Jump to content

Skandu pāris, līdz 150ls


JAUNS EZIS
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir radusies doma iegādāties skandu(skaļruņu) pāri, apmēram līdz 150ls.

Man ir pastiprinātājs kurš ir 2x100w un gribētos lai tām skandam to pašu veco varētu izmantot. ;)

Skatijos radiotehnikas skandas, bet tās dārgas un neiznāk pāris,]

Ko jūs ieteiktu?

kādas ir šis?

http://www.hi-fi.lv/products/lv/70/325/sort/1/filter/0_0_0_0/YAMAHA-NS-50F-Black.html

Labots - JAUNS EZIS
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Diezgan baisi:

http://stereo.ru/before/profile.php?tree_id=59&product_id=19214.html

 

Šobrīd pārdodu mazliet vairāk kā gadu lietotas Audio Pro Wigo Wi-160. Neko labāku cenu kategorijā līdz ~500Ls, staigājot pa audio saloniem, neesmu dzirdējis, kaut gan gaumes jautājums. Vari atnākt apskatīt, aptaustīt un paklausīt. Ja ir interese, PM. Ja patiks, iedošu atlaidi. :)

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

autor, kas par pastiprinātāju tev ir ?

 

1) Cik lielā telpā domā klausīties ?

2) Kādu mūziku klausies ?

3) Ko lieto pašlaik, kas patīk/nepatīk ?

4) Kas ir tavs etalons, ko esi dzirdējis un likās VOV ?

 

pēc šo jautājumu atbildēšanas, diskusija varēs virzīties daudz raitāk!

 

Darkheart piedāvājums izskatās pat ļoti labs par to naudu, bet ir viena lieta, man ir aizdomas, ka autoram nav reāli tie 100w, un tās audio pro vēl ir 4om. Varbūt kļūdos par autora pastiprinātāja veiktspēju.!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Mans Tev padoms, no visas sirds. Paņem padusē, pie rokas, vai somā to savu pastiprinātāju, dažus diskus, un izstaigā audio veikalus Rīgas centrā. Viņi lielākā daļa ir vienkopus, dažu minūšu gājienā viens no otra. Un paklausies uz vietas tajos, skan vai nē, patīk vai nē. Tā būs vislabāk. Te atbildi nesaņemsi, jo tūlīt sāksies matu skaldīšna, katra "guru" vienīgās un pareizās teorijas pierādīšana, utt. Vārdu sakot toffiks aizies bezjēgā uz elli. Kā jau tas ir noticis ar veselu kaudzi līdzīgu. Un galu galā, tikai pats ar savu ausi vari izvēlēties vēlamo, jo Tu taču to pēcāk klausīsies.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Darkheart piedāvājums izskatās pat ļoti labs par to naudu, bet ir viena lieta, man ir aizdomas, ka autoram nav reāli tie 100w, un tās audio pro vēl ir 4om. Varbūt kļūdos par autora pastiprinātāja veiktspēju.!

Man šķiet, ka neesmu redzējis stereo pastiprinātāju, kas netiek galā ar 4ohm slodzi. Lētā gala resīveriem gan tas ir raksturīgi. Vati man tām kastēm nav vajadzīgi daudz. Ar 80w pastiprinātāju esmu maksimāli uzgriezis uz trešdaļu - 30 m2 telpā bija jau grūti sarunāties.



audio_spoks,

vai par autora budžetu vispār salonos ir kas skatāms? Neatceros, ka būtu kaut ko puslīdz jēdzīgu manījis.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu ko lai saka? Ja nemāk runāt, tad tā jau ir katra paša sāpe. Ja māk, tad visu ko var atrast un sarunāt. Tā ka - sliktam dejotājam, paši zinām, kas traucē. Bet laba dejotāja, tīri cilvēcīgi žēl. Ir jāiet un jārunā, un jāklausās. Ar savam ausīm. Un jādomā ar savu galvu.

Link to comment
Share on other sites

Labs i necepšu jaunu topiku, bet gan likšu tepat, varbūt kādam ir kaut kas ko piedāvāt ? /

Meklēju pastirpinātāju/resīveri 90niecēm, 8ohm. Nu aparāts derētu uz vatiem 50. Lielas naudas priekš kastes neēsmu gatavs dot, nu par ls 50 vairāk negribas atdot. Pagaidām skatos uz vienu long john aparātu, bet varbūt ir kādam vēl kaut kas ko piedāvāt ?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas man ar ir, skat linkā parakstā.

Link to comment
Share on other sites

JAUNS EZIS

Man ir šis. http://www.ebay.com/itm/LEPAI-Brand-LP-838-3-Channel-Mini-Power-Amplifier-Subwoofer-Out-DC12V-Promotion-/160997117082?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item257c2d0c9a

uz iepakojuma man bija rakstits ka 2x100, bet te tik 20w

1.vidēja lieluma istaba, un pa reizei laukā

2.praktiski nav tāda kuru neklausos, kā kuru reizi garastāvoklis ir. 

3.pašlaik man ir austiņas, philips, dzidra skaņa, labs bass

4.īsti jau nav man etalons. esmu dzirdejis paris tumbiņas, bet man ļoti patik ka bass ir skaidrs. 

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Mnjā, protams smieklīgi. Jautājums - kur jūs zēni šitādus ūnikumus atrodat? Tam pastūzim arī 2 x 20W ir smagi pārspīlēts. Bet labi. Ne jau man to spēļmantiņu lietot. Skaties uz diviem parametriem - 8 omu pretestība akustikai, un jūtība vismaz 90 dB. Tad moš kaut kas arī skanēs. Kaut drīzāk jau sadedzināsi to stiprekli. Nu un atceries, ka meko īpaši vairāk kā plaukta akustiku tā spēļmantiņa nekustinās. Labam pastūzim trafs ir lielāks un smagāks kā šis "pastiprinātājs". ;)

Link to comment
Share on other sites

Grīdas akustiku arī tas Lepai kustinās, .t.i. nez kāpēc tautai doma, ka lielāku kasti būs grūti kustināt mazjaudīgam pastiprinātājam. Tieši otrādi, grīdas akustikas jutībai vajadzētu būt vismaz tādai pašai jau ne augstākai, kā pat plauktiniecei. OK, gadās izņēmumi, kā ar Dynaudio Consequence (laikam šim), jutība bija knapi virs 80dBwm. Ja past. sūdīgi strādās/kontrolēs grīdas skandu, tad arī ar plauktinieci tas netiks galā neatkarīgi no jaudas.

Bet jā, pie tā Lepai ātri vien kādai skandai pīkstuļi aizlidos. 

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Kādēļ tā var notikt?

 

 

 

Bet jā, pie tā Lepai ātri vien kādai skandai pīkstuļi aizlidos. 
Link to comment
Share on other sites

niekalbis

JaunsEzis- tauta par puslīdz ok Tavā cenu kategorijā atzīst Magnat Monitor Supreme. Modeli 1000 ēbajā var mēģināt sasēņot par budžetu, 800 pilnīgi noteikti iekļaujas. Vai Latvijā arī ir atrodamas, nezinu. Brālim ir 2000, no DE ar ceļu izmaksāja 200Ls, cena/kvalitāte ir ok.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pameklē ēbayā lietotas Magnat Monitor Supreme 800ās - iekļausies 100Ls un vēl paliks pāri kādam stereo pastūzim.

IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Pameklē ēbayā lietotas Magnat Monitor Supreme 800ās - iekļausies 100Ls un vēl paliks pāri kādam stereo pastūzim.

 

Vai nav pārāk optimistiski (jo sevišķi, ja pierēķina vismaz pārdesmit Ls piegādi uz LV) ? ... :sorry:

 

   http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=Magnat+Monitor+Supreme+800&_sacat=0&_from=R40

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Es gan īstenībā biju domājis jaunas, nu, labi, B-Ware. Tās pašas 1000-ās ēbajā piedāvā par 98EUR gabalā ar bezmaksas sūtīšanu pa Vāczemi. Un, kā raxtīja DAFUQ, uz LV atgādāt būs padsmit laši.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Ar LBSS uz Rīgu sanāk nepilni 13Ls

 

Tas jau arī no iepakojuma (izmēra) atkarīgs.

Nupat pirku cilvim  JBL ES80 (bik lielākas)- katrai LBSS atvešana sanāca ap 17 Ls.  

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Long John - nu protams, ka no iepakojuma izmēra atkarīgs, bet es kā reiz pirms dažiem mēnešiem tieši 800-ās transportēju uz Rīgu - 12,** Ls bija. 

Link to comment
Share on other sites

JAUNS EZIS
(labots)

Kā Ivo var uzmeklēt forumā?

Un piemēram ja man ir tuneri, kenwood un radiotehnika t-7111, ko ar viņiem var iesākt?

Labots - JAUNS EZIS
Link to comment
Share on other sites

Long John

Uzklikšķini uz Ivo vārda pie ziņojuma, ieej viņa profilā un no turienes uzraksti PZ (privāto ziņu). 

 

    http://www.boot.lv/forums/index.php?/user/57831-ivo/

 

 

Ja nezini, ko darīt ar tuneriem, met miskastē vai mēģini pārdot (uzdāvināt). :sorry:  

Vispār jau parasti  cilvēki mēdz tos pieslēgt pastiprinātājam un klausīties FM raidstacijas.. :)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

šitās būtu labas

 

Ko tu domā ar vārdu "Labas" ? Liels bass, tīri vidi, skaidras augšas, liels skaļums ?

Link to comment
Share on other sites

JAUNS EZIS

man galvenais ir lai varetu klausīties dažādu veidu mūziku, būtu foršī, dzidri basi. un lkm lai tie vidi būtu tīri.  skaļums viņam būs liels, ja?

Link to comment
Share on other sites

Radiotehniskas tūnerim varētu nebūt FM diapazons, bez kā tas varētu būt mūsdienās nelietojams. 

Varbūt kenwood nemaz nav tūneris ... bet nu tam vajadzētu būt ar FM diapazonu.

 

Tīri vidi un dzidri basi būs ar citu pastiprinātāju. Arī skaļums droši vien. 

Ar esošo past. varēs lielkropļu trobeli tik uztaisīt.

 

Bet tā, tiešām liels un tīrs skaļums arī ar šīm skandām nebūs. Tam vajag ko citu, piem. tas, kas uztapa šīs tēmas laikā (līdz kādai 6. lapai)

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/150557-jaunu-tumbinu-projekts/page-6

Link to comment
Share on other sites

Radiotehniskas tūnerim varētu nebūt FM diapazons, bez kā tas varētu būt mūsdienās nelietojams.

 

 

Nezinu, kā šitam, bet tam kurš uz izņemamiem blokiem, AF blokus esmu pārskaņojis izmetot paralēli  spolēm ielodētos ~20pF koņus un laikam notinot pa vienam vijumam no spolēm. Ja regulējot, trimeris nav jāaizgriež līdz galam, tad o.k. Esmu jau piemirsis, tas bija pirms 20 gadiem. Bet rietumu stereo bloku un AF bloku varēja nopirkt Latgalītē un vienkārši nomainīt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

To, ka tam aparātam visu varēja samainīt, zinu, pašam tāds bija, kamēr pie vecākiem dzīvoju. Brālis vēl pāris gadus atpakaļ lietoja. Nekas ķīmiķots gan nebija, bet bija tas bloks tik nomainīts līdz ar Radio SWH startu. Pirms tam nevarēja mainīt, jo RadioDejas (laikam taču) bija jāklausās.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

man galvenais ir lai varetu klausīties dažādu veidu mūziku, būtu foršī, dzidri basi. un lkm lai tie vidi būtu tīri. skaļums viņam būs liels, ja?

Ja runa ir par Magnat, tad tur uz tīriem basiem neceri, pat 600tās sērijas Magnātiem bass ir paplūdis.

 

Ja gribi tos Magnat, tad Tev jāskatās uz pastiprinātājiem, kas darbojas 4ohm režīmā. Starp Ivo pastiprinātājiem tādu neatradu. Ja gribi dzidru skaņu, tad skaties, lai THD ir maksimāli zems. Šis ir labākais, ko atradu: http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/edxfx.html un diez vai lētāk kaut ko dabūsi. Es Tavā vietā vispirms paņemtu kārtīgu pastiprinātāju un piekrātu labākām tumbām.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Piesleedzu savu pro ampu. Iedzinaam to ampu pat klipaa [ 2x 600-700w ] , tesiens vienkārši nenormaals afigeķ, nerunaajot par to kaa dzemperis un krekls vibreeja, jutu, ka man pat mati kusteejaas uz galvas, cik nu tie vispaar man ir, un neko --- nekaadu pieskanju, nekaadu kroplju, un galvenais , bet diivainaakais ---- nekaadas kaiminju reakcijas .

 

šo rakstīja Kevins,  vai autors uz šādu aparatūru tiecas?

Link to comment
Share on other sites

Autoram par to viņa ciparu ne kam tādam gan, diemžēl, nesanāks..

Link to comment
Share on other sites

alusbundža, par tādu aparatūru katrs pacans sapņo, tik viņi nezina, ka tāda var būt, un līdz ar to turpina kaifot par S-90 un YKYci

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Pacaniem parasti pietiek ar pļurīgu S90 basu. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris mēnešiem no ebay.de tirgotāja lautsprechershop2009 noriskēju un pasūtīju Magnat MS 2000 B-stock, cena 99EUR/gab. Atnāca, uz aci kā jaunas, plēves skoču vēl plēsu vaļā un spriežot pēc gumijas peciņām, kas liekas uz grīdas, neizskatījās, ka būtu tur turētas. Par pāri atvešana caur LBSS papildus nepilni 30LS.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...