Jump to content

Meklēju budžeta stereo ampu un DAC


martinno
 Share

Recommended Posts

Inspektors Caps

Darkheart, lietotājs parastais nemeklē silti skanošu aparatūru, bet korekti skanošu. Tie, kuri meklē silti skanošu "lampu skaņu" ir audiofīli. Tā ir reliģija un tam nav vieta tehnikas forumā. Jums šeit kāds teica, ka grib izjātu siltu skaņu? Nē! Tad ko lienat visiem virsū ar saviem murgiem?

 

Luke, 3 dB novirze un vēl vidējās frekvencēs - njā... Shēma tad jau bija vai nu no bērnu grāmatas tjipa "mans pirmais pastiprinātājs" vai no audiofīlu šamaņu forumiem. Un zinošam cilvēkam ir vienalga vai kāds to sauc par klātbūtnes vai prombūtnes efektu - viņš zin, kas ir 1 kHz, zin, kā tas skan, un ar to viss ir pateikts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    25

  • Inspektors Caps

    6

  • nnoname

    11

  • Luke

    11

Nu man pašam ir gadījies pieredzēt, ka kāds mans Denon pastiprinātājs skan "siltāk" par manu lampu pastiprinātāju. Tā kā nez cik prātīgi pēc noklusējuma ir apgalvot, ka "silta skaņa" = lieli invalīdi.

Tam manam projektiņam shēma- kādu nu mācēju, tādu nu sataisīju. (Sīkāk esmu aprakstījis te: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/152332-tesla-ars641/ ). Diemžēl, pagaidām nav sanācis laika to pabeigt.. Nu un lūk te arī cilvēks pat nemaz nezin par ko vispār ir runa, bet tas gan neliedz pasprēgāt par audiofīliem.. :D

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Inspektor,

Es gan esmu manījis pretējo. Cilvēkus priecē maigi skanoša mūziku ar nedaudz paplūdušiem jeb sulīgiem un piepaceltiem basiem, iedobi vidus reģionā un ap 2-3khz. Maz zinu tādus kārtīgus audiofīlus, bet starp tiem, kurus zinu, vairums dod priekšroku neitrālai un sabalansētai skaņai. Agrāk, kad ar audio lietām biju uz "Jūs", arī jūsminājos par siltu un maigu skaņu ar dziļiem basiem, bet tagad vairāk saista citi parametri, kuriem pamatā ir vēlme pēc iespējas oriģinālam tuvāka skaņa.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Jeee ! Beidzot. best ever sounding HiFi demo diski ! Go ! Go !

Tik jautājums, kas ir oriģinālam tuvāka skaņa.... un kā šajā settingā vispār ietilpst subu lietošana...

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Ak, pareizi, pilnmēness tak tuvu atkal

Pilnmeness te ne prichom,drizak Inspektors Ceplis mekle atkal...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Divos vārdos - kā pēc nosaukuma redzēji - gribēju apmu + DAC... Nu... budžetā 300Ls nekas dižš (amps + DAC) nesanāk - nu i nospļāvos un pasūtīju Pioneer VSX-922... Protams ka neskanēs tik labi, kā amps + DAC, bet:

1) 99%, ka skanēs labāk par Kenwood (ja neskanēs, atdošu veikalam)

2) Universāls kombains - tai skaitā ir Airplay

3) Nemaksā kosmosu

4) Akustika man nav tik kvalitatīva, lai baigi iespringtu.

 

 

 

1) pārdot resīveri un nopirkt sakarīgu DAC, ko slēgt starp source un pastūzi, bet tāds ar vismaz 2 optikām maksā labi. 2) pārdot resi un nopirkt DAC+ citu skaņas karti, kurair ir COAX vai RCA izejas. Tāda gadījumā pietiktu ar DAC ar 1 optiku.

Es Tev varu notirgot optika -> coax pārveidotāju, ja ir vajadzība :) 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Šodien dabūju Pioneer VSX-922 resi.

Ar Kenwood nevar salīdzināt skaņas ziņā - skaņa daudz vairāk iet pie sirds (kaut arī uzstādījumus vēl neesmu visus izkodis) - kā tas ir panākts galīgi neinteresē, bet ar pirkumu esmu ļoti apmierināts.

Pārējās fīčas - ineta radio, audio atskaņošana no servera un, protams, Airplay - iedod vēl pāris zvaigznes no manis :)

 

Baigi iepriecināja tas, ka muzonu no servera var ieslēgt neieslēdzot TV - pa mapēm var līst caur reša displeju.

Ir jēga apdomāt kaut kādu nopietnāku Media Servera izveidi.



Līdz ar to uz pārdošanu aiziet man vairs nevajadzīgās audio lietas - http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=154449

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mezavecis

Šis temats ir izsmelts un tālāk turpinās citā tēmā (paši atradīsiet).

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...