Jump to content

Kādu muzonu klausāmies ''Līgo'' vakarā?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tikko pats novilku no bēniņiem vienu vecu ''kasetnieku'' ar kasetēm

pāršķirojot kasetes, atklājās, ka ir forši latviešu līgo dziesmas, un pat skan vis tīri normāli

tikai galviņu met ciet, pēc katras dziesmas jātīra

 

te vajadzētu klāt  Mika Lauvena tumbas

Labots - alusbundža
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kas tie par jāņiem bez stoner roka un doom metāla???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vairs jau nekādu, a ta atbrauks un sašņorēs, pirms paspēs ugunskuru iedegt :D

Labots - hel
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krievu treshmetàlu un visas savâdâs RAC grupas. :)

P.S. Kam ir domãta poga "banot mani "? :)

Labots - Nain
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es visiem saku, ka Latvijas Radio2 klausos 2x gadā, ap ziemassvēku laiku, kad skan z-svētku dziesmas un ap jāņiem, kad skan jāņu dziesmas. Vēl ir viens disks un viena kasete, kur pirms vairākiem gadiem ierakstītas līgo dziesmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Pateicoties šiem diviem periodiem (z-sv un Jāņi) es vairs neklausos radio, zb klausīties tos džingal bellz un ligoligo pa 50 reizēm dienā!!! Jāņus pavadu klusumā (tas ir, bez mūzikas), Saturnalia nesvinu.

Labots - Леший
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kicker, izskatās tiešām pēc Kevina taisītajām, ja man būtu brīvi līdzekļi, tad uz sitiena paņemtu

 

 

 

P.S. Kam ir domãta poga "banot mani "?

kur tu redzi tādu pogu? 

 

 

 

Latvijas rādio

nevaru ciest reklāmas 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kur tu redzi tādu pogu? 

 

 

Tā ir iekš mobilās versijas.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
Šīs gadījumā nav viņa tumbas?

jāprasa Kevinam 

 

vispār jau žel, ka šīs tumbas nonāks kāda jefiņa rokās

Labots - alusbundža
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tādā paskatā jams pa 1000 nepārdos. pašizmaksa ibio. labi ja pa 300 aizies. tiešām būtu žēl , ka kāds viņas nopirks un nopūtīs sarkanus difuzorus :( Bija puisim plāni, bet laikam uz vasaru vajag naudu ...skarbi

 

p.s. viņas nav jaunas - ja nemaldos jams jau pusgadu viņas darbina vismaz.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz gadā ir tā diena kad vienkārši prasās uz radio uzgriezt LR2 frekvenci + aluz&šašļiks un pa skaisto ;) Pārējo laiku par šo radio tiek aizmirsts ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie, kas tagad saucas "Liigo sveetki", ir vienkaarshi tautas piedzershanaas sveetki. Taapeec taas mulkjiibas vairs nesvinu. Seju var pielikt jebkuraa briidii, deelj jebkura iemesla. 

 Klausiities radio tajaa vakaraa un meenesi pirms tam, tas ir vaajpraats. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Seju var pielikt jebkuraa briidii, deelj jebkura iemesla.

pilnīgi un galīgi nepiekrītu

''Līgo'' vakars ir svēta lieta

es šiem svētkiem gatavojos vienmēr

brūvēju ''jāņa'' alu, sievas gatavo sieru, parasti nomedīju mežacūku, lieku šašlikā, sabrauc draugi un radi, ko satieku parasti vienreiz gadā un tttt..... 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā negājies jau gadiem, ka bez mūzikas. Rīts tāpēc jo īpaši izteiksmīgs. :>

Link to comment
Share on other sites

Es jau daudzus gadus svinu saukgriežus 21 ūnijā.Nekad tai vakarā nelīst lietus, viss kluss mierīgs, neskan stulba mūzika no kaimiņu mājām un neklimst apkārt piedzērušies purni. Nekad nesapratīšu, kapēc Jāņos vajag piedzerties un vēl pie skaļas mūzikas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja savādāk svinēt nemāk, tad tik tiešām labāk nesvinēt nekā svinēt.

Var tak arī kulturāli atpūsties. 

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju,ka Jāņos visiem jādzer tādēļ,lai varētu izturēt tās dziesmas...nedod dievs,vēl Suitu sievas vai tamlīdzīgus hipsterus  :dornis:

Link to comment
Share on other sites

Ja laukos, tad LR2. Šogad īsi Jāņi, tāpēc lauki izpaliek, gribot negribot būs uz krastmalu jāiet, neko nepadarīsi. Vismaz otrdien sieva darbu nekavēs, jo es jau braucējs nebūtu. Viņa parasti pēc tusa, lai arī varētu braukt, nebrauc, jo jūtas nedroši, tāpēc ka ļoti reti pati brauc. Gan jau kādu no draugiem rīdziniekiem būs jāsatiek, kuriem nav kur uz laukiem aizlaist.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Suitu sievas vai tamlīdzīgus hipsterus

 

Suitu sievas - tā jau folklora tomēr. Hipsteri drīzāk būtu mūsu modernā popmūzika.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jā, ''krievu'' laikos jāņus svinēja labāk

atceros, puika būdams, alus bija gandrīz katrā sētā, kad saradās ''jāņu bērni'' ,vienmēr atradās kāds, kas mācēja akardjonu spēlēt un tad rāva vaļā, pārējie dziedāja līdzi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bumca bumca kolbas no sarusējuša bumera ar sačakarētu sumpumperi, pieceltiem basiem un augšām. Tas ir atsperīgais HiENDisma siltums vados!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

bumca bumca kolbas no sarusējuša bumera ar sačakarētu sumpumperi, pieceltiem basiem un augšām

no rīta aķis tukš, un mājās netiek.... 

Link to comment
Share on other sites

@@alusbundza, jā jā, stopudova. Un kāds arī benzīna bākā piemīzis. Tad pa visiem iestumj un dzēruši brauc pēc nākosās kastes ar žiguļovskoe pivo.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Pedvālē : '' „Akmens. Tautasdziesma” un tās māksliniecisko koncepciju veido latviešu un indiešu kultūru savstarpējās sakarības un to mijiedarbība.''

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās Jāņi kļuvuši par tautas nodzeršanās svētkiem un sacensību par to, kurš vairāk pillā būs.. nekā gandrīz no šiem svētkiem nav palicis.. ja nu izņemot kkur vēl sieru un pašbrūvētu alu.. :D

Link to comment
Share on other sites

A paaprdes ziedu kadelj neviens nemin? jeb tas shajaa forumaa nav aktuaali? :)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Petardes ziedu meklē, nevis klausās! Savaldzini daiļavas ar savu izsmalcināto muzikālo gaumi, pastāsti, kāpēc visi Dilana dziesmu kaveri ir labāki par oriģināliem un spudūkš!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, nezi.. pat es, vecs profesionāls žūpa, lasu un brīnos, ko visi par to dzeršanu šūmējas. Tas tak no pašiem atkarīgs, kā svin. Ja Jāņi par nodzeršanās svētkiem kļuvuši, tad ne jau paši no sevis. Par ko es... ā, nu ja - man, piemēram, Jāņi ir vieni no retajiem svētkiem, kuros neaizleju acetnes līdz nemaņai :) Sanāk pāris tuvāko radu ģimenes, iedzer kādu kausu als, papļerkšķ... Nu, varētu jau drukā maziem burtiem ieteikties, ka mana sieva šito pasākumu uzskata par ģimenes svētkiem, un ja es sadzeroties tos sapostītu...  Nu ja.

A muzonu gan neciešu - bišķi piegriežas tie Līgo gabali, kad visu dienu pa visām surcēm sāk drillēties laukā. Ugunskurs, nesteiga, ēdamie, dzeramie un, e... khm, intelektuālas sarunas.

Link to comment
Share on other sites

to kondīciju gan uzmanīgi jāuztur, jo pie nākamā līmeņa sasniegšanas jau ne tikai domas vien nāks ārā.

Link to comment
Share on other sites

Kad ar kaimiņu dzeram, biežāk ieliet jau arī nesanāk, jo viņš mazāk par 200 nelej...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieliet ne biežāk kā 45 minūtēs.

Jo tuvāk pusnakts, jo 45 min paliek īsākas.

 

truestory.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Intelelektuālām sarunām jau vajadzīga zināma kondīcija savādāk intelektuālas domas ir bet ārā nenāk
Nē nu, bišķi "pa als" jau, protams, vajag. Te nu vienīgi, ka man Jāņos atļautā norma ir štengri 2 litri Leffes, un u-sjo. Bet omulīgumam pietiek :)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...