Jump to content

VDSL? Labs/slikts


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Tātad - tikko nejauši uzķēru VDSL internetu un biju arī ļoti nobrīniīts - par tādu pašu cenu, tikai ātrāks. 

Pašlaik tiek lietots tas 3šais komplekts (līdz 10MBps), kurš pēc tā cenrāža maksā tāpat kā VDSL nets. Kādas atšķirības? 
VDSL ir uzticams? Un kas tur tāds īpaši atšķiras? Meistaram vajadzēs vadus mājā raustīt? 

Link to comment
Share on other sites

1. ja tev līdz centrālei vairāk par 1km, tad tev VDSL "nedraud"

2. Vadus 'pa lielam' raustīt nevajadzēs, tikai ņem vērā ka VDSL gadījumā parastais telefons slēdzas pie modēma (telefona signāls "rodas" modēmā), tātad vai nu telefona aparāts atradīsies turpat pie modēma, vai arī telefonam vads jāvelk no modēma līdz aparātam. Ja tev, kā lielākai daļai jaunu cilvēku, parastais telefons nav interesants, tad pofig...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja nu gadijumā meistars nemācēs veikt modemam konfigurāciju, tad telefonam atsevišķi dabūsi CDMA termināli un telefons pie modema neslēgsies! Tas protams izņēmuma gadijumos.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju kopš pavasara VDSL, nomainīja tikai modemu pret jaunāku un funkcionālāku, telefona kārbiņa tika nahrinizēta. Savā skatījumā esmu apmierināts, par ko maksāju.

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Nū pa telefonu man pat vienalga. Vāārbūt pat labāk būtu, ja telefons atrodas pie modema, būtu nedaudz labāk..
Savādāk vecam cilvēkam, ja zvana telefons jāskrien uz otro stāvu.

Un apmēram ko tieši tur mainīs tas meistars? Kas par modemu būs? Pašlaik tehnicolor ir (tas melnbaltais).
Jaunajam modemam būs iekšā wifi iebūvēts?

Savādāk kāda jēga maksāt mums tos 27 latus par 10 mbit/s, labāk paņemt tos 20mbit/s par to pašu cenu. Jo šis nets man nutāds liekas. Itkā ir ok, var lādējot failu uzvlikt uz 1mb/s, bet gribētos, lai 1mb/s būtu visulaiku.

Kas arī atliek, ja reālais ātrums ir 9mbit/s, TV rij ~3mbit/s un uz tiviem datoriem nekas labs nepaliek. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Modems paliks tas pats vecais Technicolor.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Paldies visiem! 
Viss nokārtots. Meistaram nebūs jāblandas pa vadiem un pa modemu. Viss pilnīgi der :).
Ideāli vienkārši! 27. dat. viss būs man! Cerēšu, kad būs vismaz 17 Mbiti/s. Jo senāk manai mājai max bija tikai 3Mbiti/s :D 

Un ja kādam ir Mājas komplekts 3, tad OBLIGĀTI pastieties vai jums nav pieejams 4tais mājas komplekts!
Cena tā pati! 27.33 (Interaktīvais TV + Internets + Telefons), protams, ja pieslēdz visas tās pakas utt, tad sanāk dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cena tā pati! 27.33 (Interaktīvais TV + Internets + Telefons)

Izskatās dārgi priekš fiksētā interneta.

Link to comment
Share on other sites

Kuram komplektam šis ātrums vairāk līdzinās trešajam vai ceturtajam ?

 

 

 

Lejuplāde: 1.8 Mb/s  jeb  15 Mbps

 

Augšuplāde: 280 Kb/s  jeb 2.20 Mbps

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ceturtajam protams ar trešo tev nekādi nesanāks 15 uz leju un 2,2 uz augšu. Protams ideālāk  būtu, ja uz leju vismaz 18 un uz augšu 4. Cena ir tā pati, tāpēc satraukumam nav pamata, nu tobiš ja neapmierina kā ir tagad, tad pārlieks tevi atpakaļ uz trešo.

Link to comment
Share on other sites

Es diemžēl esmu 1.8km attālumā no DSLAM centrāles un man nav pieejams ne VDSL, ne arī Lattelecom iTV, 10Mb/s varu pieslēgt, bet bez TV man nav jēgas pārmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

1,8km priekš iTV vēl ir normas robežās. Iespējams ka tev vēl papildus trāpījies kāds sapuvis vēsturisks kabelis. Tāds, kuru saremontēt normāli nevar, var tikai nomainīt, bet tam nepieciešami n-tie tūkstoši, kas atkal pie kapitālisma neatmaksājas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21
(labots)

Nu jā, lēti jau nav, bet ko darīt. Viss ir vajadzīgs. Nets vajadzīgs, TV vajadzīgs un tel. vajadzīgs.
Un citi nepiedāvā manuprāt pat pieslēgt - es šaubos vai mūsu ielā kādam ir kāds cits provaiders .



 

 

Kuram komplektam šis ātrums vairāk līdzinās trešajam vai ceturtajam ?       Lejuplāde: 1.8 Mb/s  jeb  15 Mbps   Augšuplāde: 280 Kb/s  jeb 2.20 Mbps

 

Tad jau normāli :).
Neko ļoti daudz negaidu, bet nu neateiktos no stabila 1mb/s lejuplādes :)

 

EDIT:
Viss ir! :)
uz 18Mbps velk, bet nestabils pašlaik, jo dažam labam 50 gigus jāliek dropbox'ā :D.

2xEDIT :

Lattelecom ir lielisks :).

Ok, tas varbūt jums dažiem liekas lēni, bet priekš manis virs 10Mbps ir super!
Senāk virs 3Mbps likās super :D Tagad apstādināts dropbox

2799992114.png

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...