Jump to content

Vai Windows 8 ir pārāks par Win7?


hellentry333
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

mani interesē, vai Windows 8 ir tiešām tik slikts kā par viņu daudzi izsakās?

Vai būs jūtama ātruma palielināšanās uz Windows 8, salīdzinot ar Windows 7, vai tas būs jūtams arī jaunākajās spēlēs? Vai tas, ka nebūs starta pogas, netraucēs? Kā ir ar bugiem? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivo

    12

  • vvv

    32

  • JDat

    12

  • @rmands

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verneris

nezinu par speeleem, bet uz paveca core duo ~1,4Ghz un 2gb ram uzliku maatei uz lapsha, vienkārši lido! Cik sapartu peec update atkal starta poga paraadiisies, par ko te visi spljaudaas un buus ok :) Es personiigi PAR win8

Vieniigaa zhaize, ka draiveru probleemas. piem man printerim draiveri vel nav uzrakstiiti. ar win7 draiveri negaaja. Bet nu razhotaaja lapaa rakstiis COMING SOON!!!

Link to comment
Share on other sites

hellentry333

Skaidrs, bet mani interesē arī spēļu FPS (kadri sekundē) izmaiņas uz Win8. Neesi mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Visādi malacīši apgalvo, ka spēles iegūst pavisam nedaudz (2-5) FPS. Pēc pieredzes - ieguvums gan ir vairāk atkarīgs no paša datora specenes. Dažos gadījumos ir redzēts pieaugums par apmēram 10FPS.

Start izvēlnes neesamība nekādā mērā netraucē, man jaunais Start Screen šķiet pat ērtāks.

Start pogas neesamība ne mirkli nav traucējusi, esmu drošs, ka Windows 8.1 to neaktivizēšu (cik zināms, tā būs izvēles komponents).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arī man interesētu šis jautājums, nesen uzliku diezgan vecam kompim win7, saimnieks teica, ka nedaudz lago, teicu, ka likšu atpakaļ xp, šis nē gribot kaut ko jaunu. Varbūt ir risinājums win 8 ?

Link to comment
Share on other sites

Kā būs ar to Start pogu 8.1 versijā, būs vienkārši poga, kas atver jauno start izvēlni (kas principā tāpat notiek nospiežo kresajā apakšējā stūrī) vai arī būs atpakaļ visa vecā start izvēlne?

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai Windows 8 ir tiešām tik slikts kā par viņu daudzi izsakās?

Izsakās droši vien tie, kas nelieto. Kā arī stagnāti/konservatori, kam katras izmaiņas rada galvas sāpes. Lietoju un esmu apmierināts. Jāiet līdzi laikam. 



 

 

Windows 8.1

Kas tā par versiju? Tipa update? Vai jauna opsistēma? kad būs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Update -

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Tikko izpakoju vienu Win8 datoru, tagad apdeitoju. Redzēs kā ar to starta izvēlni būs, vajadzētu jau parādīties.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā spēlēm, bet uz nebūka nekāda vaina tam W8. Iet arī viens 32bit softs, kam uz W7 64bit vajadzēja to XP modi. IE gan tajā pilnekrāna režīmā man nepatīk. Desktop modē labāks. 

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Redzēs kā ar to starta izvēlni būs, vajadzētu jau parādīties

Nevajadzētu gan.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Liekas vajadzētu būt mazāk prasīgam pēc resursiem. Kad bija aktuāla Vista, uz tabletēm un dārgiem ultrabūkiem lika Vista Business, Enterprise. W7 atnāca, pierima mazie PC.

Skatos, ir ultrabūki, advancēti netbūki ar točskrīniem un Atomiem, W8 klāt. Tātad mazāk ņem.

Man tā W8 vēl nav bijis lietošanā.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par versiju? Tipa update? Vai jauna opsistēma? kad būs?

Windows 8.1 ir jauninājums, kas būs bez maksas pieejams Windows 8 lietotājiem. Publiskā testēšana sāksies šomēnes 26. datumā, relīze gaidāma vēlāk, bet vēl šogad.

 

Redzēs kā ar to starta izvēlni būs, vajadzētu jau parādīties.

Start izvēlnes nav un nebūs! Nerunājot par to, ka Windows 8.1 vēl nav. Un tajā būs tikai Start poga, nevis izvēlne! Tā poga paredzēta tiem, kuri nespēj izdomāt, kur atrodas ekrāna apakšējais, kreisais stūris. 

Labots - Kams
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā poga paredzēta tiem, kuri nespēj izdomāt, kur atrodas ekrāna apakšējais, kreisais stūris

Šitas labs!

 

W8 patīk, arī Start Screen. Dažas vecas (FPS)  spēles tomēr neiet. Konkrēti par vienu ir saglabājies error. Call of Juarez, atradu aizmirstu disku, bija gājis kopā ar kaut kādu videokarti. Nodomāju uzspēlēt, nebiju tā arī izspēlējis. Uz W8 figu. Reku kļūdu met:

post-1024-0-49648200-1370597385_thumb.jpg

W7 patreiz nav, uz XP iet.

Varbūt nemāku pareizi palaist?

Tad vēl, nVidia draiveris visu laiku gļuko, un pofig kāda karte un cik vecs/jauns draiveris. Tā jau viss strādā, bet pa laikam ekrāns nomirkšķinās un izmet kļūdu - "NVIDIA display driver stopped responding and has recovered". Ja ir palaista 3d aplikācija, tad tas nenotiek. Problēmu neesmu atkodis, puse interneta bija izlasīts. Vispār pilns internets ar šo problēmu, arī uz W7. Bračkam uz vairākiem notebukiem tas pats. Uz XP nav novērots

Par cik jau 2 mēneši kā beigusies W8 izmēģinājuma licence, tālāk neesmu pētījis problēmu.

Pagaidām turpinu uz XP logoties, W8 arī stāv, bet tas tā, testam.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Sliktāk pavisam noteikti nav.

Ieslēdzas ašāk (ja neizmanto ''Restart''), kopumā arī ikdienišķas darbības, liekas, nedaudz ātrākas. Spēles nespēlēju. Kompis arī švaks -  Intel P6100 Dual Core 2.0ghz + 3GB RAM

Link to comment
Share on other sites

Kā man besī šie cilvēki kam nekad nav labi.

Iznāca W8 bez start pogas ar to ideotisko start screen - visi bļāva ka galīgi garām

Paklīda baumas, ka W8.1 būs starta poga - atkal visi bļauj, ka tāpat ir labi.

 

Man personīgi, strādājot ar stacionāro PC tas start screen ar visas pasaules laikiem (nafig vispār tāds vajadzīgs) un v\el visādiem sūdiem nav vajadzīgs. Prikols ir sameklēt caur trīs darbībām kā izslēgt PC.

Man nav jāmācās apgūt darības ar windows no jauna - Tas ir darba instruments un nekas vairāk.

 

Ja MS neatjaunos lietotājam izvēlēties starp classic un modern screen, tad galvoju, ka bizness viņiem ies uz leju (jau tagad ir tendences)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Atgriežot to start pogu, MS jau principā arī atdzīst savu kļūdu, PC tiešam tas planšetnieku interfeiss ir garām, tad pirmā lieta pēc Win8 instalācijas man bija uzstadīt softu kas to drazu aizvāc...

 

 Citādi uz SSD liekās ka abi Win7 vai Win8 strādā vienādi ātri un kopumā ir stabīla un lietojama OS bez problēmām..gan darbam gan izklaidei ;)

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti man lūdzu, kā tieši datora izslēgšana pēc darba ar 1 klikšķi mazāk uzlabo tavu darba produktivitāti?

Starpcitu, tiem, kam W8 ir uz portatīvajiem, atjauniniet savu touch-pad draiverus un programatūras, ļoti daudz pieskārienu žestus var veikt ari uz tā ;)

Labots - elxnis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

hellentry333

Skaids. Laikam būs jāuzliek Windows 8 uz portatīvā, bet uz stacionārā paliks Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Prikols ir sameklēt caur trīs darbībām kā izslēgt PC.
Datoram ir ieslēgšanas/izslēgšanas poga. 
Link to comment
Share on other sites

Bļin esmu pieradis slēgt ārā datoru caur start - labi vai slikti vienalga

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Par to, kā būs uz vecāka dzelža, kur var būt jautrība ar draiveriem, vai kāda nesaderība - nevar zināt, bet uz normāla dzelža ir daudz ātrāk ne tikai par XP, bet arī par W7. Pie tam - runa ir nevis par svaigu OS, bet par sistēmu ar kaudzi softu.

 Jaunā Start poga veco izvēlni neatjaunos un nav arī absolūti nekādas vajadzības. Kāds vēl kreisais apakšējais stūris? Par Win taustiņa esamību te nevien neko nezin?

Win taustiņš > redzu flīzes, kas sakārtotas tā, kā man vajag > viens klikšķis un softs atvērts (nevis kā vecajā Start izvēlnē, kur vēl pa mapēm vai sarakstu jāritinās).

Tiem kas brēc, ka nevar atrast kur izslēgt - un kam tad Win+F4 domāts ? Tas atver tieši veco izslēgšanas logu ar visām iespējām un aizver vēl neaizvērtos softus. Tieši tā slēdzu gan W7 gan arī XP - ātrāk un ērtāk - nav lieki ar peli jābakstās  Laikam jau tagadējai paaudzei, kas pieraduši tikai bakstīties ar peli, nevis maksimāli visu darīt ar klavieri, tas viss liekas sarežģīti :devil: .

Praktiski flīzes redzu pāris sekundes kasti ieslēdzot (kamēr paspēju uzspiest Desktop flīzi un dažas sekundes tad, ja jāatver kāds softs, kam nav šortkats uz desktopa.  W7 un XP (kas ir darbā), jau sāk likties neērts, jādomā, kas un kur nu bija jāmeklē.

 Tiem, kas brēc par Aero neesamību - un kam tas vajadzīgs ? Normāli ir neitrāli pelēka darbvirsma bez kādām tur bildēm un tikai nepieciešamākie šortkati. Viss. Desktops ir darba virsma, nevis gleznu izstāde p0kemoniem.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

MS jau saka, ka veiklāks kā W7.

Protams, ka ar peli. Pele ir jauka, mīļa. Tās tastatūras kombinācijas tomēr jāmācās. Reizēm pusuzkārušam pc tikai tās vai štekera izraušana no rozetes palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 lietoju kopš publiskās tēstēšanas gandrīz gadu

Lielos vilcienos sliktu neko nepateikšu ir ātrāks, patīk ka nav vairs aero :) Sistēma strādā raiti :)

 

 

Doma taj flīžu sistēmai nav slikta, bet visu sabojā tas ka veikalā nekā prātīga nav un kas ira ļoti atpaliek no līdzīgām programmām desktop variantā. Tāpēc faktiski sanāk 99% laika strādāt ar desktop.

Shut down daļējā hibernate funkcija ir savi plusi ir mīnusi.

Plusi ātrāk iestartējās dators.

Mīnusi subjektīvi liekas ka ilgstoši lietojot shut down un nelietojot restart bišku gļuko. (iekšējais tīkls nestrādā kā nākas)

 

Uzskatu ka ir vērts pirkt windows 8 :)

Link to comment
Share on other sites

Win8 ir ideaala OS ... prieksh touchscreen ieriiceem. Lietoshana mega-eerta. Tieshi desktop rezhiims uz taadaam ir ne-eerts, jo objekti uz ekraana tik mazi, ka briizhiem gruuti preciizi uzspiest.
Savukaart uz parastajiem desktop kompjiem, kur touchscreen nav pieejams un viss ar peli jaadara, tur zhestu vadiiba ir totaalaakaa bezjeedziiba un tikai kaitina.
Taa kaa to, vai konkreetaa gadiijumaa labaaks win7 vai win8, nosaka tieshi touchscreen pieejamiiba.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā man arī patika, ka ar Win taustiņu var tik uzreiz pie visa start skrīna, kurš sakārtots, tā kā man vajag. Tas ir ērtāk par veco start pogu.

Vēl uz W7 un W8 novērots, ka vecie AMD proči, piem. 3xxx+ sērija, spēj samazināt takts frekvenci, ja nav vajadzības pēc jaudas. Uz XP nekā. Uz jaunākiem AMD nav mēģināts. Uz Intel i3 W7 to nedara. Varbūt tu ar MB ir saistība? Ir testēts uz dažādām. Šodien vēl būs iespēja notestēt 2-vus Pentium dual core un vienu i5 ar W7pro.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

man personīgi pašam nepatika win8.. nez.. ar winvista un win7 tāpat bija.. tā kā.. tas viss pieradums. Atceros, kad vēl win7 pat sp1 nebija uz sava vecā galda datora xp vietā uzliku uz laiku win7.. darbojās labāk kā xp.. :D

 

Runājot par to izslēgšanu.. var tak salikt power opcijās un ar vienu pogas spiedienu taisa šutdown.. :D

 

Darbā man ir win7.. un klaviatūra ar 3 pogām.. wake/sleep/shutdown.. tā kā atliek tik vajadzīgo piespiest :D

 

Zuxter.. nu nez.. man ir win 7 un i5.. gan darba galda datoram, gan portatīvajam.. automātiski pielāgo kā vajag.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Max MHz rāda visu laiku.
EIST - biosaa iesleegts?
Power profilaa iekjekseets, ka windows driikst menedzeet procha darbiibas frekvenci?
Link to comment
Share on other sites

@@Zuxters, i5-3470@3.2Ghz, Intel DQ77MK mātesplate, kā no bildes redzi.. kad nevajag darbina uz pusjaudu.. pieminēšu to, ka tas ir mans darba galda dators.

 

kz5e4m4xvefjwrqm6iv.jpg

 

p.s. paskatījos settingos.. ir balanced plāns un tam ir min 5%-100% cpu.. max performance plānam ir min/max 100%, ja tas tev ir aktīvs, tad arī nav brīnums, ka nenomet cpu mhz.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Paskatīšos!

 

Viss ir kā vajag, vienkārši šis softs Moo0 neprotās ar intel i3. CPU-Z un resursu menedžeris rāda kā nākas. Vēlāk vēl uz Pentium dual core paskatīšos.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu kur tik egoistiski var būt cilvēki. 

"Tiem kas brēc, ka nevar atrast kur izslēgt - un kam tad Win+F4 domāts ? Tas atver tieši veco izslēgšanas logu ar visām iespējām un aizver vēl neaizvērtos softus. Tieši tā slēdzu gan W7 gan arī XP - ātrāk un ērtāk - nav lieki ar peli jābakstās Laikam jau tagadējai paaudzei, kas pieraduši tikai bakstīties ar peli, nevis maksimāli visu darīt ar klavieri, tas viss liekas sarežģīti ."

 

Negribu lamātis, bet kāda sūda pēc man tagad būtu jāslēdz dators arā ar win+F4? Ja man ir ērtāk ar startu.

It sevišķi galīgi veciem cilvēkiem to nekad neieskaidrosi, ka tagad būs jāslēdz tā, nevis kautkā savādāk.

 

Mēs esam dažādi - vienam patīk ar start, citam ar taustiņiem.

 

Varbūt nafig vispār nevajag ne klasisko start, ne arī flīzes - ir win+r un var palaist visu ko sirds kārojās - un GALVENAIS ātrāk 

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz, kam tas Start+vēl kaut kas vai vēl nez kas, uzkonfigurē kastes ieslēgšanas/izslēgšanas pogu uz Shutdown vai Hibernate, un miers. Tieši tas maniem vecākiem arī liekas elementārākais. 

Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl kreisais apakšējais stūris? Par Win taustiņa esamību te nevien neko nezin?

 

 

Ne visiem cilvēkiem tastatūra ir galvenā datora ievadierīce :D Patiesībā, liela daļa cilvēku tai pieskaras tikai tad, kad ir pilnīgi spiesti to izmantot :D

Līdz ar to, ir pilnīgi lieki runāt par tastatūras komandām - kas vēlas, tie lieto, kas nevēlas - tie lieto peli vai skārienjutīgo ekrānu (ja datoram tāds ir).

 

Un vispār, pēc MS prognozēm, nākošā gada laikā vērā ņemama daļa lietotāju sāks lietot tačojamus ekrānus/monitorus. Pirms sākas brēkšana arī par šo ideju, rūpīgi padomājam: cik daudzi smējās par ideju lietot telefonus ar skārienjutīgu ekrānu? Un kāda dažus gadus vēlāk ir realitāte?...

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Nav nekādu pretenziju pret metro interfeisu kā tādu, bet ja strādāju uz 2012 servera caur RDP kas nav full screen, tad tad tā stūru būšana liekās ļoti kaitinoša. Vienkārši sanāk lieka iespringšana lai trāpītu speciāli stūrī un nepaskrietu ar peli garām. Pagaidām neko citu sliktu nevaru pateikt.

Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

realitāte ir tāda, ka joprojām gana daudzi lieto mobilos bez skārienjutīgā ekrāna...

 

mērkaķīšprāt, tie bakstāmie ekrāni šur tur jau noder, tomēr viņa spalvainajai pakaļai ir pārītis iebildumu:

- jūzveris parastais atkal bāzīs savus netīros pirksteļus da jebkurā monitorā (sapratīs tie, kam savulaik nācies sekretutkas atradināt no karatē pret elcēdē);

- tīri subjektīvi tā bakstīšana ar pirkstu man asociējas ar Idiocracy - ar to pašu pirkstu displejā, ar to pašu pirkstu mutē ... ausī ... nāsī ... ānusā ...)

  edit: ne tikai nodzertajam mērkaķa purnam tādas asociācijas - http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=377349

 

  edit2: piekrītu Borja viedoklim. Peace and friday  :drinks:

Labots - PohuSeja
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu diezvai stacionārie datori būs aprīkoti ar skārienjutīgo ekr.

Un atkal tāpat b\us tomēr vajadzīga pele. - gribu redzēt kā var rasēt Acad ar skārienjutīgā palīdzību.

Pašlaik skārienjutīgais ir vairāk domāts izklaidei (nets utml.) nevis darbam.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Tie, kas ir neapmierināti, ka izslēgšanai vajadzīgas 3 darbības.

XP - arī trīs

W7 - okei, divas

W8 - atkal trīs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...