Jump to content

Kas notiek ar 4G internetu ziemā?


Chikenlover
 Share

Recommended Posts

Paņēmu izmēģināt LMT platjoslas internetu, šobrīd ar ārējo antenu daudzmaz stabili tur 8-12 megabitus. Varbūt kādam ir pieredze, kas notiek kad sniedziņš sāk putināt, vai ja ārējā antena apledo utt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vārnas vairāk ietekmē interneta ātrumu nekā sniegs :)

Link to comment
Share on other sites

Nokrišņi vairāk ietekmē 10GHz , 24GHz un augstākas frekvences. 900MHz, 2.1 GHz praktiski neietekmē.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kā tam 4G ir ar lagu? Cik liela aizture spēlējot ātras spēles, tip CSS COD utt ir tas spējīgs mazāk par 100 turēt, vai ir tāpat kā ar 3G?

Link to comment
Share on other sites

patreiz ir ap 20ms vairāk lietotāju būs, paliks ping lielāks 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
it.kroplis

Reala IP ir tam 4G ? Citādi no lielākā uploada nav tolka, ja nevaru pieslēgties pie 4G no jebkurienes.

Link to comment
Share on other sites

Dinamiskā IP, kurai no ārpuses pieslēgties neizdosies. Zvanot supportam sapratu, ka tas ir kkur LMT galā nogriezts un pieejams varot būt tikai kopā ar statisko IP.

Pakalpojums statiskā IP, nav pieejams. Vismaz ~pirms mēneša nebija. Gribi statisko IP izmanto 3G.

Īsāk sakot - no ārpasaules nepieslēgties. Ja kādam ir variants kā to tomēr izdarīt, labprāt dzirdētu.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tad jau mana cerība aiziet prom no LTk DSL nepiepildīsies :(

Bez reala IP man tas 4G lielākais uploads neko nedod.

Slikti :(

Link to comment
Share on other sites

Jā, arī man minēja, ka būs pieejams, bet konkrētus termiņus nespēja nosaukt. 
Kā arī statiskās IP pakalpojums 3G tīklā maksā 5Ls. 

Link to comment
Share on other sites

p2p, vismaz man, strādā (testēju uz planšetes qtorrent), runājot par pieslēgšanos no ārpuses - vakarā notestēšu, kad tikšu pie modēma, stipri šaubos, ka nevar no ārpuses pieslēgties. Jebkurā gadijumā, uzskatu, ka mobilais internets nav paredzēts P2P un par tā piegriešanu tikai priecātos.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

nevar viss nobloķēts ir un ir nereāls IP addreses 

tele2 3g ir reālas un dinamiskas IP adreses 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Dīvains čuilis HTC. Nah tad vajadzīgs ātrs nets, ja izmanto tik lai weblapas skatītos un pastu sūtītu. Domāju ar 4G strādā un strādās gan P2P un Skype. Varianti ka tiks izmestas pakas, vai dinamiski ierobežos ātrumu protams ir iespējamas, bet šajā gadījumā arī klienti neturēsies pie tā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kādās frekvencēs Latvijā raida 4G?

Man iepriekš bija 3G modems ar šādu anntenuhttp://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/143784-huawei-un-externala-anntena/?hl=anntena specifikāciju var redzēt 3 vai 4 bildē. Signāls uzlabojās ātrums ārī.

Tagat paņēmu pieliku 4g kastīti un kad uzliek 4g only signāla vispār nav. Laikam nesakrīt tie MHZ ko raida lmt torņi un anntenai.

Kāds varētu pateikt kā noskaidrot mana torņa frekvenci kādā viņs raida 4g? Un vei 4G var lietot ar šim lētajām Yagi anntenām?

Varbūt varat ko ieteikt.

 

 

Itkā LMT mājaslapā raktīts ka viņi 4g raida 1800mhz. Tad man vajag kautko līdzīgu šim ja?

http://www.ebay.com/itm/Outdoor-Yagi-Antenna-for-900-1800MHz-GSM-DCS-mobile-Signal-Booster-Repeater-/251370608229?pt=US_Cell_Phone_Signal_Boosters&hash=item3a86db1665

 

http://www.ebay.com/itm/HIGH-GAIN-1800MHZ-DCS-YAGI-ANTENNA-FOR-MOBILE-PHONE-REPEATER-AMPLIFIER-CABLE-/400600667920?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d45a91710

 

Tā varētu būt ka manai anntenai ir 1950 mhz un 4g raida 1800mhz tad uzreiz vispar neker nevienu stabinu?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
bet šajā gadījumā arī klienti neturēsies pie tā.

 Kur tad viņi dir*ā liksies? Kad 4G kļūs populārāks, truba tiks aizkakāta tāpat kā savulaik ar 3G, un ātrums tiks griezts. Un pareizi vien ir - ja gribi slaukt mēmos apjomus, esi tur, kur ir optika. Platjoslas bezvadu internets jebkurā vietā ir luksuss, nevis pašsaprotamība - značit arī savus zagšanas paradumus nākises pamainīt.

 

Un vispār - tie kas te par torrentiem ņau - pēc gadiem pieciem te jau likumsargājošās iestādes sāks jūs visus kā privātpersonas ķerstīt, un tad ātrums būs pēdējā lieta, par ko uztaukties. :D

Labots - Arnolds Piepe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ble nu kapēc tu uzrakstiji tieši šajā topikā un aiz mana posta. Tagat visi iegrims strīdos ar tevi un neatbildes neuzvienu jautājumu manā postā :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagat paņēmu pieliku 4g kastīti un kad uzliek 4g only signāla vispār nav.

Tātad tajā tornī nav 4G.

Link to comment
Share on other sites

Neatradu LMT lapā, bet šķiet, ka 3G ar mums gāja 900 un 1800 MHz. Tā ka nez vai antena tā uzreiz būs pie vainas. Iespējams, ka tev tur vienkārši nav 4G kā tāds. Un tā antena tiešām nav mūsu tīkliem, jo tās diapzons sākas no 1920MHz. Pie 1800 tai vēl kaut cik vajadzētu strādāt, bet ne uz 900.

Link to comment
Share on other sites

Kur tie Līči atrodas?

Zini cik Līču ir Latvijā?

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Iesaku arī painteresēties pie LMT vai Tev ir pareizā SIM karte, kas strādā LTE un vai ir 4G kā tāds pieslēgts tam interneta numuram.

Link to comment
Share on other sites

Ir man 4g simkarte jo ņēmu to kā komplektu kopā ar 4g kastīti. un speciāla deva jaunu jo vecā sim nederēšot.

Link to comment
Share on other sites

Cik tālu esi no tā torņa, vai tiešām antena pagreizta uz īsto torni?



Vēl, kā antena stāv, zari ir vertikāli vai horizontāli?

Link to comment
Share on other sites

Jā uz īsto torni.  Zari ir vertikāli. Attālums 2,6 Km.

Ar 3G ātrums staigā no 5mb līdz 9mb down. Up vienmēr ir ap 1mb. Stabiņs parasti vai pilns vai viens trūkst.

Kā uzliek 4G tā viss. Neviena stabiņa.

Link to comment
Share on other sites

Jā. nu mana māja tieši atrodas uz viss sliktākā 4g pārklājuma. Bet nav tā ka nav vispār. Gaiši gaiši violets.

 

Vienkārši krīt aizdomas uz to anntenu. Ka viņai tie herci galīgi neder. Kaut arī 3g normāli ķēra.

Link to comment
Share on other sites

Jopcik, ko piesējies antenai? Ja 4G signāla nav tad arī nebūs.

 

Apskatīju to antenu, cits diapazons. neder.,

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

LP27

Frequency range

850-960  Mhz     1710-1885 MHz    1920 – 2170 MHz

Gain

    8-9 dBi                  12 dBi                     12  dBi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...