Jump to content

Fotopapīrs-A3


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Ir vajadzīgs biezāks papīrs(biezāks par parasto biroja 80g/m2), kultūras pasākumu reklāmas plakātu drukāšanai ar tintes printeri. Vai fotopapīrs der šādām lietām? Un ja der, tad kāds vislabāk(g/m2)? Vai varbūt vajadzīgs pavisam cits papīrs? Ar cieņu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tie pa reklāmas plakātiem un kur viņi atradīsies?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja sabiedriska vieta ir stabs āra apstākļos, tad tas nelīmējās kopā ar izdruku uz tintes printera, kur lietū krāsa nomazgājas nost. Cik esmu redzējis, tad veikalos dažāda biezuma, dažāda izmēra papīri tirgojas. Kas attiecas uz A3 fotopapīru, tad vispirms derētu apskatīties uz to cenu. Neticu, ka sienas plakātiem vajag izcilu tipogrāfijas kvalitāti. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Iesaku aizmirst par fotopapīru un atrast a3 krāsu lāzerprinteri, ja vajag nelielu izdruku skaitu. Pat izdruka kādā copypro veidīgā iestādē, iesējams, sanāks lētāk un labāk, kā jeblis ar fotopapīru.

Bet tā - ja skaits neliels, labāk tomēr digitāldruka; ja skaits liels - ofsets bez variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Plakātiem pofig, der arī 170g/m2. Tik iesaku Canon vai Epson fotopapīrus. Ar citiem var ieberzties, jo plānie mēdz dikti slapji palikt un krokoties. Mazsvarīgākas lietas pats drukāju uz Canon 170gramīgā un esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

mazais-5

Paldies Kristaps par ieteikumu.Tas man noder. Lieta jau ir tāda,ka A-3 printeris jau man ir,un plakātus jau arī esu drukājis,tikai uz 80g/m2,bet tas pa plānu.Tāpēc iedomājos par fotopapīru.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ja tev fotopapīrs škiet pietiekami lēts šādām izvirtībām, tad jau tev nevajadzētu būt problēmai pašam notestēt, kā tas izskatīsies dabā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...