Jump to content

Nokia lumia 520


FreeT
 Share

Recommended Posts

hmm.. ir Nokia 520ā.. un varu teikt tikai to labāku.. nekas nekarās, un nekādu citu brīnumu nav.. priekš pdf`a izmantoju adobe programmu (iekš marketplace atrodama) arī IE nekarās, lai gan daži mīnusi ir novēroti ar atsevisķām mobilajām lapām. Tiesa, izmantojot normālo to pašu lapu nekādu problēmu nav..

 

Amber update iekš LV priekš 520ās pagaidām vēl nav.. kkad jau būs.. sekojiet iekš Nokia lapas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Nettwerk

    8

  • Gestapo

    9

  • kellerman

    9

nu mana izvēle šoreiz ir uz 820 modeli!

ņēmu vērā šos plusus attiecībā pret 520 modeli:

+ram

+navigācija

+kamera

+amoled

 

Dēļ rama negribēju riskēt, ka pēc gada vai diviem kādā štelle (aplikācija) varētu arī nedarboties, tas pats arī pa navigāciju nu tā reize vai 2 gadā kad viņu vajag izmantot ārpus sava reģiona! nu kamera protams ir ar zibeni, kuru cerams var darbināt ka lukturi, bet ja nē tad nē. Pa lielam kaut kā tā!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jep Amber laba shtelle, Data sence, Double tap to wake, pulkstens uz lockscreen, dazhiem modeljiem arii FM radio.

 

Cunami pastāsti kā iet ar 820, kas patīk, kas nepatīk, kādi iespaidi?

Link to comment
Share on other sites

Pabrīnījos, ka budžetniekam 520 ir pat FM radio modulis iebūvēts..

Vēl super štelle, ka zvanu un sms blacklist'e tagad ir by default :acute:

Link to comment
Share on other sites

 

 

pulkstens uz lockscreen

hmm, šķiet, ka 520 nav gan :O

 

 

 

ka zvanu un sms blacklist'e tagad ir by default

tr00

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ar nepacietību gaidu 22. oktobra Lumia 525 prezentāciju. Runā, ka tas arī būs budžeta klases aparāts, šajā gadījumā ar 4,5 collu ekrānu.
Droši vien kamēr abrauks līdz Latvijai, pāris mēneši jānogaida būs. Ja zinātu, ka Lumia 520 vismaz vēl gadu/pusotru būs UP TO DATE, nenociestos un ķertu uzreiz 520

Labots - Ošels
Link to comment
Share on other sites

@@Ošels, un, kas liek domāt, ka Lumia 520 pazudīs? Nesen vēl arī saņēma Amber atjauninājumu.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tā pat vien

Lumia 520 nedaudz jau iepazīta. Tīri nekas aparāts. Par plusiem daudz šeit runāts, tāpēc dažas lietiņas, kas pašam nepatīk vai nedaudz traucē:

1. nav iespējams aizvērt mūzikas pleijeri, vajad trešās puses aplikāciju;

2. spēles praktiski nespēlēju, bet pamēģināju "Дурак Подкидной". Pirmkārt, jau spēle ir tāda apgraizīta un no tradicionāla "duraka" patāla, programmas prāta spējas ir tālu no pilnības un telefona apspēlēšana nesagādā nekādas problēmas. Otrkārt, var izspēlēt 7-8 partijas un tad telefons sakarst un spēle sāk kārties (regulāri sastings ekrāns uz kādu brītiņu).

3. Nevar ierakstīt telefona sarunu

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

Kopumā labs telefons ;)

Tikai man pēc 2 mēnešu lietošanas nolūza (nestrādā) skaļuma regulēšanas poga. Pašlaik nodots garantijas remontā, domāju ka nu gadās kāds brāķis, bet kad man paziņai arī Nokia 520 sāka nestrādāt vidējā poga, sāku domāt ka tā jau vairs nav nejaušība. Vai kādam vēl tā ir gadījies?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Lai nesāktu jaunu tēmu - varbūt kāds zina, kā NokiaDrive var lejupielādēt kādas valsts karti maximālajā koplektācijā, ja vien tāda iespēja pastāv.

Vienkārši online režīmā vienmēr tiek atrasts, kas vajadzīgs, bet offline kaut kas tiek tomēr neatrasts. Gribās visu dabūt telefonā, jo ārzemēs pie datu savienojuma nebūs iespējams tikt.

Link to comment
Share on other sites

Settings > Map Options > Manage Maps

Tas kas ir pieejams, tas arii buus. Preciizaak nevis kaut kas nav offline rezhiimaa, bet offline rezhiimaa no Here Drive diivaini jaameklee. Es ar Here Drive joprojaam neesu iemaaciijies plaanot marshrutus. Piemeram nevis no tas vietas kur esi, bet no kaadas citas vietas. Un gala punktu noraadiit nevis to ko vinjsh piedaavaa, bet to ko man vajag. Tamdeelj es biezhaak lietoju Navigon Europe, patiikama planosana un saprotamaaks viss.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uzliki arī? :>

 

Sorry, you can't get apps in this region. Please check the Store in your region

 

Link to comment
Share on other sites

Ak-47 jau pasteidzas par Waze... Veel pie aplikaacijam var mineet Vine un Instagram

Link to comment
Share on other sites

 

 

Regionu nomaini uz ASV, restartē, un viss notiek!

ok, paldies.

 

 

 

kreisi jums tie telefoni.bla bla bla. telefons gan nav 520, bet 920

Labi vēl, ka kaut ko par ios neierakstīji, izlasi topika nosaukumu, ja nepalīdz, tad vēlreiz....

Link to comment
Share on other sites

Lumia 820 - viss darbojas perfekti! Super WinPhone rock's! 

Btw. vēl gribēju pateikt, ka tie kas klausās elektroniskās mūzikas radio DI.FM, arī nesenīt iznāca aplikācija - darbojas forši. Īpaši forši strīmot caur aux braucot auto.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Lumia 620 - Waze bez problēmām.

Instagramam izmantoju 6tag, un, kamēr nebeigsies supports, uz oficiālo toč nemigrēšu.

Vine - 6sec (tas pats, kas ar instagramu).

Link to comment
Share on other sites

Waze uz Lumia 928, Samsung Ativ S straadaa ok. Instagram nelietoju, bet uzliku lai ir, ja kadreiz prata aptumsums uznaak. Gaidu kad reiz atpakalj paraadiisies Carbon Twitter klients atpakalj prieksh WP.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vai sim lumia 520 navigacijā pastav tada iespeja, ka atzimeju savu atrasanos vietu un pec tam rit to punktu atrodu. un, vai ari ierakstu koordinatas un samekleju to punktu daba?

Link to comment
Share on other sites

uzspied uz savas atrashanaas vietas un piespraud to saakuma ekraanam, vienmeer vareesi tikt shai vietai klaat, vai arii pievieno atrashanos vietu vai jebkuru citu favoriitiem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kā notiekas lietas ar telefoniem no ebay.com kuri ir nav atbloketi. Vai parliekot firmware vina darbosies Latvija vai ne? Nav ne mazākās nojausmas šaja lietā.

Link to comment
Share on other sites

Mans visvairāk gaida zvanu ierakstītāju, kurš darbotos uz WP8.

 

Jā, šāda iespēja bija pat Symbiānim ;)

 

 Savlaik cik pasērčoju, atradu info forumos, ka WP nebūs tādas iespējas, jo ir it kā valstis kur ierakstīt zvanus neēsot likumīgi...un tad MS laikam baidās...  

 

http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/4111943-please-allow-call-recording-facility-in-windows-p

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

rietumbloks

Pats personīgi esmu saskāries ar šo modeli un kā jau visi "windows phone", pamatīgi iesūkā. Bet tas iespējams ir individuāli, jo man personīgi pie sirds iet tikai un vienīgi android. Esmu izspēlējies gan ar win, gan ar ābolu, gan ar android. Viennozīmīgi, neiesaku nevienam iegādāties telefonu ar windu - gļuko uz pilnu klapi. Un pats Nokia Lumia 520 kā telefons, ne visai iet pie sirds + sliktas atsauksmes vien esmu dzirdējis. Pats personīgi sēžu uz Samsung Galaxy S3 - nekad neesmu ar nevienu telefonu bijis tik apmierināts kā ar šo. Pamazām, palieku par samsung fanu, jo cenšos iegādāties no tehniskām lietām tikai viņa ražojumus un teikšu godīgi - neesmu sarūgtināts. Lai vai kā, lielos vai mazos vilcienos, neiesaku ņemt Nokia. Sony vai Samsung būtu pareizā izvēle.

 

Veiksmi!

Labots - rietumbloks
Link to comment
Share on other sites

Kāda tieši ir doma tavam ierakstam? Tu kaut ko argumentēt arī vari, jeb tikai pateikt nepērciet Nokia, jo WP sūds?

 

Es kāreiz no tava S3 pārgāju uz Lumia 920 un esmu ļoti apmierināts.

Labots - neJANIS
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Viennozīmīgi, neiesaku nevienam iegādāties telefonu ar windu - gļuko uz pilnu klapi

Es gan iesaku, jo man telefons negļuko nemaz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viennozīmīgi, neiesaku nevienam iegādāties telefonu ar windu - gļuko uz pilnu klapi.

Banu.

Link to comment
Share on other sites

salidzina s3 ar 520 :D pamegjini lumia 920 tad un pasaki, kas tieshi tev gljuko un "iesuukaa"

Link to comment
Share on other sites

@@Zin..., kāda vaina 520ai.. bača tur nedēļu.. nu ok.. vidēji 6as dienas, lai gan ilgākais ir man bijis 8 dienas (pie samērīgas lietošanas) Netu u.c. lietas iekš tel. lietoju reti, jo ir pieejami datori.

Link to comment
Share on other sites

Mammai uz Ziemassvētkiem paņēmām Lumia 520. Cilvēkam, kas ar tehnoloģijām ir ļoti tālu Jūs, nezin pat kas īsti ir internets utt. Ar veco telefonu tikai zvanīt mācēja, pat nebloķēja nekad. Par Lumia 520 ir sajūsmā - esot ļoti vienkāršs, parocīgs, saprotams. Tagad gan zvana, gan SMS raksta, kontaktus izveido, lieto kalkulatoru, modinātāju. 

Bet kā baterija var turēt 6-8 dienas gan nesaprotu. Es viņai atslēdzu visu, ko vien var atslēgt, bet tāpat turot ~3 dienas. Viņa gan mēdz diezgan daudz un ilgi runāt, drošvien tāpēc. 

 

Pats arī tagad nu jau ~ 2 nedēļas lietoju Lumia 920 (patiesībā jau tā paša Lumia 520 iespaidā, ko pats palietoju kādu dienu. Nu un vel tā, ka S3 izdomāja iznīcināties :D) un arī esmu ļoti apmierināts. WP8 ir gaumīgs, ērts un pats galvenais ātrs, nekādas bremzes kādas šad tad pat mēdza būt uz S3. Aplikāciju trūkums arī nav īsi arguments, neatradu neko tādu, ko man vajadzētu, bet nav. Ir šādas tādas OS nepilnības, kas tracina (Galvenokārt vienotā skaņas kontrole, t.i. aplikācijām un sistēmai ir vienāds skaļums un Notification centre trūkums), taču tās tiks labotas ar 8.1 versiju. Kamera ir ok, nekas īpašs, bet pie sliktāka apgaismojuma gan pamatīgi iekabina Galaxy kameras. Korpuss gaumīgs, ērts, bet smags (neuzskatu kā trūkumu). Bateriju gan sanāk lādēt katru nakti. 

Labots - neJANIS
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...