Jump to content

Windows 8 update failure


intervall
 Share

Recommended Posts

Tika iegādāts Lenovo TP Edge e530c ar oem-win 8.

Jau entās reizes nespēj atjaunināt os-rāda pēc restarta-failure configuring windows updates.Pat mēģināju factory reset,recovery atjaunot,nekas nemainās.Citreiz vispār nofrīzo.Kā risināt šo problēmu?

Tiek izmatots mobilais internets LMT,puļķis e173,kaut uz Win 7 ar to nekādu problēmu.

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=luvoqj9bnuu8sfptpovn.png

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ufzhjl6bvbaegsle7iys.png

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Apskaties, vai ir uzstādīts pareizs datums un laiks. :) Nopietni. Septītajam logam šis ir viens biežākajiem iemesliem, kādēļ šis nespēj konektēties pie apdeitu serveriem.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Apskaties, vai ir uzstādīts pareizs datums un laiks.

Pirmoreiz,kad atjaunināju nebija pareizi noregulēts,pēc tam uzliku pareizi,tas pats,failure.

Tagad mēģinu par jaunu,uzliku sakumā tikai tos,kuri uzlikās,tagad lieku pārējos,redzēs,vai kas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Pirmoreiz,kad atjaunināju nebija pareizi noregulēts,pēc tam uzliku pareizi,tas pats,failure. Tagad mēģinu par jaunu,uzliku sakumā tikai tos,kuri uzlikās,tagad lieku pārējos,redzēs,vai kas mainīsies.

 

Instalē mazām porcijām sākumā,tad restartē un turpini,man tā aizgāja. 

Link to comment
Share on other sites

intervall

Nekas nemainās,turpina nobrukt pie konfigurēšanas.Tagad saprotu,kāpēc liela daļa cilvēku necieš win 8.



Palaidu troublešūteri,šis kaut ko pārkonfigurēja,varbūt kas mainīsies.Lieku atkal :D

Link to comment
Share on other sites

Uzliec svaigu, ražotāja nesačakarēu w8, aktivē ar savu key, bet no šamējo suporta lapas novelc tikai vajadzīgo, tā kādreiz nākas darīt, ja produkta izstrādātāji pārcenšas.

Asus, piemēram, tas ir raksturīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja legālais logs, tad sazinies ar supportu. Tam jau viņi domā ti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja legālais logs

 

 

 

Tika iegādāts Lenovo TP Edge e530c ar oem-win 8.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzliec svaigu, ražotāja nesačakarēu w8, aktivē ar savu key, bet no šamējo suporta lapas novelc tikai vajadzīgo, tā kādreiz nākas darīt, ja produkta izstrādātāji pārcenšas. Asus, piemēram, tas ir raksturīgi.

 

šis 



 

 

Tagad saprotu,kāpēc liela daļa cilvēku necieš win 8.

 

Tapēc, ka viņi ir tupi kā teļa pupi :spruce_up:  

Link to comment
Share on other sites

intervall

Mainīšu atpakaļ pret naudu un ņemšu Vostro.

Trīs dienu laikā jau ir noriebies līdz nelabumam,neiešu pārlikt os,par kuru esmu samaksājis un kura nav lietojama(manā konfigurācijā-neattiecinu to vispārīgi uz win 8).

Pēc pāris dienām pamanīju,ka uz korpusa paliek nesmuki,pirkstu/plaukstu nospiedumi,kurus salīdzinoši grūti notīrīt.

Vispār uzskatu,ka esmu nesekmīgi iegādājies jaunu lapsi,galīgi neapmierina.

Temperatūras arī turas ap 60-65 procim,45 mātei,40 cietnim ...neko nedarot,tikai izmantojot pārlūku.Fulšits tas Edge :D 

Link to comment
Share on other sites

Var jau jādelēt ar ievainotu, klibu zirgu, (kāds var būt arī nākošais oemiskais laptops), mūžīgi visur nokavēt un tērēt lielus līdzekļus un pūles ārstēšanai un kopšanai.
Bet var to kleperi aizgrūzt desās, iegādāt vietā kumeliņu, pašam iejādīt to, un tad spriņģot, ka lēni neliksies, un visi būs priecīgi un rupji nelamāsies nevienā topic :D

Bet izvēle jau katra paša rokās.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

(kāds var būt arī nākošais oemiskais laptops)

Nākamo ņemšu ar dos/no os. Win 8 redzēt vairs negribu,bet uz win 7 pašam ir licenze.Par Dell jau ir pārliecība,ka ražotaja krapvāre,ja ņems ar windows būs iespaidīgāka par Lenovo,tāpēc par oem,sajātu sistēmu vairs nemaksāšu,lai to pats pēc tam pārliktu.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

[..] Tapēc, ka viņi ir tupi kā teļa pupi
Nepļurksti pa tukšo - Win 8 ir usability nightmare, un galīgi neproduktīva OS darbam ar specifiskām aplikācijām un vispār DARBAM kā tādam. W8 grauj normāli dekādes laikā iegājušos workflow lai pielīstu tablet lietotājiem, un izskatās pēc pokemonu slapjā sapņa. Tiesa - traukiem.lv un būmtime atkarīgajiem laikam jau dziļi pie vienas vietas, ka tikai cmuki...

Par tēmu - skatīt Aoma teikto - svaiga OS bez ražotāja tvīkiem, un būs viss kedā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars W8 produktivitātei ar specifiskām aplikācijām? Vecas tev tās specifiskās aplikācijas, tāpēc neiet uz jaunas OS. Uz jaunas OS jaunas specifiskās aplikācijas ies labāk kā tās vecās uz vecas OS. Nebija 10 gadu atpakaļ OS izstrādātāji gudri, tagad ne. Man pašam viena veca specifiska aplikācija uz XP iet uz 7 vairs ne. Tāpēc man sākt visus mācīt, ka XP priekš večiem, bet viss kas jaunāks ir pokemonu slapjais sapnis? A tai jaunākai specifiskai aplikācijai man dotajā brīdī vienkārši naudiņas nepietiek, tāpēc vecais dators ar XP tiek sargāts stiprāk par pārējiem. Un W8 jau nemaz nav smukāks par 7 vai Vistu, kur visādi Aero dizaini tikai traucēja darbam. Te vieniem ražotājiem ar bēdīgi sanāca - atnāca pārbaude datorus skatīt. Protams, atrada ko nelegālu. Viņu tur kāda svarīga aplikācija ar darbagaldiem sajūgta. Datorus pārbaudītāji atņēma, aplikācija iet tik uz XP. Liels aplauziens, ražošana apstājās, pilnīgs jomajo. Vot sēdēja uz vecas specifiskas aplikācijas.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. Iemesli var būt visādi, kāpēc jaunā OS neder. Bet tāpēc jau nevajag sludināt, ka W8 neder darbam, ka W8 ir priekš pokemoniem utml. Nav ne vainas W8. Bet tās nolicēji bezjēdzīgi maldina. Posta autoram radās problēma. Problēmas pamatā var būt viss kas. Bet vienkāršāk taču pateikt, ka W8 vainīgs. Ja runa par Windows, diemžēl, daudz kas notiek piespiedu kārtā, neko nedarīsi. Ja man gribētos tagad jaunu datoru ar XP, nav iespēju dabūt legāli. MS spiež mani ņemt W8 vai W7. Paies laiciņš un W7 arī vairs nebūs iespēju paņemt. Ne mēs izvēlamies sev OS, bet MS to dara mūsu vietā. To taču jāsaprot, ka lietotājs priekš OS ražotājiem ir naudas maksātājs. Varam spirināties, bet paņems tas MS no mums naudiņu par jauno OS ātrāk vai vēlāk, gribi vai negribi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šajā arī ir atbilde kāpēc W 8 nekur neder
 

 

Protams, ka visi 140% PC useru lieto darba specifiskas programmas, vada ražošanas līnijas, robotus un Velns viņu sazin ko citu.

Bet

,ja es to izmantoju web browsingam, esmu pOkZ, kam vispār nevajadzētu līst pie datora..

,ja es to izmantoju spēlēm, esmu no-lifers, kam vispār nav vērts dzīvot..

,ja es to zimantoju, kā media centru, esmu stulbs pižons, kam vajag iPod-u pilnai svētlaimei.. un nav ko vispār līst PC lauciņā.

 

 

:mda: 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

ka tikai cmuki...

Es iešu līdz galam un pateikšu, ka Windows 8 ir ne tikai ir solis atpakaļ ergonomijā, bet arī kropls dizaina ziņā. Lieliska bezgaumības demonstrācija.

 

 

 

Nebija 10 gadu atpakaļ OS izstrādātāji gudri, tagad ne.

Salīdzinot ar softu izstrādātājiem, OS izstrādātāji ir pat ļoti gudri! 99% gadījumu vecākas programmas nestrādā to izstrādātāju līko taustekļu dēļ.

 

 

 

visādi Aero dizaini tikai traucēja darbam

To var pateikt tikai tāds, kurš neko nejēdz no ergonomijas. Krāsas un daudz pikseļu mūsdienu ekrānam un videokartei ir priekš tam, lai to izmantotu, nevis slimīgi turētos pie Windows 1.0 principiem un līmeņa, jo kaut kāda reliģija neļauj atzīt kaut ko, kas arī izskatās skaists.

Link to comment
Share on other sites

Ielikšu savu sāpi tepat, dažas dienas atpakaļ jautāju šim kompim video draiverus, kurus veiksmīgi sainstalēju, bet nu vajag audio driverus, kurus internetā atrast neizdoas, ko esmu atradis, neviens no tiem neiet. AD1981a@intel 82801DB ich4 AC 97 audio controller.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ielikšu savu sāpi tepat, dažas dienas atpakaļ jautāju šim kompim video draiverus, kurus veiksmīgi sainstalēju, bet nu vajag audio driverus, kurus internetā atrast neizdoas, ko esmu atradis, neviens no tiem neiet. AD1981a@intel 82801DB ich4 AC 97 audio controller.

Ja kompis tāds pats un tev xp-  http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS031232

čipseta draiverus esi uzlicis?



 

 

Posta autoram radās problēma. Problēmas pamatā var būt viss kas. Bet vienkāršāk taču pateikt, ka W8 vainīgs.
 

Parādi,kur es teicu,ka pie ražotāja liktās OS,tās konfigurācijas vainīga ir OS?Es tikai teicu,ka man šī operētājsistēma nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Lenovo TP Edge e530c

 

 

šim kompim ... AD1981a@intel 82801DB ich4 AC 97 audio controller.

Ko Tu tur murgo? Kāds vēl AC'97 - visiem mūsdienu datoriem ir HD Audio. Nosauc sava datora modeli!

Link to comment
Share on other sites

Piedod man, bet kāds tur mūsdienu dators.... Nav viņam modelis. Neko nemurgoju, caur everestu dabūju zināt. HD audio šim klucim nav. Intervall, neiet. Izmet kkādu tur eroru ar jaut zimēm un viss. Man jau nav notebooks, bet gan stacionāri, guļošs dators.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tad kādēļ Tu ar savu veco stacionāro datoru ar Windows XP ielien tēmā par Lenovo TP Edge e530c ar OEM Windows 8 un saki "šim kompim"? Pēdējās prāta paliekas nodzertas?

 

Ja datoram nav modelis, tad pamatplatei 100% ir. Un dod šurp audio čipa hardware vendor un device ID.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo kaut kāda reliģija neļauj atzīt kaut ko, kas arī izskatās skaists

 

es gan bieži redzu jaunu reliģiju - zākāt W8

Link to comment
Share on other sites

Mātesplate Intel GTLI +

Vēl tur kkas pierakstīts ko nesaprotu ir intel hub interface.



Cap, kas tas par brīnumu ir tas audio čipa hardware, kur tādu var izraut ?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Stulbs vai izliecies? Tur ir instrukcija kā apskatīties vendor un device ID JEBKURAI PCI vai USB iekārtai. Izguli dzērumu...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kas neiet? Device Manager nevar atvērt? Izteikties saprotami vispār spēj vai esi "ar īpašām vajadzībām"?

 

P.S. Atvainojos, bet kur ir moderatori? Par šādu trulumu pienākas bans!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja man gribētos tagad jaunu datoru ar XP, nav iespēju dabūt legāli

 

Ir iespēja, pačakarējoties ar downgrade

 

Par W8 - izturēju pusgadu, aizvakar nonesu uz neatgriešanos, atgriežos pie Win7 un vismaz tuvākos 2 gadus W8 nevēlos vairs redzēt. W8 ir monstrozs, gļukains veidojums. Neapspriežot, cik vispār metro ir lietojams uz stacionārā datora ( pieņemsim, ka tas ir gaumes un pieraduma jautājums) - metro aplikācijas ir pilnīgi nelietojamas. PDF faila vai visparastākā  attēla vēršanās vaļā 5-10 sekundes NAV normāla. Tāpat kā Save as... loga izsaukšana...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

ks123, VEN_8086 ir Intel! Intel neražo audio čipus! Vajag audio čipa VEN un vēl svarīgāk DEV ID!

 

LPC, Windows 8 gļukains ir tikai Metro interfeiss. Pārējais strādā tāpat kā Windows 7. Un Metro nav priekš peles un klaviatūras, bet gan priekš skārienjutīgā interfeisa, tikai Microsoft ir pacenties to bāzt acīs pilnīgi visiem. Tās Metro aplikācijas vispār ir parodija par programmām. Reāli būtu jāpiedāvā šīs vides izvēlēties pilnīgi neakarīgi, kā tas ir ar, piemēram, KDE un GNOME - uzstādot izvēlēties, kuru likt vai likt abas. Ja uzliek abas, tad lai pati no sevis nenotiek nekāda piespiedu neprasīta pārslēgšanās starp tām. Un jāvar uzstādīt kurā startēties defaultā. Un Desktop vides ergonomijas izjāšanai vispār nav nekāda pamatojuma.

Link to comment
Share on other sites

Nestrādā, tur jau tā lieta, ka nestrādā :(. Sākotnēji patiešām bija jūtams, ka Win8 strādā nedaudz ātrāk, kā W7 - bet ar laiku W8 paliek lēns - un, ja ir vairāki tīkla diski - jebkura Save As... darbība karina sistēmu uz 5-10 sekundēm :(. Nemaz nterunāšu par izcili idiotiskām specifiskām problēmām - piemēram uz 2 datoriem saskāros ar to, ka nav iespējams iestartēties troubleshooting režīmā - jo vienkārši netiek ielādēts klaviatūras draiveris - es varu tikt tikai līdz izvēlnei, bet izvēlēties nevaru, jo klaviatūra nestrādā (tajā pašā laikā - peles draiveris ielādējas, bet ar peli veikt izvēli nevar - te tev nu bija ahun draudzīgais interfeiss).

 

Microsoft atbilde uz jebkuru sūdzību par ātrdarbības problēmām/gļukiem ir izcili izsmeļoša - pārliecinieties, vai ir uzstādīti visi jaunākie atjaunojumi, ražotāja draiveri utt. :)

 

W8 ir Microsoft lielākais fail - traģiskāks par Vistu. Un nepatīkamākais, ka kā jau parasti - MS savas kļūdas neatzīst (es pieļauju - tīri dēļ personālijām - ja fail tiktu atzīts - daudz galvām būtu jāripo - bet tā vietā izskatās, ka W8 tiks kautkā nebūt lāpīts bez fundamentāliem uzlabojumiem).

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
intervall

Pēc ilgām pārrunām,bez kurām varēja iztikt,tika pieņemts atpakaļ.Nu,vietā ir cita ražotāja lapsis,nekādu problēmu,tomēr tika ņemts ar win 8,ar kuru,vismaz pagaidām,nekādu problēmu.

Tēmu var slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...