Jump to content

Rudens fotomedības 6., 7. un 8. septembrī Ludzā


versatile
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Es arī iemetu idejas:

 

* vertikālā panorāma

* bilde ar malu attiecība 1:1

 

un kas pats galvenais

 

* nekādu macro!  :bad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    33

  • Zux

    8

  • Mezavecis

    6

  • Žaks Noriss

    12

versatile
(labots)

Žak, ja gribi iemest idejas, nāksies piedalīties.

Aizrakstīju NC par sākumu - tā jau bija plānots, ka starts ar saullēktu, bet nu pārprasīt, katram gadījumam.



Tātad, paliek kā teikts - starts ar pirmajiem gaiļiem, tb ļoti agri - ja laika apstākļi atļaus, arī saullēktu noķert būs iespējams.

Pamatideja gan ka 2ās dienas biedri pievienojas mazliet vēlāk, bet ja ar savu transportu, tad vienu tādu agro auto gan jau sagaidīsim ok.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja būs lietaina diena, tad agri celties būs bezjēdzīgi, tāpēc arī jāskatās, kāds laiks gaidāms. 

 

Bet vispār derētu sagatavot kādu info, kur būs precīzas dislokācijas vieta, jo Ludzā nekad neesmu bijis un nevienu ielu vai objektu nezinu. 100 gadus atpakaļ biju Rēzeknē. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

versatile

Tātad, par laikiem - pasākuma oficiālais taimfreims - no piektdienas 21:30 līdz mājupbraukšanai svētdien, 15:55. Pa vidu iespēja pievienoties sestdien ar dienas vilcienu vai ap to laiku ar savu tr. līdz.

 

Mežaveci, laikapstākļus pieRīgā skatot, Ludzu neapskatīsi...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Prognoze vairāk kā 2 dienām uz priekšu ir no fantastikas sērijas. Vēl Pirmdien, piemēram, šodienu solīja dikti lietainu. Visu dienu dārzā nosēdēju, par atvasaru priecājoties.

Link to comment
Share on other sites

Windguru no visiem prognozētājiem ir sakarīgākais (IMHO). Šovasar mani vēl nav piečakarējis.

 

p.s. uz pasākumu nebraukšu, esmu ģimenes cilvēks un būs grūti savējiem iestāstīt ka man vajag uz vairākām dienām kaut kur pazust ar svešiem cilvēkiem...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Lapais, ir tak opcija par sestdienu. Man, piemēram, nav sava transporta, itogo opcija par garāku plenēru ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Negribu sevi pasniegt kā ģimenes cilvēku, bet esmu cilvēks ar ģimeni un man ir savi brīvdienu pienākumi. Diemžēl pas šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu tad tā.

Ziņa no NC

vakar Ludzas baznīcas mācītājkungs deva konceptuālu atļauju, ka 6dien varēšot uzkāpt baznīcas torņos - tikai tas būs iespējams ne dievkalpojuma ne baznīcas "notikumu" (kāzas etc etc etc) laikā tamdēļ nāksies laikus "on the fly" saskaņot ...

 

 

Tātad, braucēji, paņemam sakarīgus apavus - tur trepes esot kā jau vecā baznīcā; plus no savas pieredzes ar baznicu torņiem - da šauri tur ir, šauri. Tāpēc, ja ir apavi, kuros jūtās droši - tur neslīd, kāja turas iekšā - ņemam līdzi.

 

Pagājšnedēļ biju Rāznas ezera pusē - zin, TIK zvaigžņotas debesis pirmoreiz dzīvē redzēju. Un skaista ir tā Latgale, skaista.

Tad nu tā - domājam paši. Ludzas ezers, baznīcas tornis, vietējais gids, jumts virs galvas, saturīgas sarunas "par dzīvi" - un viss kas jādara, jāatbrauc uz Ludzu - da kaut vai ar mobilo pabildēt. Es nezinu, varbūt kaut ko nesaprotu, bet man jau šķiet, ka otra tāda piedāvājuma var iiiiiilgi nebūt...



Laika apstākļus arī sola samērā OK. http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=218607&sty=m_spot



Iedvesmai, kripata Latgales:

900.jpg



Nu tad tā... Rītvakar - STARTS!

 

Tikšanās vieta - Centrālā stacija, vilciens atiet 16:52, tiekamies 16:20 uz perona pie kasēm.

Rīt tiks publicēti mani un NC tel numuri, ja kādam jau ir - mans toč nav mainījies pēdējo 12 gadu laikā.
Pēc laika prognozes izskatās pēc siltām dienām, vēsām un skaidrām naktīm - miglas skati teju garantēti.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nu lai izdevies pasāciens!

 

Ar brīvdienās mauks pie dabas krūts, bet ar ģimeni, un uz Līgatnes takām. Rādās, laiks būs labs.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Baigā skāde, ka internetā nevar nopirkt biļeti. Vajadzēs meklēt kasi un pārdevēju un ierasties ļoti laicīgi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, var jau ar uzcenojumu pirkt vilcienā. Bet kasi atrast origo nav pārāk lielu problēmu - tieši aiz centrālā narvesena...

Link to comment
Share on other sites

versatile

DAFUQ nāc tak bariņā!

 

Mežavecis šodien pēc darba startē ar auto no Rīgas. Tas tā, ja nu kādam luste pievienoties, gan jau vēl var paspēt sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Vilciens piebāzts ar studentēm.

Varbūt var pierunāt kādu papozēt , mākslas vārdā ? 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es principā katru reizi , kad tika paredzēti šadi koppasākumi , vienmēr piedomāju pie dalības ņemšanas , bet vai nu iekrita kādi citi pasākumi , vai finances dziedāja , vai kaut kā nejauši pamanījos pielieties . Pašlaik arī esmu darbā un mājās būšu tik svētdien no rīta .

Link to comment
Share on other sites

Šņabi sākāt jau vilcienā?

 

 

 

Es principā katru reizi , kad tika paredzēti šadi koppasākumi , vienmēr piedomāju pie dalības ņemšanas , bet vai nu iekrita kādi citi pasākumi , vai finances dziedāja , vai kaut kā nejauši pamanījos pielieties .
Man tas pats, bet uz Ludzu jau no paša sākuma es negribēju, + pirmais wīkends pēc pirmās skolas dienas parasti tiek atzīmets kaut kur ar ģimeni.
Link to comment
Share on other sites

Tik vēlu jautāt ir lieki, alkohols dara savu. Skaties rīt, kur bars ar fočikiem rokās un pohmeļaini vai jau salāpījusies, tad tie ir īstie.

Ai, mož vaidzēja braukt!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Grossmeister, on 06 Sept 2013 - 20:16, said: Es principā katru reizi , kad tika paredzēti šadi koppasākumi , vienmēr piedomāju pie dalības ņemšanas , bet vai nu iekrita kādi citi pasākumi , vai finances dziedāja , vai kaut kā nejauši pamanījos pielieties . Man tas pats, bet uz Ludzu jau no paša sākuma es negribēju, + pirmais wīkends pēc pirmās skolas dienas parasti tiek atzīmets kaut kur ar ģimeni.
.

   Oi , oi , cik pazīstama situācija :( - es arī lasu , sasparojos ... eh vajadzētu ...un tad sākas visādi , tjipa šķēršļi ... arī šoreiz ... Tas laikam vecums :(



Bet vīriem , kas piedalas - jauks bilžus ! Un pakārdiniet arī mūs, lai mēs no skaudības zemē ielīstu un nākamreiz prastos ;)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Džonijs - atbrauc uz Lūdzu un zvani. Rīt visu dienu vazāsimies, vakarā izēšanās un nakts bildes.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Naktī zvaigznes sabildētas, rīta cēliens aizvadīts, gaidām papildspēkus un kāpjam tornī.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ziņoju, ka medības noslēgušās veiksmīgi, visi dzīvi.

drunk, espešalī Tev - vēl nepārdzinu kompī, bet - ja spēsi Talsu centrā nobildēt Ludzas pilsdrupas, cepuri nost.

4aa8fd90185e11e3bacd22000a9e08df_7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekā interesanta/prikolīga nav ko ielik. Takš pasāciens nebija sērīgs?



Vai arī bija tik traki, ka negribās atcerēties?

Link to comment
Share on other sites

Tāks, slava trudjaščimsja!

Bija labs, savas bildes atrādīšu - sōre, nav bijis laika līdz tam pienācīgi tikt. Pārāk daudz izbraucienu + kameru testu pēdējā laikā.

Pasākums labs, visi dzīvi.

 

Drunk, joprojām gaidu bildi no Talsu centra.

Link to comment
Share on other sites

 

 

gaidu daliibnieku kopfoto! vaardus varat nerakstiit, taa pat visi zinaami, mhhh

Biedru vārdi/segvārdi, kuri bija pasākumā, zināmi. Tu vēl visus pēc sejas pazīstot. 

Kam tev tas kopfoto vajadzīgs?

Internetā bilžu ar večiem trūkst vai? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...