērs.. 

Bet, paldies par atbildēm! ;)

Link to comment
Share on other sites

Uz 32" 3D galīgi nav vajadzīgs. ja gribi 32", tad ietaupi naudiņu uz 3D un paņem izmērā lielāku TV bez 3D. Vienīgi, ka 3D teļukiem matrica varētu būt augstākas raudzes, bet izmērā 32" tas po barabanu.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Es arī biju skatījies uz šo modeli, tiesa gan 37 collām. Taču papētot atklājās, ka tagad par praktiski tādām pašām naudām nāk 39 un 42 collu LA un LN sēriju televizori ar IPS matrici. Vajadzētu būt labākai bildei. Tikai nevaru saprast cik būtisks ir šis parametrs. Kustību skaidrības indekss (MCI) 110, 200, 400.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Beigās paņēmu 42la620s.

Jā, jo izmēram ir nozīme! 42 ir tieši laikā, kaut gan attālums sākumā šķita pārāk tuvs.

Ko varu teikt, patīkams... nāca līdz 4 3D brilles, ir DualCore.. samērā ātri reaģē. Prasās vēl magicremote un tad gan būtu pietiekami.

Šķita dīvaini, ka šim nenāk vairs banāni izejošie.. piemēram, ja gribu kinozāli pieslēgt. Tikai 3,5mm ligzda. Bet tas varbūt normāli jaunajiem tv.

Kvalitāte - vienreizēja.

 

http://www.lg.com/lv/televizori/lg-42LA620S

Labots - strazds
Link to comment
Share on other sites

 

 

3d vai vajadzīgs.. nez.. ja tev nav 3d BD atskaņotājs.. tad faktiski no tā 3d nekādas jēgas nav..

 

Nu, nu. Slēdz kaut HDD (ja atbalsta), pc, lapsi pie TV klāt un izbaudi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Diez gan muļķīgs jautājums.

paņēmu HDMI vadu ar 1,4 atbalstu, 5 metrīgu, ķipa 3d.. Kā tur ir ar to savienošanu pc-tv.

Viss sasprausts, pie tv paņemts hdmi, bet nekas nenotiek. Paņēmu detect pie opcijām.. nekā.

win7. 

Labots - strazds
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šķita dīvaini, ka šim nenāk vairs banāni izejošie.. piemēram, ja gribu kinozāli pieslēgt. Tikai 3,5mm ligzda. Bet tas varbūt normāli jaunajiem tv.

 

Ar resiiveru labaak savienot caur optisko izeju.

Link to comment
Share on other sites

Kinozāle paveca, nav optiskā skaņai.

Šķiet, ka laptopam nefunkcionē hdmi izeja,hdmi vadu negribās vainot..tomēr jauns.



Piebildīšu.

TV stāv augstāk pie sienas, 3d dubultojas skatoties no dīvāna, vajag ieslīpi televizoru. 

Magic remote vietā var iztikt arī ar bezvadu peli, kura funkcionē ļoti labi. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@strazds - a kam Tev lapsi pie TV - strādāsi/sērfosi vai filmas skatīsies? 

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka baigā jēga jau nav. jo viss jau pieejams iekš smarttv.

taču, ColinMcrae 2 vienreiz mēnesī var ieslēgt. Tieši tāpēc. Tagad neatceros, vai tv bija VGA ieeja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
strazds

Laptopam HDMI nestrādāja, pieliku citu, aizgāja.

Meklēju resīveri ar optisko audio :)

Link to comment
Share on other sites

Man tāda pati problēma. Lietoju 47LM660s, Magicremote ir burvīga lietiņa :) bet meklēju lētu optisko resīveri, jo esošām 5.1 tumbam nav optiskā ieeja.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams stulbs jautājums, bet kā tiem Smart TV ir ar video stream atskaņošanu? Youtube cik saprotu ir speciāls apps? Visiem TV tāds ir? Un kā ir ar video strīmu no citiem Flash vai HTML5? 

Vajag vienkāršu TV bez nekādiem 3D, bet ar video stream funkciju.

Link to comment
Share on other sites

@@andza,youtubei ir savs apps.. daudziem citiem servisiem arī ir savi appi.. bet tieši kā tu to streamu domā? 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

MP4 šis neatbalsta, žēl.

Online filmas var skatīties, visi tv3 play iet..

bet par stream nezinu gan.

 

Mēdz pagļukot, kad iet caur parasto www.youtube.com, bet tas laikam normāli, jo tas ir tikai televizors. :)

Labots - strazds
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...